VEVS v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov VEVS?

Úvod do VEVS

Tvorca webových stránok postavený na mysli vlastníkov firiem offline. Namiesto toho, aby vyhovoval každému štýlu podnikania pod slnkom VEVS
je hrdý na to, že pomáha vlastníkom podnikov v niekoľkých vybraných odvetviach.


Ak ste v niektorom z vybraných odvetví, VEVS to podporuje, bude pre vás ťažké nájsť lepšieho nástroja na tvorbu webových stránok typu všetko v jednom. Ďalej sa podrobne pozrieme na tohto staviteľa, aby ste zistili, či je pre vaše podnikanie to pravé.

O VEVS

VEVS je relatívne nový prírastok do priestoru na tvorbu webových stránok. Spoločnosť, ktorá uviedla na trh VEVS, sa volá Stivasoft a už desať rokov poskytuje rôzne webové riešenia.

Namiesto toho, aby bol tvorcom webových stránok pre všetkých, je VEVS tvorcom webových stránok zameraným na konkrétny trh. Konkrétne, majitelia malých firiem, ktorí potrebujú nový web, ktorý je vybavený funkciami, ktoré požadujú, a nič iné.

Webové stránky vytvorené pomocou tohto nástroja sú jednoduché, ale veľmi užitočné. Používatelia tak môžu rýchlo vytvoriť webovú stránku, ktorá oživí ich offline podnikanie online.

Jednoduchosť použitia

Po vytvorení základného účtu budete presmerovaní na panel správcov, kde si môžete vybrať odvetvie svojho podnikania. Odvetvie, ktoré si vyberiete, vám poskytne prístup k rôznym funkciám, ktoré vyžaduje váš typ podnikania.

Počiatočné nastavenie spravuje tím VEVS, čo znamená, že môžete vytvoriť web bez akýchkoľvek technických zručností.

Ovládací panel je veľmi intuitívny a umožní vám napríklad zobraziť štatistiku stránok, sledovať údaje o predaji, spravovať rezervácie a žiadosti klientov, spolu s budovaním stránok..

Platforma je evidentne postavená pre úplných začiatočníkov. Ak narazíte na nejaké problémy, podpora je len na dosah. Tím podpory vám pomôže s nastavením vašej stránky, spracovaním technických požiadaviek a dokonca pomôže s odovzdaním obsahu.

Zdá sa, že zatiaľ nemáme žiadne recenzie pre VEVS.

Obchodné riešenie typu všetko v jednom

Ako majiteľ malej firmy máte na tanieri veľa, poslednou vecou, ​​ktorú chcete urobiť, je stráviť rozhodujúci čas spravovaním svojich webových stránok. Pomocou ponúkaných nástrojov a funkcií môžete svoju webovú stránku nastaviť tak, aby fungovala namiesto vás.

Okrem budovania základného webu sú stránky, ktoré skončíte, pripravené na elektronický obchod. Budete mať možnosť ľahko spravovať a dohodnúť si schôdzky spolu s predajom svojich produktov a služieb.

V súčasnosti existuje široká škála podporovaných odvetví vrátane:

  • Predajcovia automobilov

  • Požičanie auta

  • Prenájom jácht a správa nehnuteľností

  • Dovolenkové prenájmy

  • Nehnuteľnosť

  • Portály pracovných príležitostí online

  • Parkovacie služby pre automobily

  • Kyvadlová a taxislužba

  • hotely

  • Kadernícke a kozmetické salóny.

Ak vaše odvetvie v súčasnosti nie je podporované, nezabudnite skontrolovať, pretože nové odvetvia sa pravidelne pridávajú.

Funkcie predaja

Keď si vyberiete odvetvie svojich webových stránok, dostanete sadu nástrojov pre konkrétne odvetvie. Napríklad, ak prevádzkujete požičovňu áut, budete môcť pomocou priloženého softvéru na prenájom automobilov vykonávať rezervácie a spracovávať platby.

Či už chcete predviesť výber produktov alebo necháte klientom nakupovať svoje služby, môžete to urobiť rýchlo a ľahko. Ak sa vaša firma spolieha na rezervácie, uskutočňovanie rezervácií, uskutočňovanie platieb a zasielanie potvrdení, budete to môcť urobiť celkom bezbolestne..

Vstavané nástroje predaja sú veľkou úsporou času. Namiesto vytvárania stránok a nutnosti inštalovania doplnkov, doplnkov alebo zostavovania vlastného softvéru sa všetky potrebné nástroje predaja dodávajú hneď po vybalení z krabice..

