CMS’ler: İçerik Yönetim Sistemlerine Genel Bakış

Bilgilendirme: Desteğiniz sitenin çalışmaya devam etmesine yardımcı oluyor! Bu sayfada önerdiğimiz hizmetlerden bazıları için bir başvuru ücreti alıyoruz.


CMS’de bu özelliklere sahip barındırma hizmeti bulun

 • ExpressionEngine
 • MemHT
 • Plone’un
 • MS DotNetNuke
 • Drupal
 • Joomla
 • Tiki Wiki
 • Umbraco
 • concrete5

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) Barındırma

CMS nedir?

İçerik Yönetim Sistemi nedir?

İçerik Yönetim Sistemi (CMS), bir web sitesinde içerik oluşturulmasına, düzenlenmesine ve yayınlanmasına yardımcı olan bir yazılım uygulamasıdır.

Hizmetinizde yarı iyi bir içerik CMS’ye sahip olmak bugünlerde oldukça standarttır. Sadece kullanıcı dostu bir CMS’ye sahip olmak daha uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda zaman, enerji ve kaynak tasarrufu sağlar.

İçerik Yönetim Sistemleri Hakkında Neden Öğrenmeliyim?

Bir web yöneticisiyseniz, bu bir soru bile olmamalıdır.

İster bir teknoloji uzmanı, ister bir yazar, bir editör, hatta bir satış ortağı olun, CMS’ler bilmeye değer.

Otonom iş akışlarını desteklemek için, birçok şirket artık içerik, pazarlama ve yaratıcı personelinin standart CMS’ler hakkında temel bilgiye sahip olmasını beklemektedir..

Bu, teknoloji uzmanları ve bazı ön uç ekipler arasındaki boşluğu kapatır ve yine zaman ve para tasarrufu sağlar.

Bir CMS’nin Standart Özellikleri

Genellikle, bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) aşağıdaki özellikleri ve arayüzleri sağlar:

 • bir yönetimsel arayüz (genellikle “arka uç” olarak adlandırılır) içeriğinizi eklemek, düzenlemek ve yönetmek için
 • İçin bir veritabanı içerik ve diğer verileri saklama
 • bir şablonlama sistemi içeriği bir web sitesinde veya diğer biçimlerde (RSS beslemesi gibi) tasarlamak ve görüntülemek için

CMS’ler, birçok farklı içerik türünü işleyebilen genelleştirilmiş çözümler olabilir veya blog gönderileri veya fotoğraf galerileri gibi belirli bir içerik türüyle kullanım için uzmanlaşabilir.

3 ana CMS

“Büyük Üç” Genelleştirilmiş CMS’ler

Aşağıdaki üç CMS yazılım sistemi – WordPress, Drupal ve Joomla – içerik odaklı web sitelerinin büyük çoğunluğunu oluşturuyor.

Birlikte, İnternet’teki İçerik Yönetim Sistemi dağıtımlarının% 60’ından fazlasını oluşturuyorlar.

Üçü de açık kaynaklı projeler PHP ile yazılmış ve MySQL veritabanı yönetim sistemini kullanacak.

WordPress

WordPress aslında bir blog platformu olarak tasarlandı.

WordPress bugüne kadar tarihli bir yazı stili tercihini sürdürüyor. Sadece kullanılan en popüler İçerik Yönetim Sistemi değil, aynı zamanda en popüler içerik yönetim sistemidir. popüler ve ticari olarak başarılı dünyadaki açık kaynak geliştirme projeleri.

Büyük kullanıcı ve geliştirici tabanı, hem ücretsiz hem de premium olmak üzere çok sayıda tema ve eklenti olduğu ve çok sayıda çevrimiçi yardım ve öğretici materyalin olduğu anlamına gelir..

çeşitli temalar ve eklentiler onu son derece özelleştirilebilir hale getirir ve neredeyse tüm içeriğe dayalı kullanım senaryolarını yönetebilir.

