Recenzia sieťových riešení: Kocovina deväťdesiatych rokov alebo vážna voľba? Požiadali sme používateľov

Náš verdikt: # 1 pôvodný registrátor domén

Sieťové riešenia
bol pôvodným registrátorom domén a teraz ponúka aj služby webhostingu, ako sú plány Cloud a WordPress. Majú tiež profesionálne e-mailové plány a poskytujú kompletné služby v oblasti navrhovania a vývoja služieb a la carte.


Kliknite na ktorékoľvek zo sieťových riešení
odkazy na našej stránke a používajú propagačný kód EMAILSAVE25 ušetríte 25% na e-mailových službách.

Pros:

 • Ponúka webový dizajn a vývojové riešenia
 • Cenovo dostupné plány hosťovania v cloude
 • 24/7 živá podpora prostredníctvom telefónu

Zápory:

 • Obmedzené typy hostenia
 • Žiadne živé rozhovory ani podpora predaja lístkov

Zákazníci Network Solutions napísali na našich stránkach 100+ recenzií Najvyššie známky kvality s dostupnými plánmi cloudového hostingu
.

Je sieťové riešenie perfektným hostiteľom pre vaše stránky?

Zaujíma vás niečo konkrétne? Prejsť na naše najobľúbenejšie sekcie:

 • Odborné hodnotenie – získajte priamu lopatku od nášho odborníka Katie Horne.
 • Najlepšie recenzie – Prečítajte si viac ako 100 recenzií od zákazníkov sieťových riešení.
 • Hostingové plány – zistite, ktorý plán je pre vás najlepší.
 • FAQ – Prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky o sieťových riešeniach.

Ak hľadáte názov domény, môžete zvážiť spoluprácu s Network Solutions, štvrtým najväčším registrátorom názvov domén, ktorý by ste dnes mali zvážiť..

Ponuka produktov Network Solutions však nekončí – spoločnosť poskytuje balíčky webhostingu
, nástroje na webový dizajn a bezpečnostné nástroje, e-mailové balíky a online marketingové služby.

Je sieťové riešenie pre ich širokú škálu produktov vhodné pre vaše potreby hostingu? Čítajte ďalej a zistite, či sú, a ak nie, kto je najlepšou alternatívou.

O sieťových riešeniach

Network Solutions je americká technologická spoločnosť so sídlom vo Virgínii a na Floride. Jej pôvod je v poradenstve, ale v priebehu rokov spoločnosť úzko spolupracovala s vládou na projektoch súvisiacich s internetom vrátane doménových mien.
.

Od tej doby sa sieťové riešenia stali verejnými (IPO bola v septembri 1997), odkúpili tri rôzne spoločnosti pred tým, ako ich spoločnosť Web.com získala v roku 2011.

Webhostingové plány

Network Solutions ponúka množstvo plánov webhostingu
určené na oslovenie širokej škály používateľov.

Cloud hosting

Cloud Hosting sa javí ako primárna ponuka webhostingu pre sieťové riešenia. Ceny začínajú na iba 5,69 dolárov mesačne a existujú štyri možnosti
z ktorého si môžete vybrať.

Najlepšia voľba pre vás závisí od počtu webových stránok, ktoré potrebujete hosťovať, ako aj od celkového požadovaného priestoru. Vyššie prémiové možnosti sa dodávajú aj s bezpečnostnými balíkmi a / alebo certifikátmi SSL.

Podpora aplikácií

Plány cloudhostingu podporujú početné aplikácie a technológie vrátane WordPress, Joomla !, Drupal, PHP, Perl, Python, Ruby, Ruby on Rails, MySQL..

Ďalšie výhody zahrnuté v plánoch hostenia cloudu
zahŕňajú 24/7 technickú podporu a 99,9% dostupnosti. Ak váš web rastie, môžete inovovať a získať ďalšie potrebné zdroje.

Hosting WordPress

Aj keď plány Cloud Hosting podporujú WordPress, používatelia WordPress môžu stále uprednostňovať špecializovaný hostingový plán.

Network Solutions ponúka tri rôzne možnosti, z ktorých každá podporuje iný počet webových stránok a ponúka odlišné pridelenie zdrojov. Osoby s ročnými zmluvami dostanú a bezplatné doménové meno
tiež.

podnikatelia
obchodné
profesionáli

webové stránky135
skladovanie50 GB100 GB200 GB
E-mailové schránky102550
Zahrnuté SSLžiadnyÁnoÁno
Cena (za mesiac)$ 7,99$ 13,98$ 18,98

Obchod s elektronickým obchodom a nástroj na tvorbu webových stránok

Network Solutions ponúka e-commerce riešenie, ktoré je kombináciou all-in-one, ktorá obsahuje nástroje na ukladanie a budovanie webu
a hosting potrebný na podporu všetkého.

