SingleHop – ich úspechy hovoria o všetkom (súhlasia však skutoční používatelia?)

SingleHop Úvod

SingleHop je webhostingová spoločnosť, ktorá je zameraná výlučne na prvotriedny koniec hostingového trhu. Od dedikovaných serverov po verejné a súkromné ​​oblaky je SingleHop čisto podnikovým a podnikovým hostiteľom: nenájdete tu žiadny zdieľaný hosting s nízkymi nákladmi..


Spoločnosť SingleHop bola založená v roku 2006 a zamestnáva viac ako 100 ľudí na viacerých miestach. Má kancelárie v Chicagu, IL, Phoenix, AZ a Columbus, OH, ktoré obsluhujú viac ako 3 500 zákazníkov. Spoločnosť bola založená spoluzakladateľmi spoločnosti Zak Boca a Dan Ushman, ktorí teraz pôsobia vo vedúcom tíme ako CEO a CMO. Obaja muži predtým založili midfázu, ktorú získala skupina UK2.

Aj keď sa klientska základňa spoločnosti SingleHop môže javiť ako malá, vysoká hodnota jej balíkov znamená, že je stále pozoruhodným, rýchlo rastúcim uchádzačom na hostiteľskom trhu. Záznamy spoločnosti SingleHop sú fantastické, pokiaľ ide o dostupnosť a spoľahlivosť, a spoločnosť sa usiluje predávať svoje SLA, aplikácie a vynikajúcu podporu..

Hostingové plány SingleHop

Hlavným zameraním spoločnosti SingleHop je vyhradený hosting s výberom systému Windows alebo Linux a širokou škálou možností, z ktorých si môžete vybrať.

Spoločnosť ponúka obrovské množstvo kombinácií hardvéru, alokácie pamäte a veľkosti diskov, takže ktokoľvek na trhu vyhradeného poskytovateľa hostingu by bol nepochybne rozmaznaný výberom. Dlhý zoznam vyhradených serverových plánov sa dá filtrovať podľa typu procesora, umiestnenia dátového centra a ďalších faktorov a servery sa dajú porovnávať aj vedľa seba. Všetky dedikované servery zahŕňajú neobmedzenú vstupnú šírku pásma. Po výbere spoločnosť uvedie, že váš server dostane online do hodiny (presnejšie 42 minút)..

Pokiaľ ide o cloud hosting, zákazníci sa môžu rozhodnúť nastaviť verejný alebo súkromný cloud pomocou SingleHop. Plány sú opäť vysoko prispôsobiteľné, pričom úložisko, umiestnenie dátového centra, OS, šírka pásma a CPU sa líšia v závislosti od ceny. Cloudové plány si môže užívateľ skutočne prispôsobiť, až na veľmi podrobnú úroveň. Používatelia sa tiež môžu rozhodnúť pre nákup doplnkových služieb spravovaných antivírusovým programom, ako sú antivírusová kontrola, aktualizácie operačného systému a zálohy.

K dispozícii sú plány distribútorov pre vyhradený aj cloudový hosting a klienti ich môžu podľa vlastného uváženia bezplatne označiť bielym štítkom. Plány predajcov sú ponúkané pod značkou Tandem a klienti môžu nasadiť cloudové inštancie pre klientov, postaviť súkromný cloud pre používateľov alebo predávať celé servery s vlastnými konfiguráciami.

SingleHop nereguluje žiadnu formu zdieľaného hostenia.

SingleHop Uptime / Downtime

Na rozdiel od väčšiny webhostingov, ktoré som skontroloval, SingleHop zverejňuje svoju históriu uptime vo fantastických detailoch. Spoločnosť sa môže pochváliť tromi rokmi nepretržitej 100% dostupnosti a poskytuje štatistiku o svojich jednotlivých dátových centrách spolu s priemerným časom odozvy lístkov a dopravnými grafmi. Všetci zákazníci majú 100% záruku dostupnosti.

