MilesWeb Hosting Review: İşte bu Hint Host hakkında bilmeniz gereken her şey.

MilesWeb İncelemesi

MilesWeb, çok çeşitli barındırma hizmetleri sunan büyük bir barındırma sağlayıcısıdır. Şirketin merkezi Nashik, Maharashtra, Hindistan’dadır ve ABD, İngiltere, Romanya ve Hindistan’daki veri merkezlerinde bulunan sunucuları kullanır. MilesWeb, çok bilgilendirici ve ayrıntılı bir web sitesi ile Hindistan’ın en iyi hosting şirketlerinden biridir ve çok çeşitli hosting seçenekleri sunar.


Hizmetler ve Uzmanlıklar

MilesWeb,% 99,95 kesintisiz çalışma garantisi ve 30 günlük para iade garantisi ile eksiksiz bir yüksek kaliteli hosting planları yelpazesi sunmaya odaklanmaktadır. Linux ve Windows planlarının yanı sıra VPS ve özel sunucu planları da mevcuttur.

MilesWeb 15 $ ve 30 $ fiyat aralığında dört uygun fiyatlı LAMP paylaşımlı hosting planı sunuyor. Bu temel planlar bile 7/24 destek ve ücretsiz günlük yedekleme ve geri yükleme hizmeti gibi güzel özellikler sunar.
SSD depolama, sınırsız bant genişliği, sınırsız veritabanı ve e-posta hesabı gibi özelliklere sahip, üç adet iş odaklı LAMP paylaşımlı barındırma planı mevcuttur. Bu hosting planları görsel bir web sitesi oluşturucu ve ücretsiz özel SSL sertifikası ile birlikte gelir.

cPanel barındırma paketleri, farklı SSD depolama ve bant genişliği sınırları ile üç farklı şekilde sunulmaktadır. Bu paylaşılan planlar ayrıca LAMP platformunu temel alır ve Softaculous ve cPanel kullanarak kolay tek tıklamayla uygulama kurulumu için önceden yapılandırılmıştır.

MilesWeb ayrıca, iş planlarıyla aynı fiyat aralığında özel yönetilen WordPress barındırma planları sunar. Bu barındırma planları, Softaculous kullanarak kolay WordPress kurulumu ile WordPress için önceden yapılandırılmış olarak gelir. Diğer özellikler arasında otomatik güncellemeler, SSD depolama alanı ve çok çeşitli ücretsiz CMS ve e-ticaret şablonlarına, temalara ve eklentilere erişim bulunur.

Barındırma planınızda Microsoft teknolojilerine ihtiyacınız varsa, MilesWeb’in seçebileceğiniz üç yönetilen Windows barındırma planı vardır. Windows barındırma planları, Plesk kontrol panelli Windows 2008/2012 sunucularını kullanır. ASP.Net, Ajax, PHP ve Perl’i MS SQL ve MySQL veritabanlarıyla destekliyorlar. Tüm Windows barındırma planları SSD depolamayı kullanır.

MilesWeb, Linux veya Windows işletim sistemi seçenekleriyle OpenVZ veya KVM’de çalışan çok çeşitli yönetilen veya yönetilmeyen seçeneklerle çok zengin bir VPS barındırma teklifine sahiptir. Sunulan toplam 24 farklı VPS barındırma planı saydık.

MilesWeb’in özel sunucu teklifi, aralarından seçim yapabileceğiniz 13 farklı sunucu yapılandırmasıyla çok ayrıntılı. DDR2 bellekli eski Intel Core2 Duo E4500 işlemcilere dayanan ucuz sunuculardan DDR3 belleğe ve SAS depolama alanına sahip Intel Xeon E5-2630v2 tabanlı yüksek performanslı sunuculara kadar çok çeşitli donanım platformları mevcuttur. Tüm özel sunucular yüksek hızlı, yedekli bir ağa bağlanır ve 7/24 destek, proaktif sunucu izleme ve% 100 çalışma süresi SLA ile desteklenir.

MilesWeb Altyapısı

MilesWeb, güvenilirlik ve hız için optimize edilmiş altyapıya sahip ABD, İngiltere, Romanya ve Hindistan’da 3. ve 3. aşama veri merkezlerini kullanıyor. Tüm veri merkezi tesisleri, çok katmanlı yedek güç sistemleri ve HVAC ekipmanı ve 7/24 güvenlik ile donatılmıştır. MilesWeb, veri merkezi HVAC ve güç kaynağının planlanmış ve acil durum bakımı hariç% 100 oranında kullanılabileceğini garanti eder.

Ayrıntılı sunucu özellikleri listelenmemiştir, ancak adanmış sunucu barındırma planları veri merkezlerinde kullanılan sunucu donanımı hakkında daha fazla bilgi verir.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

MilesWeb, 7/24 kullanılabilirlikle 24 saat telefon desteği, e-posta tabanlı yardım masası ve canlı sohbet desteği gibi seçeneklerle iyi bir destek olduğunu iddia ediyor. Hindistan’dan gelen müşteriler için ücretsiz telefon numarası da ücretsizdir..

özet

MilesWeb, Hindistan yarımadasında nispeten büyük bir oyuncu. Neredeyse tüm gereksinimleri karşılayabilecek büyük bir barındırma sağlayıcısı olarak öne çıkıyor. Şirket hobileri olduğu kadar işletmeleri de barındırabilir ve etkileyici bir altyapıya sahiptir. Bununla birlikte, giriş seviyesi barındırma planlarında kullanılan donanımlardan bazıları,.

MilesWeb, Hindistan’da popüler bir web barındırma şirketidir – ve geniş bir pazardan bahsettiğimizi unutmayın. Bu nedenle, yerel pazara yönelik zorlayıcı bir hizmet yelpazesi sunacak bir konumda. Destek politikaları ve kaynakları nedeniyle uluslararası çekiciliğe de sahiptir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me