En İyi PayPal Hosting: Siteniz İçin En İyisi Kimdir? [Güncelleme: 2020]

PayPal Hosting’i karşılaştırın

Çevrimiçi bir mağazanız varsa ve müşterilerinize satın alımları için PayPal ile ödeme yapma seçeneği sunmak istiyorsanız, barındırma sağlayıcınızın birinci sınıf olduğundan emin olmak istersiniz. Okuyun ve PayPal barındırma hizmetini açıklayacağız ve sizin için harika barındırma sağlayıcıları önereceğiz.


PayPal, HTML, PayPal düğmesi ve alışveriş sepeti yazılımının veya e-ticaret platformlarının bir parçası olarak bir web sitesine entegre edilebilir. Herhangi bir barındırma sağlayıcısı, web sitesine güç veren platformun ana bilgisayarın sunucularıyla uyumlu olması koşuluyla PayPal entegrasyonunu destekleyecektir.

Aşağıda, önerilen ana makinelerimizin ayrıntılı bir dökümünü sunuyoruz, ancak PayPal için en iyi 5 ana makinenin önizlemesi:

 1. SiteGround
  – Genel olarak 1 puan alan ev sahibimiz
 2. Bluehost
 3. A2 Hosting
 4. HostPapa
 5. HostGator

PayPal İçin En İyi Sunucuları Nasıl Seçtik??

1.500’den fazla barındırma planını inceledik ve PayPal işlemlerine izin veren planları seçtik. Ardından, genel performans, özellikler, fiyat ve mükemmel müşteri desteği için ana bilgisayarları kısa listeye aldık.

Son olarak, PayPal için en iyi 10 ana bilgisayarı tanımlamak için 1 milyondan fazla gerçek müşteri yorumundan oluşan büyük veritabanımızı kullandık.

Ne Öğreneceksiniz

PayPal kullanarak web hosting için ödeme yapmak ister misiniz? Veya e-ticaret web sitenizde işlemleri etkinleştirmek için mi kullanmak istiyorsunuz??

Hangi üçüncü taraf e-ticaret platformları PayPal alışveriş deneyimi oluşturmanıza olanak tanır? Bir web barındırıcısında nelere dikkat etmelisiniz?? Sıradaki adımların neler??

Bu soruların cevaplarını ve PayPal e-ticaret seçeneklerinizin neler olduğunu öğreneceksiniz.

Kararınızı hızlı bir şekilde izlemek mi istiyorsunuz? En iyi 3 hosting önerimi de alacaksınız.

web paypal barındırıyor

PayPal’ı Kabul Eden Ana Makineler

Bazı web sitesi sahipleri PayPal ile çevrimiçi alışveriş yapmak için ödeme yapmayı tercih eder. Birçok ev sahibi PayPal hesabınızdan ödeme kabul etse de hepsi kabul etmez. Bu sayfada yer alan barındırma şirketleri PayPal ödemelerine memnuniyetle izin verir.

PayPal hesap ödemelerini kabul etmenize izin veren ana makineler hakkında?

Kısa cevap: çoğu ev sahibi PayPal’ı kabul etmenize izin verir – Bu basit kodlarla yapıldığından, HTML’nize kopyalayıp yapıştırabilirsiniz, ancak gelişmiş özellikler için farklı derecelerde destek.

Bir Satıcı Hesabına ihtiyacım var mı?

Çevrimiçi ürün veya hizmet satmayı planlama? Bir satıcı hesabına ihtiyacınız olacak kredi kartı veya banka kartı ödemelerini kabul etmek istiyorsanız. Geleneksel satıcı hesapları hem başlangıç ​​hem de bakım açısından maliyetli olabilir.

Bu yüzden birçok işletme, minimum satın alma tutarı kredi kartı kullanıcıları için –ücretleri karşılamak ticari hesaplarını kredi kartı sağlayıcılarıyla korumak için ödeme yapmak zorundadırlar. PayPal’ı kullanmak bir satıcı hesabının zorluğunu atlamanızı sağlar, çünkü PayPal satıcı hesabıdır.

Birincil Ödeme Ağ Geçidi Hizmetim olarak PayPal Kullanmanın Avantajları Nelerdir??

