123-reg: Mayıs 2020 için Hangi Kuponlar Mevcut?

123 Reg Kuponumuzu Kullanma

1. Özel 123 Reg kupon kodumuzu kopyalayın
yukarıdaki kutudan.


2. Herhangi bir 123 Reg bağlantısını tıklayın
123 Reg web sitesini yeni bir tarayıcı penceresinde açmak için bu sayfada.

123-reg-hosting-kupon 1

3. Hosting planları fiyatlandırma tablosunu bulmak için aşağı kaydırın. Planların tümü sınırsız bant genişliği içerir, ancak barındırabileceğiniz web sitesi sayısına, sağladığınız disk alanına ve diğer özelliklere bağlı olarak farklılık gösterir.

123-reg-hosting-kupon-2

4. Her bir planın içerdiği özellikleri dikkatle inceleyin ve seçtiğiniz barındırma planının altındaki yeşil “Şimdi Satın Al” ı tıklayın. “Temel Öğeler” planı hariç tümü için, ilk faturalandırma döngünüzü (üç aylık veya yıllık) seçmeniz gerekir..

123-reg-hosting-kupon-3

5. Görüntülenen açılır pencerede alan adınızı kaydetmeyi seçebilirsiniz. Hesabınıza İşletme E-postası eklemeyi de seçebilirsiniz.

123-reg-hosting-kupon-4

6. Bir sonraki ekranda alışveriş sepetinizi inceleyebilir ve bazı ekstra özellikler eklemeyi seçebilirsiniz. Üstte alan adı gizliliğine ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edin.

123-reg-hosting-kupon-5

7. Alan adınızın altında, Linux veya Windows barındırma ihtiyacınız olup olmadığını seçin.

123-reg-hosting-kupon-6

8. Bunun yanında, barındırma paketinizi, ödeme planınızı ve fiyatlandırmayı doğrulayın.

123-reg-hosting-kupon-7

9. Alan adlarınızın ve web barındırma seçeneklerinizin altına, alışveriş sepetinize Office 365 İş ve / veya Bulut Yedekleme eklemeyi seçebilirsiniz.

123-reg-hosting-kupon-8

10. Sayfanın alt kısmında, fiyatlandırmanızı doğrulayın ve “Devam” düğmesini tıklayın.

123-reg-hosting-kupon-9

11. Bir sonraki ekranda oturum açın (mevcut bir 123 Reg müşterisiyseniz) veya yeni bir hesap oluşturun. Şartlar ve koşulları okuduğunuzdan ve kutuyu işaretlediğinizden emin olun. Ardından devam etmek için “Kaydol” u tıklayın.

123-reg-hosting-kupon-10

12. Ardından, hesabınıza eklemek istediğiniz 123 posta veya bir web sitesi oluşturma aracı gibi ek hizmetleri seçebilirsiniz..

123-reg-hosting-kupon-11

13. Alışveriş sepetinizi ve hesap bilgilerinizi inceledikten sonra ödeme yönteminizi seçebilirsiniz.

123-reg-hosting-kupon-12

Ödemeniz tamamlandığında, işiniz bitti ve web sitenizi ayarlamaya hazırsınız!

123 Reg Kupon Q&Gibi

123 Reg indirimimiz hakkında sık sorulan bazı sorular
kupon.

Hangi 123 Reg hosting planını seçmeliyim?

123 Reg, dört farklı bulut barındırma planı sunar: Essential, Business, Unlimited ve Premium. Seçtiğiniz plan, web sitenizin gereksinimlerine bağlıdır. Yalnızca küçük bir web sitesine ev sahipliği yapmanız gerekiyorsa, Temel Plan yeterli olabilir. Ancak birden fazla web sitesine veya 10 GB’tan fazla disk alanına ihtiyacınız varsa, daha yüksek düzey planlara bakmanız gerekir.

İş planı 5 web sitesi ve 100 GB alan barındırmayı içerirken, Sınırsız plan 10 web sitesi ve sınırsız alan barındırmayı içerir. Premium plan, sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapmayı içerir. Ancak, dört planın tümü için veritabanı boyutu 1 GB ile sınırlıdır.

