2020’de EKM: EKM Müşteri Yorumları Ne Diyor?

EKM, insanlara site tasarımından barındırma ve pazarlamaya kadar çevrimiçi satış yapmaya başlamak için ihtiyaç duydukları her şeye erişim sağlayan İngiltere merkezli bir e-ticaret web sitesi oluşturucusudur. Şeffaf fiyatlandırma modelleri ile gurur duyuyorlar ve sizi gizli ekstra maliyetlerle asla şaşırtmayacaklar.


EKM, hem e-ticarette yeni olanlara hem de daha önce çevrimiçi satış yapanlara uygundur. Daha da iyisi, mağazanızı kurmadan ilk satışınızı yapmanıza yardımcı olacak özel bir hesap yöneticisi ile deneyimsiz kullanıcılara gelişmiş destek sağlar..

Şirket, 2002 yılında İngiltere’deki ilk bulut tabanlı e-ticaret platformunu sundu. Endüstri liderleri olarak konumları bu alandaki uzmanlıklarını gösteriyor. EKM bugün dünya çapında 30.000’den fazla mağazaya güç veriyor.

EKM Ana Sayfa

Tüm Özelliklere Tam Erişim

Hangi planı seçerseniz seçin, tüm EKM özelliklerine erişebileceksiniz. Ayrıca ücretsiz bir SSL sertifikası ve ücretsiz bir alan adı alacaksınız.

Ne teklif etmek istediklerini görmek için planlarından herhangi birini 14 gün boyunca ücretsiz deneyin. Deneme süresi bittikten sonra hizmetlerini kullanmaya devam etmeye karar verirseniz, 6 aylık para iade garantisine hak kazanırsınız..

EKM’nin planları üç fiyatlandırma katmanına ayrılmıştır. En ucuz planları, çevrimiçi başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacak ve küçük bir e-ticaret işletmesi olan herkes için mükemmel olacaktır. Satışlarda daha fazla para kazanmaya başladığınızda, planınızı yükseltmeniz istenir.

Şirket, en ucuz planlarında 3 ay boyunca kişisel bir hesap yöneticisine sahip olmak için nadir bir fırsat sunuyor. Daha yüksek düzeydeki planlar size daha uzun, daha sık site incelemeleri, öncelik ve acil durum desteği ve mağazanız için daha fazla kullanıcı hesabı için bir hesap yöneticisi verecektir. Tüm planlardaki kişiler, çalışma saatleri içinde İngiltere merkezli desteklerine çağrı, e-posta veya canlı sohbet yoluyla erişebilir.

EKM Temaları

Web Sitesi Oluşturma ve Tasarım

EKM ile bir çevrimiçi mağaza oluşturmak basittir ve herhangi bir kodlama becerisi gerektirmez. Farklı endüstriler için tasarlanmış 150 şablonundan bir tema seçmeniz, kendi ürünlerinizi eklemeniz yeterlidir ve ödeme almaya başlamaya hazır olacaksınız.

Tüm temalar tüm cihazlarda mükemmel performans gösterir ve herhangi bir temanın renklerini markanıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Daha fazla marka bilinci oluşturma için EKM, mağazanıza yerleştirmek için benzersiz bir logo oluşturabileceğiniz bir logo üreticisi sunar.

Mağazanıza ürün eklemek için EKM size ödüllü bir arayüz sunar. Yapmanız gereken işi basitleştirmek için ürünleri toplu olarak düzenleyin ve ekleyin. Halen eBay’de satış yapan kişiler için EKM, ürünleri mağazalar arasında kolayca taşımak için size eBay entegrasyonu sunar. Ürünlerinizi, hem sizin hem de müşterilerinizin kolayca bulabilmesi için kategorilere ayırın. Müşteriler ürünlerinizi markalara, renklere veya boyutlara göre filtreleyebilir.

EKM, ürün resimlerinizi doğrudan gösterge tablolarından düzenlemenize olanak tanır. Web sitesi ziyaretçilerine daha çekici gelmelerini sağlamak için filtreler ekleyin, fotoğrafları kırpın veya geliştirin. Basit bir sürükle ve bırak yöntemiyle birden fazla resim yükleyin. Satışları ve indirimleri görüntülemek için resminize promosyon çıkartmaları ekleyin.

