Sertifikalı Hosting: Uzman Görüşümüzü ve Müşteri Yorumlarımızı Okuyun

Sertifikalı Hosting Tanıtımı

Sertifikalı Hosting bir Amerikan web hosting şirketidir. İlk olarak 1999 yılında Fortune 500 şirketlerine hizmet vermek için kuruldu. Kacy Carlsen şu anda CEO ve kocası Stan ile şirketi kurdu. Carlsen, şirketin web sitesinde birkaç pazarlama videosunda yer alıyor ve şirketin pazarlama ve tanıtımını denetliyor gibi görünüyor.


Sertifikalı Hosting başlangıçta Ohio’da paylaşılan bir veri merkezinden hosting hizmetleri sağlamıştır. Daha sonra hizmetlerini Atlanta ve Phoenix’e taşıdı. Şirket merkezi California, Grand Terrace’dedir..

Düşük maliyetli paylaşılan Linux barındırma ana cazibe olduğunu, ancak şirket ayrıca satıcı, VPS ve özel barındırma sunuyor.

Sertifikalı Hosting Hosting Planları

Sertifikalı Hosting, paylaşımlı Linux web sitesi barındırma konusunda uzmandır. Üç plan vardır: Dork, Geek ve Nerd. Hepsi sınırsız disk alanı ve bant genişliği sunar, ancak daha ucuz plan müşterilerin yalnızca bir alan adı kullanmasına izin verir. En pahalı Nerd planında, müşterilere özel bir IP ve özel SSL sertifikası verilir ve FFMpeg hosting de sunulur.

Bayi barındırma da 1 ila 5 numaralı beş plana ayrılmıştır ve 1 en kısıtlayıcıdır. Bayiler 50 GB depolama ve 500 GB bant genişliği ile 300 GB depolama alanı ve 1500 GB bant genişliği arasından seçim yapabilir. Ayrıca yönetilen bir plan var, aslında yerleşik satıcı araçlarıyla özel bir sunucu planı olan 10 TB Güç Bayi Sunucusu.

Sertifikalı Barındırma’da beş VPS planı vardır: Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas. Tüm bu VPS planları yönetildiğinden, yeni başlayanlar ve deneyimli kullanıcılar için uygundur. Hepsi Linux üzerine kurulmuştur ve cPanel ve WHM için ücretsiz lisanslar içerir.

Sertifikalı Barındırma, tamamen yönetilen iki sunucu planı sunar; her birinin seçebileceğiniz birkaç konfigürasyonu vardır. Müşteriler CentOS veya FreeBSD’yi seçebilir – sunulan Windows adanmış sunucuları yoktur. Kullanıcılar ayrıca özel sunucu planlarında cPanel veya Plesk’i seçebilir.

Şirket, paylaşılan Linux barındırma planlarındaki ‘sınırsız’ politikası konusunda çok açık. Sınırsızlığın gerçekten sınırsız anlamına geldiğini, ancak kötü optimize edilmiş sitelerin askıya alınabileceğini belirtir. Bununla birlikte, kullanıcılar kaynak artışları nedeniyle sitelerinin hiçbir zaman askıya alınmayacağını garanti eden Sertifikalı Koruma eklentisi satın alabilir. Bunun yerine, sorun çözülene kadar bekletme sunucusuna taşınacaktır. Çözülemezse, Sertifikalı Koruma için ödenen ücretler, adanmış bir sunucuya kredi notu olarak yeniden verilecektir, bu çok adil görünüyor.

Sertifikalı Hosting Çalışma Süresi / Kesinti

Cerfieied Hosting, iki veri merkezinde sunuculara sahiptir. Biri Atlanta, Georgia’da, diğeri Phoenix, Arizona’da bulunur. Her ikisi de Kademe 1 tesisler ve şirket artıklık planlamasına büyük önem veriyor. Veri merkezleri iki saatlik pil yedeklemesi, birden fazla jeneratör, her tesiste iki UPS ünitesi ve yıl boyunca 7/24 izleme olanağı sunar. Şirket herhangi bir yeşil kimlik bilgisini vurgulamıyor ve yenilenebilir enerji kredisi satın almıyor.

Şirket, çoğu ev sahibinin% 99,9 vaadinden daha iyi bir% 99,999 kesintisiz çalışma garantisi sunuyor. Çalışma süresi rakamı aylık olarak ölçülür ve web sitesinde ayrıntılı olarak ele alınır, bu da görmek güzeldir. 1 saatlik kesinti süresinin ardından müşterilere 1 günlük kredi sunulur. 4 veya daha fazla saatlik kapalı kalma süresinden sonra müşteriler 1 haftalık bir kredi alır. Kredi talep edebilmek için müşterilerin şikayetlerini yazılı hale getirmesi gerekir ve Sertifikalı Barındırma, ayrıntıları e-posta yoluyla doğrulamalı ve ekipmanlarının hatalı olduğunu kabul etmelidir. Şirketin kesinti talepleri için özel bir posta kutusu bile var.