Spoločnosť prevádzkuje tri dátové centrá. CHI-2 v Chicagu je najväčší z troch serverov s 8 000 servermi. CHI-1 sa nachádza v blízkosti a nachádza 2 200 serverov. PHX-1 sa nachádza v lokalite Phoenix (Arizona). Všetky dátové centrá sú podľa očakávania najmodernejšie s biometrickými zámkami, kamerovými systémami a bezpečnými vstupnými systémami; na webovej stránke SingleHop je veľa dodatočných technických informácií (príliš veľa na pripomenutie tu). SingleHop sa veľmi pýši robustným plánovaním katastrof: dátové centrá sú vybavené viacerými vrstvami záložnej energie v prípade zlyhania pôvodných záloh, napríklad.

Hostiteľ zverejňuje podrobné diagramy, špecifikácie a fotografie o všetkých troch zariadeniach. Hostiteľ dokonca ponúka zákazníkom možnosť rezervovať si prehliadku, aby mohli osobne vidieť dátové centrum.

Podpora SingleHop

SingleHop poskytuje viac kontaktných čísel, ktoré pokrývajú USA, Austráliu, Bulharsko, Francúzsko, Mexiko, Spojené kráľovstvo a Kanadu. Zdá sa, že sú to miestne, bezplatné čísla a služba SingleHop sľubuje, že hovory nebudú nikdy smerované do call centra, bez ohľadu na to,.

Systém predaja cestovných lístkov spoločnosti je umiestnený v paneli správy zákazníkov (LEAP). Vstupenky majú rovnakú prioritu ako žiadosti o telefonickú podporu, čo je dobrým znamením, a štatistika odpovedí v čase tohto preskúmania naznačuje, že čas odozvy lístka bol menej ako desať minút. Priamy chat je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Všetky žiadosti o podporu rieši interne tím SingleHop, ktorí sa fyzicky nachádzajú v blízkosti hardvéru, ktorý podporujú, a technická pomoc nie je zadaná externe ani presmerovaná do iných krajín. Opäť je zriedkavé, keď si hostiteľ všimne, že to na svojej webovej stránke vyhlási, ale je zrejmé, že tím je hrdý..

SingleHop rozloží svoju zmluvu SLA v zákazníckej charte, listine práv SingleHop. Toto určuje časové limity výmeny hardvéru, dostupnosti a ďalších dôležitých faktorov. Okrem toho môžu zákazníci požiadať o zobrazenie štatistík vlastného účtu, aby zistili, ako rýchlo sa ich problémy riešia a ako sa tieto časy odozvy porovnávajú s priemerom. Toto sa nazýva Karta prehľadu.

Zdá sa, že technický tím rieši aj otázky týkajúce sa podpory zákazníkov prostredníctvom Facebooku a spoločnosť SingleHop má aktívny účet Twitter. K dispozícii je tiež komunitné fórum, ku ktorému sa dostanete prostredníctvom ovládacieho panela LEAP.

SingleHop v správach

V blogu o stave SingleHop sa spomínajú príležitostné útoky na DDOS, ktoré pravdepodobne prešli bez väčšieho incidentu. Jeden zo 7. júla 2010 sa riešil napríklad do hodiny a pol. Zdá sa, že neexistujú žiadne nepriaznivé správy o hlavných technologických alebo spravodajských blogoch o výkonnosti hostiteľa.

Ovládací panel SingleHop

Klienti SingleHop môžu voľne používať ľubovoľný softvér, ktorý chcú na vyhradených serverových plánoch. Keďže hostiteľ neposkytuje zdieľaný hosting, netreba sa obávať toho, že bude prepojený s ovládacím panelom, ktorý by ste radšej nepoužívali: Cpanel, Plesk atď. Sú všetky možnosti.