PayPal Checkout GösteriPayPal sitesinde deneyebileceğiniz interaktif bir demo vardır. PayPal kullanarak çevrimiçi bir işlemi tamamladıklarında müşterinin deneyiminin nasıl olduğunu size gösterecektir..

PayPal bir ödeme ağ geçidi hizmeti ve çevrimiçi olarak en çok kullanılan seçenektir. Ödemeyi aldıktan sonra, daha sonra banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Çok sayıda işletme için PayPal ödeme ücretlerinde tonlarca para biriktirdi.

PayPal, daha sonraki bir tarihte işlenmek üzere web sitesi ödeme bilgilerini toplamanıza, birden fazla çalışana hesap erişimi sağlamanıza, ödeme sayfasını web sitenizin görünümüne ve izlenimine uyacak şekilde özelleştirmenize ve daha fazlasına olanak tanır.

Ek bir avantaj olarak, müşterilerin geleneksel kredi kartı ödemelerinin aksine PayPal’ı kullanmak için tonlarca teşviki var:

GizlilikGüvenlikverimMaliyet
PayPalSatıcılar müşteri ayrıntılarını görmüyorBilgi kesinlikle özeldir, müşteri bilgileri güvenlidirAnında ödemeler, ayrıntılar depolandıBedava
Kredi kartı ödemesiSatıcıların müşteri ayrıntılarına doğrudan erişimi varTüccarın müşterilerin bilgilerine erişimi nedeniyle, hırsızlığa maruz kalmak bir risk oluştururBilgiyi tekrar girmek zorunda kalmak zaman alırSatıcılar genellikle ücret alır

PayPal’ı Web Sitenize Entegre Etme Seçenekleri

PayPal Düğme EntegrasyonuPayPal’ı entegre ederken seçim yapabileceğiniz çeşitli düğmeler ve işlevler vardır.

Birçok ülkede mevcut, PayPal ücretleri konuma ve satış hacmine göre değişir. Geleneksel bir satıcı hesabında olduğu gibi, web sitesinin barındırdığı çözümden yararlanmak için başvurmanız gerekir. Başvurular beş ila yedi iş günü içinde incelenir ve onaylanır.

PayPal, HTML, düğme API’si veya alışveriş sepetleri veya e-ticaret platformları aracılığıyla web sitenize entegre edilebilir. HTML veya kod bilgisine sahip değilseniz, entegre etmenin en iyi yolu e-ticaret platformunuzdır..

Ana makinenizin gereksinimlerini kontrol edin uyumluluğu sağlamak için bir hesaba kaydolmadan önce.

paypal kullanma

PayPal Kullanarak Ödeme Toplamak için En İyi Web Hosting Hizmetleri

Neyse ki, var PayPal ile ödeme kabul etmenin birçok yolu, ve genellikle bir web barındırma planında en az birkaç seçeneğiniz vardır.

Çoğu site kendi sitenizi sıfırdan oluşturmak dışında, sitenize e-ticaret işlevselliği eklemek ve PayPal ile müşterilerin ödemelerini kabul etmek için 1 veya 2 ana yol sunar.

E-Ticaret Arabaları ve Web Sitesi Oluşturucularıyla PayPal

En popüler seçenek, açık kaynaklı bir e-ticaret alışveriş sepeti yüklemenize izin vermektir. Bu genellikle cPanel kontrol panelinden yapılır. bir kurulum komut dosyası içerir İstediğiniz birini seçmenizi sağlar.

Ana bilgisayarlar için diğer seçenek, sürükle ve bırak arayüzü ile basit bir web sitesi oluşturmanıza izin veren bir site oluşturucu sunmaktır. Bu yaygın değildir, ancak bazı ana bilgisayarlar bunu bir seçenek olarak sunar. Genellikle, ana bilgisayarlar arasında değişmesine rağmen bir PayPal ödeme ağ geçidi ile birlikte gelirler.

Müşterilerin Satın Almalarda PayPal Kullanmasının Avantajları

Ayrıca, PayPal dostu bir ev sahibi edinmek sadece kendiniz için değil. Müşteriler, PayPal destekli çevrimiçi mağazaları kullanmak için önemli teşviklere sahiptir. Onlara hitap ederseniz, işletmenizin güven faktörü iyileşmek zorunda.