Planlar ayrıca içerdikleri bonus özellik ve araçlarda da farklılık gösterir. İhtiyacınız olan özelliklerin seçim planınıza dahil edilip edilmediğini görmek için fiyatlandırma tablosuna dikkatle bakın..

Linux veya Windows barındırma ihtiyacım var mı?

Web sitelerinin büyük çoğunluğu Linux tabanlı web hosting kullanmaktadır. Emin değilseniz, Linux ile gitmelisiniz. Windows barındırma almanın tek nedeni, ASP.NET gibi Windows’a özgü yazılımları çalıştırmanız gerektiğidir..

Aylık faturalandırma seçebilir miyim?

Hayır, 123 Reg, yeni web barındırma hesapları için yalnızca üç aylık veya yıllık faturalandırma sunar.

Alan adı kaydı ücretsiz mi?

Hayır, alan adı kaydı yıllık 11,99 £.

Ne tür ödemeleri kabul ediyorlar??

Çek hesabınızdan, kredi kartınızdan veya PayPal’dan otomatik ödeme yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Bir barındırma planı satın almak için PayPal’ı kullanabilir miyim?

123 Reg PayPal ödemelerini kabul ediyor.

123 Reg para iade garantisi sunuyor mu??

Hizmet şartlarına göre, iptal ederseniz peşin ödenen ücretlerin tamamı veya bir kısmı iade edilmez. Ancak şartlar, Tüketicilerin sözleşmeyi oluşturdukları tarihten itibaren ek bir ücret ödemeden 14 gün içinde hesaplarını iptal edebilecekleri 14 günlük bir “soğuma süresi” ne atıfta bulunmaktadır. 123 Reg, Tüketicileri bir işletmenin parçası olarak veya finansal kazanç için (bazı ek kısıtlamalarla) barındırma satın almayan bireyler olarak tanımlar. Barındırma iş amacıyla veya finansal kazanç için satın alıyorsanız, bir İşletme Müşterisi olarak kabul edilirsiniz ve “soğutma süresi” için uygun olmazsınız.

123 Reg’den hosting satın almadan önce, şartları çok basit olmadığı için 14 gün içinde iptal ederseniz geri ödeme alıp alamayacağınızı onlarla açıklığa kavuşturmak isteyebilirsiniz..

123 Reg hosting planım yenilendiğinde fiyatım yükselecek mi??

Essentials planını seçerseniz, barındırma için aylık fiyatınız aynı kalacaktır. Ancak, Business, Unlimited ve Premium planlarının tümü ilk yıl için tanıtım fiyatlarında ilan edilir. Barındırma hizmetiniz ilk yıldan sonra yenilendiğinde standart oranlara yükselir.

Alan adı gizliliği nedir?

Bir kullanıcı bir alan adı satın aldığında, adı ve iletişim bilgileri WHOIS genel veritabanına eklenir.

Adınızın, adresinizin, telefon numaranızın ve e-posta adresinizin web üzerinde herkese açık olarak yayınlanmasını istemiyorsanız, alan adı kayıt şirketinizin adının yayınlanması için alan adı gizliliği satın almalısınız.

123-posta nedir? Satın almalı mıyım?

123-mail, 123 Reg ile kaydettiğiniz bir alanda (e-posta korumalı] gibi) kendi e-posta adresinizi ayarlamanızı sağlar.

Çoğu web hosting firmaları tüm hosting planları ile bu hizmeti ücretsiz sağlamaktadır. 123 Reg ile kaydettiğiniz alan (lar) ile kendi e-posta adreslerinizi ayarlamak istiyorsanız, ayrı olarak 123-mail satın almalısınız.

Office 365 İş satın almam gerekiyor mu?

8,99 £ için, bulut depolama alanına sahip Word, Excel vb. İçeren Microsoft Office paketini barındırma hesabınıza ekleyebilirsiniz. İşletmeniz Microsoft uygulamaları kullanıyorsa, bunu faydalı bulabilirsiniz. Özelleştirilmiş planları doğrudan Microsoft’un web sitesinden de satın alabilirsiniz.

Cloud Backup hizmetini almalı mıyım?

123 Reg hizmet şartlarına göre herhangi bir veri yedeklemesi yapmazlar. Bulut Yedekleme hizmeti, üçüncü taraf yazılım sağlayıcısı Acronis tarafından desteklenen kişisel bir bilgisayar yedekleme hizmetidir.

