Karşılaştırma ve Puan Hosting Planları En İyi Posta Listeleri – WIHT Kılavuzu

Posta Listesi Barındırma karşılaştırın

İşletmeniz kurum içi müşteri e-postasından yüzlerce müşteriyle daha büyük bir işleme geçmek istiyorsa, yükü kaldırabilecek bir web barındırma hizmeti aramanız gerekir. Posta listeleri için en iyi barındırma sağlayıcılarına yönelik önerilerimiz için okumaya devam edin.


Hemen hemen tüm web hosting planları posta listesi desteği bir tür sunuyoruz. Ama bunlar genellikle çok basit.

E-posta listesi uygulamaları ve hizmetleri açısından birçok alternatif vardır. Seçtiğiniz, ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır.

Bu yayının ilerleyen bölümlerinde, her bir ana bilgisayar için daha ayrıntılı bir analiz yapacağız, ancak posta listesi barındırma için en iyi 5 ana bilgisayarın bir önizlemesi:

 1. Bluehost
  – Çok sayıda kaynağa sahip sınırsız e-posta
 2. A2 Hosting
 3. HostGator
 4. Greengeeks
 5. HostMonster

Posta Listesi Barındırma için En İyi Ana Bilgisayarları Nasıl Seçtik??

İlk olarak, 1.500’den fazla barındırma planını gözden geçirdik ve posta listesi barındıracak olanları seçtik. Daha sonra, hangilerinin para ve mükemmel müşteri hizmetleri için çok yönlü değer sunduğuna bağlı olarak ana bilgisayarları kısa listeye aldık.

Son olarak, gerçek müşterilere, 1 milyondan fazla gerçek müşteri yorumundan oluşan veri tabanımızı posta listesi barındırma için en iyi 10 ana bilgisayarı tanımlamak için inceleyerek sorduk.

Posta Listesi Barındırma Nedir?

Posta Listeleri – Hepimiz işteyiz. İster ev posta kutunuza fiziksel posta alın, ister gelen kutunuza gelen dijital türü olsun, postalama bilgi almak için değerli bir araçtır.

Nedenini görmek zor değil. E-posta posta listeleri, barındırma sisteminizle tümleşik posta listelerini kullanarak müşterilerle iletişim halinde kalmanızı ve yenilerini kazanmanızı kolaylaştırır. Aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Yalnızca kazanç elde etmekle kalmayıp müşterileri elde tutmanın en etkili yollarından biri posta listelerini kullanmaktır.

İyi yapılması durumunda, posta listeleri müşterilerle iletişim halinde kalmanıza, onlara değerli bilgiler vermenize ve kârınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Orada çok sayıda posta listesi ve e-posta pazarlama sağlayıcısı bulacaksınız, ancak bazı durumlarda, en iyi seçeneğiniz bunu sunan bir barındırma sağlayıcısı bulmak olabilir.

Bunun nedeni, bu hizmetlerin tek bir posta kutusundan gelen bir veya birkaç kişinin aksine, bir listedeki kişileri e-postayla göndermek için tasarlanmasıdır..

Neden Hosting ile Devam?

Kendi ölçeklendirilmiş bir e-posta sistemiyle bile, bu tür bir işlemin ele alınması, bir barındırma sağlayıcısının ele almasına karşı ödüller vermeyebilecek ve maliyet açısından sınırlı fayda sağlayabilecek muazzam miktarda alan, yapılandırma ve bakım gerektirir..

Barındırma sağlayıcıları ‘güvenilir’ e-posta sistemlerine sahiptir, bu da çok sayıda e-postayı işledikleri için ‘kara listeye alınma’ olasılıklarının çok daha az olduğu anlamına gelir;.

Bu, e-posta hizmetleri sunan barındırma sağlayıcısının, boyutuna ve barındırma sağlayıcılarının suçlular ve istismar edenler için çok fazla miktarda kendi kendine polislik yapmasına bağlı olarak bunu kendi başına yapmaya çalışan birinden çok daha fazla kişiye e-posta gönderme kapasitesine sahip olduğu anlamına gelir. e-posta sistemleri.

Her zaman kötü niyetli bir şey değildir, ancak kesinlikle yıkıcıdır ve yanlış yapılandırma, yazılım hataları veya kötü amaçlı yazılım bulaşması şeklinde gelebilir.

Bir kere, hosting ve posta listesi yönetiminizi aynı kaynaktan almak hem sizin için hem de yönetiminizi kolaylaştırır. Kim tek elden alışverişi takdir etmez?

Hatırlamanız gereken bir tane daha az giriş var, ancak en büyük avantajı sorunsuz entegrasyon.

Posta listesi kodlamanızın veya özelliklerin sitenizde çalışıp çalışmayacağı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Kutudan çıktığı anda her şeyin zaten uyumlu ve kullanıma hazır olduğunu bilirsiniz.

Barındırma hesaplarına bağlı posta listesi yöneticilerinin genellikle WYSIWYG düzenleyicileri vardır, bu nedenle harici posta listesi yazılımında yeni bir sistem öğrenmeye gerek yoktur.