Kolaylık sağlamaktan başka PayPal’ı desteklemeyen işletmeler müşterilerini kaybetmeye hazır olmalıdır. İşte birkaç müşteri PayPal kullanmanın 6 avantajı:

 1. Esneklik
 2. Transfer Kolaylığı
 3. Kart ve Veri Güvenliği
 4. İndirimler
 5. Maliyetler
 6. Kullanıcı Dostu Uygulamalar

Esneklik

PayPal ile Para GöndermeBir hesaptan diğerine para göndermek daha kolay olamazdı – müşterileriniz bunu takdir ediyor.

Müşterilerin bir PayPal hesabına bağlı birden fazla banka hesabı olabilir. Bu şekilde seçim yapmakta özgürdürler çoklu ödeme yöntemleri, sadece bir hesapla. PayPal ayrıca ödeme verilerini güvenli bir şekilde depolayarak zaman kazandırır.

web hosting kuponu

PayPal barındırma konusunda çok şey arıyorum?
SiteGround – okuyucularımız tarafından 1 numara – mükemmel PayPal desteği ve gelişmiş güvenlik sağlar. Şu anda okuyucularımız en fazla % 67 bu popüler planlarda. Bu özel indirim bağlantısını kullanın
anlaşma yapmak.

Transfer Kolaylığı

Müşteriler para için mücadele ediyor olabilir. PayPal yapar hızlı ve kolay para transferi bir hesaptan diğerine. Kullanıcıların alıcının e-posta adresini girmeleri yeterlidir ve para!

Kart ve Veri Güvenliği

PayPal kredi kartı ve hesap verilerini güvenli bir şekilde saklar. Bu, müşterilerin her satın alma sırasında ayrıntıları tekrar girmesi zorluğunu ortadan kaldırır. Ödeme süreleri genellikle 1 dakikanın altında.

İndirimler

Birçok PayPal kullanıcısı PayPal’ın sponsorluk planları tarafından teşvik edilmektedir. Sık oldukları için kuponlar ve indirimler için uygun, PayPal birincil ödeme kaynağı haline geldi.

Maliyetler

Bedava! Daha da anlatmalı mıyım? Müşterileriniz sitenizden satın almak için PayPal’ı ek ücret ödemeden kullanabilir.

Kullanıcı Dostu Uygulamalar

Hem iOS hem de Android cihazlar için resmi mobil uygulamalar var. PayPal bu nedenle, çoklu platform uyumlu ve her yerden kolay erişim.

e-ticaret paypal

PayPal Hosting için En Popüler E-Ticaret Yazılımı Seçenekleri

PayPal aracılığıyla banka kartı veya kredi kartı ödemesini kabul etmesi gereken bir e-ticaret web sitesi için oldukça az seçeneğiniz var.

Bunların birçoğu, müşterilerinizin sitenizden ayrılmadan ödeme yapmasına olanak tanıyan PayPal Payment Pro’yu (eski adıyla “web sitesi ödeme uzmanı” olarak da bilinir) entegre eder.

Burada Bugüne kadar en popüler 5 tanesi:

 • Magento
 • PrestaShop
 • OpenCart
 • Zen Sepeti
 • Shopify

Çoğu barındırma planına kaydolduğunuzda, bir kontrol paneline erişirsiniz. Şimdiye kadarki en popüler kontrol paneli cPanel.

Magento

En güçlü e-ticaret platformlarından biri. Oldukça bir öğrenme eğrisi vardır, ancak hemen hemen her çevrimiçi mağaza için yapılandırılabilir. PayPal büyük bir ortaktır ve sitenize entegre edilmesi kolaydır.

PrestaShop

Çevrimiçi bir mağaza kurmanın modern ve basit bir yolu. Mağazanız otomatik olarak mobil uyumlu, ve dünyanın her yerinden müşterilerden ödeme kabul edebilirsiniz. PayPal basit bir eklenti ile entegre edilebilir.

OpenCart

Arka uçtan (ancak tamamen farklı bir yazılım parçası) WordPress’e çok benziyor ve çalışıyor ve yerleşik birkaç arama motoru optimizasyonu özelliği ile birlikte geliyor. Sitenizi şu şekilde yapılandırabilirsiniz: temalar ve uzantılar. PayPal’ı etkinleştirmek basit.

Zen Sepeti

Diğer seçenekler kadar modern değil, ancak alışveriş sepeti işlevselliğini sağlamak için özel inşa edilmiş sitelere eklenebilir. Yıllardır var olan ve PayPal’ı destekleyen sağlam bir seçenek.