Plány elektronického obchodu
sa líšia od cloudových hostingových plánov.

Prvý z nich vám poskytuje nástroje, ktoré potrebujete na vybudovanie internetového obchodu, a obsahuje to, čo potrebujete na účinné a bezpečné predávanie, napríklad:

 • Stránky produktov
 • Riadenie zásob
 • Nákupný košík
 • Integrácia spracovania platieb

Všetky plány sú dodávané s plne prispôsobiteľným výkladom (spolu s mobilnou verziou) a šablónami, ktoré vám pomôžu navrhnúť obchod.

Získate tiež vstavané marketingové nástroje pre veci ako SEO a integrácia sociálnych médií a možnosť pridať obchod na existujúcu webovú stránku alebo blog..

kupón pre webhosting

Záujem o sieťové riešenia?
Použite náš nový odkaz na zľavu
získať čo najnižšiu cenu zo svojich plánov. Zahŕňa bezplatnú doménu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

e-mail

Vo väčšine prípadov dostanete e-mailové služby zakúpením hostingového plánu
od Network Solutions.

Ak to však tak nie je (alebo ak chcete iba trochu viac funkcií svojej e-mailovej služby), Network Solutions ponúka niekoľko plánov, z ktorých si môžete vybrať.

Jednotlivci by mohli zvážiť Profesionálny e-mail plán, ktorý obsahuje 15 GB úložného priestoru a 10 GB úložného priestoru zdieľaného súboru.

Profesionálny e-mail Plus

Na druhej strane malé podniky by sa mali pozerať na internet Profesionálny e-mail Plus plán, ktorý obsahuje 20 GB úložného priestoru, 30 GB zdieľaného úložiska súborov a webovú produktivitu, ktorá obsahuje nástroje na spracovanie textu, tabuľky a prezentačné nástroje.

Ak vám riešenie spoločnosti Microsoft najviac vyhovuje, zvážte Program Microsoft Hosted Exchange. Získate tak úplnú skúsenosť s balíkom Microsoft Office (vrátane programu Outlook), buď na webe alebo na pracovnej ploche.

Ďalšie služby

Network Solutions okrem svojho webhostingového, elektronického obchodu a e-mailových produktov ponúka tieto služby:

 • webové stránky: Ak ešte nemáte web, môžete si kúpiť nástroj na vytváranie webových stránok Network Solutions. Je tiež dodávaný s hostingom a doménou
  , akonáhle budete s vytváraním webových stránok hotoví, budete pripravení zdieľať svoje webové stránky so svetom.

 • Vlastné webové stránky: Network Solutions ponúka full-service web design a vývoj možnosť, kde spoločnosť bude stavať vám kompletný web, si ho online, a pomôže vám ho udržiavať.

 • Certifikáty SSL: Certifikáty SSL zaisťujú, že prenosy údajov medzi servermi a vašimi návštevníkmi zostávajú zabezpečené a zlepšujú hodnotenie vášho vyhľadávacieho nástroja. Ak váš hostingový balík neobsahuje certifikát, môžete si ho kúpiť od spoločnosti Network Solutions.

 • Pečať stránky: Pridajte na svoj web dôveryhodnosť pomocou funkcie Seal Site Seal, čo znamená pre návštevníkov, že vaše stránky sú legitímne, a nie front pre nelegálnu organizáciu..

 • SiteLock: Network Solutions ponúka zabezpečenie SiteLock
  a výkonové nástroje, ktoré pomôžu zaistiť bezpečnosť vášho webu a rýchle načítanie. Možnosť Premium vám umožní skenovať malware a zraniteľné miesta, ako aj automatické odstránenie škodlivého softvéru. Možnosť Defend (Obhájiť) vám poskytne bránu firewall, skenovanie škodlivého softvéru a zraniteľnosti, automatické odstránenie škodlivého softvéru, CDN, dynamické ukladanie do vyrovnávacej pamäte a blokovanie hrozieb. Ak už máte problémy so svojím webom, zvážte možnosti možnosti 911 alebo 911 + Defend.

Registrácia názvu domény

Network Solutions ponúka kompletnú sadu služieb týkajúcich sa doménových mien
, takže túto spoločnosť používate ako hostiteľa / registrátora vašej domény bez zakúpenia plánu hostenia.

