2020’de Selz: Selz Müşteri Yorumları Ne Diyor?

Selz
reklam öğesi sınıfı için oluşturulmuş bir e-ticaret oluşturucusudur. Dijital içeriğinizden veya çevrimiçi varlığınızdan para kazanmanın hızlı ve basit bir yolunu arıyorsanız, bu aradığınız araç olabilir.


Aşağıda Selz’i derinlemesine inceliyoruz, böylece yeni projeniz için doğru e-ticaret oluşturucu olup olmayacağını belirleyebilirsiniz..

Selz Hosting İncelemesi

Selz Hakkında

Selz, 2013 yılında hayata geçti ve bu da onu pazardaki genç e-ticaret üreticilerinden biri haline getirdi. Ancak, bu kısa sürede, 125.000’den fazla bir kullanıcı tabanı oluşturuldu. Dünyanın dört bir yanında ofisleri olan genç ve çevik bir ekibe sahip olan Selz, sürekli büyüyen kullanıcı tabanlarına fayda sağlayacak yeni özellikler getiriyor.

Selz, herkese hitap eden bir e-ticaret kurucusu olmaktan çok, işlerinden para kazanmaya başlamak isteyen yaratıcı girişimcilere, girişimlere ve küçük işletmelere yöneliktir.

Kullanımı Kolay mı??

Çevrimiçi ürün satmak, Selz ile birkaç tıklama kadar kolaydır. Hesabınızı oluşturduktan sonra, ürünlerinizi çevrimiçi olarak nasıl satmak istediğinizi seçebilirsiniz. Tam teşekküllü bir e-ticaret mağazası oluşturma seçeneğiniz olacak, ancak mevcut platformlar ve kanallar üzerinden de kolayca satış yapabilirsiniz.

Bu aracı kullanmanın en zor yanı, ürünlerinizi tam olarak nasıl satmak istediğinizi seçmektir. seçim sürecinin ötesinde, kurulum, mağaza özelleştirme ve yönetim seçeneklerinin kullanımı çok kolaydır.

Selz Özellikleri

Görünen o ki, Selz için hiç yorum yapılmamış..

Selz’i Benzersiz Kılan Nedir??

Selz, e-ticaret oluşturucu alanına niş bir ek. Herkes için bir üretici olmak yerine, hizmetlerini yaratıcı girişimcilere ve çevrimiçi satışa başlamak isteyen mevcut bir kitleye sahip insanlara hitap ediyorlar. Aşağıda en kullanışlı özelliklerden bazılarına göz atacağız.

Çoklu Satış Yöntemleri

Çoğu üreticide, sahip olduğunuz tek seçenek bağımsız bir e-ticaret mağazası oluşturmaktır. Selz ile bunu başarabilirsiniz, ancak müşterilerinize çeşitli formatlarda satış yapma olanağınız da vardır. Bir hesap oluşturduktan sonra seçim yapabileceğiniz dört farklı seçeneğiniz olacaktır

 • Mevcut web sitenize basit bir satın alma düğmesi ekleyin
 • Facebook, Twitter ve diğer desteklenen ağlarda takipçilerinize satış yapın
 • Mevcut web sitenize bir e-ticaret mağazası gömün
 • Bağımsız bir e-ticaret mağazası oluşturun.

Tercih ettiğiniz seçeneği belirledikten sonra size yanıtlamanız gereken bir dizi soru sorulacaktır ve üretici ilk kurulumun çoğunu sizin için halledecektir.

Çeşitli Ürün Desteği

Selz ile satabileceğiniz çok çeşitli ürün türlerine sahipsiniz. Örneğin, dijital ürünler, fiziksel ürünler ve hizmet tabanlı ürünler satabilirsiniz.

Farklı ürün türleri satmanın yanı sıra, ürün listelemenize önizleme videoları, ses ve görüntüler eklemek gibi ürününüzü öne çıkarmak için çeşitli özelleştirme seçenekleriniz de olacaktır. Bir video veya şarkı gibi doğada daha sanatsal bir şey satıyorsanız bu hoş bir dokunuş..

Dijital ürünlerle, müşterilerinize dosya indirmek ve dosyalara erişmek için birden fazla seçeneğiniz vardır..

