Servery Cherry v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov spoločnosti Cherry?

Recenzia serverov Cherry

Recenzia CherryServers


Čerešňové servery
je litovská webhostingová spoločnosť, ktorá sa špecializuje na holé kovové servery zamerané na podnikových klientov. Spoločnosť podniká viac ako šestnásť rokov a za tú dobu má:

 • Poskytuje sa viac ako 2700 serverov ročne
 • Obsluhovalo viac ako 700 klientov
 • Pracoval s klientmi vo viac ako 170 rôznych krajinách
 • Poskytovanie nových serverov v priemere 25 minút
 • Reakcie na zákazníkov v priemere do 14 minút

Začíname

S servermi Cherry môžete začať iba v troch krokoch:

 1. Vyberte si vyhradený server z portfólia dostupných možností
 2. Nasadenie servera – tento proces trvá menej ako desať minút
 3. Vyskúšajte server.

To je všetko!

Vyskúšanie servera

Jednou z vecí, ktorá spôsobuje, že servery Cherry vynikajú od svojich konkurentov, je množstvo času, ktoré musíte vyskúšať na vyhradenom serveri. Všimnite si, že v troch vyššie uvedených krokoch sme nikdy nespomenuli platbu. V prípade serverov Cherry máte na používanie servera štyridsaťosem hodín, kým musíte uskutočniť platbu. Ak zistíte, že sa vám nepáči to, čo ste si zakúpili, môžete jednoducho odísť.

Skúšobná doba, takpovediac, nekončí na konci štyridsaťosemhodinového okna. Ak zistíte, že to, čo ste si zakúpili, nevyhovuje vašim potrebám, môžete do tridsiatich dní zrušiť, aby ste dostali plné vrátenie zaplatených poplatkov..

Prispôsobte si server pomocou WhoIsHostingThis

Zdá sa, že zatiaľ nemáme žiadne recenzie pre servery Cherry.

Možnosti servera

Servery Cherry prominentne inzerujú svoje servery Bare-Metal servery, čo presne znie: prázdny server, na ktorý môžete nainštalovať, čo chcete. Existuje niekoľko základných možností, z ktorých si môžete vybrať, ale počas procesu platby môžete ľahko prispôsobiť predvolené možnosti.

Servery Cherry tiež ponúkajú to, čo volá Virtuálne servery. Sú oveľa lacnejšie ako servery typu Bare-Metal, ale sú tiež menej výkonné. Cherry Servers odporúča tieto možnosti pre vývoj a testovanie, ale myslíme si, že by boli dobrými voľbami pre tých, ktorých webové stránky nie sú také náročné na zdroje, ako tie, ktoré si vyžadujú použitie servera Bare-Metal..

Keď sa rozhodnete pre typ hostenia, rozhodnete sa pre server na základe nasledujúcich faktorov:

 1. cena
 2. Miesto na disku
 3. RAM
 4. CPU
 5. Bandwidth

Možnosti servera, prostredníctvom služby WhoIsHostingThis

Podpora a servis

Každý zákazník servera Cherry Servers má správcu účtu. Ak však hľadáte webového hostiteľa, ktorý poskytuje spravované riešenia, služby Cherry Services nie sú pre vás. Spoločnosť je spoločnosť ponúkajúca produkty bez ozdôb a jednou z ozdôb je technická podpora.

Ak kupujete server s holými kovmi, očakáva sa, že viete, čo robíte a dokážete to sami. Nevýhodou je, že máte úplnú kontrolu nad osudom a budúcnosťou svojho servera. Nevýhodou je, že nie je na vine nikto iný, iba seba, keď sa situácia zhoršuje.

Jedinou výnimkou, ktorá sa týka technickej podpory, je samotný server a infraštruktúra, na ktorej beží. Ak máte niekedy s niektorým z týchto problémov problémy, môžete sa spojiť s pracovníkmi technickej podpory servera Cherry Servers 24/7.

Migračná politika

Servery Cherry ponúkajú hosťovanie na vysokej úrovni, kde sa očakáva, že budete vykonávať celú správu systému vrátane migrácie starej stránky na nové servery..

Kvalita podporného materiálu

Cherry Servers nemá na svojich webových stránkach žiadny podporný materiál – zdá sa, že sa očakáva, že ak ste na trhu niektorej z ich ponúk, viete dosť problémov na riešenie a riešenie problémov, s ktorými sa môžete stretnúť na serveroch..

