HostDime 2020’de: HostDime Müşteri Yorumları Ne Diyor?

HostDime Tanıtımı

HostDime, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve ötesinde çeşitli konumlarda bulunan özel mülkiyetli ve küresel bir hosting kuruluşudur. Şirket 2001 yılında kuruldu ve dünya çapında 2 milyondan fazla alana ev sahipliği yaptığını iddia edebilir.


HostDime, basit web barındırmadan yönetilen VPS ve özel sunuculara kadar çok çeşitli hizmetler sunar. Diğer global hosting şirketleri gibi, HostDime’ın farklı ülkeler için farklı web siteleri vardır, bu yüzden bu inceleme için İngiltere web sitesine odaklanacağım.

HostDime Hosting Planları

HostDime aracılığıyla 3 paylaşılan barındırma planı vardır. Bu planların tümü Linux işletim sistemlerini temel alır ve 100 Mbps bağlantı ve ölçülmemiş bant genişliği ile birlikte gelir. Fiyatlandırma yapısı aylık bir ücrete dayanır, ancak müşteriler bir yıl boyunca kaydolursa maliyet azalır.

 • SHD1 planı 50 GB disk alanı sağlar ve müşterilerin bir alan adı barındırmasına olanak tanır.
 • SHD2, sHD1 planından bir adım önde ve 100 GB disk alanı ile birlikte gelir ve 10 adede kadar alanın barındırılmasını sağlar.
 • En üstteki plan, 150 GB disk alanı sağlayan ve sınırsız alanlara izin veren sHD3 planıdır. Bu plan ayrıca ücretsiz bir SSL sertifikası ve özel bir IP adresi ile birlikte gelir.

HostDime ayrıca 3 Linux hosting bayi planı sunar. Her plan sınırsız alana izin verir ve 100 Mbps bağlantı sağlar. Üç plan, müşterilerin 200 GB disk alanı ve 2.000 GB bant genişliği, 500 GB disk alanı ve 5.000 GB bant genişliği veya 1.000 GB disk alanı ve 10.000 GB bant genişliği arasından seçim yapmalarını sağlar..

HostDime, yönetilen bir VPS barındırma hizmeti sağlar ve müşteriler Linux veya Windows işletim sistemlerinden seçim yapabilir. Her biri 1.000 Mbps bağlantı ve 2 ayrılmış IP adresi sağlayan 3 Linux VPS barındırma planı vardır.

 • VPS.1 planı 30 GB disk alanı, aylık 1.000 GB bant genişliği ve 1024 MB RAM ile birlikte gelir.
 • Bir sonraki adım, 50 GB disk alanı, 1.500 GB bant genişliği ve 2048 MB RAM ile gelen VPS.2 planıdır..
 • VPS.3 planı 70 GB disk alanı, 2.000 GB bant genişliği ve 4096 MB RAM sunuyor.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 Windows VPS barındırma planı vardır.

 • WVPS.1 planı 15 GB disk alanı, 1.000 GB aylık bant genişliği, 512 MB RAM ve 1 özel IP adresi ile birlikte gelir.
 • WVPS.2 planı 25 GB disk alanı, 2.000 GB bant genişliği ve 1024 MB RAM sağlar. Bu plan 2 özel IP adresi ile birlikte gelir.
 • En iyi Windows VPS planı, 35 GB disk alanı, 3.000 GB bant genişliği, 2048 MB RAM ve 2 özel IP adresi ile gelen wVPS.3’tür..

Özel barındırma HostDime’ın uzmanlık alanlarından biridir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler sunar. Sunucudaki işlemciye bağlı olarak beş plan vardır. Her özel sunucu HostDime tarafından tamamen yönetilir ve IPMI dahildir.

 • Intel Atom D525 çift çekirdekli 1.8 GHz işlemciye sahip bir sunucu 2 GB RAM, 500 GB disk alanı ve 5 TB bant genişliği ile geliyor.
 • Intel Core i3-2120 çift çekirdekli 3,3 GHz işlemciye sahip bir sunucu, 4 GB RAM, 500 GB disk alanı ve 5 TB bant genişliği ile oluşturulmuştur.
 • Intel Xeon E3-1230 dört çekirdekli 3,2 GHz işlemciye dayanan sunucularda 8 GB RAM, 500 GB disk alanı ve 10 TB bant genişliği bulunur.
 • 2 dört çekirdekli Xeon E5520 2,26 GHz işlemcili sunucular 12 GB RAM, 1 TB disk alanı ve 20 TB bant genişliği ile gelir.
 • 2 adet hexa çekirdekli Xeon E5645 2,45 GHz işlemcili sunucular 16 GB RAM ve 1 TB disk alanı ile üretilmiştir. Bu plan 30 TB bant genişliğine izin verir.

