Volan Hosting İnceleme: Tasarımcılar için WordPress Hosting?

Volan Giriş

Flywheel, Omaha, Nebraska merkezli bir hosting şirketidir ve 2012 yılında kurulmuştur. Şirket planlarını web tasarım topluluğunun ihtiyaçlarına göre tasarlamaktadır..


Hosting planları, web hosting ve müşteri yönetimini tasarımcılar için basit hale getirmeyi amaçlamaktadır. Flywheel’dan hosting planları seçerek, tasarımcılar müşterileri için tasarım ve içerik oluşturmaya odaklanabilir.

Hizmetler ve Uzmanlıklar

Volanın ana odağı WordPress barındırma planlarıdır. Planlar, kendi web sitelerini kurmak isteyen bireysel tasarımcıların yanı sıra birden fazla müşteriyi yöneten tasarım firmalarına hitap ediyor.

Şirket 3 WordPress hosting planı sunuyor: starter, Serbest, ve Ajans. Serbest plan en fazla 10 web sitesini ve Ajans planı en fazla 30 web sitesini destekler.

(Bir planda 30’dan fazla siteyi barındırmak isteyenler “Özel” plan teklifi için Volan ile iletişim kurabilir.)

özellik
Başlangıç ​​Planı
Serbest Plan
Ajans Planı
Fiyat / ay$ 23$ 105$ 266
Desteklenen siteler110 A kadar30’a kadar
Aylık ziyaretçiler (kapasite)25k100k500k
Depolama5 GB20 GB50 GB
Telefon desteği
Özel hesap yöneticisi

Planlar, izin verilen disk alanı ve bant genişliği miktarına göre değişir. Bir plan seçen müşteriler, beklenen aylık ziyaretçi sayısına göre bir plan seçmelidir. Daha fazla ziyaretçi artan bant genişliği gereksinimlerine eşittir.

Şirket, hizmeti denemek isteyen müşteriler için tanıtım fiyatlandırması sunuyor.

Planlara ücretsiz SSL Sertifikaları, ücretsiz site geçişi ve bir CDN (içerik dağıtım ağı) dahildir.

Serbest Çalışma ve Ajans planları birden fazla sitenin kullanılmasını destekler. Ek kapasiteye ihtiyaç duyan müşteriler kendi özel planlarını da oluşturabilir.

Volanın toplu planları, tek kurulum planlarına benzer. Bu planların çok daha fazla disk alanı ve bant genişliği vardır, bu da onları birden fazla WordPress sitesi barındırması gereken satıcılar için ideal kılar.

Site başına planlar gibi, bayi planları da SSL, CDN ve MultiSite desteğine sahiptir. Mevcut tekliflerden daha fazla WordPress yüklemesine ihtiyaç duyan müşterilerin özelleştirilmiş bir plan oluşturmak için satışlarla iletişime geçmesi gerekecek.

Flywheel’ın WordPress barındırma planlarının tümü birden çok özellik içerir.

Böyle bir özellik, müşterinin tüm sitelerini tek bir girişten yönetmesini sağlayan SFTP erişimidir..

Bu özellik ayrıca, müşterinin ayrı bir kullanıcı adı ve parola listesi bulundurmak zorunda kalmadan sınırsız sayıda ortak çalışana erişimi kolayca eklemesine ve silmesine izin vermek için basitleştirilmiştir. SFTP’ye ek olarak, Flywheel, müşterilerin ilgili eklentileri yapılandırmak veya yüklemek için zaman harcamak zorunda kalmamaları için bir önbellek sistemi içerir..

Yerleşik bir önbellek sisteminin yanı sıra, tüm planlarda ücretsiz demo siteleri bulunur. Bu, tasarımcıların hazır olana kadar bir site geliştirmeye devam etmesini ve ardından faturalandırmayı müşterilerine iletmesini sağlar. Volan ayrıca WordPress’i en son ve en güvenli sürüme sürekli güncelleme özelliği sunar.

altyapı

Volanın yeni ortaklığı Google Cloud Platformu dünyadaki Google’ın veri merkezlerine erişmelerini sağlar.

Volanın Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da da kendi veri merkezleri vardır. Buna ek olarak, şirket bir CDN hızlı yanıt sürelerini garanti etmeye ve sitelerin milyonlarca ziyaretçiyi işleyecek şekilde ölçeklendirilmesine olanak tanıyan 30 düğüme kadar.

Güvenlik ve Yedeklemeler

Flywheel’ın planlarının çoğunda, 30 güne kadar saklanan gecelik yedeklemeleri içeren bir yedekleme seçeneği bulunur.

Müşterilerin bir web sitesinin önceki bir sürümünü geri yüklemeleri gerektiğinde, bunu tek bir tıklama ile yapabilir.

Buna ek olarak, bir müşteri bir eklenti yüklemesinden veya site değişikliğinden önce yedek alabilir ve hemen önceki sürüme geri dönebilir.

Volanın yedekleme özelliği, eklentileri yükleme ve yapılandırma ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıca, yedeklemenin bütünlüğünü sağlamak için şirketin otomatik yedeklemeleri Amazon dışında depolanır.

Otomatik yedekleme hizmetine ek olarak, Volan müşteri web siteleri için güvenlik sunar. Özellik, sitenin saldırıya uğraması durumunda tüm siteler için kötü amaçlı yazılım kaldırmayı içerir.

Şirket, kötü amaçlı yazılım taraması yapmak için WordPress güvenlik sağlayıcısı Sucuri’yi kullanıyor. Güçlü bir şifre politikası uygular ve giriş denemelerinin sayısını sınırlarlar.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Volan, Pazartesi’den Cuma’ya normal çalışma saatlerinde 7/24/365 acil durum desteği ve standart destek sunar.

Müşteriler e-posta göndererek, telefonla konuşarak veya destek uzmanlarıyla canlı sohbet ederek destek alabilirler.

Şirket ayrıca, kendi kendine destek isteyen müşteriler için eklentiler, veritabanları ve temel kurulum da dahil olmak üzere çeşitli konularda makaleler sunmaktadır..

Teknik konularda yardımın yanı sıra şirket, serbest göç diğer barındırma sağlayıcılarından gelen müşteriler için yardım.

Çalışma Süresi Garantisi

Volan, % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi Hizmet Düzeyi Sözleşmesi ile desteklenir. Şirket, dünya çapında kapsamlı bir içerik dağıtım ağına ve veri merkezlerine ve bu garantinin karşılanmasına yardımcı olmak için güvenlik sorunlarının sürekli izlenmesine sahiptir.

fatura

Volan öncelikle müşterilerini çoğu plan için aylık olarak faturalandırır ve bir yıl önce ödeme yapmak için indirimler sunar. Bazı barındırma planları ücretsiz olarak birçok özellik içerirken, diğer planlar ekstra ücret almaktadır.

Volan ödeme yöntemleri açısından esnektir ve PayPal ve çoğu kredi kartını kabul eder. Şirket ayrıca yıllık faturalar için kişisel çek kabul eder.

özet

Flywheel tasarımcılara hitap barındırma özel bir form sunuyor – web hosting teknik yönleri değil, müşterilerine odaklanmak için izin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me