Selz v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov Selz?

Selz
je tvorca elektronického obchodu postavený pre tvorivú triedu. Ak hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob speňaženia digitálneho obsahu alebo online prítomnosti, môže to byť nástroj, ktorý hľadáte.


Ďalej sa podrobne pozrieme na Selza, aby ste mohli určiť, či bude pre váš nový projekt správcom elektronického obchodu..

Selz Hosting Recenzie

O spoločnosti Selz

Selz ožil v roku 2013, čo ho robí jedným z mladších staviteľov elektronického obchodu na trhu. V tomto krátkom čase však vybudovala užívateľskú základňu s viac ako 125 000. Selz sa môže pochváliť mladým a agilným tímom s kanceláriami na celom svete a neustále vyvíja nové funkcie, z ktorých profituje ich rastúca základňa používateľov.

Selz nie je tvorcom elektronického obchodu, ktorý by uspokojoval každého, ale je zameraný na kreatívnych podnikateľov, začínajúcich podnikateľov a malé podniky, ktorí sa snažia začať speňažovať svoju prácu..

Je jednoduché použitie?

Predaj produktov online je so spoločnosťou Selz rovnako jednoduchý ako pár kliknutí. Po vytvorení účtu si budete môcť vybrať, ako chcete predávať svoje produkty online. Budete mať možnosť vybudovať plnohodnotný obchod s elektronickým obchodom, ale tiež môžete ľahko predávať prostredníctvom existujúcich platforiem a kanálov..

Najťažšou časťou použitia tohto nástroja je výber toho, ako presne chcete predávať svoje produkty. Okrem tohto výberového procesu sú všetky možnosti nastavenia, prispôsobenia ukladania a správy veľmi jednoduché.

Funkcie Selzu

Zdá sa, že zatiaľ nemáme žiadne recenzie pre Selz.

Čo robí Selz jedinečným?

Selz je výklenkom do priestoru pre staviteľov elektronického obchodu. Namiesto toho, aby boli tvorcami pre všetkých, zabezpečili svoje služby pre kreatívnych podnikateľov a ľudí s existujúcim publikom, ktorí chcú začať predávať online. Ďalej uvádzame niektoré z najužitočnejších funkcií.

Viaceré metódy predaja

U väčšiny staviteľov je jedinou možnosťou, ako vybudovať samostatný obchod s elektronickým obchodom. S Selzom to môžete dosiahnuť, ale máte tiež možnosť predávať svojim zákazníkom v rôznych formátoch. Po vytvorení účtu budete mať na výber štyri rôzne možnosti

  • Pridajte jednoduché tlačidlo Kúpiť na svoju existujúcu webovú stránku
  • Predávajte svojim sledovateľom na Facebooku, Twitteri a ďalších podporovaných sieťach
  • Vložte na svoj existujúci web obchod s elektronickým obchodom
  • Vytvorte samostatný obchod s elektronickým obchodom.

Po výbere preferovanej možnosti dostanete skupinu otázok, na ktorú treba odpovedať, a staviteľ za vás zvládne väčšinu počiatočného nastavenia.

Rôznorodá podpora produktov

S Selzom máte k dispozícii širokú škálu typov výrobkov, ktoré môžete predať. Napríklad máte možnosť predávať digitálne produkty, fyzické produkty a produkty založené na službách.

Spolu s predajom rôznych typov produktov budete mať k dispozícii aj rôzne možnosti prispôsobenia, vďaka ktorým bude váš produkt vynikať, ako napríklad pridávanie ukážkových videí, zvuku a obrázkov do svojho záznamu o produkte. Je to príjemné, ak predávate niečo viac umeleckého charakteru, napríklad video alebo pieseň.

S digitálnymi produktmi máte viac možností, ako svojim zákazníkom ponúknuť sťahovanie a prístup k súborom.