Ana makine anında yedeklemeler sunuyor, ancak bunlar cPanel aracılığıyla sunulan yedekler gibi görünüyor – bunlar otomatik değil.

Politika hakkında bu kadar net bilgi görmek gerçekten ferahlatıcı ve Sertifikalı Barındırma, müşterilerin zihinlerini rahatlatmak için elinden geleni yapıyor.

Sertifikalı Barındırma Desteği

Destek, halka açık çok kapsamlı bir yardım portalı aracılığıyla sağlanır. Bilgi Bankası, çok sayıda makale, video eğitimi ve SSS içerir. Ayrıca Facebook ve Twitter’da bir bilet sistemi, müşteri forumları, bir hizmet durumu blogu, genel bir şirket blogu ve sosyal medya sayfaları da var. Müşteriler Facebook sayfasını personel ile iletişim kurmak için kullanırlar, ancak Twitter yayını yalnızca şirket duyuruları için kullanılır.

Sertifikalı Barındırma, görünür bir şekilde görünür durumda olan “Çevrimiçi” bir grafiğe sahip canlı bir sohbet kutusuna sahiptir, ancak oturum açmaya çalıştığımda sorumu cevaplayacak kimse yoktu. İletişim sayfası iddialarına rağmen, sohbet yoluyla 7/24 destek sağlanmıyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte, ABD ve uluslararası müşteriler için telefon numaraları ve 24 saat boyunca verilmektedir. Alışılmadık şekilde, şirket ayrıca faks yoluyla destek için bir numara sağlar.

Haberlerde Sertifikalı Hosting

Sertifikalı Barındırma ile ilgili raporlar için büyük teknoloji haber sitelerine baktım, ancak şirket herhangi bir kötü basını çekmiyor gibi görünüyor.

Sertifikalı Barındırma Kontrol Paneli

Tüm hosting müşterileri standart olarak cPanel alır ve satın almadan önce denemek istiyorsanız şirket çevrimiçi bir demoya bağlanır. Faturalandırma ve destek, bir destek portalı üzerinden gerçekleştirilir. VPS hosting müşterilerine ücretsiz cPanel lisansları verilmektedir. Özel sunucu müşterileri cPanel (WHM ile) veya Plesk Panel 10 arasında seçim yapabilir, ancak ana bilgisayar cPanel’i önerir.

Sertifikalı Barındırma Ekstraları

Sertifikalı Hosting, cPanel aracılığıyla Softaculous sunar, bu nedenle WordPress, Drupal, osCommerce, Magento ve Roundcube dahil olmak üzere en yaygın komut dosyalarının tümü tek tıklamayla yükleyici olarak kullanılabilir. Sertifikalı Hosting, yüzlerce şablon içeren standart bir web sitesi oluşturma aracı olan Online SiteBuilder’ı sunar. Demo sayfası, kullanıcıların beş dakika içinde çevrimiçi çalışan bir web sitesi alabilmelerini sağlar.

Ana bilgisayar ayrıca PHPMotion, Mediashare, OSTube ve Rayzz Just Broadcast gibi bir dizi video komut dosyası sunuyor ve FFMpeg için de destek veriyor.

Paylaşılan barındırma müşterileri Google AdWords kredilerinde 100 ABD doları alır.

Sertifikalı Hosting Para İade Garantisi / İptal Politikası

Sertifikalı Hosting, özel sunucular hariç tüm planlarda cömert ve açıkça tanımlanmış her zaman para iade garantisi sunar. İptal etmek isterseniz, kullanılmayan kredinizin tamamı iade edilir. Ücretsiz alan adları normal ücret üzerinden ücretlendirilir ve geri ödemeden düşülür, ancak ad, kayıt tarihinden itibaren 60 gün geçtikten sonra Sertifikalı Barındırma’dan aktarılabilir. Bu 60 gün dolmadan müşteriler ad sunucularını değiştirebilir ve alan adını kullanmaya devam edebilir.

Sertifikalı Barındırma Özeti

Sertifikalı Hosting bir dizi paylaşılan ve yönetilen web barındırma hizmeti sunar. Web sitesinin kullanımı kolay ve samimi ama profesyonel bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. 1999 yılında kurulmasına rağmen, şirket hala özel mülkiyetindedir ve hala kurucuları tarafından yönetilmektedir ve bu da istikrarlı ve güvenilir bir seçim olduğunu göstermektedir..