Okrem toho sú všetky platby, lístky a fóra dostupné prostredníctvom sekundárneho ovládacieho panela LEAP. LEAP tiež umožňuje klientom navrhovať vlastné balíčky, nasadiť nové servery jediným kliknutím, pridávať widgety a spravovať svoj účet pomocou aplikácií pre iPhone, iPad, Android a BlackBerry. Existuje dokonca aj API pre vývojárov. Aj keď nie ste klientom, môžete sa zaregistrovať do bezplatného účtu LEAP a oboznámiť sa s rôznymi možnosťami, aby ste zistili, či sa vám to páči..

SingleHop Extras

SingleHop neponúka žiadne bezplatné dary ani stimuly na oslovenie nových klientov. Je to hlavne preto, že neponúka zdieľaný hosting ako taký, takže mnohí z jeho klientov budú korporátni zákazníci, ktorí hľadajú výkon skôr ako bonusy za registráciu..

SingleHop Záruka vrátenia peňazí / Zrušenie

Všetky služby objednané prostredníctvom služby SingleHop sa platia skôr na základe priebežnej mesačnej zmluvy, než aby sa fakturovali vopred. Ak chce zákazník zrušiť, musí to písomne ​​oznámiť spoločnosti SingleHop tri dni pred nasledujúcim dátumom fakturácie a služba sa zastaví. Neexistuje žiadna záruka vrátenia peňazí, ale keďže sa počas dlhého obdobia služby nezberajú žiadne peniaze, je nepravdepodobné, že by to bol problém..

Na SingleHop sa na čiastočné mesiace nevracajú žiadne náhrady. Ak chcete zrušiť, musíte sa obrátiť na oddelenie fakturácie a nie na technickú podporu.

Zhrnutie SingleHop

Viacnásobné záruky spoločnosti SingleHop hovoria o kvalite svojich služieb. Zákazníci, ktorí hľadajú SLA nastavené do kameňa, sa s týmto hostiteľom jednoducho nemôžu pokaziť. Zdá sa, že podpora je prvotriedna, pokiaľ ide o ich servisnú históriu, s odpoveďami na vstupenky do niekoľkých minút, nie hodín. Okrem toho malé veci, ako sú miestne bezplatné telefónne čísla, oslovia podniky, ktoré potrebujú rýchlo vyriešiť problémy.

V čase písania správy nezaznamenal hostiteľ žiadnu stratu služby za viac ako tri roky, čo veľa hovorí o jeho záväzku spoľahlivosti. Bol som ohromený s SingleHop – najmä prehliadky dátových centier, ktoré sú skutočne nové. Predstavujem si, že jej zákazníci budú mať na svoje služby dojem.

SingleHop Často kladené otázky

 • Poskytuje SingleHop hosting pre Linux aj Windows?

  SingleHop je hosťovaná IT infraštruktúra a poskytovateľ cloud computingu. Poskytujú hostingové produkty vrátane operačných systémov Windows aj Linux.

 • Ponúka SingleHop zdieľaný hosting?

  Nemajú zdieľaný balík webhostingu.

 • Bude cena za obnovenie vyššia ako úvodná cena?

  Nemajú žiadne úvodné cenové schémy. Po obnovení cena zostane rovnaká ako úvodná cena.

 • Poskytuje SingleHop služby registrácie domén?

  SingleHop nie je registrátorom domény, preto neposkytuje služby registrácie domén.

 • Má SingleHop záruku vrátenia peňazí?

  SingleHop poplatky za službu na priebežnom základe, čo znamená, že platíte, keď používate ich služby, a preto nemáte záruku vrátenia peňazí..

 • Ponúka SingleHop telefonickú podporu?

  SingleHop je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na bezplatnom telefónnom čísle. Podpora je poskytovaná iba v angličtine.

 • Kde majú svoje dátové centrá?

  SingleHop sa nachádza v lokalite Chicago. Majú datacentrá v Chicagu, Arizone a Amsterdame.

 • Aké programovacie jazyky ich služby podporujú?

