Zotrvačník Hosting Recenzie: WordPress Hosting pre dizajnérov?

Úvod zotrvačníka

Flywheel je hostingová spoločnosť so sídlom v Omahe v Nebraske a založená v roku 2012. Spoločnosť navrhuje svoje plány na základe potrieb komunity webdizajnov..


Cieľom jeho plánov hostenia je uľahčiť webhostingom a správe klientov návrhárom. Výberom plánov hostenia od spoločnosti Flywheel sa dizajnéri môžu zamerať na návrh a tvorbu obsahu pre svojich klientov.

Služby a špecializácie

Hlavným zameraním zotrvačníka sú hostingové plány WordPress. Plány zodpovedajú individuálnym dizajnérom, ktorí chcú založiť svoje vlastné webové stránky, ako aj dizajnérskym firmám, ktoré spravujú viacerých klientov.

Spoločnosť ponúka 3 hostingové plány WordPress: štartér, nezávislý, a kancelária. Plán Freelance podporuje až 10 webových stránok a plán agentúry podporuje až 30.

(Tí, ktorí sa usilujú hostiť viac ako 30 stránok v jednom pláne, môžu kontaktovať Flywheel a požiadať o cenovú ponuku podľa plánu.

vlastnosť
Štartovací plán
Nezávislý plán
Plán agentúry
Cena / mesiac$ 23$ 105$ 266
Stránky sú podporované1Do 10Do 30
Mesačná návštevnosť (kapacita)25k100k500k
skladovanie5 GB20 GB50 GB
Telefonická podpora
Vyhradený správca účtu

Plány sa líšia podľa množstva voľného miesta na disku a povolenej šírky pásma. Zákazníci, ktorí si vyberajú plán, by si mali zvoliť jeden z plánovaných mesačných návštevníkov. Viac návštevníkov zodpovedá zvýšeným požiadavkám na šírku pásma.

Spoločnosť ponúka úvodné ceny pre zákazníkov, ktorí chcú službu vyskúšať.

Plány zahŕňajú bezplatné certifikáty SSL, bezplatnú migráciu stránok a CDN (sieť na doručovanie obsahu).

Plány agentúry Freelance a agentúry podporujú používanie viacerých stránok. Zákazníci, ktorí potrebujú ďalšiu kapacitu, si môžu tiež vytvoriť svoj vlastný vlastný plán.

Hromadné plány zotrvačníka sú podobné plánom jedinej inštalácie. Tieto plány majú oveľa väčšie množstvo miesta na disku a šírku pásma, vďaka čomu sú ideálne pre predajcov, ktorí potrebujú hostiť viacero stránok WordPress..

Rovnako ako plány pre jednotlivé weby, aj plány predaja zaisťujú podporu SSL, CDN a MultiSite. Zákazníci, ktorí potrebujú viac inštalácií WordPress ako súčasné ponuky, budú musieť kontaktovať predaj a vytvoriť si vlastný plán.

Všetky plány hosťovania WordPress spoločnosti Flywheel obsahujú viacero funkcií.

Jednou z takýchto funkcií je prístup SFTP, ktorý umožňuje zákazníkovi spravovať všetky svoje stránky z jediného prihlásenia.

Táto funkcia je tiež zjednodušená, aby umožnila zákazníkovi ľahko pridať a odstrániť prístup k neobmedzenému množstvu spolupracovníkov bez nutnosti viesť samostatný zoznam užívateľských mien a hesiel. Okrem SFTP obsahuje Flywheel systém vyrovnávacej pamäte, ktorý je zahrnutý, takže zákazníci nemusia tráviť čas konfiguráciou alebo inštaláciou súvisiacich doplnkov..

Okrem vstavaného systému ukladania do vyrovnávacej pamäte sú vo všetkých plánoch bezplatné demo stránky. To umožňuje návrhárom neustále rozvíjať web, až kým nebude pripravený, a potom odovzdať fakturáciu svojim klientom. Zotrvačník tiež ponúka funkciu na nepretržitú aktualizáciu WordPress na najnovšiu a najbezpečnejšiu verziu.

infraštruktúra

Nové partnerstvo spoločnosti Flywheel s Platforma Google Cloud Platform poskytuje im prístup k dátovým centrám spoločnosti Google po celom svete.

Zotrvačník má tiež svoje vlastné dátové centrá v Severnej Amerike, Európe a Ázii. Okrem toho spoločnosť ponúka a CDN s až 30 uzlami, ktoré pomáhajú zaručiť rýchle časy odozvy a umožňujú škálovanie stránok tak, aby zvládli milióny návštevníkov.

Zabezpečenie a zálohy

Väčšina plánov spoločnosti Flywheel má možnosť zálohy, ktorá zahŕňa nočné zálohy, ktoré sú uložené až 30 dní.

Keď zákazníci potrebujú obnoviť predchádzajúcu verziu webovej stránky, môžu tak urobiť jediným kliknutím.

Okrem toho môže zákazník vykonať zálohu pred inštaláciou doplnku alebo zmenou lokality a okamžite sa vrátiť k predchádzajúcej verzii.

Funkcia zálohovania zotrvačníka eliminuje potrebu inštalácie a konfigurácie doplnkov. Automatizované zálohy spoločnosti sa tiež ukladajú mimo Amazonu, aby sa zabezpečila integrita zálohy.

Okrem automatizovanej služby zálohovania ponúka Flywheel bezpečnosť pre webové stránky zákazníkov. Táto funkcia zahŕňa odstránenie škodlivého softvéru pre všetky stránky v prípade, že dôjde k napadnutiu stránok.

Spoločnosť používa na vyhľadávanie škodlivého softvéru Sucuri, poskytovateľa zabezpečenia WordPress. Presadzujú prísnu politiku hesla a obmedzujú počet pokusov o prihlásenie.

Podpora a zákaznícky servis

Zotrvačník poskytuje núdzovú podporu 24/7/365 a štandardnú podporu počas bežných pracovných hodín, od pondelka do piatka.

Zákazníci môžu požiadať o podporu zaslaním e-mailu, telefonickým rozhovorom alebo priamym rozhovorom s odborníkmi podpory.

Spoločnosť tiež ponúka články o rôznych témach vrátane zásuvných modulov, databáz a základného nastavenia pre zákazníkov, ktorí chcú samostatnú podporu.

Spoločnosť ponúka okrem technickej pomoci aj technické otázky migrácia zadarmo pomoc zákazníkom prichádzajúcim od iných poskytovateľov hostingu.

Záruka dostupnosti

Zotrvačník ponúka Záruka 99,9% dostupnosti ktorá je podporená dohodou o úrovni služieb. Spoločnosť disponuje rozsiahlou sieťou na doručovanie obsahu a dátovými centrami po celom svete, ako aj nepretržitým monitorovaním bezpečnostných problémov, ktoré pomáhajú uspokojiť túto záruku.

fakturácia

Zotrvačník fakturuje svojim zákazníkom mesačne väčšinu plánov a ponúka zľavy pri platbe za rok vopred. Niektoré plány hosťovania obsahujú mnoho funkcií bez akýchkoľvek nákladov, zatiaľ čo iné plány účtujú príplatok.

Zotrvačník je flexibilný z hľadiska spôsobov platby a akceptuje PayPal a väčšinu hlavných kreditných kariet. Spoločnosť prijíma aj osobné kontroly ročných faktúr.

zhrnutie

Zotrvačník ponúka špecializovanú formu hostingu, ktorá sa zameriava na dizajnérov – umožňuje im zamerať sa na svojich klientov a nie na technické aspekty webhostingu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map