HostDime ayrıca hosting planları için bir dizi eklenti sunar. Bunlar arasında SSL sertifikaları, alan adı kayıt araçları, satıcı hesapları ve site oluşturucu bulunur.

HostDime Çalışma Süresi / Kesinti Süresi

HostDime ile paylaşılan barındırma, bir kesintisiz çalışma garantisi içeren bir SLA ile birlikte gelir. Bu, çalışma süresinin herhangi bir ayda% 99,9’un altına düşmesi durumunda HostDime’ın müşterinin hesabına kredi vereceği anlamına gelir. Tazminat, çalışma süresinin% 95 -% 99,9 çalışma süresi arasında olduğu, müşterinin aylık ücretinin% 10’u değerinde bir kredi ile başlar. Kredi% 90 -% 94,9 çalışma süresi için% 25’e ve çalışma süresi% 89,9’un altına düşerse% 100’e kadar yükselir.

HostDime, dünyanın her yerinde bulunan kendi veri merkezlerine sahiptir. İngiltere veri merkezi Kent’te bulunmaktadır ve her zaman güvenlik personeli tarafından yönetilmektedir. Veri merkezi, UPS ve dizel yedek güç sistemlerini kullanır ve sistemleri mümkün olan en uzun süre kullanılabilir tutmak için kendi yerinde teknisyenleri tarafından izlenir.

HostDime Desteği

HostDime müşterileri, kendilerine açık çok çeşitli destek seçeneklerine sahiptir. Bu, kılavuzları, kılavuzları, SSS’leri ve video eğitimlerini içerir. Müşteriler ayrıca bir bloga, sunucu durumu sayfasına ve forumlara erişerek haberlere ve topluluk desteğine erişmelerini sağlar. Teknik destek söz konusu olduğunda, bir e-posta adresi, canlı sohbet ve telefon hattı vardır. Teknik ekipler her zaman hazırdır.

Ayrıca bir HostDime Twitter hesabı ve bir Facebook sayfası da var. Bunların ikisi de aktiftir ve şirket müşterileriyle her iki kanaldan etkileşimde bulunmak için zaman ayırır.

Haberlerde HostDime

Büyük bir küresel barındırma organizasyonu olmasına rağmen, HostDime kontrol ettiğim iyi bilinen teknoloji haber sitelerinin herhangi birinde iyi veya kötü çok az ilgi çekti.

HostDime Kontrol Paneli

HostDime, tüm müşteriler için tanıdık, markalı kontrol panelleri sunar. Linux’ta paylaşılan barındırma hesaplarında cPanel bulunur. VPS hosting ve satıcıları da WHM alır. Windows tabanlı VP hosting Plesk ile geliyor.

HostDime Ekstraları

Adanmış IP’ler ve SSL sertifikalarıyla birlikte gelen planların yanı sıra HostDime, iki tek tıklamayla uygulama yükleyici olan Softaculous ve Fantastico da sağlar. WordPress, Joomla, Drupal, Zen Cart, PHP ve daha iyi bilinen uygulamalar desteklenmektedir. Diğer freebies bir site oluşturucu ve analiz araçlarını içerir.

HostDime Para İade Garantisi / İptal Politikası

HostDime’ın barındırma planları ile para iadesi garantisi verilmese de 90 günlük memnuniyet garantisi vardır. Bu, çoğu para iade garantisinden biraz farklıdır. Teoride tam bir geri ödeme sunarken, müşteriler hesaplarını iptal etmelerinin bir nedenini belirtmelidir – HostDime, sizi yönlendiren durumu düzeltmek için mümkün olan tüm adımları atmış olup olmadıklarına bağlı olarak geri ödeme almaya hak kazanıp kazanmayacağınıza karar verecektir. iptal etmek.

HostDime Özeti

HostDime, geniş bir hizmet yelpazesi, destek ve bunları iş için sağlam bir seçim olarak destekleyecek garantilere sahip çok profesyonel bir hosting şirketi görünümündedir. Bu iptal politikası biraz sinsidir, çünkü müşteriden iptal nedenlerini nitelendirmesini isteyerek herhangi bir geri ödemenin ‘garanti’ kısmını etkili bir şekilde dışlar. Bununla birlikte, şirketin desteğinin müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olan her şeyi yapmasını sağlamak istediğini gösteriyor.