Web sitenize istediğiniz kadar sayfa ekleyebilirsiniz. Hakkında bir sayfa, iletişim sayfası, teslimat bilgileri sayfası veya ne istersen yap.

Bazı temel kodlama becerilerine sahip kişiler için EKM, şablonlarının HTML ve CSS’sine tam erişimle kendi temanızı oluşturmanıza izin verir.

EKM Temaları

Sağlanan Barındırma

EKM, tüm web sitelerini% 99,9 garantili çalışma süresiyle kendi güvenli sunucularında barındırır. Ayrıca 7/24 sunucu izleme olanağı sağlar.

Onların barındırma size sınırsız bant genişliği ve depolama alanı verir, böylece web siteniz çok sayıda ziyaretçiyi ve sınırsız mağaza ürününü işleyebilir.

Ödeme İşleme ve Sipariş Yönetimi

EKM, Klarna, PayPal veya diğer 20 ödeme ağ geçidini kullanarak çeşitli ödeme yöntemlerini kabul etmenizi sağlar. Klarna, kredi kartı müşterileri için ödeme işlemini basitleştirerek alışveriş sepetinin terk edilmesini azaltır. Normal kredi kartı işlem ücretleri alınacağını unutmayın. Mağazanız sizi sahtekarlıktan korumak için yalnızca PCI uyumlu ödemeleri kabul edecektir. Dünyanın her yerindeki müşterilere ulaşmak için birden fazla para birimi seçeneği ayarlayın.

Hareket halindeyken siparişlerinizi görebilmeniz için herhangi bir cihazdan müşteri veritabanınıza erişin. Amazon veya eBay mağazalarınızı EKM veritabanınıza bağlayabilirsiniz, böylece tüm siparişlerinizi tek bir yerde görebilirsiniz.

EKM Hizmetleri

Satışları Artıracak Pazarlama ve Dönüşüm Araçları

Web sitenizi arama motorlarına göre optimize etmek için EKM, Google’ın sayfalarınızı düzgün bir şekilde dizine ekleyebilmesi için özel meta veriler eklemenize olanak tanır. Mağazanız Google dostu bir ürün feed’i ile de uyumlu olacak, bu nedenle ürünleriniz arama motorlarında resimleri onlara eklenmiş olarak görünüyor.

EKM’nin e-posta pazarlama özellikleri tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Ayrıca, web sitesi ziyaretçilerini sizinle alışveriş yapmaya devam etmeleri için sadakat puanlarıyla ödüllendirebilirsiniz. İndirim kodlarını kullanın ve alışveriş yapanlara satın alma kararları vermelerine yardımcı olmak için ilgili ürünleri gösterin.

Trendleri takip etmek ve müşterileriniz hakkında değerli bilgiler edinmek için Google Analytics ve Web Yöneticileri ile bağlantı kurun.

İçerik pazarlaması için EKM, WordPress blogunuzu çevrimiçi mağazanıza entegre eder. Kitlenizin erişimini genişletmek için mağazanızı Facebook ve Pinterest gibi büyük sosyal ağlara da bağlayabilirsiniz.

Dönüşüm optimizasyonu özellikleri şunları içerir:

  • Müşteri desteği sunmak için anında canlı sohbet
  • Kontrol etmeyen müşterilere e-posta gönderen terk edilmiş alışveriş sepeti tasarrufu
  • Bir ürün tekrar stokta olduğunda müşterilere e-posta bildirimleri

E-ticarette Yeni Herkes İçin Harika

EKM, yeni e-ticaret web sitenizi oluşturmak için basit bir platform sunar. Ve kodlayıcılar, mağazalarını tam olarak istedikleri şekilde tasarlamak için tamamen özelleştirilebilir temalarından yararlanabilirler. Tüm plan düzeylerinde kullanılabilen birden fazla özellik sayesinde, her kullanıcı değerli pazarlama araçlarına, dönüşüm optimizasyonuna ve ödeme özelliklerine erişebilir. Sizin için doğru olup olmadıklarını görmek için neden ücretsiz denemelerinden yararlanmıyorsunuz??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me