Bir ana bilgisayarı politikaları, özellikle kesinti ve sınırsız kullanım politikaları hakkında çok açık bir şekilde görmek etkileyici ve Sertifikalı Koruma, acemi web barındırma kullanıcılarına gönül rahatlığı sağlayacak fantastik bir eklentidir. Sertifikalı Hosting açıkçası dürüst olmaya ve güven oluşturmaya odaklanmıştır ve hizmetleri HostGator ve GoDaddy gibi benzer ev sahiplerinin yıllar boyunca kaybettiği kişisel bir dokunuş izlenimi vermektedir. Tek yapması gereken, Twitter üzerinden 7/24 sohbet ve destek sunmaktır ve incelediğimiz en büyük paylaşılan barındırma şirketlerinden bazılarıyla orada olacak.

Sertifikalı Hosting Sık Sorulan Sorular

 • Sertifikalı Hosting, Windows Hosting planları sunuyor mu??

  Şu anda, Sertifikalı Hosting yalnızca MySQL ve PHP ile Apache Sunucuları üzerinde çalışan Linux Hosting planları sunmaya odaklanmaktadır.

 • Planlarda gizli ücret var mı?

  Bazen müşteriler kuponlar ve indirim kodları aracılığıyla Sertifikalı Hosting’ten hosting konusunda harika fırsatlar elde edebilir.

  Ancak müşteriler, indirimli fiyatlandırmanın yalnızca planı satın aldıkları yıl için mevcut olduğunu bilmelidir. Plan yenilendikten sonra taban fiyat alınır.

  Müşteriler ayrıca, adanmış sunucular için bant genişliği kullanımına dikkat etmelidir çünkü veri aktarım sınırlarını aşmak için ek ücretler uygulanacaktır.

 • Sertifikalı Hosting ne tür planlar sunuyor??

  Şu anda, paylaşılan, bayi ve özel barındırma planları sunuyorlar.

  Paylaşılan ve bayi planları sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunar. Özel sunucular, müşterilerin belirli miktarda RAM, disk alanı ve aylık veri aktarım izni ile kendi sunucularına sahip olmalarını sağlar.

  VPS planları sunmuyorlar.

 • Bir barındırma planıyla kullanılabilen ücretsiz bir alan adıdır?

  1, 2 veya 3 yıllık dönemler için bir barındırma planı seçen müşteriler ücretsiz alan adı alır.

  Sertifikalı Hosting de yaşam planı için ücretsiz bir alan sunuyor, ancak hosting planının zamanında yenilenmesini gerektiriyor. Bir alan adı kaydettirdiğinizde, kimlik korumasını whois alan adı gizliliği sağlayan bir seçenek olarak almak mümkündür.

 • Sertifikalı Barındırma hangi güvenlik özelliklerini destekler?

  Şirket sunucularını 7/24 sorunlar açısından izlese de, Sertifikalı Barındırma DDoS koruması gibi ek güvenlik özelliklerine sahip görünmüyor.

 • Sertifikalı Hosting müşterilerini nasıl faturalandırır??

  Seçilen plana bağlı olarak, müşteriler en az ayda bir ve maksimum 3 yıla kadar faturalandırılmayı seçebilir.

  Şirket PayPal, Visa, MasterCard, Discover ve BitCoin gibi birden fazla ödeme yöntemini kabul ediyor.

  Müşterilerin, Sertifikalı Barındırma’nın “Mevcut Özel / Promosyon” sayfasında reklamı yapılan çeşitli promosyonlara dayalı planlarda indirim alması da mümkündür..

 • Sertifikalı Barındırma planları birden fazla web sitesini destekliyor mu?

  Müşteriler, paylaşılan ve bayi barındırma planlarının çoğuyla birden fazla web sitesi barındırabilir. Yalnızca Dork paylaşılan barındırma planı tek bir alanla sınırlıdır.

 • Sertifikalı Hosting hangi para iade garantisini sunuyor??

  Sertifikalı Hosting müşterilerine hiçbir soru sorulan para iade garantisi sunuyor. Müşteriler, kurulum ücretleri gibi şeyler dışında bir planı iptal edebilir ve orantılı miktarda geri alabilir.

  Örneğin, SSL Sertifikaları ve alan adı kaydı içeren planlar için geri ödeme isteğinde bulunan müşteriler yalnızca bu ücretleri düşten geri ödeme alır.

 • Sertifikalı Barındırma’da müşteri destek hattı var mı??

  Kuzey Amerika merkezli müşteriler, destek almak için gün içinde herhangi bir zamanda ücretsiz bir numarayı arayabilir.

  Uluslararası müşteriler için küresel bir destek hattı da mevcuttur.