  Podporované programovacie jazyky zahŕňajú PHP, Perl, Ruby, ASP a ASP.NET, na základe ktorej platformy pracujete.

  Na ich vyhradených systémoch máte lepšiu kontrolu nad tým, ktoré verzie a knižnice sa používajú, pretože tieto funkcie inštalujete podľa potreby.

 • Poskytujú pomoc s prevodom existujúceho názvu stránky alebo domény?

  Spoločnosť nemá službu prenosu stránok, ale poskytuje nástroje, automatizáciu a podporu na pomoc pri presune na svoj server..

 • Môžem mať na svojej službe viac domén na jeden účet?

  Keďže na väčšine svojich služieb prevádzkujete vlastný systém, môžete hostiť ľubovoľný počet domén. V riadenom hosťovaní je to len otázka koordinácie požadovanej konfigurácie s nimi.

 • Aké bezpečnostné postupy sa používajú v dátových centrách SingleHop?

  Prostredia SingleHop sú vysoko monitorované z hľadiska bezpečnostných problémov a incidentov. Sú dobre chránené najnovšími technológiami firewall, detekcia a transport.

 • Sú to poskytovatelia webových stránok s elektronickým obchodom s funkciami ako SSL?

  Softvér elektronického obchodu podľa vášho výberu môžete ľahko nainštalovať do vyhradeného prostredia typu cloud, VPS a spravovaného typu služieb. To zahŕňa všetko od Shopping Carts, SSL a všetkých podporných technológií.

 • Poskytujú ovládací panel, a ak áno, ktorý?

  Na serverových produktoch s vlastným riadením, ktoré používate, môžete použiť rôzne typy softvéru ovládacieho panela.

  Ich cloud je dodávaný s panelom pre správu servera, ktorý vám umožňuje konfigurovať zdroje podľa vašich požiadaviek a sú kompletné s reportovaním.

 • Aké možnosti platby ponúka SingleHop?

  Akceptujú všetky hlavné spôsoby platby kreditnými kartami, ako sú Visa, MasterCard a Discover. Tiež akceptujú PayPal a šeky.

 • Má SingleHop záruku dostupnosti?

  SingleHop má 100% záruku dostupnosti a v prípade výpadku dostanete servisné kredity.

 • Existujú nejaké špeciálne bezpečnostné prvky, ktoré prichádzajú s ich službami?

  SingleHop ponúka pokročilú službu na zmiernenie útoku, ktorá pomáha predchádzať incidentom, reaguje na existujúce incidenty a zvyšuje vašu bezpečnosť..

 • Ponúkajú služby CDN na svojej platforme?

  SingleHop ponúka voliteľné služby CDN, takže môžete zaistiť rýchly výkon stránok.

 • Aká je politika zálohovania v službe SingleHop?

  SingleHop každý deň zálohuje svoje vlastné servery, najmä v prostredí cloudových služieb. Dôrazne sa odporúča, aby si každý zákazník zazálohoval svoje vlastné údaje, ale ponúka aj špecializované služby.

 • Koľko e-mailových adries dostanem, koľko úložiska umožňujú pre e-mail?

  E-mail je jedna z vecí, ktorá závisí od vašej konfigurácie, od toho, koľko kapacity ste si zakúpili, a od toho, čo musíte vybudovať. Je to spotrebný servis, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

 • Mám neobmedzenú šírku pásma a priestor?

  SingleHop je všetko o mzdách a využívaní toho, čo potrebujete. Neobmedzené využitie šírky pásma a využitie disku sú vaše, ako potrebujete, ale v ich cloudových modeloch to stojí na rozdiel od statického modelu vyhradeného a VPS..

 • Existuje dostupný plán, ktorý je vhodný na streamovanie videa?

  Streamovanie videa má množstvo požiadaviek, ktoré sú úplne prípustné v prostrediach vyhradených zdrojov, ako sú VPS a dedikované servery.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map