Impress.ly 2020’de: Impress.ly Müşteri Yorumları Ne Diyor?

Mobil cihaz kullanımının artmakta olduğunu inkar etmek mümkün değildir. Aslında, e-ticaretin artan popülaritesine rağmen, mobil ticaret etkinliğinin daha da hızlı arttığı öne sürüldü.


Bu, başarılı olmak için işletme web sitenizi mobil cihaz kullanıcıları için kullanılabilir hale getirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Mobil merkezli olma ihtiyacının tamamen farkında olan bir şirket Impress.ly
. Aslında, Impress.ly, mobil etkinliğin işletmenizin büyümesini teşvik edeceğinden, mobil cihazınızı kullanarak güzel web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan yazılım oluşturmaya odaklanacaklarına inanıyor..

Impress.ly Hosting İncelemesi

Impress.ly nedir?

Impress.ly, web siteleri oluşturmak için yazılım oluşturmaya adanmış bir şirkettir. Daha spesifik olarak, her türlü web sitesi sahibine güçlü bir mobil varlığını oluşturmak ve yönetmek için bir yol vermeye odaklanır.

AppMachine tarafından desteklenen Impress.ly, mobil site oluşturmaya vurgu yapıyor. Aslında, size yerel uygulamalara benzeyen mobil web siteleri oluşturma gücü sağlamaya çalışıyor, bu da mobil endüstri için yeni bir kavram ve web sitesi oluşturmayı yeni bir seviyeye taşıyor.

Mevcut web siteleri ve Facebook işletme sayfaları olanlar için mükemmel olan Impress.ly, mevcut içeriğinizi benzersiz bir mobil web sitesi oluşturmak için kullanmanıza olanak tanır.

Impress.ly Nasıl Çalışır?

Impress.ly, iki dakikadan daha kısa bir sürede bir mobil web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmaktan gurur duyar. Ayrıca, satın alma işleminizle birlikte ücretsiz bir alan adı ve işletme e-postası alırsınız.

Yerel bir uygulama gibi çalışan bir web sitesi oluşturmanıza izin vererek, mobil cihaz kullanıcılarına işletme bilgilerinize erişmenin yeni ve daha kolay bir yolunu sunarsınız. Ancak, uygulama benzeri bir görünüme sahip olmasına rağmen, Impress.ly geleneksel web sitesi işlevselliğini feda etmez.

Impress.ly, site binasını piyasadaki diğer önde gelen sürükle ve bırak üreticileriyle basit ve eşit hale getirir. Bunun nedeni, tek yapmanız gereken mevcut bilgilerinizin (Facebook sayfanızın ayrıntıları ve web sitesi alan adı gibi) girmektir ve gerisini sizin için yapmaktır..

Mevcut Facebook sayfanızı ve web sitesi içeriğinizi kullanarak otomatik olarak bir web sitesi oluşturan Impress.ly, web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere olası site tasarımlarını önermek için tasarım algoritmalarını kullanır.

Impress.ly mobil site oluşturmaya odaklanırken, tabletinizden veya masaüstünüzden bir Impress.ly web sitesi oluşturabileceğinizi unutmayın..

Impress.ly Kolay

Görünen o ki, Impress.ly için hiç yorum yapılmamış..

Impress.ly’nin Özelliklerine Daha Derin Bir Bakış

Impress.ly, mobil hale gelmek isteyenler için güçlü bir seçenek haline getiren çeşitli özelliklere sahiptir.

Site Oluşturma

Bir Facebook sayfanız veya web siteniz yoksa, yine de boş bir Impress.ly web sitesi oluşturabileceğinizi unutmayın..

Impress.ly size Yerel İşletme, Restoran, Müzisyen, Sağlık gibi çeşitli kategoriler sunuyor & Web sitenizin tasarımına rehberlik etmeye başladığınızda Güzellik veya Kişisel.

Ardından, işletme adınızı, Facebook sayfa bilgilerinizi ve / veya mevcut web adresinizi eklemeniz yeterlidir. Impress.ly daha sonra sahip olabileceğiniz herhangi bir içeriği düzenlemek, akıllı tasarımı uygulamak ve kendi aralarından seçim yapabilmeniz için 10 farklı düzen sunar..

Tasarım ve Düzenleme

Impress.ly web sitenizi ilk oluşturduktan sonra, istediğinizi özelleştirin ve düzenleyin. Örneğin, sitenin gezinme şeklini, arka planlarını, yazı tiplerini ve simgelerini değiştirin. Ayrıca, Impress.ly’nin önceden oluşturulmuş içerik bloklarını kullanarak mevcut içeriği değiştirin (veya yeni, yeni içerik ekleyin).