Shopify

Shopify GösteriOnline bir Shopify demosunun kısa bir gösterimi.

PayPal, Shopify için çok aranan bir ödeme seçeneğidir. PayPal destekli bir web sitesi oluşturucu ve net kullanıcı arayüzü, bu önerilen bir seçim.

Seçtiğiniz Yazılımın Kurulması

CPanel’de, barındırıcınız muhtemelen Softaculous gibi bir otomatik komut dosyası yükleyici kurmuştur. Bu yükleyiciler yüzlerce açık kaynak yazılım ürünü aramanıza ve seçim yapmanıza olanak tanır.

Özel seçenekler, kullanılan belirli komut dosyası yükleyicisine bağlıdır, ancak çoğu yukarıdaki 5 seçeneğin tümünü destekleyin.

en iyi paypal web sunucuları

Favori 3 PayPal dostu Hosting Sağlayıcım

Liquid Web

Ciddi çevrimiçi mağazalar için, Liquid Web yenilecek ev sahibi şirket.

Planlarının hepsi yüksek performansa yöneliktir, bu da müşterileriniz için hızlı ve sorunsuz bir deneyime dönüşür.

Liquid Web ayrıca bir 7/24 destek ekibi, tüm üyelerin yüzlerce saat eğitim aldığı yerlerde.

sıvı web paypal

Liquid Web planları ile, PayPal ile entegre olan tüm popüler açık kaynaklı e-ticaret çözümlerini yüklemenizi sağlayan tamamen stoklanmış bir cPanel’e erişebilirsiniz.

Ayrıca, yönetilen WordPress planları
performanslı bir WooCommerce mağazası oluşturmaya çalışıyorsanız mükemmeldir.

Yahoo Hosting

Yelpazenin diğer ucunda, Yahoo’nun küçük işletme barındırma küçük veya yeni başlayan bir e-ticaret işi için mükemmeldir.

Sadece birkaç basit, ucuz, paylaşılan barındırma planı var
ndan şeçmek.

Hepsi WordPress’i destekliyor ancak aynı zamanda özel bir çevrimiçi site oluşturucu ile geliyor.

yahoo hosting paypal

Site oluşturucuyu kullanırsanız, kodlama olmadan PayPal ödemelerini etkinleştirmek yalnızca birkaç tıklama alır.

Yahoo’nun tüm planları 7/24 destek ve sağlam bir bilgi tabanı ile geliyor.

Son olarak, ücretsiz reklam kredileri, ücretsiz bir alan adı alırsınız
, ve bir ücretsiz SSL sertifikası.

Bluehost

BlueHost ucuz barındırma arıyorsanız başka bir seçenek
birden çok site için kullanılabilir, ancak VPS’ye veya özel barındırma seçeneğine yükseltme seçeneği ile daha fazla ölçeklenebilirlik sunar>.

bluehost paypal

Bluehost, özellikle WooCommerce için uyarlanmış bir barındırma planı sunar, ancak diğer tüm planlar cPanel ve diğer e-ticaret yazılımı için bir komut dosyası yükleyici ile birlikte gelir.

Orada bir 30-gün para iade garantisi
denemek isterseniz tüm Bluehost planlarında.

paypal web barındırma

Online İşletme Sahipleri için Önemli Web Hosting Özellikleri

Ödemeyi kabul etmek için bir PayPal alışveriş sepeti, başarılı bir e-ticaret web sitesi çalıştırmanın önemli bir parçasıdır, ancak bir barındırma paketi seçerken dikkat edilmesi gereken daha çok şey vardır.

İşte bir web barındırma aramak için en önemli şeyler:

 • Alan adı maliyeti – Bazı web sunucuları müşterilere ücretsiz bir alan adı sunar. Bazı barındırıcılar uygun bir şekilde alan adı kaydı sunarken, diğerleri.
 • Kontrol Paneli – Hesabınız cPanel ile geliyor mu? Daha az bilinen bir kontrol paneliyse, çok sayıda PayPal dostu seçenek olmayabilir.
 • SSL sertifikaları – Bazı ana bilgisayarlar, çevrimiçi mağazalar için bir gereklilik olan bir SSL sertifikası için sizden çok ücret alıyor.
 • E – Bir e-posta adresi için fazladan ödeme yapmanız gerekiyor mu? Çoğu ev sahibi size sınırlı sayıda ücretsiz verir.

