Web Hosting Pad v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov Web Hosting Pad?

Úvod do WebHostingPad

Navštívte webovú stránku WebHostingPad a všimnete si, že sa špecializuje na zdieľaný webhosting s nízkou cenou, hoci ponúka aj hosťovanie pre distribútorov / VPS. Spoločnosť bola založená v roku 2005.


Zdá sa, že na ich stránkach je málo informácií o tom, kto ich vlastní. Sídlo spoločnosti WebHostingPad je v Rolling Meadows, IL v USA a jej servery v Chicagu, IL.

Zaujímavé je, že existujú odkazy na WebHostingPad, ktorý sa presúva do odvetvia webhostingu v Číne.

Hostingové plány WebHostingPad

Na serveri WebHostingPad existujú dva spoločné plány webhostingu, plán napájania a plán napájania Plus. Každá z nich poskytuje neobmedzený priestor na hosťovanie a nemeranú mesačnú šírku pásma. Zákazníci môžu tiež hosťovať neobmedzené domény, e-mailové účty a databázy MySQL.

Program Power Plan Plus tiež poskytuje certifikát SSL, prístup SSH, pokročilý filter nevyžiadanej pošty a webové štatistiky, zoznam obchodných adresárov a pokročilú kontrolu zabezpečenia..

Ceny dvoch zdieľaných hostingových plánov sa určujú podľa toho, ako dlho sa zaregistrujete. Môžete uzatvárať dohody v rozsahu od jedného roka do piatich rokov.

WebHostingPad uzavrel partnerstvo s inou webhostingovou spoločnosťou, VPSDepot, s cieľom poskytnúť tri plány predajcu / VPS na výber.

 • Plán pre začiatočníkov poskytuje 100 GB miesta na disku, 100 GB mesačnej šírky pásma, 128 MB zaručenej pamäte a jednu vyhradenú adresu IP.
 • Program Professional VPS poskytuje 50 Gb miesta na disku, neobmedzenú šírku pásma, 256 MB zaručenej pamäte a 512 MB vyrovnávacej pamäte a dve určené adresy IP.
 • Tretí prémiový plán je podobný profesionálnemu plánu, ale so 100 GB miesta na disku, 512 MB zaručenej pamäte a 2 GB roztrhnutej pamäte.

WebHostingPad tiež ponúka e-mailovú službu s veľmi nízkymi nákladmi, ktorá vám poskytuje neobmedzené e-mailové účty a názov vašej vlastnej domény. Táto služba podporuje hlavné smartphony (vrátane BlackBerry) a obsahuje až 1 GB úložného priestoru na poštovú schránku.

WebHostingPad Uptime / Downtime

WebHostingPad sa môže pochváliť s 99,9% dostupnosti, hoci nezverejňuje žiadne štatistické údaje na zálohovanie nároku. Poskytuje záruku a uhradí zákazníkom všetky prestoje (pro-rata).

Dátové centrum WebHostingPad N + 1 sa nachádza v Chicagu s 24/7 bezpečnostnými systémami na mieste a vetracími systémami HVAC. Na webe sa tiež nachádza 48 hodín paliva generátora, aby sa zaistilo, že v prípade výpadku energie zostane v prevádzke. Táto UPS je tiež podporovaná dohodami s miestnymi poskytovateľmi palív.

Dátové centrum je zálohované každý týždeň, ale WebHostingPad tiež poskytuje bezplatné ďalšie nástroje na zálohovanie pre vaše stránky.

Podpora WebHostingPad

WebHostingPad má tím technickej podpory so sídlom v USA (24/7) so živým chatom, e-mailom a telefonickou podporou. Stránka centra podpory na webe tiež poskytuje prístup k technickej podpore Kayako, kde môžete zadať podporný lístok.

K dispozícii je tiež veľká vedomostná základňa, ktorú si môžete prečítať a požiadať o radu a pokyny pre používateľov. K dispozícii je stránka správ pre firemné oznámenia, v čase písania sa však nezobrazuje.

Stránka Facebook WebHostingPad Facebook a účty Twitter sa javia dosť aktívne, ale väčšina používateľov s dopytmi je presmerovaná na ďalšie podporné kanály. Zamestnanci uverejňujú oznámenia a iné články týkajúce sa noviniek, aby svojich sledovateľov aktualizovali.

WebHostingPad v správach

Iné ako niektoré čínske spravodajské články, ktoré sa ich týkajú, vstupujú na hostiteľský trh, okolo spoločnosti je veľmi málo ďalších správ, dobrých alebo zlých. Môžeme iba predpokladať, že ich hostingové služby sú relatívne spoľahlivé a spoľahlivé.

Ovládací panel WebHostingPad

Ovládací panel používaný serverom WebHostingPad je napájaný programom cPanel. Poskytuje to nástroje na zálohovanie a obnovenie, schopnosť spúšťať úlohy cron, kontrolovať analýzu stránok, kontrolovať webmail a ďalšie.

Extra služby WebHostingPad

WebHostingPlus podporuje Softaculous, ktorý umožňuje inštalácie jedným kliknutím pre celý rad nástrojov vrátane WordPress., Drupal a ďalších. Bonusové funkcie zahŕňajú nástenku, skript s poštou, PHP Nuke, zoznam adries, galérie obrázkov / Coppermine, Mambo, Joomla, Perl, Python a ďalšie..

Zaregistrujte sa na zdieľaný hosting a získate bezplatné doménové meno, kredity Google Adwords, Yahoo & Bing Credits, reklamné kredity Facebooku a softvér na ochranu stránok Access Guardian.