Drupal

Drupal, birincil içerik biçimi olarak blog yayınlarına karşı doğal bir önyargı taşımayan en popüler CMS’dir (bloglar için de kullanılabilir).

Drupal kısmen GNU / Linux projesinden ilham alıyor, bu nedenle temel kurulumda yalnızca küçük bir “çekirdek” işlevi var.

Hemen hemen her şey – herkes tarafından kullanılan temel özellikler bile – ayrı modüller olarak üretilmiştir. Bu, çekirdek işlevsellik ile eklenen “eklenti” işlevselliği arasında teknik bir fark olmadığı anlamına gelir ve bu da her tür içerik özelliğinin eşit zemine oturmasına yardımcı olur.

Drupal herhangi biri tarafından başlatılabilir ve kullanılabilir, ancak kesinlikle teknoloji becerilerine sahip insanlara yöneliktir. tamamen özelleştirilmiş bir dağıtım oluşturun.

Joomla

Joomla – Joomla, Drupal’ın WordPress kullanım kolaylığı ile içsel esnekliğini sağlar.

Bu, WordPress’in genellikle yeterince güçlü görünmediği birçok orta ölçekli kurumsal dağıtım için çok çekici bir seçenek haline getirir..

Yine de, organizasyonun devam eden teknik kaynakları yok (veya personel) karmaşık bir Drupal sitesi oluşturmak için.

Joomla kesinlikle en popüler CMS’ler için bir yarışmacı olarak kabul edilir. Canlı web sitelerinin büyük bir kısmından sorumludur. Joomla PHP ile yazılmış ve istatistiksel olarak en popüler ikinci CMS küresel.

Resmi kaynaklara göre, Joomla’nın 50 milyondan fazla yazılım indirmesi var.

WordPress ve Joomla ve Drupal Karşılaştırması

Bugünün pazarında, “Big Three” İçerik Yönetim Sistemlerinin ”her birinin kendine özgü artıları ve eksileri vardır. Bazı web yöneticileri için hangi CMS’nin kullanılacağına karar vermek kolaydır – mevcut bir tercihe sahip olabilirler. Alternatif olarak, beceri setlerini bilirler ve bu becerilere en iyi hitap eden platforma göre seçerler.

Karşılaştırma Tablosu: WordPress vs. Joomla vs. Drupal

Özellik / AspectWordPressJoomlaDrupal
Kendilerini nasıl tanımlıyorlar?“WordPress güzel bir web sitesi, blog veya uygulama oluşturmak için kullanabileceğiniz açık kaynaklı bir yazılımdır.”“Saniyeler içinde çevrimiçi, özelleştirmesi kolay, büyüme özgürlüğü.”“Kitlenize birden fazla kanaldan ulaşan iddialı dijital deneyimler için önde gelen açık kaynaklı CMS’yiz.”
LisansÜcretsiz, Açık KaynakÜcretsiz, Açık KaynakÜcretsiz, Açık Kaynak
Kullanım kolaylığıGenellikle en kolay olarak kabul edilir.WordPress ve Drupal Arasında.Drupal 7 ile kullanıcı arayüzü çok kullanıcı dostu hale geldi. Gelişmiş özellikler ek bilgi gerektirir.
KısacaKullanım kolaylığı için blog yazarlarının gözdesi, blog yazarı araçları dizisi. Kodlama bilgisi gerekmez. Geniş tema ve eklenti pazarı. Geniş kullanıcı ve satıcı topluluğu. Sürükle ve bırak sürümleri mevcut.Basit kurulum. Kolay genişletilebilirlik. Geliştirici dostu. Aktif geliştirme topluluğu. Çevrimiçi öğreticiler. Çok sayıda eklenti ve bileşen.Güçlü SEO özellikleri ile bilinir. Gelişmiş, çok yönlü işlevsellik için en iyi seçim. Karmaşık veya kapsamlı içerik koleksiyonlarını etiketlemek, kategorilere ayırmak ve düzenlemek için sağlam sınıflandırma özellikleri.
Profesyonel İpuçları:Eklentilerinizin güncel olduğundan emin olun, aksi takdirde siteniz saldırılara karşı savunmasız olacaktır. Saldırıya uğramış sitelerin tahmini% 78’i WordPress çalıştırıyor (Sucuri.net’e göre)Sitenizi oluşturmadan önce içerik mimarinizi planlamaya dikkat edin; iç içe hiyerarşilerin aşırı kullanımından kaçının.Drupal’da uzmanlaşmış bir web barındırıcısı kullanın. Vernik ve Memcached kullanın ve sitenizin yükünü inanılmaz bir hızla izleyin.
PlugIn / Modül / Bileşen Pazar Yeri?
Tema Pazarı
Desteklenen VeritabanlarıMySQL, MariaDBMySQL (InnoDB), SQL Server, PostgreSQLMySQL, MariaDB, Percona, PostgreSQL, SQLite. Microsoft SQL Server ve MongoDB, özel modüller tarafından desteklenir.
En son kararlı sürümWordPress 4.9.5Joomla 3.8.6Drupal 8

