Kanada Hosting İnceleme: Kuzey Büyük Ev Sahibi?

Kanada Web Hosting Giriş:

Canadian Web Hosting, özel, VPS, bulut ve bayi hizmetleri planları sunan bir Kanada web barındırma seçeneğidir. Onlarla uğraşırken, bir Kanadalı şirket ile anlaşacaksınız, Kanadalı destek ekibinden yararlanacaksınız ve verileriniz iki Kanadalı veri merkezinden birinde barındırılacak.


1998’den beri faaliyet gösteren bu şirket, Kanada uyumuna odaklanan çok sayıda seçenek sunuyor. Kanada Web Hosting Yeşil web hosting şirketi olarak bilinir. Yeşil İşletme Bürosu üyesidirler.

Kanada Web Hosting Hizmetleri & Uzmanlaşma:

Sunulan hizmet planları şunları içerir: paylaşılan, özel ve sanal özel sunucu, bulut barındırma ve bayi planı seçenekleri.

Paylaşılan Evsahipliği:

Paylaşımlı barındırma planları, seçtiğiniz Linux veya Windows işletim sistemi ile sunulur ve ayrıca şirketin kullanımı kolay site oluşturucusundan yararlanabilir veya mevcut sitenizi Kanada web barındırma hizmetine aktarmak için hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Paylaşılan barındırma planları arasında sınırsız depolama alanı, sınırsız e-posta bulunur ve diğer özelliklerin yanı sıra küçük işletmeler, kişisel web siteleri ve bloglar için ideal olabilir.

Özel Hosting:

Yönetilen adanmış sunucu ve kurumsal adanmış sunucu seçenekleri mevcuttur ve bu tür bir planın avantajları şunları içerir: ücretsiz donanım değiştirme, üçüncü taraf uygulamalarının yüklenmesi, izinsiz giriş önleme, uzaktan yeniden başlatma, seçtiğiniz işletim sistemindeki güvenlik güncellemeleri, öncelik bazında,% 100 çalışma süresi ve daha fazlası.

Sanal Özel Sunucu:

VPS planları ölçülmemiş bant genişliği, kontrol paneli seçenekleri, O / S seçeneği ve daha fazlasını sunar. Bir Linux VPS (Xen Cloud), Windows (Hyper V) VPS ve Enterprise (VMWare) VPS seçeneği vardır. Planların birden fazla güvenlik katmanı, yük dengeleme ve yük devretme seçenekleri vardır.

Bulut Barındırma:

Bulut barındırma planları, Esnek Bulut VM’leri, Elastik Bulut Sunucuları ve Özel Bulut planları dahil olmak üzere değişen maliyetlerde paylaşılan ve özel bulut seçeneklerinde mevcuttur. Bu planlar% 100 ağ çalışma süresi sunar ve Yönetilen destek planına sahip VPS, öncelikli destek hizmeti düzeyleri sunar.

Bayi Planları:

Kendi Kanada barındırılan çözümlerini paketlemek isteyenler, Kanada Web Hosting’in Kanada veri merkezlerinden ve çözüm tekliflerinin yanı sıra Kanada Web Hosting’in desteğinden yararlanabilir. Bu beyaz etiketli hizmet, e-postalar, alt alanlar, alanlar, ad sunucuları ve SQL veritabanları gibi çeşitli alanlarda sınırsız seçenek içeren çeşitli katmanlar sunar.

Görünen o ki, Canadian Webhosting için hiç yorum yapılmamış..

Veri merkezleri

  Kanada Web Hosting iki veri merkezine sahiptir:

 1. Vancouver
 2. Toronto

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Destek ekibi, sorunlara yardımcı olmak için 24 saat telefon, e-posta veya bilet sistemi aracılığıyla hazırdır ve bir bilgi tabanı mevcuttur. E-postalar ve destek biletleri 24 saatlik bir SLA’ya sahiptir.

Güvenlik & Yedekler:

Yedeklemeler bazı planlara dahil edilmiştir, ancak bireysel planları sıklık açısından kontrol etmelisiniz. GB başına ve aylık faturalandırmayla yerel veri yedekleme, site dışı yedekleme ve yedekleme sunucusu seçenekleri için sipariş edilebilecek yedekleme hizmetleri de vardır. Bazı planlar günlük yedeklemeler sunar. Buna ek olarak, başka bir ev sahibi ile bir web siteniz varsa, Kanada Web Hosting ücretsiz transfer hizmeti sunmaktadır.

