VPS.net v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov VPS.net?

Úvod VPS.net

VPS.net je webhostingová spoločnosť so špecifickým zameraním na cloudové VPS hosting. Spoločnosť bola založená v roku 2008 skupinou UK2 Group, ktorá vlastní aj ďalšie globálne značky ako 100TB, Autica a Dotable. UK2 bol zase získaný spoločnosťou Lloyds Development Capital.


VPS.net sídli v Utahu, ale využíva cloudové servery, ktoré pokrývajú celú zemeguľu. Jeho serverové farmy sa neustále rozširujú a jej služby sú zamerané na zákazníkov, ktorí hľadajú niečo viac než zdieľaný webhosting. Ponúka však aj niekoľko alternatív.

Hostingové plány VPS.net

VPS.net ponúka širokú škálu hostingových plánov. Aj keď sa zameriava na cloudový hosting VPS, ponúka tiež „elastický“ VPS hosting a plán distribútora cloudového VPS pre webových dizajnérov a hostiteľov. Spoločnosť tiež ponúka výber plánov založených na systéme Windows alebo Linux.

Cloud VPS hosting vám umožňuje prispôsobiť si plán hostenia podľa vašich potrieb. Rozsah služieb začína s výkonom procesora 1,2 GHz a vyhradeným ramom 376 MB, diskovým priestorom 10 GB a šírkou pásma 1 TB. To sa prispôsobí až do obrovského výkonu procesora 14,4 GHz, 4512 MB vyhradenej pamäte RAM, 120 GB miesta na disku a šírky pásma 12 TB.

VPS.net užitočne poskytuje plán, ktorý vám umožní kúpiť priestor cloudového servera vhodný pre softvér, ktorý chcete použiť. Napríklad hosting cloud VPS založený na Ruby on Rails môže vyžadovať rôzne zdroje pre štandardný plán.

Okrem plánovania VPS.net v oblasti cloud computingu VPS spoločnosť tiež prišla s „elastickým hostingom VPS“, ktorý vám umožňuje zväčšiť alebo zmenšiť miesto na serveri, ktoré potrebujete. Existujú tri elastické plány VPS.

 • Malý plán poskytuje výkon procesora 3 až 6 GHz, 1880 MB až 3706 MB Ram, úložný priestor 50 až 100 GB a šírku pásma 5 až 10 TB.
 • Plán Medium umožňuje zvoliť výkon procesora 6 GHz, 3760 MB RAM, 100 GB miesta na disku a šírku pásma 10 TB až do výkonu 12 GHz, 7520 MB RAM, 200 GB miesta na disku a šírku pásma 20 TB.
 • Veľký plán vám umožňuje meniť váš hosting od 12 GHz výkonu procesora, 7520 MB RAM, 200 GB miesta na disku a 20 TB šírky pásma až do 24 GHz výkonu procesora, 15040 MB RAM, 400 GB miesta na disku a 40 TB šírky pásma.

VPS.net má plán distribútorov VPS založený na infraštruktúre hostenia cloudu, ak však máte o túto ponuku záujem, musíte sa obrátiť priamo na spoločnosť a požiadať o cenovú ponuku. Ceny sa nezverejňujú.

Cloud hosting prostredníctvom VPS.net tiež prichádza v troch rôznych balíkoch.

 • Podnikateľský plán poskytuje diskový priestor 5 GB, šírku pásma 250 GB a je navrhnutý pre prenos rovnajúci sa približne 25 000 návštevníkom mesačne.
 • Plán Pro poskytuje diskový priestor 25 GB, šírku pásma 500 GB a je navrhnutý pre prenos rovnajúci sa približne 125 000 návštevníkom mesačne.
 • Plán High-Traffic poskytuje diskový priestor 50 GB, šírku pásma 1 TB a je navrhnutý pre prenos rovnajúci sa približne 500 000 návštevníkom mesačne.