Doğru CMS’yi Seçme

Ancak, web sitesi İçerik Yönetim Sistemleri konusunda yeniyseniz, ihtiyaçlarınız için hangi CMS’nin en iyi olduğundan emin olmayabilir. Bir sonraki blogunuz, web siteniz veya çevrimiçi mağazanız için CMS’niz olarak Big Three’den biri arasında karar vereceğinizi varsayalım.

İncelemeniz için her platformun ana artılarını ve eksilerini bir araya getirdik.

Umarım, bu artıları ve eksileri kararınızı vermek için yararlı bulacaksınız. Çok fazla seçeneğe sahip olmak aslında çok büyük bir problem, perspektif meselesi.

Neden CMS Olarak WordPress?

WordPress’i Diğer CMS’lere Neden Seçmeliyim??

WordPress’i seçmeniz gereken nedenlerle ilgili çok ayrıntılı bilgi almadan önce, WordPress’in bloglamada tekel olmadığını söylemek adil görünüyor.

Hem Drupal hem de Joomla, içerik geliştirme ve blog oluşturma temel amaçlardır web sitesinin.

WordPress’in özel web geliştirme için de bir platform olarak kullanılabileceğini söylemek de adil..

Bir bloglama İçerik Yönetim Sistemi olarak, WordPress neredeyse hiç yok. Diğer web sitesi içeriğini yönetmek için bir platform olarak, Farklı deneyim seviyelerine sahip insanlar için kullanımı kolay birkaç sistem çevrimiçi yayıncılık ile.

web hosting kuponu

WordPress ile ilgileniyor?
SiteGround, bir WordPress sitesi oluşturmayı ve başlatmayı kolaylaştırır. Şu anda SiteGround planlarında% 67’ye kadar tasarruf edebilirsiniz. Bu indirim bağlantısını kullanın
anlaşma yapmak.

WordPress Yeterli Özelleştirilebilir Özelliklere Sahiptir?

WordPress, platformun temel amacı olmasa da, özel web geliştirme için bir platform olarak bile kullanılabilir.

Tam özellikli bir web sitesi platformuna ihtiyaç duymayan küçük bir işletme veya blog yazarısınız, doğru yerdesiniz.

İçerik yönetimi için bir şeye ihtiyacınız varsa – o zaman WordPress web siteniz için mükemmel CMS olmalıdır.

Bunu söyledikten sonra, WordPress’in kapsamlı eklenti ve özellik seçimi kendi yapmak için bol yer bırakın. Dünyanın en büyük web sitelerinin çoğu aslında umut verici bir işaret olması gereken WordPress’te çalışıyor.

WordPress en iyi seçim olmadığında

WordPress üzerinden Drupal veya Joomla gibi bir İçerik Yönetim Sistemi’ni ciddi bir şekilde düşünüyorsanız, muhtemelen WordPress’i incelediniz..