Lisans yalnızca bir kişisel bilgisayarı (Windows veya Mac) kapsar. Yazılımı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir ve ardından yerel bilgisayar dosyalarınız sizin için yedeklenir.

Gerçek web sitenizi yedeklemek için bu hizmeti kullanmanın bir yolu yok gibi görünüyor. Web sitenizi yedeklemek istiyorsanız, bu sizin için bir araç değildir.

Ayrıca, 30 günlük ücretsiz denemeden sonraki fiyatlandırma 123 Reg web sitesinde herhangi bir yerde listelenmiyor gibi görünüyor. Bu hizmeti satın almak istiyorsanız, fiyatlarını öğrenmek için 123 Reg ile iletişime geçmelisiniz..

123 Reg web hosting için mevcut en iyi anlaşma mı arıyorsunuz? 123 Reg indirim kodumuz sunulan en yüksek indirimi sağlar.

Sadece herhangi bir 123 Reg bağlantısını tıklayın
bu sayfada
ve indiriminiz otomatik olarak uygulanacaktır.

[123 Reg İndirim Kodumuz
]

123 Reg’i Seçmeli miyim?

123 Reg bir başlangıç ​​dostu “tek elden mağaza” bir web sitesi oluşturmak, çevrimiçi başlatmak ve trafiği artırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Hiçbir teknik bilgi gerekmez. İncelememizi okuyarak ve gerçek kullanıcıların ne dediğini öğrenerek daha fazla bilgi edinin.

Hakkında 123 Reg

İngiltere merkezli bir sağlayıcıyla web sitenizi pazarlıklı fiyatlarla çevrimiçi hale getirmenin hızlı ve kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse, 123 Reg
web hosting ihtiyaçlarınız için mükemmel bir uyum olabilir.

123 Reg İngiltere merkezli lider bir alan adı kayıt şirketi ve web hosting şirketidir.

Amaçları, bireylerin ve işletmelerin bir bütçeyle hızlı ve kolay bir şekilde temel web siteleri oluşturmasına ve çevrimiçi kitlelerine ulaşmasına yardımcı olmaktır. Alan adları ve barındırma hizmetlerinin yanı sıra, e-posta pazarlama ve web sitesi oluşturma araçları da sağlarlar.

1999 yılından beri faaliyet gösteren 123 Reg, hem Linux hem de Windows bulut tabanlı hosting sunuyor.

Dört bulut barındırma düzeyi, web sitenizi oluşturmak ve tanıtmak için ihtiyacınız olan araç ve özelliklerle doludur.

Kullanımı kolay ve yeni başlayanlar için ideal olan temel bir kontrol paneli sağlar.

WordPress, Drupal ve Joomla gibi popüler yazılımların tek tıklamayla yüklenmesini sağlarlar veya profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için web sitesi oluşturma araçlarını (ek bir aylık ücret karşılığında kullanılabilir) kullanabilirsiniz..

123 Reg İngiltere’de bir veri merkezi kullanıyor ve müşteri desteği de İngiltere’de bulunuyor. Standart çalışma saatleri içinde bilet, e-posta, canlı sohbet veya telefon aracılığıyla destek alabilirsiniz.

123 Reg zaten çok düşük fiyatlarla hosting sunuyor, ancak özel kupon kodlarımızla daha da iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz.

123 Reg Kuponumuzu Kullanma

1. Özel 123 Reg kupon kodumuzu kopyalayın
yukarıdaki kutudan.

2. Herhangi bir 123 Reg bağlantısını tıklayın
123 Reg web sitesini yeni bir tarayıcı penceresinde açmak için bu sayfada.

123-reg-hosting-kupon 1

3. Hosting planları fiyatlandırma tablosunu bulmak için aşağı kaydırın. Planların tümü sınırsız bant genişliği içerir, ancak barındırabileceğiniz web sitesi sayısına, sağladığınız disk alanına ve diğer özelliklere bağlı olarak farklılık gösterir.

