2020 yılında Miss Hosting: Miss Hosting Müşteri Yorumları Ne Diyor?

Miss Hosting Tanıtım

Miss Hosting, web hizmetlerini ve daha fazlasını kapsayan bir dizi şirket olan Miss Group’un bir parçası olan nispeten genç bir web barındırma şirketidir. Genel merkezi İsveç ve ABD arasında bölünmüştür ve bu da veri merkezi, hedef pazarının dayandığı Stockholm’de yer almasına rağmen, hem Avrupa hem de Kuzey Amerika’daki işletmelere büyük olasılıkla hitap etmektedir. Dokuz personeli vardır ve hizmetleri yeni başlayanlara, site yapımcılarından başlayan ve oradan ölçeklendirilen paketlerle satışa sunulmaktadır..


Miss Hosting sitesinde, içeriğin çoğunun İngilizce görüntülendiğini, bilgi bankası gibi diğer bölümlerin de İsveççe olarak görüntülenebileceğini fark edeceksiniz. Ayrıca, bazı içerikler Fince ve Norveççe olarak görüntülenebilir.

Hizmetler ve Uzmanlıklar

Miss Hosting, tümü Linux makinelerinde dört ana web sitesi barındırma hizmeti kategorisi sunar.

Paylaşılan web barındırma, büyük paylaşılan barındırma sağlayıcıları ile rekabet etmek için fiyatlandırılır ve hem özelliklere hem de kapasiteye bağlı olarak çeşitli hizmet katmanları sunar. En temel Miss Hosting paylaşılan planları, müşterilerin yalnızca bir web sitesini barındırmasına izin verir, bu nedenle sınırsız site için, adım atmanız ve daha fazla ödeme yapmanız gerekir. Tüm planlar sınırsız bant genişliği ve e-posta depolama kapasitesi içerirken, en üst düzey paylaşılan barındırma planı da verileriniz için sınırsız depolama alanı sunar.

Bir site oluşturucu da paylaşılan barındırma planlarıyla birlikte gelir ve bu da kendi başına bir hizmet olarak pazarlanır. Site oluşturucu özelleştirilebilir şablonlar, duyarlı düzenler ve sürükle ve bırak düzenleme arayüzü içerir.

Şimdi, bayilere sınırsız alan adı ile sınırsız hesap satmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan bayi barındırma hizmeti var. Yine üç plan var ve disk alanı ve bant genişliği fiyatla birlikte artıyor. Tüm satıcı barındırma hesapları, basit müşteri yönetimi için cPanel ve WHM ile birlikte gelir.

Özel sunucu paketleri üç katmana ayrılır ve işlemci çekirdeği, RAM ve bant genişliği paket tarifesi ile birlikte artar.

Son olarak, kendi tercihinize göre aylık veya saatlik olarak faturalandırılan bulut VPS barındırma hizmeti vardır. Standart düzeyde beş paket katmanı ve ayrıca işletme kullanıcılarına yönelik ek “premium” paketler vardır. VPS hosting OnApp kullanılarak sağlanır. Müşteriler, isteğe bağlı olarak çeşitli ülkelerden IP adresleri ek ücret karşılığında satın alabilir ve bu da belirli işletme türleri için bir SEO avantajı olduğu iddia edilir.

Miss Hosting ayrıca bir dizi TLD ile alan adı kayıt hizmetleri de sunmaktadır..

Veri merkezleri

Miss Hosting’in veri merkezi İsveç’in Stockholm şehrinde bulunmaktadır. Web sitesindeki açıklamadan, şehrin 30 metre altında bulunan eski bir nükleer sığınakta inşa edilen bir veri merkezi olan Pionen olduğuna inanıyoruz. Ne yazık ki, Miss Hosting web sitesinde veri merkezinin adını özellikle doğrulamıyor, bu nedenle özellikleri güvenle listelemek mümkün değil.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Miss Hosting, tüm hosting müşterileri için 7/24 destek sağlamaktadır. Müşterilerin destek taleplerini biletleme sistemi veya sitedeki e-posta adresi aracılığıyla göndermeleri gerekir. Web sitesinde yeni bir isteği günlüğe kaydetmeyi çok kolaylaştıran bir form var.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Miss Hosting sitesinde bir İngilizce ve İsveççe çevrimiçi bilgi bankası bulunmaktadır. Bu, barındırma hakkında temel bilgiler sağlar, ancak ileri düzeyde bilgi içermez.

Hiçbir telefon desteği reklamı yapılmadığından, telefon desteğinin verilmediğini ve her şeyin e-posta veya bilet yoluyla yapılması gerektiğini varsaymalıyız. Bir telefon numarası ve canlı sohbet kutusu var, ancak her ikisi de satış soruları için görünüyor.

Yedekler

Miss Hosting, müşteri verilerinin gecelik yedeklerini alır ve bir sorun olduğunda dosyaları geri yüklemeyi vaat eder. Bu yedeklemelerin istemcilere sunulup sunulmadığı veya yalnızca ana bilgisayarın dahili kullanımı için olup olmadığı açık değildir..

Çalışma Süresi Garantisi

Miss Hosting, tüm hosting planlarında% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi veriyor.

Para iade garantisi

Tüm planlara 45 günlük para iade garantisi verilir, ancak bu, barındırma hizmetinizle birlikte satın aldığınız alan adları için geçerli değildir.

özet

Miss Hosting, deneyimli kadrosu ile desteklenen gelecek vaat eden bir ev sahipliği yapmaktadır. İsveç’teki konumu bir niş sağlar ve hemen hemen her amaç için çok çeşitli hosting paketleri sunar. Pazarlamacılar ve SEO uzmanlarının ilgisini çekecek IP’leri görmek güzel. Bazı iddiaları biraz belirsiz, ama yine de İskandinavya ve kuzey Avrupa’daki işletmeler için çekici bir seçenek gibi görünüyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me