Bu durumda, ihtiyaçlarınızı karşılamayacağını belirlediniz.

Genel olarak konuşursak, bu durumun nedenleri aşağıdakilerden birine girer:

 • Çevrimiçi Mağazayı Kullanma
 • Esneklik
 • PHP Değişiklikleri
 • Güvenlik
 • Verim

Çevrimiçi Mağazayı Kullanma

WordPress, çok sayıda ürün, alışveriş sepeti işlevselliği, sipariş işleme ve benzeri bir çevrimiçi mağazayı işlemek için en iyi CMS değildir..

Esneklik

WordPress: yeterince esnek değil web geliştirme ve programlama ihtiyaçlarınız için.

Bu genellikle geliştiricilerin bireysel tercihine bağlıdır, ancak not etmeye değer.

PHP Değişiklikleri

PHP çerçevesinde bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve bir şeye ihtiyacınız var daha az karmaşık sıfırdan.

Güvenlik

CMS’nin güvenliği hakkında endişeleriniz var; yaygın kullanımı nedeniyle, bilgisayar korsanları için yaygın ve popüler bir hedeftir.

Verim

Performans konusunda endişelisiniz – WordPress hafif bir seçenek değil, sayfa yükleme süreleri gibi önemli metrikleri etkileyebilir.

WordPress, özel web geliştirme için bir platform olarak kullanılabilir, ancak temel amacı için kullanıldığında daha iyidir – bloglama ve içerik yayınlama.

WordPress Topluluğu

WordPress topluluğu, yeteneklerini genişletmek için üçüncü taraf uygulama geliştiricilerine daha fazla odaklanırken, diğer İçerik Yönetim Sistemleri daha güçlü bir çerçeve tarafından daha fazla desteklenmeye odaklanmıştır..

Esnek programlama ile başa çıkabilen profesyonel kalitede, açık kaynaklı bir içerik yönetim platformu arayan işletmeler Drupal veya Joomla’yı daha iyi bir çözüm bulabilir ihtiyaçları için.

Neden CMS olarak Drupal?

Neden CMS’im olarak Drupal’ı seçmeliyim??

Yüzeyde, Drupal diğer birçok modern İçerik Yönetim Sistemine çok benziyor ve özel web geliştirme için birçok verimli performans özelliği ve seçeneği içeriyor. WordPress’in çevrimiçi yayıncılık sektöründe Drupal’a göre avantajı var.

Drupal, binlerce sayfalık içeriğe sahip büyük yayıncılara ve sitelere, içeriklerini etiketlemek, kategorilere ayırmak, düzenlemek ve görüntülemek için gelişmiş ve esnek seçenekler sunar. Bu Drupal’ın güçlü sınıflandırma özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Buna ek olarak, Drupal güçlü yerleşik SEO özellikleri ile bilinir.

The Economist, Tesla Motors ve The White House gibi büyük sitelerin Drupal’ı seçmesi şaşırtıcı değil.

Drupal’ı seçmenin ana nedenleri:

 • Sıfırdan özel, görsel olarak çekici, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturabilirsiniz
 • Sitenizin içeriğini neredeyse sınırsız bir şekilde düzenleyebilirsiniz
 • Dahili yüksek performans.

Drupal en iyi seçim olmadığında

Drupal ile karşılaştırıldığında, WordPress, içeriği düzenlemek ve birden çok blog oluşturmak için bir web sitesi kullanan web sitesi yöneticileri için daha dostudur.

Drupal bir daha karmaşık bir platformdur ve bir geliştiriciyseniz kullanmak daha iyidir bir web sitesini gerçekten özelleştirmek isteyen veya gelişmiş işlevselliğe ihtiyacınız varsa.

Birincil amacınız bir web sitesini çoklu bloglama, topluluk portalı olarak kullanıyorsa, WordPress sizin için daha uygun olabilir.