HostDime büyük organizasyonlara hitap edecek. Bu incelemeden de görebileceğiniz gibi, üst düzey planları çok ayrıntılı ve aralarından seçim yapabileceğiniz yapılandırma seçenekleri sıkıntısı yok. Ancak, temel bir düşük maliyetli plan arıyorsanız, daha fazla kaynak için başka bir yerde daha iyi olabilirsiniz.

HostDime Sık Sorulan Sorular

 • HostDime Windows barındırma hizmeti sunuyor mu??

  Evet, yönetici VPS Windows ve Linux barındırma hizmeti sunuyorlar.

 • Ne tür barındırma hizmetleri sağlarlar?

  HostDime, yönetilen özel barındırma, Bulut ve VPS barındırma sağlar.

 • HostDime’ın veri merkezleri nerede bulunur??

  Veri merkezleri ve karargahları Orlando, Florida’dadır..

 • HostDime bir kontrol paneli sunuyor mu??

  Hosting planları cPanel ve Plesk kontrol panelleri sunuyor.

 • Hangi destek yöntemleri mevcut??

  Telefon, e-posta, Canlı Sohbet ve destek bilet sistemi aracılığıyla destek sunarlar. Ayrıca geniş bir bilgi tabanı sunarlar. Destek yalnızca İngilizce olarak verilmektedir.

 • HostDime sitemi benim için taşıyabilir?

  Evet, HostDime hizmetlerine kaydolduktan sonraki ilk 30 gün içinde ücretsiz web sitesi taşıma hizmetleri sunmaktadır. Bu, cPanel’den cPanel’e ve Plesk’ten Plesk’e geçişlerin yanı sıra WordPress’i veya diğer CMS web sitelerini taşımayı içerir.

 • Birden fazla web sitesi barındırabilir miyim?

  Evet, şirket cömert bant genişliği ve depolama planları sunuyor..

 • HostDime, site oluşturucularına veya tek tıklama yükleyicilerine olanak sağlıyor mu??

  HostDime, WordPress, Joomla, Drupal ve diğerleri gibi en popüler uygulamalar için birkaç tek tıklama yükleyicisine sahip Softaculous komut dosyası kitaplığını içerir.

 • E-ticaret ve alışveriş sepeti uygulamaları mevcut mu??

  Softaculous kütüphanesinden kurulabilen bir dizi e-ticaret uygulaması sunar.

 • Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorlar??

  HostDime, tüm büyük kredi kartları, PayPal, Western Union ile banka havaleleri, banka havaleleri ve bitpay aracılığıyla Bitcoin ödemelerini içeren çeşitli ödeme yöntemlerini kabul eder.

 • Minimum sözleşme süresi var mı?

  Minimum sözleşme süresi yoktur. Herhangi bir zamanda iptal edilebilecek aylık ve yıllık planlar sunarlar..

 • Ön ödeme yaparsam indirim alır mıyım?

  Ön ödeme yaparsanız indirim yapılmaz. Ancak, ilk dönem için oranlanmış bir tutar sunarlar.

 • Planlarına dahil edilen bir alan adı mı??

  Planlarıyla birlikte ücretsiz bir alan adı sunmazlar, ancak kayıt işlemi sırasında ek bir ücret karşılığında bir alan adı satın alabilirsiniz..

 • HostDime alan adı kayıtları sunuyor mu??

  Alanlar, barındırma paketinden bağımsız olarak kendi siteleri aracılığıyla kaydedilebilir.

 • HostDime e-posta hesapları sunuyor mu??

  Evet, oluşturabileceğiniz e-posta hesabı sayısında bir sınırlama yoktur. Ancak, seçtiğiniz planın sunduğu depolama miktarı ile sınırlısınız.

 • HostDime kesintisiz çalışma garantisi veriyor mu??

  HostDime, deneyimli krediler için servis kredileri ile desteklenen% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar.

 • HostDime para iade garantisi sunuyor mu??

  HostDime, VPS planlarında 45 günlük para iade garantisi sunuyor.

 • Hangi güvenlik özellikleri mevcut?

  HostDime ek ücret karşılığında güvenlik duvarı, DDoS ve antivirüs koruması sunar. Tesisleri arasında güçte tam yedeklilik, ağ bağlantısı, yangın söndürme ve 7/24 izleme bulunmaktadır..

 • HostDime SSL sertifikaları sunuyor mu??

  SSL sertifikaları ayrı olarak satın alınabilir ve HostDime temel, joker karakter ve genişletilmiş doğrulama sertifikaları sunar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map