İlham için gerçek hayat Impress.ly web sitelerini görüntüleyin. Ayrıca, düzgün bir şekilde oluşturulmasını sağlamak için sitenizin tüm mobil, tablet veya masaüstü görünümündeki değişikliklerini önizleyin.

Blog içeriği ekleyin, sosyal medyayı entegre edin, bir RSS yayını ekleyin, markanızın renklerini değiştirin, bir logo yükleyin ve hatta web sitenizi kişiselleştirmek için etkinlikler ve müzik ekleyin.

Ayrıca, bir SEO başlığı, anahtar kelimeler ve açıklamalar ekleyin ve site ziyaretçilerine gösterilecek iletişim ve destek bilgilerini ayarlayın. Web sitenizi geliştirmek için sayfa görüntüleme sayısı, ziyaretçi konumu, cihazlar, popüler içerik ve diller gibi Google Analitik metriklerine bile erişin.

E-ticaret

Impress.ly web siteleri ürün, hizmet veya dijital ürün satabilmeniz için e-ticareti hazır hale getirir. Herhangi bir cihaz oluşturun, yönetin ve satın alın, ödemeleri toplayın ve envanteri yönetin.

Impress.ly’nin yerel tasarım algoritmalarıyla, mevcut e-ticaret mağazanız yeni Impress.ly web sitenize sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Ayrıca, herhangi bir çevrimiçi mağazanın ihtiyaç duyacağı tüm işlevleri işlevsellik, indirim kodları, ücretsiz gönderim, küresel para birimleri ve vergi ve gönderim hesaplamaları gibi ekleyebilirsiniz..

Ayrıca, yeni siparişler için e-posta bildirimleri ayarlayabilir ve satın alma, sipariş karşılama ve teslimat süreci boyunca müşterilerinize güncellemeler gönderebilirsiniz.

Dokümantasyon ve Destek

Impress.ly, tutarlı blog içeriği yayınlamaktan bir engel almış gibi görünüyor. Ancak, hala ilgili ve yardımcı olan şey.

Ayrıca, web sitenizi oluştururken kendi başınıza sorun gidermek için kategorilere ayrılmış birçok makaleye sahip kapsamlı bir Yardım Merkezi vardır..

Son olarak, Impress.ly’nin bir destek isteği göndermek için iletişim formuna erişiminiz vardır ve yardıma ihtiyacınız olursa her zaman arayabilirsiniz.

Impress.ly Fiyatlar

Fiyatlandırma Planları

Impress.ly’nin iki fiyatlandırma planı vardır. Temel plan HTML5’e sahiptir, tüm cihazlarda çalışır, ücretsiz bir özel alan adı, temel analiz ve sosyal yayınlarla birlikte gelir.

Premium plan, temel planın yaptığı her şeyin yanı sıra e-ticaret yeteneği, rezervasyon, müzik ve blog işlevselliği ile birlikte gelir. Ayrıca ücretsiz bir CDN ile birlikte gelir.

Impress.ly ile ilgili en güzel şey, bir plan oluşturmadan önce özellikleri test edebilmeniz için bir hesap oluşturmanın ücretsiz olmasıdır.

Götürmek

Sonunda, Impress.ly’nin çok fazla potansiyeli var. Web sitesi oluşturmada benzersiz bir yaklaşım kullanmak, mobil varlıklarını genişletmek isteyenler için iyi sonuç verebilir.

Impress.ly, mevcut içeriğinizi kullanarak mobil web sitesi oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar; bu, içeriklerini farklı bir şekilde paylaşmak isteyenler için mükemmeldir. Buna ek olarak, otomatik site oluşturma özelliği, aralarından seçim yapabileceğiniz tasarım varyasyonları sayesinde sıcak bir emtia.

Ayrıca Impress.ly’nin, gerçekte bir oyun değiştirici olabilecek bir noktada hem Android hem de Apple uygulama mağazalarında web sitelerini kullanılabilir hale getirmek istediğinden bahsettiği de belirtilmelidir..

Öte yandan, Impress.ly’den çok sayıda yeni yayın olmadı, bu da müşterilerin hizmetin zaman testine dayanıp dayanamayacağını merak etmelerini sağlayabilir..

Bununla birlikte, mevcut içeriğinizi tamamlamanın ve mobil olmanın hızlı ve kolay bir yoluna ihtiyacınız varsa, Impress.ly
kesinlikle kontrol etmeye değer.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map