Gelişmiş Uygulamalar ve Entegrasyonlar

Kapsamlı entegrasyon listesi aracılığıyla mağazanıza hızla daha fazla özellik ekleyebilirsiniz. Örneğin, sitenizi MailChimp, Aweber veya Campaign Monitor ile entegre etme, müşteri yorumlarını dahil etme ve hatta sitenizdeki yorumları etkinleştirme gibi şeyler yapabilirsiniz.

Selz Satış

Mağazanızı Oluşturma

Mağazanızı oluşturmak ve çevrimiçi ürün satmak için birçok farklı seçeneğiniz olacaktır. Bağımsız bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız, 20 farklı temadan birini seçebilirsiniz. Sürükle ve bırak düzenleyicisi ile temayı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Çok sayıda özelleştirme özelliği yoktur, ancak renk düzenini, üstbilgiyi ve altbilgiyi, yazı tipi seçimini ve diğer birkaç marka öğesini değiştirmek gibi şeyler yapabilirsiniz. Düzeni özelleştirmenin ötesinde, bir blog, hakkında sayfa ve iletişim sayfası gibi daha fazla içerik öğesi de ekleyebilirsiniz.

Satın alma düğmeleri ekleme veya sosyal medyada satış gibi diğer satış seçeneklerini kullanıyorsanız, işlem daha da kolay olacaktır. Ürünlerinizi arka uca yükleyin ve ilk kurulum talimatlarını izleyin, bir saat içinde satış yapacaksınız.

Neden Selz’i Kullanmalısınız??

Selz, mevcut kitlelerine ürün satmak için kolay bir yol isteyen çevrimiçi girişimciler için mükemmel bir seçimdir. Bir sosyal medya kanalında zaten bir web siteniz veya bir kitleniz varsa, o zaman bu öğeden Selz ile çok hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz..

Çevrimiçi ürün satmaya başlayabileceğiniz hız ve kolaylık, karmaşık e-ticaret özellikleri talep etmeyen ancak bunun yerine dijital ürünler satmaya başlamak için basit bir yol isteyen girişimciler veya web sitesi sahipleri için mükemmeldir..

Mevcut çevrimiçi varlığınız için bir eklenti e-ticaret eki olarak düşünün.

Selz WordPress ile Satış

Neden Farklı Bir İnşaatçı Kullanmalısınız??

Selz, daha küçük satıcılar düşünülerek üretilmiştir. Bu nedenle, büyük, bağımsız bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız en uygun olmayabilir. Örneğin, yüksek miktarda ürün satıyorsanız ödeyeceğiniz yüksek işlem ücretleri yasaklayıcı olabilir.

İnşaatçı şu anda ayakta durduğundan, yüksek hacimli mağazalar veya hızlı büyüyen mağazalar için en iyisi değil. Yeni başlayanlar düşünülerek tasarlandığından, tamamen benzersiz bir mağaza oluşturmanıza veya büyük bir envanteri yönetmenize yardımcı olacak gerçekten bir ton seçenek yoktur..

Çok sayıda ürünü taşıyan büyük ve bağımsız bir e-ticaret mağazası oluşturmak istediğinizi biliyorsanız, web sitesi oluşturucu aramanıza devam etmek iyi bir fikirdir.

Selz Ana Sayfa

Düşünceleri Kapatma

Selz
herkes için doğru seçim olmayacak. Bu oluşturucu esnek satış seçeneklerinde ışıldar ve para kazanmak istedikleri mevcut kitleye sahip kişiler için mükemmel bir seçimdir. Yaratıcı işletmeler biraz farklı çalışır ve bu e-ticaret oluşturucu bu ihtiyaçları karşılayabilir.

Tam teşekküllü bir e-ticaret mağazası üreticisi olarak, özellikle büyük bir mağaza oluşturmak istiyorsanız, özelleştirme seçenekleri ve fiyatlandırma yapısı biraz sınırlayıcı olabilir. Ancak, burada ve orada mümkün olan en kolay şekilde birkaç ürün satmak isteyen insanlar için, bu kontrol etmeye değer bir araçtır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map