Kullanımı kolay bir İçerik Yönetim Sistemi olan özel bir web geliştirme platformu seçiyorsanız, muhtemelen Drupal’ın işletmeniz için Joomla’dan daha iyi bir seçenek olduğunu göreceksiniz..

İki platformun geliştirme yetenekleri benzer olsa da, Drupal içeriği yönetmek için kullanımı kolay bir arayüz sağlar.

Neden CMS olarak Joomla?

Neden CMS’im olarak Joomla’yı seçmeliyim??

Kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda, Joomla geliştiriciler, tasarımcılar ve içerik yöneticileri için Drupal ve WordPress, özellikle de daha gelişmiş beceri setlerine sahip olanlar için arzulanan bir şey bırakıyor.

Geniş geliştirici topluluğuna ve web’in en iyi üç İçerik Yönetim Sisteminden biri olarak yaygın kullanımına rağmen, geliştiriciler hala Joomla’yı sinir bozucu buluyor ve kendilerine, kullanıcı dostu tasarımcılara ve içerik yöneticilerine dostça davranmaz.

Joomla en iyi seçim olmadığında

Karşılaştırıldığında, Drupal ve WordPress’in kullanım kolaylığı daha fazladır, bu da her ikisini de farklı derecelerde web deneyimi olan birden fazla kullanıcısı olan web siteleri için daha akıllı bir seçim haline getirir.

Programlama ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, WordPress, Drupal ve Joomla’ya kıyasla daha iyi bir platform olacaktır..

Topluluk ve Geliştirici Uzmanlığı

Drupal ve WordPress ile çalışan daha geniş bir kullanıcı topluluğu var, bu yüzden herhangi bir zorluk için daha fazla destek bulabilir Joomla yerine bu CMS’leri kullanıyorsunuz.

Geliştirme konusunda uzmanlığı olmayan birçok web sitesi sahibi için önerimiz Joomla’dan kaçınmak ve WordPress kullanmak olacaktır.

Becerilerini bir CMS ile genişletme konusunda daha iyi bir deneyim yaşamak isteyen geliştiriciler için, önerimiz Drupal’ı Joomla üzerinden kullanmak olacaktır..

Neden Diğer İYS'ler?

Diğer önemli İçerik Yönetim Sistemleri

WordPress, Joomla ve Drupal, İçerik Yönetim Sistemlerinde pazar lideridir, ancak kesinlikle mevcut olan tek seçenek değildir.

Bu üçünün hiçbiri aradığınız şey değilse, bu daha az popüler, ancak mükemmel alternatifleri düşünün.

İşte listesi Bilmeye değer 9 CMS, ardından detaylı bilgi:

 1. Magento
 2. Taşınabilir tür
 3. Tiki Wiki
 4. İfade Motoru
 5. concrete5
 6. LifeType
 7. çekirdek
 8. Mambo
 9. SilverStripe

Magento

Magento Açık Kaynak esnek bir açık kaynak içerik yönetim sistemidir. bireysel girişimciler veya küçük işletme sahipleri e-ticaret web sitesine başlamak isteyen.

Nihai hedefiniz yalnızca bir web sitesi veya blog değil, tam bir çevrimiçi mağaza ise, Magento listenizde en üstte olmalıdır.

Taşınabilir tür

Hareketli Tip sıcak bir seçimdir. En popüler İçerik Yönetim Sistemlerinin hepsi Açık Kaynak olduğu için, piyasada pek çok ticari olarak başarılı kapalı kaynaklı (tescilli ve ticari) CMS yoktur.

Taşınır Tip 2001’den beri bu noktadaki oranları yenmek. Gelişmiş özellikleri ve kaygan, kullanıcı dostu yönetici tasarımı, birçok ticari blog yazarı ve kurumsal web sitesinde popüler olmasını sağlar.

Tiki Wiki

Tiki Wiki dünyanın en sıra dışı İçerik Yönetim Sistemi olabilir.

