Templated Web Siteleri Herhangi İyi mi? Gözden geçiririz

Çarpıcı Web Sitesi Oluşturucu

Çarpıcı bir şekilde, teknik açıdan bilgili olmayan insanlar için kodlama veya beceri gerektirmeyen yüksek kaliteli, güzel bir web sitesi tasarlamayı ve yayınlamayı nispeten kolaylaştıran bir web sitesi oluşturucu hizmetidir..


Çarpıcı bir şekilde, Parallax kaydırma ve duyarlı görüntüler gibi her zamanki HTML 5 numaralarıyla görsel olarak çarpıcı şablonlar içeren yeni nesil üst düzey site oluşturucuların bir parçasıdır. Y Combinator, SV Angel, Funders Club, Innovation Works, Infinity Ventures, Index Ventures ve Kevin Hale dahil olmak üzere birçok büyük Risk Kapitalisti tarafından destekleniyorlar.

New York Times, Forbes, Tech Crunch, LifeHacker, The Next Web, The Chicago Tribune, USA Today ve Inc. Magazine dahil olmak üzere birçok teknoloji odaklı ve genel ilgi alanı yayınında yer aldı..

Hizmetler ve Uzmanlıklar

Çarpıcı bir şekilde geleneksel bir hosting şirketi değil – paylaşılan, VPS veya adanmış sunucular gibi farklı hosting planları sunmuyorlar. Yalnızca bir tür hizmet sunarlar: şablonlu web siteleri.

Giriş seviyesi Ücretsiz bir plandan başlayarak, farklı fiyat noktalarında çarpıcı bir şekilde farklı hizmet katmanları sunar. Daha yüksek fiyatlı planlar aşağıdaki gibi premium özelliklere erişim sağlar:

  • Özel alan adı (ücretsiz hesapların bir example.strikingly.com alan adı vardır)
  • Artırılmış veya Sınırsız bant genişliği
  • E-posta
  • Beyaz etiketleme (altbilgi ve HTML’deki Çarpıcı referansları kaldırma)
  • Çarpıcı Uygulama Mağazasına Erişim
  • Mobil İşlem Düğmeleri
  • Site tasarımı için daha fazla özelleştirme seçeneği

Çarpıcı odak noktası’s site tasarım şablonları ilk mobil yaklaşımdır. Tüm şablonları, çeşitli cihazlarda ve ekran boyutlarında, özellikle küçük mobil ekranlarda iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Tasarımları, geniş formatlı fotoğrafçılığa ve müşterileri etkilemek için en son HTML ve CSS tekniklerine dayanarak görseller üzerinde ağır olma eğilimindedir..

Görünen o ki, Strikingly için hiç yorum yapılmamış..

Veri Merkezleri ve Teknoloji

Hizmetini sunmak için çarpıcı bir şekilde üst düzey altyapıya güvenmekle birlikte, “satış özellikleri” müşterilerine.

Çarpıcı bir şekilde Linode’den ev sahipliği yapan IaaS (Hizmet olarak Altyapı) tüketicisi gibi görünüyor ve Akamai’yi İçerik Dağıtım Ağı olarak kullanıyorlar. Bu, veri merkezlerine yatırım yapmak zorunda kalmadan büyüdükçe sunucu kaynaklarının tüketimini ölçeklendirmelerini sağladı..

Kesin olarak, bu Çarpıcı müşterilerin muhtemelen “paylaşılan” bulut tabanlı sanal özel sunuculara kümelenmiş birden çok web sitesi ve küçük bir IP adresi havuzu paylaşan düzeyli barındırma.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Çarpıcı bir şekilde bir “kendin Yap” uygulamalarını kullanma yaklaşımı – mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirmeye çalıştılar ve kapsamlı bir Bilgi Bankası ve kullanıcı forumuna sahipler. Ayrıca, yüklenecek veya yapılandırılacak hiçbir şey yoktur – geleneksel anlamda bir barındırma hizmeti değil, bir uygulama sağladığı için.

O’tüm bunlardan, teknik destek yolunda çok fazla uğraşmak istemediklerini veya beklemediklerini açıkça belirtmek isteriz. 24 saat taahhüt edilen bir e-posta ve bilet tabanlı destek sistemine sahiptir. Hem Facebook hem de Twitter’da aktif olduklarından, bu sosyal ağlar üzerinden müşteri hizmetleri sorunlarını da tarıyorlar.

Güvenlik ve Yedeklemeler

Ağlarındaki sitelerin dikkat çekici bir şekilde yedeklendiğini ve olabildiğince güvenli kaldığını varsaymak güvenlidir, ancak bu, reklamlarında veya genel teknik özelliklerinde önemli bir nokta değildir..

Çalışma Süresi Garantileri

Müşterileri için çalışma süresi konusunda çarpıcı bir garanti vermez’ web siteleri.

Maliyetler ve Ödeme Politikaları

Çarpıcı bir şekilde basit bloglar ve küçük web siteleri için ücretsiz bir katman sunar. Ücretsiz plan, kullanıcıların kendi alan adlarını kullanmasına izin vermez.

Üstün özellikler ve daha fazla esneklik sunan ücretli planlar, geleneksel barındırma şirketlerinin en paylaşılan barındırma planlarının maliyetinden sadece biraz daha fazladır.

Çarpıcı bir şekilde tüm müşteriler için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Ayrıca kar amacı gütmeyen kuruluşlara sponsorluk sağlarlar.

Özet / Sonuçlar

Çarpıcı bir şekilde, paylaşılan bir barındırma hesabında WordPress’in kendi kendine barındırdığı bir kurulumunun maliyeti hakkında güzel web siteleri sağlar. Özel tasarımlar oluşturmak daha kolaydır ve mevcut şablonlar WordPress için mevcut olanlardan sürekli olarak daha caziptir.

Öte yandan, çok daha az esneklik var. WordPress ve Drupal gibi tamamen olgun İçerik Yönetim Sistemleri, e-ticaretten sosyal ağlara kadar çok çeşitli işlevlere olanak tanır. Bu arada, çarpıcı bir şekilde oluşturulmuş web siteleri bir şey ve sadece bir şey yapmak için tasarlanmıştır – iyi görünmek.

Çarpıcı bir şekilde diğer sorun’web siteleri tasarımları son derece foto-ağır olmasıdır. Bu, harika fotoğrafçılığa erişimi olan profesyonel tasarımcıların güzel şablonlarına yol açar. Ancak DIY kullanıcıları, bu tasarımlar için kendi alakalı veya güzel resimlerine sahip olabilir veya olmayabilir. O’küçük bir işletme, kar amacı gütmeyen bir kilise veya bir grup kötü oluşturulmuş fotoğraf kullanarak ve tasarımı bozan hayal etmek kolay.

Bununla birlikte, hızlı ve çekici bir tasarıma ihtiyaç duyan blogcular ve işletme sahipleri için, çok fazla güçlük çekmeden, Çarpıcı ve bunun gibi uygulamalar, başlamak için harika bir yerdir – sonunda büyüyebilir olsalar bile.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me