  Sertifikalı Hosting, merkezi Grand Terrace, California’da bulunan bir ABD şirketi olduğundan, müşteri hizmetleri yalnızca İngilizce olarak sunulmaktadır.

 • Sertifikalı Hosting’in veri merkezleri nerede bulunur??

  Şirket, ABD ve Avrupa’daki Phoenix, Arizona; Atlanta, Gürcistan; ve Amsterdam.

  Veri merkezleri, yedek güç kaynakları ve Tier 1 ağ sağlayıcıları tarafından sağlanan yüksek hızlı iletişim de dahil olmak üzere bir dizi harika özelliğe sahiptir..

  Veri merkezi kullanmanın yanı sıra, Sertifikalı Barındırma CDN’lerin (İçerik Dağıtım Ağları) kullanımını kullanır.

 • Sertifikalı Hosting’in çalışma süresi garantisi nedir?

  Sertifikalı Hosting, planları için% 99,999 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Beklenen kesinti süresi nedeniyle olası krediler hakkında daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerine başvurun.

 • Mevcut web sitelerimi başka bir ana bilgisayardan aktarabilir miyim??

  Sertifikalı Barındırma, müşterilerin alan adlarını ve web sitesi dosyalarını mevcut ana bilgisayarlarından ek ücret ödemeden aktarmalarına yardımcı olur.

  Şirket, cPanel veya FTP giriş bilgileriyle birlikte önceki ana bilgisayarın IP adresi hakkında bilgiye ihtiyaç duyuyor.

  Transferler sorunsuz olsa da, müşteriler verilerin tamamen aktarılacağının garantisi olmadığının farkında olmalıdır.

 • Sertifikalı Hosting, geliştirme deneyimi az olan veya hiç olmayanlar için hangi araçları sunar??

  Sertifikalı Hosting’ten gelen planlarla müşteriler, tüm planlar için kontrol paneli olan cPanel aracılığıyla tek tıklamayla kurulumlarla web sitelerini kolayca kurabilirler.

  Tek tıklama yüklemeleri, WordPress, Joomla ve OpenCart gibi yaygın olarak kullanılan bir dizi platformu destekler.

  Bu komut dosyalarıyla müşteriler basit bir blog, portföy sitesi veya e-ticaret mağazası oluşturabilir.

 • Sertifikalı Hosting hangi e-ticaret desteğini sağlar?

  E-ticaret için şirket web sitelerinde çeşitli SSL sertifikaları satmaktadır. Ayrıca, tüm paylaşılan barındırma planlarında bile Magento, Agora, OpenCart ve OS Commerce dahil olmak üzere bir dizi alışveriş sepeti platformuna destek sağlarlar.

 • Sertifikalı Barındırma hangi programlama ve komut dosyası dillerini destekliyor??

  Şirket, Python, PHP, Perl ve Ruby on Rails dahil olmak üzere web için kullanılan birçok farklı programlama dilini destekliyor.

  Ayrıca CGI’ya erişim sağlarlar. Sertifikalı Hosting, PHP 5 dahil olmak üzere bir dizi PHP versiyonunun yanı sıra Curl ve CPAN gibi bazı özel kütüphaneleri ve modülleri destekler.

 • Sertifikalı Barındırma otomatik yedekleme sunuyor mu??

  Şirket, web sitesi verilerinde düzenli yedekleme yaptığını belirtmez ve herhangi bir özel plan sunmaz. Bu nedenle, önemli verilerin kaybolmamasını sağlamak için müşterilerin kendi yedeklerini almaları önemle tavsiye edilir.

 • Sertifikalı Hosting’in sınırsız politikasına ilişkin uyarılar var mı??

  Sertifikalı Barındırma, web siteniz bir kaynak domuzu haline gelmediği ve diğer kullanıcılar için sorunlara neden olmadığı sürece, paylaşılan ve bayi planları için veri kullanımı konusunda endişelenmenize gerek kalmayan sınırsız bir politika sunar..

 • Sertifikalı Barındırma, büyük bir resim kitaplığının barındırılmasını destekliyor mu??

  Planların çoğu sınırsız bant genişliği ve depolama alanı sunduğundan, büyük bir görüntü kitaplığı depolamak mümkündür. Ancak yukarıda tartışıldığı gibi sınırlar vardır.

 • Şirket video veya ses akışını destekliyor mu?

  Akışı hedefleyen belirli bir plan olmasa da, müşteriler video veya ses akışı yapmak istiyorlarsa özel sunucuları düşünmelidirler.

 • Sertifikalı Barındırma iştirak programı var mı?

  Evet, şirket satış başına 65 ila 125 $ sunan bir ortaklık programı.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map