Topluma dayalı bir Açık Kaynak projesidir (yani, bir tüzel kişiliğe bağlı değildir) ve En çok özelliklere sahip CMS platformu. Her şeyi yapar.

Drupal’ın GNU / Linux tarzı felsefesinin tam tersi: her şey bir modül olmaktan ziyade, her şey özünde.

Eklenti yok. Yazılım ve onu geliştiren topluluk büyüleyici. Ancak, ticari amaçlar için son derece pratik olmayabilir.

ExpressionEngine

ExpressionEngine, açık kaynaklı bir çekirdeğin (CodeIgniter) üzerine inşa edilmiş, orta derecede popüler bir tescilli CMS’dir.

concrete5

Concrete5, kullanıcı deneyimine odaklanan yeni ve güzel bir CMS’dir. Bir CMS’nin gücünü site oluşturucunun kullanım kolaylığı, ve en iyi çağdaş tasarım stilleri.

LifeType

LifeType, Subversion’u (yazılım geliştiricileri tarafından kullanılan bir sürüm kontrol sistemi) içerik depolama motoru olarak kullanmasıyla dikkat çekiyor.

çekirdek

Nucleus artık aktif gelişme altında değil. LMNucleus projesi ile değiştirildi.

Mambo

Mambo bir zamanlar gezegendeki en popüler CMS idi ve internetteki web sitelerinin% 40’ından fazlasını çalıştırıyordu. Onun kullanıcı ve geliştirici tabanlı tuhaf bir telif hakkı olayından sonra kurudu Joomla, Mambo kod tabanının çatalı olarak başlayan ve orijinal ekibinde bir dizi Mambo geliştiricisini içeren bir türev projedir..

SilverStripe

SilverStripe, PHP kullanılarak oluşturulmuş ücretsiz, açık kaynaklı bir CMS’dir. İçerik yazarları (WYSIWYG düzenleme araçlarıyla çalışan) ve web tasarımcıları ve geliştiricileri tarafından kullanılan görevleri ve kullanıcı arayüzlerini ayıran birkaç CMS’den biridir. ürünün daha IDE benzeri görünümlerini alın.

İçerik Yönetim Sistemleri ve Barındırma

Adından da anlaşılacağı gibi, İçerik Yönetim Sistemleri, blog yayınları, resimler veya videolar olsun, kesinlikle içeriğinizi yönetmek içindir. Bu nedenle, sitenizi internete sunmanın bir yoluna ihtiyacınız olacak.

Bazı durumlarda, içerik yönetim sisteminizin barındırılan sürümlerini bulabilirsiniz. Örneğin, Automattic, WordPress’in barındırılan bir sürümünü sunuyor Bağımsız sürümüne ek olarak İçerik Yönetim Sistemi.

Kendi Hosting Planınızı Seçme

Ancak, barındırılan bir sürümü seçmezseniz, kendi web barındırma görmeniz gerekir. Bir sürü barındırma şirketinizi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken şeyler.

Veritabanı Desteği

Seçtiğiniz İçerik Yönetim Sisteminin desteklenip desteklenmediği. Bu, gerekli veritabanını içerir.

Örneğin, CMS’niz PostgreSQL kullanıyorsa, web barındırıcınızın PostgreSQL veritabanlarını desteklediğinden emin olmak istersiniz..

Kurulum kolaylığı

CMS’nizi kurmanın ne kadar kolay olduğu – örneğin, popüler bir seçenek olan WordPress, tek tıklamayla yükleyiciler kullanılarak sunuculara sık sık yüklenebilir.

Daha az popüler bir seçenek, her şeyi manuel olarak yapmanızı gerektirebilir

Verim

Drupal genellikle WordPress’ten daha hafif (ve dolayısıyla performans) olduğundan, Drupal kullanırken daha az kaynak yoğun bir paket satın alabilirsiniz.