Prevádzková doba / prestoje VPS.net

VPS.net nemá žiadne nároky týkajúce sa dostupnosti, ale keďže jej služby sú založené na cloudhostingu, toto nie je prekvapujúce – celá myšlienka cloudu je napriek tomu poskytovať lepšiu spoľahlivosť. Webové stránky inzerujú svoj cloudový hosting ako založený na „samoliečiteľskom hardvéri“. Ak server z nejakého dôvodu zastane alebo zlyhá, automaticky sa do niekoľkých sekúnd prevedie na iný server, čo znamená, že výpadky by mali byť v reálnom čase prakticky nulové..

Serverové farmy VPS.net sa konajú na 17 rôznych miestach po celom svete, vrátane Ameriky, Európy, Ázie a Austrálie. To vám umožňuje vybrať si z oblakov po celom svete, aby ste vám pomohli maximalizovať výkon, v závislosti od vašej vlastnej polohy a polohy, v ktorej budú vaši klienti pravdepodobne obývať. Zákazníci sú tiež schopní monitorovať servery a pohybovať sa medzi nimi tak, ako to považujú za vhodné, čo je pekná funkcia.

Podpora VPS.net

Podpora pre zákazníkov VPS.net je k dispozícii prostredníctvom helpdesku, 24 hodín denne. Živý chat, telefonická a e-mailová podpora sú k dispozícii zadarmo. Táto stránka tiež poskytuje e-mailovú adresu svojmu riadiacemu tímu, ak nie ste spokojní s ich podporou.

VPS.net ponúka spoplatniteľnú službu pre úlohy, ktoré dopĺňajú bežné žiadosti o podporu. Zákazníci si tiež môžu kúpiť balík spravovaných služieb, ktorý poskytuje pokoj prostredníctvom profesionálnej správy serverov od hostiteľa. Toto následne poskytuje zákazníkom komplexnú SLA, ktorá ide nad rámec SLA špecifikovanej v iných hostingových službách ponúkaných spoločnosťou.

VPS.net poskytuje wiki / knowledgebase a firemný blog. Jeho Facebook stránka je mierne aktívna, rovnako ako jej Twitter účet. Zdá sa, že pracovníci technickej podpory rýchlo reagujú aj na zákazníkov, hoci ľudia, ktorí žiadajú o podporu v konkrétnych problémoch, sú zvyčajne presmerovaní na e-mailovú adresu helpdesku. K dispozícii je tiež dobre navrhnuté komunitné fórum pre zákazníkov VPS.net, ktoré je užitočným zdrojom pre začiatočníkov.

VPS.net v správach

VPS.net nepritiahla malú pozornosť v správach, či už dobrých alebo zlých. To naznačuje, že služby sú relatívne stabilné a bezpečné.

Ovládací panel VPS.net

Hlavný ovládací panel ponúkaný spoločnosťou VPS.net je Cpanel. Cpanel používa veľa spoločností poskytujúcich webhosting, takže zákazníci budú mať s ťažkosťami pri prechode z iného hostiteľa, ak ho už predtým použili. Predajcom sa tiež ponúka exkluzívny ovládací panel s bielymi štítkami, ktorý im umožňuje označiť ich oblasť backendu a predajcu podľa toho, čo považujú za vhodné.

Doplnky VPS.net

Mnoho spoločností poskytujúcich zdieľaný hosting ponúka stimuly, ako sú napríklad bezplatné doménové mená alebo kredity Google Adwords, pretože spoločnosť VPS.net neponúka štandardný zdieľaný hosting, tieto typy ponúk nie sú k dispozícii. To, čo vidíte, je v podstate to, čo získate: neexistujú žiadne reklamné kredity ani bezplatné reklamácie.

Hosting Drupal, WordPress a Joomla je k dispozícii prostredníctvom VPS.net a podporuje tiež obchodné nástroje ako Magento, PostBooks, phpBB, RoundCube, osCommerce a ďalšie. K dispozícii sú nástroje CMS, ako sú Open Enterprise, Concrete5 a Twiki, rovnako ako široká škála vývojárskych nástrojov, nástrojov CRM, nástrojov na riadenie projektov a ďalšie..

Záruka vrátenia peňazí / zrušenia VPS.net

Zákazníci musia poskytnúť 30-dňovú písomnú výpoveď na ukončenie svojich účtov s VPS.net, ale s touto zárukou vrátenia peňazí sa dodávajú iba balíčky Cloud Hosting. Záruka vrátenia peňazí dáva zákazníkom obdivuhodnú 60-dňovú milosť vyskúšať si službu, ktorá je o niečo vyššia, ako som očakával..