123-reg-hosting-kupon-2

4. Her bir planın içerdiği özellikleri dikkatle inceleyin ve seçtiğiniz barındırma planının altındaki yeşil “Şimdi Satın Al” ı tıklayın. “Temel Öğeler” planı hariç tümü için, ilk faturalandırma döngünüzü (üç aylık veya yıllık) seçmeniz gerekir..

123-reg-hosting-kupon-3

5. Görüntülenen açılır pencerede alan adınızı kaydetmeyi seçebilirsiniz. Hesabınıza İşletme E-postası eklemeyi de seçebilirsiniz.

123-reg-hosting-kupon-4

6. Bir sonraki ekranda alışveriş sepetinizi inceleyebilir ve bazı ekstra özellikler eklemeyi seçebilirsiniz. Üstte alan adı gizliliğine ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edin.

123-reg-hosting-kupon-5

7. Alan adınızın altında, Linux veya Windows barındırma ihtiyacınız olup olmadığını seçin.

123-reg-hosting-kupon-6

8. Bunun yanında, barındırma paketinizi, ödeme planınızı ve fiyatlandırmayı doğrulayın.

123-reg-hosting-kupon-7

9. Alan adlarınızın ve web barındırma seçeneklerinizin altına, alışveriş sepetinize Office 365 İş ve / veya Bulut Yedekleme eklemeyi seçebilirsiniz.

123-reg-hosting-kupon-8

10. Sayfanın alt kısmında, fiyatlandırmanızı doğrulayın ve “Devam” düğmesini tıklayın.

123-reg-hosting-kupon-9

11. Bir sonraki ekranda oturum açın (mevcut bir 123 Reg müşterisiyseniz) veya yeni bir hesap oluşturun. Şartlar ve koşulları okuduğunuzdan ve kutuyu işaretlediğinizden emin olun. Ardından devam etmek için “Kaydol” u tıklayın.

123-reg-hosting-kupon-10

12. Ardından, hesabınıza eklemek istediğiniz 123 posta veya bir web sitesi oluşturma aracı gibi ek hizmetleri seçebilirsiniz..

123-reg-hosting-kupon-11

13. Alışveriş sepetinizi ve hesap bilgilerinizi inceledikten sonra ödeme yönteminizi seçebilirsiniz.

123-reg-hosting-kupon-12

Ödemeniz tamamlandığında, işiniz bitti ve web sitenizi ayarlamaya hazırsınız!

123 Reg Kupon Q&Gibi

123 Reg indirimimiz hakkında sık sorulan bazı sorular
kupon.

Hangi 123 Reg hosting planını seçmeliyim?

123 Reg, dört farklı bulut barındırma planı sunar: Essential, Business, Unlimited ve Premium. Seçtiğiniz plan, web sitenizin gereksinimlerine bağlıdır. Yalnızca küçük bir web sitesine ev sahipliği yapmanız gerekiyorsa, Temel Plan yeterli olabilir. Ancak birden fazla web sitesine veya 10 GB’tan fazla disk alanına ihtiyacınız varsa, daha yüksek düzey planlara bakmanız gerekir.

İş planı 5 web sitesi ve 100 GB alan barındırmayı içerirken, Sınırsız plan 10 web sitesi ve sınırsız alan barındırmayı içerir. Premium plan, sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapmayı içerir. Ancak, dört planın tümü için veritabanı boyutu 1 GB ile sınırlıdır.

Planlar ayrıca içerdikleri bonus özellik ve araçlarda da farklılık gösterir. İhtiyacınız olan özelliklerin seçim planınıza dahil edilip edilmediğini görmek için fiyatlandırma tablosuna dikkatle bakın..

Linux veya Windows barındırma ihtiyacım var mı?

Web sitelerinin büyük çoğunluğu Linux tabanlı web hosting kullanmaktadır. Emin değilseniz, Linux ile gitmelisiniz. Windows barındırma almanın tek nedeni, ASP.NET gibi Windows’a özgü yazılımları çalıştırmanız gerektiğidir..

Aylık faturalandırma seçebilir miyim?

Hayır, 123 Reg, yeni web barındırma hesapları için yalnızca üç aylık veya yıllık faturalandırma sunar.

Alan adı kaydı ücretsiz mi?

Hayır, alan adı kaydı yıllık 11,99 £.