Ovládací panel

BYOCP – Prineste si vlastný ovládací panel. Servery Cherry vám ponúkajú hardvér a infraštruktúru a ste zodpovední za všetko ostatné vrátane ovládacieho panela, ktoré používate na správu servera..

Dostupné dátové centrá

Servery Cherry neposkytujú žiadne informácie o tom, kde sa nachádzajú ich dátové centrá. Pri nákupe plánu hostingu si nemôžete vybrať dátové centrum, v ktorom sa nachádza váš server.

Záruka vrátenia peňazí alebo skúšobná doba

Keď zadáte objednávku na serveroch Cherry, váš server bude dotovaný a pripravený na použitie do desiatich minút. Potom ich môžete bezplatne používať ďalších 48 hodín. Ak ste s nákupom spokojní, môžete zaplatiť poplatky za hosťovanie.

Ak sa však rozhodnete, že to, čo ste si zakúpili, nie je pre vás to pravé, môžete zrušiť a dostať vrátenie platby do tridsiatich dní od vášho prvého nákupu.

Interiér servera, prostredníctvom Pexels

Zásady zálohovania / poplatky

Servery spoločnosti Cherry neúčtujú žiadne poplatky za zálohovanie, ale preto, že neponúkajú žiadne služby zálohovania. Nesiete plnú zodpovednosť za zálohovanie servera a údržbu záloh. Ak sa niekedy ocitnete v situácii, keď potrebujete obnoviť zálohu, ste opäť sami.

Zahrnutý aj nástroj na tvorbu stránok?

Nie, servery Cherry vo svojich hostingových plánoch neponúkajú žiadny typ tvorcu stránok.

V súlade s PCI?

Áno a nie. Ponuky serverov Cherry Server môžu byť kompatibilné s PCI, ale servery nevyhovujú PCI.

Dohoda o úrovni služieb

Servery Cherry Servers ponúkajú dohodu o úrovni služieb, ktorá sľubuje 99,97% dostupnosti. Ak spoločnosť túto záruku nespĺňa, dostanete kredit na účet nasledovne:

uptime úver
< 99,97% 5 dní
< 99,9% 10 dní
< 99,8% 15 dní
< 99,7% 20 dní
< 99.% 30 dní

Úvery, ktoré ponúkajú servery Cherry Servers za chýbajúcu dohodu o úrovni služieb, sú dosť štedré – mnoho ďalších spoločností ponúka kredity v rozsahu hodín.

Rackspace Home, prostredníctvom WhoIsHostingThis
Rackspace Home, prostredníctvom WhoIsHostingThis

platby

Okrem akceptovania tradičných spôsobov platby je Cherry Server jednou z mála spoločností, ktoré akceptujú bitcoíny a iné kryptomeny..

Predajcovia webhostingu

Zatiaľ čo servery spoločnosti Cherry neinzerujú svoje produkty ako možnosti ich ďalšieho predaja, servery s holými kovmi sú vhodné pre predajcov. Okrem toho spoločnosť Cherry Servers ponúka 30% zľavy webovým hostiteľom predajcu.

Zákaznícka podpora

Podpora zákazníkov nie je hlavným cieľom serverov Cherry. Očakáva sa, že vy ako klient ste dostatočne oboznámení s technológiou potrebnou na správu vyhradeného webového servera.

Zatiaľ čo servery Cherry sú zodpovedné za údržbu samotného servera a infraštruktúry, na ktorej server beží, ste zodpovední za všetku inštaláciu, konfiguráciu a údržbu softvéru..

Je potrebné zvážiť alternatívnych hostiteľov

Ak chcete dedikované servery, ale tiež by ste chceli, aby spravované služby zjednodušili pracovné zaťaženie potrebné na jeho údržbu, zvážte možnosť Liquid Web..

Liquid Web Home, prostredníctvom stránky WhoIsHostingThis

Podobne ponúka A2 Hosting možnosti podobné tým, ktoré ponúka Liquid Web.

A2 Hosting domov, prostredníctvom služby WhoIsHostingThis

A nakoniec, ak chcete server s holými kovmi, ale servery Cherry Server úplne nevyhovujú vašim potrebám, vyskúšajte možnosť on-line spoločnosti Rackspace..