Standart kurulumu çok daha fazla özelliğe sahip olan WordPress kullanıyorsanız, daha pahalı, daha zengin özelliklere sahip bir barındırma paketini tercih etmek isteyebilirsiniz

Bu makalede, özel barındırma sayfalarımızla bağlantı kurduk. belirli bir İçerik Yönetim Sistemi için en iyi seçenekleri inceliyoruz. Mükemmel web barındırıcınız için aramaya başlıyorsanız, bu sayfalarla başlamanızı öneririz.

CMS'lere alternatifler

CMS’lere alternatifler

CMS’ler, bir web sitesi oluşturmak ve içeriğinizi yönetmek için tek seçeneğiniz değildir. Barındırılan web sitesi oluşturucuları, birçok kişi için iyi seçeneklerdir, CMS’nin yaptığı gibi çalışır.

Düşünebileceğiniz bazı seçenekler şunlardır:

 • BoldGrid
 • Sitebuilder.com
 • Squarespace
 • Weebly
 • Wix

BoldGrid

BoldGrid kesinlikle bir CMS alternatifi değildir – aslında WordPress üzerine inşa edilmiş bir web sitesi oluşturucusudur (diğer site oluşturucuları tescilli bir seçenek kullanma eğilimindedir).

Sen al kullanımı kolay site oluşturma araçlarına erişim WordPress CMS sisteminin gücü ile.

Sitebuilder.com

Sitebuilder.com, İngilizce hosting ve site oluşturma hizmetleri sağlayıcısıdır.

Ücretsiz bir seçenek sunar, ancak daha üstün özelliklere yükseltebilirsiniz. İle geliyor PayPal gibi şirketlerle sınırlı entegrasyonlar, böylece bu ürünle küçük ölçekli e-ticaret işletmeleri başlatabilirsiniz.

Squarespace

Squarespace, profesyonelce tasarlanmış, güzel şablonlar ve birinci sınıf müşteri hizmetleriyle gurur duyan hepsi bir arada bir web sitesi oluşturucusudur..

ürünün kullanımı çok kolaydır ve en yeni kullanıcılar için bile tasarlanmıştır.

Weebly

Weebly, hem yeni başlayanlar hem de daha fazla deneyimi olanlar için harika bir özellik karışımına sahip tam özellikli bir site oluşturucusudur. Ücretsiz deneyin ve ücretsiz planınızı aşarsanız yükseltin.

Wix

Wix, çevredeki en büyük web sitesi üreticilerinden biridir (kullanıcı sayısına göre).

Wix herkesin güzel bir web sitesi oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır, kişinin gelişmiş web tasarım becerilerine sahip olup olmadığına bakılmaksızın.

web hosting fiyatları

Kolay CMS barındırma gerekir?
Wix, profesyonel kalitede bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır. Teknik bir beceri gerekmemektedir. Şu anda Wix’i çok düşük bir fiyata alabilirsiniz. Bu indirim bağlantısını kullanın
anlaşma yapmak.

CMS'lerin Özeti

CMS Seçeneklerinin Özeti

İçerik Yönetim Sistemleri bir web sitesi veya blog kurmanıza yardımcı olacak harika araçlar ve koşuyor.

Sadece çalışmanızı oluşturabileceğiniz sağlam bir platform sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kendinizi oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız birçok işlemi de basitleştirir..

Buna temalar, güvenlik ve diğer yönetim özellikleri dahildir.

Hepsi Farklı

Ancak, tüm İçerik Yönetim Sistemleri eşit yaratılmaz.

Drupal, Joomla ve WordPress pazara hakim ve genel olarak konuşursak, bu seçeneklerle yanlış gidemezsiniz.

Bununla birlikte, piyasada alternatifler var, bu yüzden ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği bulacağınızdan emin olabilirsiniz..

Son olarak, bir CMS seçtikten ve her şey ayarlandıktan sonra, işinizi internete sunmanız gerekecek. Bu genellikle bir web barındırma kullanımını gerektirir, bu nedenle en iyi seçeneği belirlemenize yardımcı olmak için bazı kaynaklar sağladık.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map