Zhrnutie VPS.net

Je ťažké porovnávať VPS.net s väčšinou iných hostingových spoločností. Jeho služby sú založené na modernej cloudovej infraštruktúre, takže neponúkajú štandardné služby zdieľaného hostenia, na ktoré sa mnoho iných hostingových spoločností sústreďuje. Napríklad štandardná záruka dostupnosti je naozaj zbytočná, a preto je VPS.net dobrou voľbou pre spoľahlivosť.

Cloudový VPS hosting spoločnosti VPS.net bude vhodný pre tých, ktorí hľadajú tento typ hostenia a je rovnako nabitý funkciami ako akákoľvek iná konkurenčná služba. Elastické plány hostenia VPS a VPS Reseller im navyše poskytujú výhodu pred zdieľanými hostiteľmi, ktorí ponúkajú VPS ako dodatočnú myšlienku.

Zákazníci, ktorí chcú upgradovať nad rámec zdieľaného hostenia, ale neplánujú platiť vysoké ceny, budú mať záujem o VPS.net. Malé podniky a ľudia, ktorí chcú stavať koníčky, môžu chcieť zvážiť hľadanie iného umiestnenia zdieľaného hostenia, prinajmenšom aby dostali svoje stránky zo zeme, pretože VPS vyžaduje určitú investíciu času.

Často kladené otázky na VPS.net

 • Kto vlastní VPS.NET?

  VPS.NET je súčasťou britskej spoločnosti UK2Group, ktorá vlastní niekoľko rôznych poskytovateľov hostingu vrátane UK2.NET, Midphase, 100TB, ANHosting, WingSix a ďalších..

 • Sú udržiavané viaceré umiestnenia dátového centra?

  Spravuje sa sieť 19 cloudových dátových centier s miestami roztrúsenými po celom svete. Všetky dátové centrá sú zabezpečené 24-hodinovým personálom na mieste a kamerovým systémom. Okrem toho majú všetci redundantné napájacie zdroje a pripojenia k viacerým sieťovým operátorom.

 • Aké možnosti podpory sú k dispozícii?

  K dispozícii je 24/7 telefonická podpora a systém predaja lístkov. Okrem toho je k dispozícii rozsiahla báza poznatkov, ktorá vám pomôže s častými otázkami a bežnými problémami.

 • Môžem dostať vrátenie peňazí, ak nie som spokojný so službou, ktorú dostávam?

  Súčasťou všetkých nových programov je 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Máte teda 30 dní na to, aby ste zmenili názor, zrušili svoj účet a požiadali o vrátenie prostriedkov. Úplné znenie záruky nájdete na webovej stránke VPS.NET.

 • Aký je typický fakturačný cyklus?

  Zdá sa, že väčšina programov sa ponúka v mesačnom fakturačnom cykle. Podmienky služby naznačujú, že 30-dňový cyklus je najtypickejší, ale môžu byť k dispozícii aj dlhšie cykly. Nezdá sa, že by existovala nejaká výhoda z hľadiska nákladov, takže sa zaregistrujte na dlhší fakturačný cyklus.

 • Budem mať root prístup k môjmu virtuálnemu serveru?

  Áno. Všetky plány zahŕňajú prístup root k serveru, čo znamená, že so serverom môžete robiť všetko, čo chcete, pokiaľ tým neporušíte zmluvné podmienky alebo príslušné zákony..

 • Môžem spustiť viacero webových stránok z jedného účtu?

  Áno. Všetky účty obsahujú neobmedzené domény. Takže môžete prevádzkovať toľko webových stránok, koľko zdrojov budú obsahovať váš plán. Ak zistíte, že ste zdroje príliš roztiahli, môžete do svojho plánu vždy pridať ďalšie zdroje.

 • Môžem svoj plán upgradovať kedykoľvek, keď sa mi páči, ak potrebujem ďalšie zdroje?