Spoločnosť má v tejto oblasti bohaté skúsenosti av súčasnosti je štvrtým najväčším registrátorom domén.

Správa doménových mien

Ak zaregistrujete svoje doménové mená v sieťových riešeniach a sú hostené na názvových serveroch spoločnosti, máte prístup k Správca DNS náradie.

Pokročilá správa záznamov DNS

Pokročilé nástroje v časti nástroja Správca DNS vám umožňuje vykonávať zmeny v záznamoch DNS vo vašej doméne namiesto toho, aby ste sa spoliehali na hostiteľskú spoločnosť a čakali na vykonanie zmien vo vašom mene. Niektoré z vecí, ktoré môžete urobiť, sú:

 • Presuňte určené domény na nové menné servery

 • Nakonfigurujte záznamy CNAME, aby ste mohli nastaviť aliasy, ktoré sa môžu použiť namiesto vašej primárnej domény

 • Aktualizujte názov domény priradený k vašej adrese IP pomocou záznamu A

 • Zadajte e-mailový server, ktorý sa má použiť pre e-mail, a ak máte viac serverov, zoradte ich podľa priority, aby ste určili, ktorá bude reagovať v prípade, že tak neurobí primárny poštový server. To sa vykonáva úpravou záznamov MX

 • Vytvorte nové subdomény.

Výkonnosť prevádzkyschopnosti

Network Solutions tvrdí, že zákazníci Cloud Hosting môžu očakávať dostupnosť 99,9%.

podpora

Ponuka sieťových riešení 24/7 technická podpora telefonicky, ako aj prístup k informačnej databáze vytvorenej jej materskou spoločnosťou Web.com.

alternatívy

Ak sieťové riešenia nie sú pre vás úplne spoločnosťou, zvážte nasledujúce alternatívy:

Sieťové riešenia
SiteGround
Bluehost
V pohybe
webové stránky1111
skladovanie50 GB10 GB50 GB40 GB
Doména zadarmoÁnožiadnyÁnoÁno
cena$ 7,99$ 3,95$ 2,75$ 4,99
 • SiteGround ponúka širokú škálu možností hostenia, všetko podporovaných zákazníckym servisom, o ktorom väčšina jeho používateľov túlala. V testoch, ktoré sme spustili v minulosti, SiteGround ponúka vynikajúce doby prevádzky, pričom stále účtuje pomerne nízke ceny za zdieľané možnosti hostenia..

 • Bluehost, známy pre svoj vzťah s WordPress, je veľmi podobný programu SiteGround. Možnosti podpory spoločnosti sú robustné, vrátane viacerých spôsobov, ako kontaktovať svojich zamestnancov, vedomostnej základne, výukových programov (tlačených aj obrazových) a ďalších.

 • V pohybe ponúka takmer všetky dostupné typy hostingu, ako aj služby, ako sú balíčky webových stránok s rýchlym spustením, ktoré vám umožňujú začať pracovať s novovytvorenými vlastnými webovými stránkami a prémiovou podporou.

tipy na webhosting

Záujem o sieťové riešenia?
Použite náš špeciálny odkaz na zľavu
získať čo najnižšiu cenu zo svojich plánov. Zahŕňa bezplatnú doménu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

záver

Network Solutions, ako jeden z najstarších hráčov v (internet) bloku, je jedným z najskúsenejších v okolí (najmä pokiaľ ide o doménové mená).

Hoci spoločnosť neponúka toľko možností hostenia ako iné, poskytuje používateľom cloudový hosting za prijateľnú cenu. Ak to znie správne, navštívte stránku NetworkSolutions.com
teraz.

Ak hľadáte niečo iné ako cloud hosting, nezabudnite navštíviť našu stránku Najlepšie webhosting, kde nájdete odborné a používateľské recenzie našich spoločností s najvyšším hodnotením webhostingu..

Sieťové riešenia Často kladené otázky

 • Čo je to telefónne číslo podpory Network Solutions??

  Sieťové riešenia obsahujú výber čísel podpory v závislosti od vašich potrieb. Tu sú najdôležitejšie čísla:

  • 866-391-4357 (webhosting)
  • 866-693-4435 (webové stránky)
  • 888-793-7657 (e-mail)
  • 888-642-0209 (názvy domén)
  • 866-222-5711 (elektronický obchod)
  • 877-228-1023 (SSL certifikáty)
  • 800-333-7680 (všeobecne).
 • Kde sa nachádzajú sieťové riešenia?