Güvenlik açısından, izinsiz giriş önleme, DDoS koruması, kötü amaçlı yazılım taraması, güvenlik duvarı ve VPN hizmetleri, web uygulaması güvenlik duvarı ve yönetilen güvenlik seçenekleri, sizin için en önemli olanı temel alarak ücrete dayalı hizmetler ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Mevcut seçenekler arasında izinsiz giriş koruması, web koruması ve PCI hazırlığı için paketler bulunmaktadır.

fatura & Ödeme Politikaları

Bazı şirketler webhosting için 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Canadian Web Hosting, özel sunucular veya yazılım kurulumu gibi ek ücretler dışında ilk kez hesaplar için 60 günlük para iade garantisi sunar. Faturalandırma, kredi kartı, PayPal, INTERAC e-posta transferi, banka havalesi veya çek gibi birden çok ödeme seçeneği ile aylık olarak yapılır. Sözleşme zorunluluğu yoktur ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Artıları & Eksileri:

  Artıları:

 • % 99.99 kesintisiz çalışma garantisi, özel planlar için% 100 kesintisiz çalışma süresi.
 • Kanadalı veri merkezleri
 • Çok çeşitli plan seçenekleri ve eklentiler
 • Uygun fiyatta
 • Sözleşme gerektirmez
 • cPanel
 • Otomatik yükleyici komut dosyaları
 • Ücretsiz site oluşturucudan bir dizi ücretsiz web sitesi tasarımı
 • Geniş VPS serisi & Bulut seçenekleri
 • Olası Eksileri:

 • Bazı planlarda destek biletleri için 24 saatlik SLA ile kesinti süresine dönüşebilir.

Çalışma Süresi Garantisi

% 99,99 çalışma süresi garantisi, özel planlar için% 100 ve 60 gün içinde para iade garantisi.

Kanada Web Hosting Sonuç:

Sitenizi Kanada’da barındırmak istiyorsanız veya ihtiyacınız varsa, para iade garantisi, bilgi ve Kanada gizlilik ve güvenlik standartları, yedekli altyapı ve yerel mevcudiyetine bağlılık ile çeşitli seçenekler ve Kanada Web Hosting vardır, bu bir web barındırıcısıdır düşünmek isteyebilir.

Kanada Webhosting Sık Sorulan Sorular

 • Windows ve Linux barındırma planları sunuyorlar mı??

  Evet, Kanada Web Hosting hem Windows hem de Linux hosting planları sunar. Her iki plan kümesi de benzer özelliklere sahip olsa da, Windows barındırma planları biraz daha pahalıdır.

 • Dikkat etmem gereken herhangi bir gizli ücret var mı?

  Ne zaman şirketten hosting sipariş, hiçbir gizli ücret yoktur. Ancak müşteriler, bulundukları yere bağlı olarak vergi alınabileceğini bilmelidir.

 • Kanada Web üzerinden hosting için nasıl ödeme yapabilirim??

  Canadian Web Hosting esnektir ve müşterilerine aylık ve yıllık planlar da dahil olmak üzere farklı ödeme koşulları seçme olanağı sağlar.

  Müşteriler hizmetler için büyük kredi kartları, PayPal, banka havaleleri veya çek kullanarak ödeme yapabilir.

 • Adanmış sunucular yönetiliyor mu??

  Bazıları yönetilen çeşitli özel sunucu planları arasından seçim yapabilirsiniz.

  Yönetilen bir sunucu seçtiğinizde, yalnızca RAM, özel işlemciler ve sabit disk alanı olan özel bir sunucu elde etmekle kalmaz, aynı zamanda Kanadalı Web’in teknik personelinden de tam destek alırsınız..

  Destek, yazılım kurulumlarını, donanım değiştirmelerini ve sunucu yönetimini içerir.

 • Alan adı kaydı sunuyorlar mı?

  Evet, Kanada Web Barındırma yalnızca bir barındırma planına kaydolduğunuzda etki alanı kayıt hizmetleri sunar.
  Barındırma planlarından bazıları, birden çok web sitesini barındırmanıza olanak tanıyan birden fazla alan adına izin verir. Ek bir ücret karşılığında bir alan adı kaydederken alan adı gizliliği elde etmek mümkündür.

 • Kanada Web Hosting para iade garantisi var mı?

  Kanada Web Hosting hiçbir soru sormadan 60 gün garanti sunuyor. Ancak, iptal isteği yazılı olarak e-posta, faks veya normal posta yoluyla gönderilmelidir..

  Yalnızca ilk kez müşteriler geri ödeme almaya hak kazanır ve SSL sertifikaları gibi bazı hizmetler iade edilmez.

 • Yedekleme ve veri koruma planları sunuyorlar mı??

  Evet, şirket hem yerinde hem de dışında bulunan ve SQL yedeklemelerini içeren çeşitli yedekleme planları sunuyor.

 • Hangi kontrol panelleri kullanılır??

  Linux tabanlı planlar için cPanel veya Windows tabanlı planlar için Plesk sağlarlar.

 • Kanada Web Hosting nasıl müşteri desteği sağlar??