Son olarak, bazı web barındırıcılarının PayPal’ı entegre etmekte sorun yaşıyorsanız size yardımcı olacak güçlü destek ekipleri olduğunu, bazılarının ise.

Ödemelerdeki diğer özellikler

 • Bitcoin
 • Bedava

web hosting fiyatları

PayPal barındırma konusunda çok şey arıyorum?
Bluehost, PayPal’ın kurulumunu kolaylaştırır. 7/24 müşteri desteği sağlıyorlar. Şu anda kullanıcı dostu planlarında% 65’e kadar tasarruf edebilirsiniz. Bu indirim bağlantısını kullanın
Anlaşmayı almak ve bugün online ödeme almaya başlamak için.

PayPal Sık Sorulan Sorular

 • Paypal nedir?

  PayPal, e-posta adreslerini kullanarak çevrimiçi ödeme göndermenizi ve almanızı sağlayan bir hizmettir. Bunlar dünyanın en büyük çevrimiçi ödeme hizmetleri şirketidir. PayPal özel bir şirkettir ve yasal olarak tüm ülkelerde bir banka olarak değil, bir ödeme aracısı olarak sınıflandırılmıştır, bu nedenle düzenlemeler PayPal için geleneksel bankalardan biraz farklıdır.

  PayPal’ı kullanarak fatura gönderebilir, yinelenen otomatik abonelik ödemeleri ayarlayabilir, telefon tabanlı kredi kartı ödemelerini işleyebilir ve kolay alışveriş sepeti entegrasyonu ve API’ları kullanarak PayPal’ı web sitenize entegre edebilirsiniz.

 • PayPal ne tür planlar sunuyor??

  PayPal üç tür hesap sunar:

  1. Kişisel hesaplar, çevrimiçi alışveriş yapmak için PayPal’ı kullanmak isteyen ve işlemlerin çoğu için herhangi bir ücret alınmayan tüketicilere yöneliktir.
  2. Premier hesaplar, yüksek işlem hacmine sahip veya kredi kartı ödemelerini kabul edebilmesi gereken PayPal üyeleri içindir.
  3. İşletme hesapları, hesabınız için bir şirket veya grup adı kullanma, daha yüksek hacimli işlemler için daha düşük ücretler ve PayPal hesabı olmayan kişilerin ödemelerini kabul etme gibi daha birçok özellik içerir.

  Hem önde hem de işletme hesaplarında sınırsız kredi kartı ödemeleri, otomatik abonelik ödemelerini kabul etme yeteneği, çoklu girişler ve telefon desteği gibi ekstra özellikler bulunur..

 • PayPal ne tür ücretler alıyor??

  PayPal, alıcılar için herhangi bir ücret almaz ve satıcılardan genellikle işlem başına yüzde artı sabit bir ücret alınır, ancak temel planlar için aylık ücret alınmaz. Yüzde, uluslararası satışlar, yüksek hacimli indirimler, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve diğer faktörler için değişiklik gösterebilir. Kişisel hesaplar için PayPal, pek çok geleneksel satıcı hesabının aksine kurulum ücreti, aylık ücret veya fesih ücreti almaz. Bununla birlikte, PayPal’ın bazı planları aylık bir ücret almaktadır.

 • PayPal Ödemeleri Gelişmiş nedir?

  PayPal Payments Advanced, satıcılar için ekstra özellikler içeren küçük bir aylık ücret karşılığında kullanılabilen bir programdır. PayPal Payments Advanced ile PayPal’ın çevrimiçi faturalandırma ve mobil ödeme araçlarına sahip olursunuz ve müşterileriniz ödemelerini web sitenizden hiç ayrılmadan kontrol edebilir ve işleyebilir. Ayrıca akıllı telefonunuzu kullanarak bizzat ödemeleri işlemek için ücretsiz bir kart okuyucu alırsınız ve müşterileriniz için faizsiz finansman sunabilirsiniz.

 • Kullanıcılar neden doğrudan yapmak yerine ödemeleri kabul etmek için PayPal kullanıyor??

