LogicWeb 2020’de: LogicWeb Müşteri Yorumları Ne Diyor?

LogicWeb Tanıtımı

LogicWeb, ABD merkezli, 1. seviye bir web barındırma sağlayıcısıdır. Onlar web 2004 yılından bu yana barındırma sağlıyorlar ve benzersiz, müşteri odaklı bir deneyim yanı sıra uygun fiyata kalite sistemleri sunan gurur duyuyoruz. Hizmetlerine çok güveniyorlar, tüm paylaşılan ve VPS planlarını 90 günlük para iade garantisi ile destekliyorlar.


Hizmetler ve Uzmanlıklar

LogicWeb iki düzeyde SSD destekli paylaşımlı barındırma planları sunar. Her iki plan da sınırsız bant genişliği, etki alanları ve veritabanlarını içerir. Her ikisinde de 1 CPU çekirdeği, 1 GB RAM, günlük yedeklemeler, Cloudfare İçerik Dağıtım Ağı ve ilk yıl için ücretsiz bir alan adı bulunuyor. Üst düzey plan ek depolama alanı, özel bir IP adresi, SpamExpert spam filtreleme ve ilk yıl için ücretsiz RapidSSL içerir.

Tüm paylaşılan hesaplar, cPanel kontrol panelini ve en popüler CMS uygulamaları da dahil olmak üzere 350’den fazla komut dosyasının Softaculous tek tıklatmalı kurulumlarını içerir.

Ayrıca, sanal çekirdekler (VPS) için CPU çekirdeklerine, disk alanına, RAM’e ve bant genişliğine göre değişen 8 yapılandırma sunar. Tüm VPS planları tamamen yönetilir, root erişimi sağlar, 3 IP adresi, kolay kurtarma hizmeti ile NAS yedeklemeleri ve birkaç Windows veya Linux yüklemesi seçiminizi içerir. VPS planları ayrıca farklı kontrol panelleri (Ajenti, Centos Web Panel, cPanel ve daha fazlası), kümeleme, SpamExpert filtreleri, Softaculous, RapidSSL ve CloudLinux gibi bir dizi isteğe bağlı özellik içerir. Ek CPU çekirdeği, RAM, depolama ve IP adresleri eklemek için isteğe bağlı yapılandırma yükseltmeleri de mevcuttur.

Özel sunucular için, birkaç tek ve çift dörtlü yapılandırma sunarlar. Her sunucu kök erişimi, 100Mbit yukarı bağlantı portu, 8 IP adresi, NAS yedeklemesi, özel bir VLAN ve% 100 çalışma süresi garantisine sahiptir. Gigabit Ethernet, 7/24 sunucu yönetimi, ek IP adresleri, RAID depolama alanı ve çeşitli kontrol paneli seçiminiz için isteğe bağlı yükseltmeler de mevcuttur.

LogicWeb ayrıca, arama motoru sıralamalarını artırmak için web siteleriniz için birden fazla IP adresi içeren SEO barındırma planları sunar. İhtiyacınız olan IP adresi sayısına ve ihtiyacınız olan donanım yapılandırmasına bağlı olarak bayi barındırma ve VPS barındırma için çeşitli SEO planları mevcuttur. Bu planlar için dahil edilen özellikler yukarıda listelenenlere benzer.

Eğer sen’geleneksel barındırma dışında web tabanlı hizmetler arıyorsanız, LogicWeb ayrıca New Jersey veri merkezinde konumlandırma, düşük maliyetli NAS depolama alanı, etki alanlarınızı spam göndericilerinden korumak için Kimlik Koruma hizmetleri, SiteLock web sitesi güvenliği, SSL Sertifikaları ve etki alanı kayıtlarını da sağlar.

altyapı

Logicweb’sunucuları Edison, NJ’deki IO veri merkezlerinde bulunmaktadır. Paylaşılan ve VPS sunucularının tümünde RAID-SSD sabit sürücüler, Gigabit Ethernet bağlantıları ve yedekli güç ve ağ bağlantıları bulunur. Sunucuları Centos ve cPanel’in en son kararlı sürümlerini kullanıyor.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

LogicWeb, çevrimiçi biletleme sistemleri yoluyla günde 24 saat, haftada 7 gün, 365 gün müşteri desteği sunmaktadır. Müşterilerinin güvenliği için bu, sundukları tek destek yöntemidir, çünkü daha fazla güvenlik ve güvenilirlik sağladığını düşünürler, çünkü kullanıcılar kimliğini doğrulamak için önce giriş yapmalıdır ve tüm etkileşimler daha güvenilir hizmet için kolayca izlenebilir ve referans verilebilir. Destekleri kendi uzman teknoloji uzmanları ekibi tarafından sağlanmaktadır..

Yeni müşteriler için, site boyutu veya aktarılabilecek site sayısı üzerinde hiçbir sınırlama olmaksızın tüm paylaşılan ve bayi planları için ücretsiz taşıma hizmeti sunarlar.

Güvenlik ve Yedeklemeler

Paylaşılan tüm planlar günlük yedeklemeleri içerir. Bunlar kişisel geri yükleme için tasarlanmamıştır ve herhangi bir ana bilgisayarda olduğu gibi, başka bir depolama sistemine kendi otomatik yedeklemenizi de kurmalısınız. VPS ve özel sunucular, kişisel geri yükleme için kullanılabilen 25 GB NAC depolama alanı içerir.

Faturalandırma ve Ödeme Politikaları

LogicWeb MasterCard, Visa, American Express, PayPal ve banka havalesi ile ödeme kabul eder.

Yıllık olarak ödenen tüm paylaşılan, bayi ve VPS planları 90 günlük para iade garantisi ile desteklenir. Bu süre içinde yapılan iptallerde, dahil edilen alanın maliyeti eksi olmak üzere tam bir geri ödeme yapılır. Tüm iptal talepleri çevrimiçi hesabınızdaki faturalandırma merkezi aracılığıyla yapılmalıdır..

Sonuç

LogicWeb, düşük fiyatlarını korurken, barındırma hizmetlerini sağlamak için hiçbir köşeyi kesmediklerini gururla beyan eder. Ve şu’bir iddia’tartışması zor. Onlar diğer ana bilgisayarlardan alacağınız aynı özelliklerin birçoğunu sunar, ancak fiyatları daha düşük olma eğilimindedir. Paylaşılan tüm planlar için SSD barındırma dahil edildiğinde, yenilmesi zor bir değer teklifi sunuyorlar.

Siteleri, tanınmış ev sahiplerinin çoğundan önemli ölçüde daha ucuz görünmelerini sağlayan rekabetçi bir karşılaştırma grafiğine sahiptir. Daha ucuz olma eğilimindeyken, bunlardan birini her gördüğünüzde, genellikle’t Bir yarışmacının tamamını yansıtır’s bir rakibin teklifleri veya herhangi bir indirim, satış vb. O’s her zaman karşılaştırma yapmak için daha iyi bir fikir kendiniz alışveriş.

Onları kontrol edin ve kendiniz için bazı karşılaştırmalar yapın. Eğer sen’hala emin değilim, satış temsilcileri ihtiyaçlarınızı ve seçeneklerinizi tartışmaktan mutluluk duyar. Ve herhangi bir benzersiz uygulamaya ihtiyacınız varsa’t zaten dahil, onlar da bunları yüklemek için yardımcı olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map