Ne tür ödemeleri kabul ediyorlar??

Çek hesabınızdan, kredi kartınızdan veya PayPal’dan otomatik ödeme yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Bir barındırma planı satın almak için PayPal’ı kullanabilir miyim?

123 Reg PayPal ödemelerini kabul ediyor.

123 Reg para iade garantisi sunuyor mu??

Hizmet şartlarına göre, iptal ederseniz peşin ödenen ücretlerin tamamı veya bir kısmı iade edilmez. Ancak şartlar, Tüketicilerin sözleşmeyi oluşturdukları tarihten itibaren ek bir ücret ödemeden 14 gün içinde hesaplarını iptal edebilecekleri 14 günlük bir “soğuma süresi” ne atıfta bulunmaktadır. 123 Reg, Tüketicileri bir işletmenin parçası olarak veya finansal kazanç için (bazı ek kısıtlamalarla) barındırma satın almayan bireyler olarak tanımlar. Barındırma iş amacıyla veya finansal kazanç için satın alıyorsanız, bir İş Müşterisi olarak kabul edilirsiniz ve “soğuma süresi” için uygun olmazsınız.

123 Reg’den hosting satın almadan önce, şartları çok basit olmadığı için 14 gün içinde iptal ederseniz geri ödeme alıp alamayacağınızı açıklığa kavuşturmak isteyebilirsiniz..

123 Reg hosting planım yenilendiğinde fiyatım yükselecek mi??

Essentials planını seçerseniz, barındırma için aylık fiyatınız aynı kalacaktır. Ancak, Business, Unlimited ve Premium planlarının tümü ilk yıl için tanıtım fiyatlarında ilan edilir. Barındırma hizmetiniz ilk yıldan sonra yenilendiğinde standart oranlara yükselir.

Alan adı gizliliği nedir?

Bir kullanıcı bir alan adı satın aldığında, adı ve iletişim bilgileri WHOIS genel veritabanına eklenir.

Adınızın, adresinizin, telefon numaranızın ve e-posta adresinizin web üzerinde herkese açık olarak yayınlanmasını istemiyorsanız, alan adı kayıt şirketinizin adının yayınlanması için alan adı gizliliği satın almalısınız.

123-posta nedir? Satın almalı mıyım?

123-mail, 123 Reg ile kaydettiğiniz bir alanda (e-posta korumalı] gibi) kendi e-posta adresinizi ayarlamanızı sağlar.

Çoğu web hosting firmaları tüm hosting planları ile bu hizmeti ücretsiz sağlamaktadır. 123 Reg ile kaydettiğiniz alan (lar) ile kendi e-posta adreslerinizi ayarlamak istiyorsanız, ayrı olarak 123-mail satın almalısınız.

Office 365 İş satın almam gerekiyor mu?

8,99 £ için, bulut depolama alanına sahip Word, Excel vb. İçeren Microsoft Office paketini barındırma hesabınıza ekleyebilirsiniz. İşletmeniz Microsoft uygulamaları kullanıyorsa, bunu faydalı bulabilirsiniz. Özelleştirilmiş planları doğrudan Microsoft’un web sitesinden de satın alabilirsiniz.

Cloud Backup hizmetini almalı mıyım?

123 Reg hizmet şartlarına göre herhangi bir veri yedeklemesi yapmazlar. Bulut Yedekleme hizmeti, üçüncü taraf yazılım sağlayıcısı Acronis tarafından desteklenen kişisel bir bilgisayar yedekleme hizmetidir.

Lisans yalnızca bir kişisel bilgisayarı (Windows veya Mac) kapsar. Yazılımı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir ve ardından yerel bilgisayar dosyalarınız sizin için yedeklenir.

Gerçek web sitenizi yedeklemek için bu hizmeti kullanmanın bir yolu yok gibi görünüyor. Web sitenizi yedeklemek istiyorsanız, bu sizin için bir araç değildir.

Ayrıca, 30 günlük ücretsiz denemeden sonraki fiyatlandırma 123 Reg web sitesinde herhangi bir yerde listelenmiyor gibi görünüyor. Bu hizmeti satın almak istiyorsanız, fiyatlarını öğrenmek için 123 Reg ile iletişime geçmelisiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me