  Kredi veya bankamatik kartı ödemelerini kabul etmek için işletmelerin mağaza hesapları oluşturması gerekir. Ticari hesaplar genellikle işlem başına ücretlere ek olarak aylık ücretler alır ve küçük işletmeler için oldukça pahalı olabilir. PayPal’ın popülaritesinin en büyük nedenlerinden biri ödemeleri kabul etmek için aylık ücret olmamasıdır, sadece işlem başına ücrettir..

 • PayPal kullanmanın herhangi bir dezavantajı var mı?

  PayPal’ın yasal statüsü biraz karmaşıktır. Bazı ülkelerde yasal olarak bir banka olarak sınıflandırılmış, ancak diğerlerinde değil.

  Amerika Birleşik Devletleri’nde, PayPal bir banka değil, bir ödeme aracısı olarak kabul edilir. Sonuç olarak, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki PayPal hesap bakiyeleri FDIC sigortasından faydalanmaz ve sadece kredi kartı işlemleri, banka kartı veya banka işlemleri değil satıcı sahtekarlığından korunur.

  Bazıları PayPal’ın parayı kesintiye uğrattığından veya işlemleri geciktirdiğinden, satıcıların müşteriler tarafından gönderildikleri parayı çekememelerine neden olduğundan şikayet ediyor.

 • Ödeme almak için PayPal’a alternatifler nelerdir??

  Ödeme işlemcileri ve satıcı banka hesapları için PayPal’a bazı popüler alternatifler arasında Stripe, Amazon Payments, 2Checkout ve E-Junkie bulunur.

 • PayPal Stripe ile nasıl karşılaştırılır??

  Stripe, ABD ve Kanada merkezli işletmeler için ücretlerin PayPal’la karşılaştırılabilir bir ödeme işlemcisidir. Stripe, Shopify, BigCommerce ve WooCommerce gibi e-ticaret hizmetleriyle entegre edilebilir ve eklentileri olan WordPress sitelerine entegre edilebilir.

  PayPal’ın aksine, Stripe’nin ödeme formları kendi web sitenizde barındırılır ve gerçekleştirilir ve ödemeleri otomatik olarak banka hesabınıza yatırırlar, oysa PayPal ödemeleri PayPal hesap bakiyenize düşer ve manuel olarak geri çekilmelidir. Ancak, Stripe’nin paranızı almadan önce yedi günlük bir bekleme süresi vardır.

 • PayPal, Amazon Payments ile nasıl karşılaştırılır??

  Amazon Payments, PayPal ile karşılaştırılabilir ücretleri olan bir ödeme işlemcisi ve ticari banka hesabıdır. Amazon Payments’ı kullanarak web siteniz için basit “şimdi satın al” düğmeleri ayarlayabilir veya CoreCommerce, 3dcart veya ShopSite gibi yazılımları kullanarak tam entegre bir alışveriş sepeti oluşturabilirsiniz..

  Amazon Payments, işlemler için 3-5 günlük bir bekleme süresine sahiptir. Paranızı otomatik olarak seçtiğiniz banka hesabınıza yatırır. Bununla birlikte, entegrasyonu kurmak için biraz teknik bilgi gerektirir; ve ayrıca kazançlarınızın bir kısmını ters ibrazlara karşı bir minder olarak tutarlar.

 • PayPal 2Checkout ile nasıl karşılaştırılır??

  2Checkout, herhangi bir ülkede kullanılabilen bir ödeme işlemcisi ve ticari banka hesabıdır. ABD’deki ücretleri PayPal’la karşılaştırılabilir, ancak diğer ülkelerde daha yüksektir. Paranız size her Perşembe açıklanacak.

  2Checkout’un ana avantajı, PayPal’ın bulunmadığı birçok ülkede kullanılabilir olmalarıdır..

 • PayPal, E-Junkie ile nasıl karşılaştırılır??

  E-Junkie dijital ürünleri satmak için popüler bir seçenektir, çünkü dijital ürünleri satın aldıktan hemen sonra otomatik olarak alıcıya gönderebilirler. İndirme bağlantılarının süresi birkaç indirmeden veya belirli bir süre geçtikten sonra dolar ve dijital ürünlerinizin korsan veya başkalarıyla paylaşılmasını önler.

  PayPal’ın aksine, E-Junkie hiçbir işlem ücreti almaz; satmakta olduğunuz ürün sayısına göre sabit bir aylık ücret.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map