2020 yılında HostingSource: HostingSource Client Yorumları Ne Diyor?

Hosting Kaynak Giriş

Hosting Source, barındırma ürünlerinin bir dizi teklif New York dışında bir hosting şirketidir. 2000 yılında kurulan ve 2006’dan beri barındırma hizmetleri sunan Hosting Source, temel Linux tabanlı paylaşımlı barındırmadan özel ve bulut barındırmaya kadar ölçeklendirilebilir sunuculara odaklanmıştır.


Şirket, kullanıcı kişiselleştirmesi açısından çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu özellikle Hosting Kaynağı’nın odaklandığı adanmış ve bulut sunucular açısından doğrudur.

Hizmetler & Uzmanlık

Hosting Source, paylaşılan barındırmadan VPS aracılığıyla adanmış ve bulut barındırma işlemlerine kadar her türlü barındırma hizmetini sunar. Şirket, web sitelerinin paylaşılan bir barındırma planıyla başlayabilmesi ve neredeyse kesinti olmadan daha gelişmiş platformlara geçebilmesi için ücretsiz geçiş sağlar.

Paylaşılan sunucular açısından Hosting Source, SiteBuilder ve bloglar, forumlar, alışveriş sepetleri gibi diğer isteğe bağlı geliştirme araçlarıyla standart Linux / Apache / cPanel paketini sunmaktadır. Ayrıca PHP 5, Ruby on Rails ve Python ile birlikte sınırsız MySQL veritabanı kullanımı içerir.

Çok çeşitli ağ ürünleri sunarken, Hosting Source daha çok özel ve bulut barındırma hedeflerine yöneliktir. Müşterilerinin çoğunluğu bu üst düzey hizmetleri kullanır. Şu anda, eşit sayıda adanmış ve bulut barındırma istemcisi hakkında hizmet veriyorlar, ancak eğilim daha çok ikincisine doğru. Bu odaklamanın bir sonucu olarak, altyapılarında çok fazla yedekliliğe sahipler, bu da çok sağlam ve güvenilir bir barındırma platformu sağlar – paylaşılan sunucuları için bile.

Bulut VPS barındırma, özel depolama sunucuları, DDOS güvenliği, bayi barındırma ve içerik dağıtım ağı gibi birçok diğer hizmet kullanılabilir.

Barındırma Kaynağı, reklam vermedikleri hizmetleri de sağlar. Örneğin, birincil sunucuları Linux / Apache kullansa da Microsoft IIS / ASP paylaşılan barındırma kullanılabilir. Benzer şekilde, kolokasyon hizmetleri de mevcuttur. Barındırma Kaynağı genellikle müşterilerin ihtiyaç duyabileceği hizmetleri sağlayabilir.

Altyapı / Veri Merkezleri / Ağ

Hosting Source, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğu kıyısında iki veri merkezi kullanıyor. Biri New Jersey’deki Secaucus’ta. Diğeri, New York’ta, 33 Whitehall Caddesi’ndedir – BuzzFeed ve Gawker gibi büyük sitelerin barındırıldığı yer.

Barındırma Kaynağı donanımı, bir “1. seviye” veya geçişsiz ağda birden çok 10 gigabit bağlantıya bağlanır.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Hosting Source, müşteri portalı üzerinden 7/24 destek sağlar. Tüm destek biletlerinin bir saat içinde cevaplanacağını garanti ediyorlar.

Güvenlik & Yedekler & Sunucu İzleme

Yedeklemeler tüm sunucularda haftada üç kez yapılır. Yedeklemeler sitede saklanır ve bir kopyası uzaktan teslim edilir. Kullanıcılar ücretsiz geri yükleme talebinde bulunabilir. Kullanıcılar ayrıca daha sık yedekleme programları satın alabilir. Hosting Source, VPS ve özel ana bilgisayarlarında sunucu izleme sağlar. DDOS koruması gibi diğer hizmetler ücretlidir.

Çalışma Süresi Garantisi

Hosting Source, daha fazla hizmet bu seviyeden düştüğünde, artan geri ödemelerle kesintisiz bir çalışma garantisi sunar. Garanti, paylaşılan barındırma için% 99,9 ve sanal ve bulut barındırma için% 99,99’dur. Şirketin kontrolü dışındaki şeylerle ilgili olağan kısıtlamalar geçerlidir (ör. Sandy Kasırgası). Ancak Hosting Source, ağlarının güvenilirliğine odaklanmıştır ve genellikle çok yüksek çalışma sürelerini korur.

fatura & Ödeme Politikaları

Hosting Source, tüm hosting ürünleri için 14 günlük para iade garantisi sağlar. İstemciler, özel sunucuya sahip olanlar dışında sözleşmeleri istedikleri zaman iptal edebilirler. Adanmış sunucular en az 5 ay süre gerektirir veya müşteri 199 $ erken sonlandırma ücreti ödemek zorundadır.

Şirket, PayPal dahil olağan ödeme kaynaklarını kabul eder. Ayrıca altı aylık ve yıllık ödeme planları için teşvik sağlarlar. En temel paylaşılan barındırma, onlar bir yıl veya daha uzun ödeme planları için ücretsiz etki alanları sunuyor. Daha gelişmiş paylaşılan barındırmada, bir yıllık ödemelerde% 15 indirim sunarlar. Özel ve bulut barındırma için, altı aylık% 10, yıllık% 15 ve iki yıllık ödemelerde% 20 indirim sunuyorlar.

Barındırma Kaynağı web sitesinde gezinmek zor olabilir ve bazen çakışan bilgiler içerebilir. Bunları kullanmakla ilgileniyorsanız, onları aramak ve ihtiyaçlarınıza en iyi nasıl hizmet edebileceklerini öğrenmek en iyisidir. Personel canayakın ve yardımsever.

özet

New York merkezli Hosting Source, Amerika Birleşik Devletleri’nde müşteri tabanına sahip web siteleri için iyi bir seçimdir. Veri merkezlerinin, internetin en popüler sitelerinin bir kısmı ile birlikte bulunan 1. katman ağlarda olduğu göz önüne alındığında, dış sorunların en aza indirilmesi muhtemeldir.

Maliyet söz konusu olduğunda, VPS, özel ve bulut tabanlı sunucular açısından çok rekabetçi. Sanal ve satıcı barındırma söz konusu olduğunda daha az rekabetçi, ancak yine de makul fiyatlı.

Hosting Kaynak çok iyi bir seçimdir web barındırma ihtiyaçları zaman içinde artmasını bekliyoruz – ne olursa olsun mevcut ihtiyaçları vardır. En küçük sitelerden özel barındırma ve içerik dağıtım ağının kullanımına kadar çok kolay bir yükseltme yolu sağlarlar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map