Pokročilé aplikácie a integrácie

Prostredníctvom rozsiahleho zoznamu integrácií môžete do svojho obchodu rýchlo pridať ďalšie funkcie. Budete napríklad môcť integrovať svoje stránky s programami MailChimp, Aweber alebo Campaign Monitor, začleniť recenzie zákazníkov a dokonca povoliť komentáre na svojich stránkach..

Selz Selling

Budovanie vášho obchodu

Budete mať veľa rôznych možností, ako vybudovať svoj obchod a predávať produkty online. Ak chcete vybudovať samostatný obchod s elektronickým obchodom, môžete si vybrať z jednej z 20 rôznych tém. Pomocou editora drag and drop môžete tému upraviť podľa svojich predstáv.

Neexistuje veľké množstvo funkcií prispôsobenia, budete však môcť robiť zmeny, ako je zmena farebnej schémy, hlavičky a päty, výber písma a niekoľko ďalších prvkov značky. Okrem prispôsobenia rozloženia môžete pridať ďalšie prvky obsahu, napríklad blog, stránku o stránke a stránku kontaktov.

Ak využívate ďalšie možnosti predaja, ako je pridávanie tlačidiel na nákup alebo predaj v rámci sociálnych médií, proces bude ešte jednoduchší. Stačí odovzdať svoje produkty na pozadí a postupovať podľa pokynov na počiatočné nastavenie a budete predávať do hodiny.

Prečo by ste mali používať Selz?

Selz je ideálny pre podnikateľov online, ktorí chcú jednoduchý spôsob, ako predávať výrobky svojmu publiku. Ak už máte webovú stránku alebo publikum na kanáli sociálnych médií, môžete speňažiť toto publikum veľmi rýchlo pomocou Selza, pravdepodobne do popoludní..

Rýchlosť a ľahkosť, s akou budete môcť začať predávať produkty online, sú ideálne pre podnikateľov alebo majiteľov webových stránok, ktorí nevyžadujú komplexné funkcie elektronického obchodu, ale namiesto toho chcú jednoduchý spôsob, ako začať predávať digitálne produkty..

Premýšľajte o tom ako o doplnku elektronického obchodu pre svoju existujúcu online prítomnosť.

Selz Predaj s WordPress

Prečo by ste mali používať iného staviteľa?

Selz je postavený s ohľadom na menších predajcov. Z tohto dôvodu nemusí byť najvhodnejšie, ak chcete vytvoriť veľký, samostatný obchod s elektronickým obchodom. Napríklad, ak predávate veľké množstvo produktov, vysoké transakčné poplatky, ktoré zaplatíte, môžu byť neúnosné.

Ako v súčasnosti stojí staviteľ, nie je to najlepšie pre veľkoobjemové obchody alebo obchody, ktoré rýchlo rastú. Keďže je navrhnutý s ohľadom na začiatočníkov, nemáte k dispozícii skutočne veľa možností, ktoré vám pomôžu vytvoriť úplne jedinečný výklad alebo spravovať veľký inventár..

Ak viete, že chcete vybudovať veľký samostatný obchod s elektronickým obchodom, ktorý presúva množstvo produktov, je dobré pokračovať vo vyhľadávaní v nástroji na tvorbu webových stránok..

Domovská stránka Selzu

Záverečné myšlienky

Selz
nebude pre každého tou správnou voľbou. Tento tvorca svieti vo svojich flexibilných možnostiach predaja a je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí už majú publikum, ktoré by chceli speňažiť. Kreatívne podniky fungujú trochu inak a tento tvorca elektronického obchodu môže uspokojiť tieto potreby.

Ako plnohodnotný tvorca obchodov s elektronickým obchodom môžu byť možnosti prispôsobenia a štruktúra cien trochu obmedzujúce, najmä ak chcete vybudovať veľký obchod. Ale pre ľudí, ktorí chcú predávať tu a tam niekoľko výrobkov najjednoduchším možným spôsobom, je to nástroj, ktorý stojí za vyskúšanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me