  Network Solutions má sídlo v Jacksonville na Floride a je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Web.com.

 • Ponúka sieťové riešenia registráciu domén?

  Na týchto stránkach sa ponúkajú služby doménových mien. Spoločnosť navyše ponúka zľavy na viacročné registrácie.

 • Ponúka sieťové riešenia VPS a dedikované servery?

  Netowrk Solutions neponúka VPS a venuje plány.

 • Majú nejaké možnosti hostenia predajcu?

  Network Solutions ponúka predajca plán prostredníctvom SRSPlus.com.

 • Dostal by môj hostingový plán pre sieťové riešenia bezplatnú doménu?

  K dispozícii je niekoľko vybraných plánov, ktoré prichádzajú s zahrnutou doménou. Network Solutions to označuje ako „bezplatnú nsWebAddress“.

 • Zvýši sa cena za obnovenie po vypršaní úvodnej ceny?

  Nie. Zľavy v rámci sieťových riešení sú založené na dĺžke trvania zmluvy, takže pokiaľ ju obnovíte na rovnaké obdobie, náklady by mali byť rovnaké..

 • Dostanem záruku vrátenia peňazí pomocou sieťových riešení?

  Len pre hosťovacie služby poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak ste dostali bezplatné doménové meno, táto nebude zahrnutá do vrátenia platby, aj keď si ponecháte názov domény.

 • Ponúka spoločnosť pre moju stránku neobmedzenú šírku pásma a úložisko?

  Väčšina programov zahŕňa nemeranú šírku pásma, čo znamená neobmedzené, s výnimkou extrémnych prípadov, keď používatelia konzumujú nadmerné množstvo šírky pásma. Skladovanie sa líši podľa plánu.

 • Poskytuje sieťové riešenia telefonickú podporu?

  Áno. K dispozícii je špecializovaný tím podpory, ktorý je schopný odpovedať na otázky online alebo telefonicky, 24/7. Za prémiovú podporu budete musieť zaplatiť za službu MyTime.

 • Kde sú dátové centrá Network Solutions?

  Network Solutions neposkytuje žiadne informácie o svojich dátových centrách. Ak však máte obavy o ich kvalitu, poskytuje rozsiahle informácie o svojich dátových centrách.

 • Ako často mi budú účtované poplatky?

  Mesačné hostingové balíčky sa účtujú každé štyri týždne. Ročné plány sa účtujú ročne. Dlhšie plány sa účtujú, keď sa zmluva uzatvára.

 • Pomôže mi Network Solutions preniesť môj web?

  Migrácia je možná s platenými službami MyTime. V informačnej databáze Network Solutions sú tiež informácie, ktoré vás prevedú týmto procesom.

 • Môžem v ich službách hostiť viac ako jednu doménu na jeden účet?

  Počet domén, ktoré môžete hosťovať, závisí od zvoleného plánu. Vo všeobecnosti môžete hostiť iba jednu doménu podľa plánov najnižšej úrovne.

 • Budem mať prístup k softvéru na vytváranie stránok, aby som mohol ľahko vytvárať webové stránky?

  Ponúka nástroj na tvorbu webových stránok s názvom nsWebsite s tromi rôznymi plánmi.

 • Aký ovládací panel dostanem?

  Hostiteľské účty sa dodávajú s proprietárnym ovládacím panelom.

 • Aká je záruka dostupnosti pre zdieľaný hosting?

  Network Solutions ponúka 99,99% dostupnosti bez záruky pre hosting Linux a 99,9% dostupnosti bez záruky pre hosting Windows. Obidve sú kryté servisnými kreditmi pre nadmerné prestoje. Prestoje sa merajú na všetkých serveroch, nie na jednotlivých účtoch.

 • Aké platobné možnosti akceptuje Network Solutions?

  Platby je možné uskutočniť prostredníctvom kariet MasterCard, Visa, American Express, Discover a Paypal.

 • Aká je jej politika zálohovania?

  Sieťové riešenia neberú zálohy zákazníckych účtov. Na ovládacom paneli si môžete nastaviť vlastné zálohy.

 • Koľko e-mailových adries môžem vytvoriť?

  Počet e-mailových účtov a ukladanie e-mailov závisí od zvoleného plánu.

 • Ponúka CDN?

  Niektoré plány obsahujú CDN, ale k dispozícii je len málo podrobností.

 • Existujú nejaké zľavy pre neziskové organizácie?

  Áno. Network Solutions má špeciálny plán pre neziskové a komunitné organizácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map