Site5 Hosting Recenzie: Hosting pre vážnych návrhárov? Budeme za to sudcom.

Úvod 5

Site5 bola založená v roku 2002 a hovorí, že kvalita služieb je najvyššou prioritou. Poštová adresa spoločnosti je v Austine v Texase a je hrdá na to, že má vlastné oddelenie podpory. Funkcie hostingu sú zamerané na zákazníkov, ktorí potrebujú určitý stupeň flexibility, ale predávajú sa bez nadmerného technického žargónu. Vďaka tomu je server Site5 dobrým hostiteľom pre webových dizajnérov a vývojárov, pretože často potrebujú solídnu sadu funkcií bez zaťaženia prebiehajúcou správou servera..


V prípade mnohých plánov je k dispozícii mesačná fakturácia, ktorá je doplnená k štandardným ročným a dvojročným zmluvám. Bezplatné migračné služby sú tiež súčasťou každého inzerovaného plánu.

Kľúčové vlastnosti služieb

Site5 má tri kategórie služieb: zdieľaný, predajca a VPS. Funkcie, ktoré vidíte, sa budú líšiť v závislosti od triedy hostenia, na ktorú sa pozeráte.

Zdieľaný hosting so serverom Site5 nezahŕňa cPanel, čo je pravdepodobne najvýznamnejší rozdiel od predajcu a VPS. Namiesto toho zákazníci získajú prístup k svojmu ovládacímu panelu v zákulisí, ktorý je chránený vlastníctvom. Vo všetkých plánoch je miesto na disku a šírka pásma nemerané a Site5 je zriedkavý, pretože veľmi jasne vysvetľuje svoju politiku nemeraných zdrojov..

Hostiteľské plány predajcu sú lepšou voľbou, ak chcete cPanel. Svoj priestor môžete rozdeliť podľa vášho želania a predať toľko plánov, koľko chcete. Kompromis je obmedzený priestor a šírka pásma, hoci strop by pravdepodobne nebol obmedzujúci pre väčšinu nezávislých alebo samostatne zárobkovo činných webových dizajnérov alebo vývojárov..

VPS hosting prichádza v jednom variante: plne riadený. Zahŕňa stanovený počet jadier, alokáciu pamäte RAM a tiež pridelenie pevnej šírky pásma a priestoru. cPanel a WHM sú poskytované, ale sú účtované ako príplatok; Ak si neželáte platiť, môžete sa namiesto toho rozhodnúť pre ovládací panel SiteAdmin.

Servery a infraštruktúra

Site5 by rád zdôraznil, že neprekonáva svoje servery. V plánoch VPS si zákazníci môžu vybrať medzi rôznymi verziami CentOS, aj keď niektoré z nich sú menej funkčné ako iné.

Site5 tvrdí, že používa dátové centrá na rôznych globálnych miestach. Počas procesu registrácie sme však boli schopní vybrať iba umiestnenie centrálneho údajového centra v USA. Nie je jasné, prečo lokalita 5 neponúkala iné umiestnenia v dátových centrách, pretože vieme, že táto možnosť bola v minulosti k dispozícii, v ponuke je viac ako 19 rôznych miest..

podpora

Site5 má vlastné interné oddelenie podpory, ktoré sa javí ako anglicky hovoriaci tím. Je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Tím sa stará o otázky týkajúce sa hostingu a tiež bezplatne vykonáva migráciu stránok pre nových zákazníkov.

Niektorí hostitelia obmedzujú bezplatnú migráciu iba na jeden účet cPanel, je však pozoruhodné, že server Site5 ide omnoho ďalej; keď sa prvýkrát stanete zákazníkom, migruje až 25 účtov cPanel. Bude tiež migrovať účty iné ako cPanel, až do maxima 10. Opäť je to nezvyčajne veľkorysé. Migrácia mimo cPanel zahŕňa iba databázy a súbory, preto bude potrebné znovu vytvoriť e-mailovú adresu a FTP účet. Pre plne riadené VPS je to mierny limit; spoločnosť tvrdí, že je otvorená migrácii viacerých účtov, ak ich potrebujete. Migrácie sa vykonávajú iba od pondelka do piatku, ale v tom čase je služba ponúkaná 24/7.

Spoločnosť tvrdí, že jej agenti podpory zákazníkov úplne sami vyriešia problémy, namiesto toho, aby požiadali zákazníkov o vykonanie zmeny a potom ju otestovali, aby zistili, či to funguje..

Site5 hovorí, že svojim inžinierom technickej podpory ponúka zaručený čas odozvy. Na svojom webe sme nenašli žiadne ďalšie podrobnosti, takže ak potrebujete viac informácií, bolo by rozumné sa obrátiť na obchodný tím..

Záruky a SLA

Site5 poskytuje dve záruky spokojnosti. V závislosti od zvoleného typu webhostingu získate 15 alebo 45 dní na vyskúšanie jeho služby. 45-dňová záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje na zdieľaný hosting a hosting hostiteľa, zatiaľ čo 15-dňová záruka vrátenia peňazí sa týka jeho hostenia VPS. Názvy domén a služby sú vylúčené zo záruky.