Güvenilir teknik destek sunan iyi bir barındırma sağlayıcısı seçtiyseniz, posta listenizi oluşturmak için yardıma ihtiyacınız olursa veya bununla ilgili bir sorun olursa, barındırıcınızın size yardımcı olacağını bilerek rahatlayabilirsiniz..

Sizin İçin Planı Bulun ve Planınızı Yapın

Birçok e-posta stratejisi vardır ve temel kavramların çoğu, her bir kuruluş için ayrı olan bir dizi öğeden, e-posta listelerinizde ne tür bir kitleniz olduğuna, listenin nasıl organize edildiğine ve e-posta kişilerinin nasıl elde edildiğine bağlıdır..

Ayrıca, e-postaların planlamasına entegre edilmesi gereken sayısız pazarlama programı vardır..

Haber bülteninizi oraya götürüyor olabilirsiniz, bir çeşit teklif sunabilir, yeni bir ürün duyurusu yapabilir, müşterileri elde tutmaya çalışabilirsiniz ve çok daha fazlası.

Diğer birçok faktörün yanı sıra, e-postaların sıklığı, tonu ve uzunluğunda muazzam bir varyans var.

Posta listelerinin kendileri söz konusu olduğunda, e-posta pazarlamasında küçük bir okuma yapmaktan ve bunu sizin ve işiniz için nasıl çalıştıracağınızdan faydalanırsınız.

En iyi sonuçları elde etmek için ‘A / B testi’ ve izleme adı verilen bir çok şey gerekebilir. E-postalar yararlı ve yararlı olabilir ve bunları değerli müşterilere kupon ve özel teklifler göndermek için bile kullanabilirsiniz.

Ancak aşırıya kaçarsanız ve müşterilerinizin gelen kutularına çok fazla e-posta gönderirseniz, işlerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

İletişiminizi değerli tutun ve iyi bir zamanlamaya hazırlayın, entegre posta listesi yönetimi sunan bir barındırma sağlayıcısı bulun ve yerinde genel pazarlama stratejinizin sağlam bir parçası daha olacak.

web hosting kuponu

Posta listesi barındırma konusunda çok şey arıyorum?
Bluehost, mükemmel posta listesi desteği ile cömert depolama ve bant genişliği sağlar. Planlarını kurmak kolaydır. Şu anda okuyucularımız en fazla % 65 Bluehost planları üzerinde. Bu özel indirim bağlantısını kullanın
anlaşma yapmak.

E-postadaki diğer özellikler

 • E-posta yönlendirme
 • POP3
 • IMAP
 • SMTP
 • Web Posta
 • phpList
 • Özel MX Kayıtları
 • postacı
 • SquirrelMail’in

Posta ile İlgili Sık Sorulan Sorular

 • Kendi posta listemi yönetmek için kendimi yükleyebileceğim programlar var mı?

  Kesinlikle. Kurulum, yönetim ve bakım üzerinde tam kontrol sahibi olmak istiyorsanız, doğrudan sunucunuza kurabileceğiniz birçok seçenek vardır. Listserver, OpenEMM ve phpList sadece birkaç programdır. Aradığınız özelliklere ve şirketinizin bütçesine bağlı olarak, orada yüzlerce seçenek var. Başka bir seçenek, başka bir hizmet aracılığıyla sağlanan bir posta listesi özelliğini kullanmak olacaktır. Örneğin, birçok yardım masası uygulaması bir posta listesi de içerir.

 • Posta listeleri iletişim sağlıyor mu yoksa bunları kendim almam gerekiyor mu?

  Çoğu posta listesi uygulaması, toplu postalarınızı yönetmeye yönelik uygulamalardır. E-posta adaylarının gerçek listesi genellikle sizden, web sitenizden veya başka bir olası satış kaynağından gelir. Bununla birlikte, barındırma sağlayıcınız bazı pazarlama adayları içerebilir veya olası satış paketleri sunabilir. Web sitesi ziyaretçilerinin hizmetlerinizle ilgilenmemesi ve geri dönme olasılığının daha yüksek olması nedeniyle, ev listesinin satın aldığınız listeden daha iyi sonuçlar vereceğini unutmayın..

 • Barındırma şirketim tarafından sağlanıyorsa, e-postalar benden mi yoksa sunucumdan mı geliyor??

  E-posta sizden veya kuruluşunuzdan gelecek. Kullanılan posta sunucusu ayarlarınıza bağlı olacaktır ve yanıt adresini belirleyebilirsiniz. Kendi e-posta adresiniz yapın veya cevapsız bir kutuya gönderin. Veya e-postaya ve hedef kitleye bağlı olarak bunu değiştirin.

 • A / B testi nedir?

  A / B testi, diğer tüm değişkenleri olabildiğince benzer tutarken, 2 benzersiz senaryo oluşturma ve bunları eşzamanlı olarak veya diğerini takip etme işlemidir. Örneğin, hangi pazarlama kampanyasının daha iyi çalıştığını belirlemeye çalışıyorsanız, posta listenizin yarısına bir e-posta ve diğer yarısına ikinci bir e-posta gönderebilirsiniz. Sonuçlara dayanarak, hangi kampanyanın daha etkili olduğunu belirleyebilirsiniz.

