SiteBuilder.com predáva jednoduchosť: Spýtali sme sa 11 reálnych používateľov, ak sa pohľadávky hromadia

SiteBuilder sa zameriava na poskytovanie jednoduchých komplexných balíkov na vytváranie webových stránok za nízke ceny.


Vlastnosti

Plány SiteBuilderu prichádzajú so všetkým, čo potrebujete na to, aby bol váš web funkčný, vrátane:

 • doménové meno: Zákazníci, ktorí si zakúpia ročný plán, dostanú bezplatný názov vlastnej domény pre prvý rok služby s SiteBuilder

 • Tvorcovia webových stránok: Ak ešte nemáte web, SiteBuilder vám ponúka dve možnosti, ako začať: AI-driven Express Editor a a tradičný editor ktorý ponúka funkcie presúvania myšou a obsahuje stovky prispôsobiteľných šablón

 • analytika: SiteBuilder prichádza s funkciami zhromažďovania údajov a analýzy, takže môžete zhromažďovať informácie o svojich návštevníkoch, aké stránky si prezerajú, ako dlho strávili na vašom webe a podobne.

 • blogovanie: Ak chcete spustiť blog, ktorý je priradený k vášmu webu, môžete tak urobiť pomocou zahrnutej funkcie blogov
 • Funkcie elektronického obchodu: Tí, ktorí majú platený program na najvyššej úrovni, môžu zriadiť internetový obchod pomocou zahrnutej funkcie elektronického obchodu

SiteBuilder ponúka e-mailové služby, ale toto je doplnok. Pomocou doplnku k e-mailu môžete prijímať správy pomocou domény svojho webu.

plány

SiteBuilder ponúka tri rôzne plány, z ktorých si môžete vybrať.

Poznámka: SiteBuilder predtým ponúka užívateľom bezplatný plán, toto už nie je možné. Všetky plány SiteBuilder sú prémiové ponuky.

pre

Vstupná úroveň pre plán, ktorý je najobľúbenejšou možnosťou SiteBuilderu, sa dodáva:

 • Zadarmo hosting
 • Prístup k tvorcovi webových stránok typu drag-and-drop
 • Prispôsobiteľné šablóny na použitie v nástroji na tvorbu webových stránok
 • Doménové meno (pri zakúpení jednoročnej alebo dvojročnej zmluvy)
 • Štatistika webových stránok / analytické funkcie
 • Reklamné kredity naštartujú marketingové úsilie vašich webových stránok

poistné

Stredný rozsah poistné plán je z hľadiska funkcií identický s plánom Pro. Zákazníci s plánom Premium však majú prioritnú podporu.

eCommerce

High-end eCommerce plán stavia na prémiovom pláne pridaním podpory pre eCommerce obchod. Stále získate rovnaké funkcie a funkcie ako tie, ktoré majú plány Pro a Premium, ako aj prioritnú podporu.

Ceny a platby

Za svoje predplatné si môžete vybrať každý mesiac, ročne alebo každé dva roky. Tí, ktorí sa rozhodli pre predĺženú zmluvu, z dlhodobého hľadiska dostanú bezplatný názov domény a nižšie ceny za mesiac.

Na úhradu vašich hostingových plánov prijíma SiteBuilder všetky hlavné kreditné karty (vrátane kariet Visa, MasterCard, Discover a American Express), ako aj PayPal..

Náhrady a záruky vrátenia peňazí

SiteBuilder ponúka svojim zákazníkom 14-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak svoj odber zrušíte do 14 dní, dostanete úplnú refundáciu zníženú o poplatky súvisiace s názvom domény.

Ak zrušíte svoje predplatné po 14 dňoch, nedostanete žiadnu náhradu.

Podpora a zákaznícky servis

Tím zákazníckych služieb SiteBuilder je možné dosiahnuť jedným z troch spôsobov:

 1. telefónne
 2. Live chat
 3. e-mail

Ak sa rozhodnete komunikovať s SiteBuilderom e-mailom, tím vás požiada, aby ste mu odpovedali 24 až 48 hodín.

Bez ohľadu na to, ktorú metódu použijete, budú mať zákazníci prioritu s plánmi Premium alebo eCommerce.

Pokiaľ ide o prostriedky na svojpomoc, SiteBuilder.com ponúka prehľadateľnú vedomostnú základňu, ktorá obsahuje odpovede na často kladené otázky týkajúce sa tém, ako sú budovanie stránok, názvy domén a e-mail..

záver

SiteBuilder poskytuje balíčky webových stránok typu všetko v jednom, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať. Spoločnosť neponúka širokú škálu možností, ale niekto, kto hľadá jednoduchú a ľahko použiteľnú možnosť vytvárania webových stránok a hostenia, by bol s jednoduchosťou SiteBuilder spokojný. Tí, ktorí potrebujú webovú stránku nad rámec jednoduchej webovej stránky a blogu, by sa však dobre snažili hľadať ponuku bohatšiu na funkcie.

SiteBuilder.com Často kladené otázky

 • Čo je to SiteBuilder?

  SiteBuilder je nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý vám umožňuje rýchlo vytvoriť funkčný web. Je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko používať, takže nepotrebujete žiadne znalosti o vývoji webu ani kóde. SiteBuilder.com je hostingová spoločnosť, ktorá poskytuje prístup k tomuto nástroju. K dispozícii sú štyri platené programy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me