Ako zákazník lokality Site5 vám bude tiež zaručená 99,9% doba prevádzkyschopnosti, podporená kreditmi za služby. S nárastom prestojov sa zvyšuje aj kredit, a to až do maximálneho mesačného kreditu 100%. Rôzne plány majú opäť rôzne úverové štruktúry. Všetky informácie nájdete na stránke záruky Site5. Ak sa domnievate, že neplánované prestoje prekročili 0,1%, musíte si na oddelenie fakturácie uplatniť manuálny nárok..

zhrnutie

Site5 uvádza svoje hostingové balíčky na flexibilitu, jednoduché použitie a kvalitu podpory a jasne premýšľa o tom, čo weboví dizajnéri a vývojári na voľnej nohe chcú hosťovať. Získanie údajov zo starého hostiteľa by malo byť jednoduché vďaka rozsiahlym bezplatným migráciám a prevádzka VPS s viacerými servermi je vďaka zahrnutej službe správy oveľa jednoduchšia. Medzi potenciálne nevýhody patrí nedostatok plánov vyhradených serverov a skutočnosť, že umiestnenia serverov mimo USA nie sú vždy k dispozícii.

Site5 – Často kladené otázky

 • Kde sa nachádza spoločnosť?

  Poštová adresa lokality Site5 je v Houstone v štáte TX v USA.

 • Špecializuje sa Site5 na Linux alebo Windows hosting?

  Nie. Site5 ponúka iba hosting v systéme Linux.

 • Poskytuje server Site5 hosting VPS?

  Áno. K dispozícii je riadený hosting VPS.

 • Aká záruka spokojnosti sa ponúka?

  Zdieľané a predajné plány majú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Balíky VPS sa dodávajú so zárukou vrátenia peňazí 15 dní. Po uplynutí tohto 45-dňového alebo 15-dňového obdobia nie sú v prípade zrušenia platby k dispozícii žiadne náhrady.

 • Sú obnovovacie ceny vyššie ako úvodná cena?

  V niektorých prípadoch áno. Site5 ponúka zľavy, ak platíte vopred. Svoju počiatočnú zľavu môžete uzamknúť zaplatením vopred až o dva roky.

 • Aké možnosti podpory sú k dispozícii?

  Site5 ponúka e-mail, live chat a telefonickú podporu. Živý chat je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zatiaľ čo telefonická podpora je k dispozícii od pondelka do piatka 10:00 – 18:00 EST (UTC-0500)..

 • Aké jazyky sú technická podpora k dispozícii v?

  Podpora je k dispozícii iba v angličtine.

 • Aká je minimálna doba platnosti zmluvy?

  Zákazníci môžu platiť jeden mesiac v čase, alebo môžu platiť vopred, a to až dva roky. Nezabudnite, že web5 neponúka vrátenie platby po počiatočnom 45-dňovom období vrátenia peňazí, takže ak zrušíte čiastočné zrušenie fakturačného cyklu, nedostanete vrátenú hodnotu..

 • Aké sú obmedzenia týkajúce sa priestoru a prenosu údajov?

  Site5 ponúka neobmedzený priestor na disku a neobmedzenú šírku pásma na webhostingových plánoch. Plány predajcu a VPS sú obmedzené veľkosťou disku a šírkou pásma konkrétneho plánu.

 • Ponúka server Site5 predajcovské balíčky?

  Áno. Existuje niekoľko plánov pre distribútorov, takže môžete zákazníkom alebo klientom rozdeliť a predať webhostingový priestor.

 • Ako migrujem svoju existujúcu webovú stránku?

  Site5 ponúka bezplatný prevod celého vášho webu. Bezplatná migračná služba je obmedzená na 25 účtov cPanel alebo 10 účtov iných ako cPanel. Účty mimo cPanelu je možné migrovať iba obmedzene.

 • Aké ovládacie panely sú ponúkané?

  Hostingové plány prichádzajú so zákulisím, vlastnou témou cPanel lokality Site5. Plány predajcov prichádzajú s programom cPanel / WHM. Plány VPS sú k dispozícii v zákulisí, ale môžete si zvoliť použitie cPanel / WHM za príplatok.

 • Aké možnosti platby sú podporované?

  Okrem hlavných kreditných kariet môžu zákazníci platiť aj prostredníctvom služby PayPal.

 • Aké sú zásady zálohovania lokality Site5?

  Zálohy servera sa vykonávajú na nočnej báze a uchovávajú sa 7 dní. K dispozícii sú tiež možnosti vykonávania vlastných záloh.

 • Je lokalita5 dobrou voľbou pre viaceré weby?

  Áno. Ponúka množstvo možností pre viaceré weby. Niektoré z jeho plánov webhostingu ponúkajú neobmedzenú podporu domén.

 • Aké vývojové jazyky podporuje server Site5?

  Jeho hostingové plány pre Linux podporujú Perl, PHP, Python, Ruby a Ruby on Rails.

 • Má server Site5 inštalátory na jedno kliknutie?

  Áno. Inštalátory na jedno kliknutie pre nástroje, ako je WordPress, sa dajú nainštalovať prostredníctvom ovládacieho panela Site5 SiteAdmin alebo prostredníctvom funkcie Softaculous v cPanel..

 • Poskytuje Site5 podporu Magento?

  Áno. Magento je plne podporovaný serverom Site5, dokonca aj v prípade zdieľaných hostingových plánov.

 • Ponúka Site5 služby CDN?

  Áno. Podpora CloudFlare je zahrnutá.

 • Má zľavnené plány pre školy a neziskové organizácie?

  Site5 neponúka bezplatný hosting pre neziskové organizácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map