 • Ana bilgisayarlar, birden çok kaynaktan gelen birden çok posta listesi seçeneği sunar?

  Bu, barındırma sağlayıcısına bağlı olacaktır, ancak genel olarak birkaç liste ayarlayabilmeniz ve her biri için birkaç farklı kampanya oluşturabilmeniz gerekir..

 • Bir listenin ne kadar büyük olabileceğine veya onlara ne sıklıkla e-posta gönderebileceğime dair kısıtlamalar var mı??

  Bu, kullanabileceğiniz kaynaklara, satın aldığınız plana ve barındırıcınızın spam göndericilerini önlemek için sahip olabileceği kısıtlamalara bağlı olacaktır. Kuruluşunuzun gerektirdiği posta düzeyini sağladığından emin olmak için bir barındırma planına kaydolmadan önce ödevinizi yaptığınızdan emin olun. Sınırlarını aşacaksanız, kendinize akıllı, hedefli pazarlama yapıp yapmadığınızı veya spam’a biraz yaklaşıp yaklaşmadığınızı sormak için bir dakikanızı ayırın.

 • Posta listelerine sahip ekleri ekleyebilir miyim?

  Birçoğu bunu sunacak, ancak bu özelliği kullanmadan önce iki kez düşünmelisiniz. Çoğu internet kullanıcısı, özellikle bir posta listesinden geldiklerinde, ekleri temkinli hissederler. Ve olmalılar. Tüketicinize saygı duyuyorsanız, eklerini açmalarını istemeyin. Çünkü bunu sizin için yaparlarsa, muhtemelen başka biri için yapacaklardır. Ve bir sonraki kişi bu kadar iyi niyetli olmayabilir.

 • Gelen iletileri veya ekleri filtreleyebilir miyim?

  Bu, ana makineniz aracılığıyla sağlanan istemciye bağlı olacaktır, ancak çoğu, özellikle yüksek güvenlik riski oluşturabilecek ekler için bir miktar filtreleme sağlar..

 • E-postaları ne kadar özelleştirebilirim??

  İyi bir posta listesi sunucusu, e-postalarınızı kuruluşunuzun markasına uyacak şekilde tamamen özelleştirmenize olanak tanır. Yerleşik bir markanız yoksa veya e-postalarınıza eklemeniz gerekmiyorsa (yapmanız gerekir!), Birçoğu kullanabileceğiniz bir dizi şablon da sağlar. Farklı iletişim türlerini ele almak için çeşitli e-posta şablonlarını da saklayabilmeniz gerekir. Örneğin, koyu kırmızı bir başlık içeren e-postalar, alıcılarınıza bunun çok önemli bir mesaj olduğunu bildirebilirken, standart yeşil başlık bunun yalnızca aylık kuponları olduğu anlamına gelir..

 • Ne tür analizler yürütebileceğim?

  İyi bir posta listesi sunucusu, gönderilen e-postaların sayısı, okuma hızı ve hatta bağlantıları tıklayan kullanıcıların yüzdesi hakkında ayrıntılı analizler sağlar. Kullanıcılarınızın sağladığı verilere bağlı olarak, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, genel ilgi alanları, sitenizi nasıl buldukları vb. Temel alan raporlar da alabilmeniz gerekir. Burası önceden ciddi planlama yapmanız gereken yerdir. Hangi değişkenleri izlemek istediğinizi belirleyin ve site ziyaretçileri postalara kaydolduğunda bu bilgileri topladığınızdan emin olun.

 • Bir iletiyi göndermeden önce kontrol etmek, spam olarak işaretlenip işaretlenmeyeceğini görmek mümkün mü?

  Bazı posta listesi sunucuları spam denetimi özelliği sunar. Bunların yaptığı, iletinizin içeriğini gözden geçirmek ve başka bir sunucu veya Gmail veya Outlook.com gibi e-posta sağlayıcıları tarafından spam olarak işaretlenme olasılığını belirlemek için değerlendirmektir. Ana makineniz bu özelliği sağlamıyorsa, sizin için kontrolü sağlayabilecek hizmetler vardır. Unutmayın, bu araçların hiçbiri garanti edilmez. Güvende olmak için milyonlarca dolar para vermek isteyen yabancı bir prens olduğunuzu belirtmekten kaçının.

 • Etkileşimli bir posta listesi oluşturmak için bir posta listesi sunucusu kullanabilir miyim?

  Birçok program, bültenler, pazarlama listeleri, duyurular ve tartışma grupları gibi birden çok posta listesi türünün oluşturulmasını destekler. Tartışma grupları tipik olarak denetlenebilir, yani grubun geri kalanına gitmeden önce tüm iletilerin gözden geçirilmesi veya modifiye edilmemesi gerekir, yani üyeler grubun tamamına basitçe yanıt verebilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map