Systém pre správu obsahu

Správa obsahu vašich stránok je tiež veľmi jednoduchá. Po prihlásení na správcovský portál jednoducho vyberte možnosť „Webové stránky“ a môžete upraviť ľubovoľný prvok svojej stránky.

Môžete robiť veci, ako napríklad zobrazovať alebo skrývať určité stránky, upravovať názvy stránok, meniť štruktúru adresy URL, upravovať text, pridávať nový obsah a pridávať obrázky na svoje stránky..

Nastavenie a správa stránok

Ak ste úplným začiatočníkom a kontrola e-mailov je tou najspoľahlivejšou vecou, ​​ktorú robíte, potom sa vám bude páčiť tech-ruka, ktorú ponúkajú.

Zahrnutá podpora presahuje rámec toho, čo ponúka väčšina ostatných staviteľov, pretože sa starajú o proces nastavenia vašej stránky, pridanie obsahu a zabezpečenie toho, aby vaše stránky vyzerali a vykonávali, ako by ste chceli..

Ak chcete podrobnejšie prispôsobenie, môžete si za príplatok vyžiadať vlastné úpravy, ako sú zmeny dizajnu alebo rozloženia alebo dokonca úplne vlastné stránky..

Vytváranie stránok

Ak chcete vytvoriť svoj web, jednoducho vyberte svoj priemysel, vyberte jednu z dostupných šablón a začnite prispôsobovať svoje stránky.

Každá priemyselná šablóna je vybavená funkciami, ktoré sú špecifické pre dané odvetvie, ako sú rezervačné systémy, inzeráty, integrácia máp Google a mnoho ďalšieho. Navyše, všetky šablóny reagujú na mobil.

Prispôsobenie motívu je také jednoduché ako otvorenie stránky, ktorú chcete upraviť, a kliknutie na text, ktorý chcete zmeniť. Jedinou nevýhodou je, že motív, ktorý si vyberiete, sa bude takmer zhodovať s ukážkou témy, pretože možnosti prispôsobenia sú obmedzené..

Ak chcete na svoje stránky pridať ďalšie funkcie, môžete preskúmať obchod s aplikáciami a kúpiť si ďalšie funkcie webu, napríklad blog, recenzie zákazníkov, kalendáre udalostí a ďalšie..

Kto by mal používať VEVS?

VEVS je ideálny pre vlastníkov offline firiem, ktorí chcú vytvoriť webovú stránku, ktorá im umožní rýchlo predávať svoje produkty a služby online. Vstavaný softvér pre konkrétne odvetvie je obrovským plusom a odstraňuje problémy s predajom online.

Ak sa momentálne nachádzate v niektorom z podporovaných odvetví, použitie tohto nástroja na stavbu nie je jednoduché. Budete mať možnosť prejsť od neprítomnosti online na elegantné a funkčné stránky v žiadnom momente. Podrobná úroveň podpory je navyše zameraná na ľudí, ktorí majú len malé alebo žiadne technické skúsenosti.

Kto by mal používať iný nástroj na tvorbu webových stránok?

Napriek tomu VEVS nie je pre každého. Ak nepracujete v niektorom z podporovaných odvetví, použitie tohto nástroja nemá zmysel. Existujúce možnosti prispôsobenia neumožňujú tonu flexibility nad šablónou témy.

Ak požadujete väčšiu kontrolu nad dizajnom svojich stránok a nevadí vám pracovať s dodatočnou rezerváciou služieb alebo integráciou elektronického obchodu, existujú ďalšie možnosti, ktoré lepšie vyhovujú vašim potrebám..

Na záver

Vlastníci firiem offline bez akýchkoľvek technických zručností môžu konečne vybudovať funkčné a krásne stránky, ktoré uľahčujú predaj. Tento nástroj je zameraný na začiatočníkov a stará sa o väčšinu ťažkých zdvíhaní, pokiaľ ide o zostavenie webovej stránky, jej umiestnenie a zaistenie správneho fungovania a fungovania..

Vlastníci firiem, ktorí hľadajú trochu väčšiu kontrolu nad konečným výsledkom svojich stránok, možno budú chcieť preskúmať ďalšie možnosti. Prispôsobenie je obmedzené, pokiaľ si neželáte prenajať VEVS
tím ho prispôsobiť.

Tento špecializovaný tvorca webových stránok je solídnou voľbou a určite pomôže mnohým offline firmám urobiť krok online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me