Rýchly prehľad o serveroch Cherry

Tento rýchly prehľad by vám mal pomôcť pri porovnávaní serverov Cherry s inými hostiteľmi, ktoré by vás mohli zaujímať.

špecializácie

 1. Ponúka vysokovýkonné dedikované servery, ktoré sa automaticky nasadia v priebehu niekoľkých minút od vašej objednávky
 2. Ponúka bezplatné 48-hodinové skúšobné obdobie. Objednajte si server (ktorý je nasadený do desiatich minút) a vyskúšajte ho na nasledujúcich 48 hodín; ak sa vám páči, potom platte za svoje služby, aby váš účet zostal v prevádzke.

Plány začínajúce sa…

66 dolárov za mesiac.

Migračná politika

DIY.

Kvalita podporného materiálu

Veľmi obmedzené.

Ovládací panel

BYOCP – Prineste si vlastný ovládací panel.

Dostupné dátové centrá

Neboli poskytnuté žiadne informácie.

Záruka vrátenia peňazí / skúšobná doba

30 dní / 48 hodín.

Zásady zálohovania / poplatky

Žiadne – záloha je DIY.

Zahrnutý aj nástroj na tvorbu stránok?

žiadny.

V súlade s PCI?

Nie, ale môžete DIY.

Klady a zápory serverov Cherry

Vyššie sme uviedli veľa informácií o serveroch Cherry, takže tu je TL, DR, ktoré vám pomôžu:

Cherry Servers Pros

 • Skvelé ceny pre špičkový web hosting
 • Jeden z mála poskytovateľov hostingu, ktorý ponúka skúšky svojich virtuálnych / holých kovových možností, ako aj 30-dňovú politiku vrátenia peňazí

Nevýhody serverov Cherry

 • Produkty Cherry Servers sú určené skúsenému správcovi webu / správcovi – ak ste vo svete webhostingu nováčikom, hľadajte inde
 • S hostingovými balíčkami sa dodáva veľmi málo návlekov – nedostanete staviteľov stránok, zálohovacie služby atď. Všetko, čo musíte urobiť, musíte urobiť vy (aj keď je to horšie, že hosting môžete získať za nižšie náklady)

záver

Ak hľadáte pre svoje webové stránky náročné na zdroje cenovo dostupný holý kovový server za prijateľnú cenu, nehľadajte nič viac ako servery Cherry Servers..

Okrem ponuky, ktorú považujeme za špičkový produkt, sú servery Cherry
je jedným z mála webových hostiteľov, ktorí ponúkajú dedikované servery ponúkajúce aj skúšobnú dobu, ako aj lehotu na vrátenie platby. Máte len málo čo stratiť tým, že vyskúšate servery Cherry.

Servery Cherry často kladené otázky

 • Ponúka servery Cherry akékoľvek profesionálne služby / riadený hosting?

  Nie. Servery Cherry sú symbolom webhostingu pre domácich majstrov.

  Aj keď spoločnosť spravuje samotný server, ako aj infraštruktúru, na ktorej beží, ste zodpovední za všetko ostatné.

  Vy sami rozhodujete o tom, ktorý operačný systém sa má nainštalovať, aký ovládací panel sa má použiť, aké softvérové ​​balíky musíte nainštalovať, ako nastaviť zabezpečenie servera atď. Máte flexibilitu, aby ste mohli urobiť každé jedno rozhodnutie týkajúce sa vášho servera.

 • Aké typy hostingu ponúka server Cherry Server?

  Cherry Server ponúka dve možnosti, z ktorých si môžete vybrať:

  1. Servery so základnými kovmi
  2. Virtuálne servery.

  Bare-metal servery sú preddefinované, plne dedikované servery, ktoré je možné získať takmer okamžite po zakúpení. Tieto servery fungujú v sieti s tromi zavedenými zlyhávacími bodmi, majú na úrovni siete opäť distribuované útoky na odmietnutie služby (DDoS) a používajú HW RAID 1 na minimalizovanie pravdepodobnosti straty údajov v prípade katastrofy.

  Virtuálne servery sú servery SMART založené na KVM, ktoré servery Cherry považujú za rovnocenné s vyhradenými počítačmi. Sú však menej výkonné a servery spoločnosti Cherry odporúčajú obmedziť použitie týchto možností na vývoj a testovanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map