WebHostingPad poskytuje bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok, ale môžete si tiež kúpiť vlastný web na základe vašich potrieb. Ak si chcete kúpiť túto ďalšiu funkciu, musíte ich kontaktovať a požiadať o cenovú ponuku.

Existuje affiliate program, ktorý vám zarába peniaze za každý uvedený predaj.

Záruka vrátenia peňazí WebHostingPad

WebHostingPad ponúka záruku vrátenia peňazí pre zdieľané hostingové služby a služby VPS.

 • Na zdieľaný hosting sa poskytuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, hoci sa to netýka obnovenia účtu, ďalších položiek a služieb alebo registrácie doménového mena..
 • Záruka vrátenia peňazí VPS je obmedzená na 5 dní a zahŕňa iba hostingové služby. Nie sú zahrnuté ďalšie služby, ako sú licencie WHM / cPanel, adresy IP a tvorcovia stránok.

Zhrnutie WebHostingPad

WebHostingPad ponúka množstvo lacných webhostingových služieb s dôrazom na hodnotu za peniaze. Aj keď možno nemáte web so všetkými „zvončekmi a píšťalkami“, dobrý solídny hosting bude atraktívnym riešením pre ľudí, ktorí chcú jednoduchú službu za nízku cenu..

Web Hosting Pad Často kladené otázky

 • Kde sa nachádza spoločnosť?

  Sídlo spoločnosti sa nachádza v Buffalo Grove, IL v USA.

 • Poskytuje Web Hosting Pad hosting Windows?

  Nie. Web Hosting Pad sa špecializuje na hosting Linux.

 • Poskytuje Web Hosting Pad spravovaný hosting VPS?

  Áno, ponúka spravovaný a nespravovaný hosting VPS.

 • Je doména súčasťou nákupu plánu hostenia?

  Áno. Nové plány hosťovania zahŕňajú bezplatnú registráciu názvu domény na jeden rok.

 • Aká záruka spokojnosti sa ponúka?

  Web Hosting Pad ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

 • Aké možnosti podpory sú k dispozícii?

  Všetci zákazníci hostingu majú prístup k nepretržitej telefonickej, e-mailovej a živej podpore chatu.

 • Aké sú obmedzenia týkajúce sa priestoru a prenosu údajov?

  Web Hosting Pad ponúka neobmedzený priestor na disku a nemeranú šírku pásma na zdieľaných plánoch. VPS a vyhradené plány sú obmedzené veľkosťou disku a šírkou pásma konkrétneho plánu, aj keď niektoré plány VPS ponúkajú aj neobmedzenú šírku pásma..

 • Aký jazyk bude tím technickej podpory hovoriť, keď zavolám?

  Technická podpora je k dispozícii iba v angličtine.

 • Kde sú umiestnené dátové centrá Web Hosting Pad?

  Má jedno dátové centrum so sídlom v Chicagu, IL v USA.

 • Aké vývojové jazyky Web Hosting Pad podporuje?

  Podporuje technológie zvyčajne spojené s Linuxom, ako sú PHP, Perl, Python a MySQL databázy.

 • Ponúka webhostingová platforma predajcu hosting?

  Neexistujú žiadne plány zamerané na konkrétneho predajcu. Jeho plány VPS však ponúkajú neobmedzené domény, databázy a e-maily, ktoré je možné použiť ako plán predajcu, ak si to budete priať..

 • Pomôže mi Web Hosting Pad preniesť môj existujúci web?

  Web Hosting Pad prenesie zadarmo vaše súbory a databázy webových stránok, ak je webová stránka pod 2 GB a váš starý hostiteľ používa cPanel. Ak ste použili akýkoľvek iný ovládací panel, budete musieť migrovať svoje vlastné údaje.

 • Môžem hostiť viac stránok na zdieľanom hostingovom účte?

  Zdieľané a plány VPS produktu Web Hosting Pad vám umožňujú hosťovať neobmedzené domény. 

 • Existuje webový tvorca?

  Áno. Všetky plány hostingu sa dodávajú s programom Weebly Site Builder ako skúšobná verzia zdarma. Dodáva sa so stovkami šablón, ktoré uľahčujú vytváranie webových stránok pre jednotlivcov všetkých úrovní zručností. Ak sa vám páči Weebly, môžete zaplatiť za jednu z prémiových verzií.

 • Čo poskytujú inštalatéri na jedno kliknutie?

  Hostingové plány tiež prichádzajú s Softaculous, knižnicou stoviek skriptov a aplikácií.

  Aplikácie sú ideálne pre netechnických používateľov a každú z nich je možné nainštalovať za pár minút.

  Dodávané skripty zahŕňajú WordPress, Joomla, Drupal, phpBB, Gallery a Coppermine..

 • Môžem použiť Web Hosting Pad pre webovú stránku s veľkým počtom obrázkov?

  Áno. Všetky zdieľané plány tiež prichádzajú s neobmedzeným miestom na disku na ukladanie obrázkov, ako aj s nemeranou šírkou pásma, vďaka čomu je Web Hosting Pad vynikajúcou voľbou pre hosťovanie obrázkov a galérií.. 

 • Aké ovládacie panely sú ponúkané?

  Všetky plány sa dodávajú s ovládacím panelom cPanel.

 • Aké možnosti platby sú podporované?

  Okrem hlavných kreditných kariet môžu zákazníci platiť aj prostredníctvom služieb PayPal a Alipay.

 • Aká záruka na dostupnosť je poskytnutá?

  Web Hosting Pad poskytuje 99% záruku dostupnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map