  Áno. Aktualizáciu plánu je možné vykonať ľahko a inovácia sa dokončí automaticky. Ak tak urobíte, bude potrebné reštartovať server, ale aktualizácia zvyčajne trvá len asi minútu, čo znamená, že prestoje budú minimálne.

 • Čo keď si kúpim priveľa zdrojov. Môžem znížiť svoj plán?

  Môžete kedykoľvek prejsť na nižšiu verziu. Nezabúdajte však, že prechod na staršiu verziu si vyžaduje vypnutie servera a kým aktualizácia trvá len asi minútu, prechod na staršiu verziu trvá omnoho dlhšie. Na dokončenie downgrade by ste mali počítať až hodinu prestojov.

 • Sú virtuálne súkromné ​​servery dobrým nápadom pre začiatočníkov?

  Pravdepodobne nie. Ak ste začiatočník webhostingu, lepšie vám bude slúžiť zdieľaný plán hostenia webu. Tento typ plánu bude stáť oveľa menej, ponúkne všetku palebnú silu, ktorú potrebujete pre jednoduché projekty, a bude mať oveľa jednoduchšiu krivku učenia. Existuje veľa poskytovateľov zdieľaného webhostingu, VPS.NET však nie je jedným z nich.

 • Ak potrebujem pomoc so správou servera, je k dispozícii pomoc?

  K dispozícii je asistované spustenie, ktoré vám pomôže uviesť server do prevádzky. Ak chcete, aby bola nepretržitá pomoc so správou serverov spravovaná, je k dispozícii ako doplnková služba. Za dodatočný mesačný poplatok budete mať prístup k technike servera, ktorá vám pomôže spravovať váš server.

 • Sú obsah servera automaticky zálohované?

  Účet VPS je určený pre profesionálov. Automatické zálohovanie nie je preto zvyčajne súčasťou dohody. VPS.NET síce ponúka možnosť zálohovania, ale mnohí používatelia VPS radšej sami nastavia a budú udržiavať zálohy, aby si mohli zvoliť, ktorá záloha sa bude zavádzať v prípade nenapraviteľného zlyhania servera..

 • Aké operačné systémy môžem použiť?

  Štandardné účty VPS sú založené na systéme Linux a môžete mať predinštalované CentOS alebo Ubuntu. Keďže máte prístup typu root, máte možnosť nainštalovať ľubovoľný operačný systém Linux, ktorý chcete používať po nastavení účtu. K dispozícii sú aj servery Windows, ale bude sa účtovať príplatok.

 • Aký plán by som mal zvážiť pre hosťovanie svojej vysokorýchlostnej stránky WordPress?

  Existuje hostingový plán WordPress. Je dodávaný s extra podporou a je optimalizovaný pre hosting WordPress. Prichádza však za vyššiu cenu as väčšími obmedzeniami ako štandardné účty VPS, ktoré by mohli podporovať viaceré samostatne spravované inštalácie WordPress. Ak máte jeden až päť vysokorýchlostných serverov WordPress a chceli by ste upgradovaný hosting s prémiovou podporou, možnosť hostenia WordPress sa oplatí zvážiť.

 • Aký druh prevádzkyschopnosti je zaručený?

  99,9% dostupnosť je zaručená s výhradou určitých pomerne štandardných obmedzení (udalosti vyššej moci, porušenia pravidiel prijateľného použitia, chyba používateľa, plánovaná údržba atď.). Ak prestoje presiahnu .1%, môžete požiadať o prehodnotenú náhradu za prestoje. Pozrite si zmluvu o úrovni poskytovaných služieb na webovej stránke VPS.NET.

 • Mali by som si byť vedomý akýchkoľvek obmedzení v pravidlách prijateľného použitia?

  Definícia prijateľného použitia je celkom štandardná. Nie je povolené žiadne nezákonné, podnecovanie násilia, škodlivé, spamovanie, porušovanie súkromia, ohrozovanie národnej bezpečnosti, činnosť porušujúca autorské práva. V pravidlách prijateľného použitia nie je nič, čo by vylúčilo normálnu a legitímnu obchodnú činnosť vrátane hostenia legálneho obsahu pre dospelých, ak si to želáte..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map