  Teknik sorunlarını çözmek için yardıma ihtiyaç duyan müşteriler, personelin teknik sorularını e-postayla göndererek, destek biletleri göndererek veya telefon görüşmesi yaparak şirketten yardım alabilir. Destek İngilizce olarak verilmektedir ve 7/24 hizmetinizdedir.

 • Kanadalı Web hizmetlerini nerede barındırıyor??

  Kanadalı Web Hosting sadece ana ofisleri Vancouver, British Columbia’da değil, aynı zamanda Kanada’nın diğer bölgelerinde olduğu gibi bu lokasyonda bir veri merkezine de sahiptir..

 • Çalışma süresi garantisi nedir?

  Canadian Web Hosting, tüm planlarında% 99,9 kesintisiz çalışma süresi vaat ediyor. Şirket bu eşiği karşılayamazsa, hesabınıza bir ücret tarifesine göre aylık faturanızın bir yüzdesi cinsinden kredi verilir..

  Krediyi almak için müşterilerin kesinti süresinin geçtiği ayın sonundan itibaren 1 iş günü içinde talepte bulunması gerekir.

 • Hangi programlama ve komut dosyası dillerini destekliyorlar??

  Yaygın olarak kullanılan tüm diller, veritabanları ve çerçeveler için destek tüm planlarda mevcuttur ve Perl, Python, PHP, ASP .NET 4.0 ve SQL’i içerir.

 • Bayi planları var mı??

  Evet, şirket üç Linux tabanlı bayi planı sunuyor. Paylaşılan planlarla benzer özelliklere sahiptirler. Ayrıca, müşterilerin kendi barındırma markalarını oluşturmalarına yardımcı olmak için beyaz bir etiket özelliği içerir.

 • Canadian Web Hosting, mevcut sitemi ana bilgisayarlarına aktarmama yardımcı olacak mı??

  Evet, şirket alan adı da dahil olmak üzere eski web sitenizin içeriğini yeni sunuculara aktaracak.

  Bu teklif yalnızca en az bir yıl boyunca hizmetle paylaşılan Linux veya Windows planları için geçerlidir. Şirket, web sitesinin tamamen aktarılacağını garanti etmiyor ve 2 GB’lık bir sınır var.

  Diğer kısıtlamalar geçerli olduğundan, daha fazla ayrıntı için Kanada Web Hosting’in web sitesini ziyaret edin.

 • Kanada Web Hosting ile birden fazla web sitesini barındırabilir ve yönetebilir miyim?

  Planların çoğu birden fazla etki alanını desteklediğinden ve en az birkaç gigabayt hatta sınırsız miktarda disk alanı içerdiğinden, birden çok etki alanını kaydetmek ve bunları tek bir planla yönetmek mümkündür.

 • Yeni başlayanların şirketin barındırma planlarıyla bir web sitesi oluşturması mümkün müdür??

  Evet, tam bir aceminin web sitesi kurması mümkündür.

  Şirket, müşterilerin WordPress gibi popüler platformlarla harika web siteleri oluşturmasına olanak tanıyan Softaculous aracılığıyla tek tıklamayla kurulumlara sahiptir..

  Ayrıca 300’den fazla şablon içeren ve kullanıcıların basit bir sürükle ve bırak arayüzü ile bir web sitesi tasarlamasına izin veren bir SiteBuilder paketi vardır..

 • Şirketin barındırma planlarında hangi güvenlik özellikleri bulunur??

  Kanada Web Hosting, web sitenizin güvenliğini artırmaya yardımcı olan birden fazla hizmet sunar. Bu hizmetler arasında özel güvenlik duvarları, kötü amaçlı yazılım taramaları, DDoS koruması ve uygulamaya özel güvenlik duvarları için planlar bulunur.

  Birlikte ele alındığında, bu hizmetler bir saldırıyı önlemenize veya web sitenize saldırı durumunda hızlı bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olacaktır..

 • Kanada Web Hosting planlarında bir e-ticaret sitesi çalıştırabilir miyim?

  Evet, şirketin planları Softaculous aracılığıyla OpenCart gibi popüler e-ticaret platformlarını kurmanıza ve çeşitli sağlayıcılardan SSL Sertifikaları yüklemenize izin veriyor.

  Şirket ayrıca müşteri bilgilerinizi depolamak ve çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için web sitenizi PCI Uyumlu hale getirmek için hizmetler sunar.

 • Kanadalı Web Hosting bir ortaklık programı var mı?

  Kanada Web Hosting, bir ay içinde tamamlanan kayıt sayısına göre ödüllendiren bir satış ortağı programı sunar.

  Örneğin, ayda 1 ila 5 başvuru yapan iştirakler, yönlendirme başına 60 ABD doları, 11’den fazla alan kişiler kayıt başına 100 ABD doları kazanacak.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me