PowWeb v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov PowWeb?

Úvod PowWebu

PowWeb bol založený v roku 1999, ale rovnako ako mnoho podobných spoločností ho teraz získala Endurance International Group – rovnaká spoločnosť, ktorá prevádzkuje iPage, iPower a mnoho ďalších spoločností zdieľajúcich webhosting. Podľa webovej stránky PowWeb Migration sa zdá, že k akvizícii došlo začiatkom roku 2006.


V súčasnosti spoločnosť ponúka jeden zdieľaný hostingový plán a zdá sa, že je založená na USA. Väčšina stránok je svojim vzhľadom veľmi podobná iným webovým stránkam vlastneným spoločnosťou EIG, pričom primárnym cieľovým trhom sú malé podniky a jednotlivci. Ceny sú konkurencieschopné, s niekoľkými výhradami.

Hostingové plány PowWebu

Jediný plán webhostingu, ktorý spoločnosť PowWeb ponúka, je jednoduchý neobmedzený zdieľaný plán hostenia na serverovej farme spoločnosti Linux. Podľa starej dokumentácie o pomoci spoločnosti raz používali RedHat, nie je však jasné, či je to stále tak.

Plán zahŕňa bezplatné doménové meno s možnosťou hostenia neobmedzeného počtu domén, plus podporu pre MySQL, PHP, SSL, CGI a ďalšie funkcie. Všetky sú v tomto cenovom bode pomerne štandardné.

Zdá sa, že prostredníctvom stránky PowWeb sa neponúkajú žiadne pokročilé produkty, ako napríklad VPS alebo špecializovaný hosting. Spoločnosť poskytuje hostované e-maily servera Exchange a niektoré ďalšie nástroje na skrutkovanie, s ktorými sa stretnem v časti Doplnky.

Powtime Uptime / Downtime

PowWeb nespomína žiadne záruky dostupnosti, čo je dosť typické pre hostiteľov vlastnených touto skupinou. Na webe nie sú ani údaje o ich histórii dostupnosti.

Podľa starnúcej webovej stránky o migrácii sa dátové centrum spoločnosti nachádza vo Walthame v štáte MA. To však nemusí byť teraz. Okrem toho nie je veľa informácií, ktoré by sme mohli pokračovať. Táto webová stránka uvádza, že PowWeb používa chrbtice Tier 1 a klastrovanú technológiu RAID spolu so servermi Dell.

Podpora PowWebu

Fóra PowWeb sa používajú na oznamovanie oznámení a poskytovanie užívateľskej podpory. Tieto fóra sú aktívne, ale oznámenia zamestnancov sú zriedkavé. Posledný pripnutý príspevok pochádza z roku 2006. Zdá sa, že zamestnanci uverejňujú príspevky každé tri až štyri mesiace v sekcii oznámení..

Portál podpory je totožný s mnohými ďalšími webovými stránkami podpory webhostingových spoločností Endurance International Group. Používateľom sa poskytuje pomerne dobrá dokumentácia, aby si mohli pomôcť sami, a toto je predstavené s odkazom na podporný systém vstupeniek a nástrojom na live chat 24/7. Rovnako ako ich súrodenec, iPower, PowWeb ponúka číslo bezplatnej technickej podpory v USA; toto číslo je rovnaké bez ohľadu na krajinu, ktorú si vyberiete z rozbaľovacieho zoznamu stránok, a neexistuje žiadna medzinárodná alternatíva.

PowWeb v správach

Okrem neoficiálnych blogových príspevkov a diskusií na fóre sa v archívoch nenachádzajú žiadne veľké správy, ktoré sa týkajú PowWebu. Zdá sa, že táto služba neobsahuje žiadne veľké škandály s fakturáciou alebo dostupnosťou.

Ovládací panel PowWeb

Na webovej stránke PowWeb sa nespomína Cpanel alebo Plesk. Zdá sa, že spoločnosť ponúka vlastný ovládací panel, vDeck. Toto je opäť spoločná vlastnosť ponúkaná jej súrodeneckými spoločnosťami. Aj keď vDeck je dosť schopný, nie je taký užívateľsky prívetivý alebo atraktívny ako niektoré iné riešenia.

Doplnky PowWeb

Noví používatelia servera PoweWeb dostanú bezplatný názov domény a reklamné kredity od spoločnosti Google, Yahoo! / Bing a Facebook. Spoločnosť ponúka veľkorysý program sprostredkovania pre klientov. Pre menej skúsených vlastníkov webových stránok ponúka PowWeb tiež ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje čo najrýchlejšie spustenie a spustenie webovej stránky..

Pokiaľ ide o bezplatné aplikácie, PowWeb ponúka okolo 25 skriptov, ktoré je možné nainštalovať z ovládacieho panela používateľa. Tieto skripty zahŕňajú Joomla, WordPress, phpBB, osCommerce a rôzne nástroje pre návštevné knihy, chat a galériu..

PowWeb Záruka vrátenia peňazí / zrušenie

Záruka vrátenia peňazí spoločnosti PowWeb je obmedzená na 30 dní. Ak zrušíte svoj účet aj po uplynutí tohto počiatočného 30-dňového obdobia, bude vám zasiahnutý storno poplatok vo výške minimálne 35 USD. Ak chcete ukončiť svoju dohodu, musíte tiež zaslať mesačné oznámenie. Upozorňujeme, že 30-dňová záruka sa vzťahuje iba na zákazníkov, ktorí platia prostredníctvom kreditnej karty.

Zhrnutie PowWebu

PowWeb je pomerne štandardný webhosting s jedným pomerne štandardným balíkom a mnohé funkcie a podmienky sú vzájomne zameniteľné s ostatnými hostingovými spoločnosťami vlastnenými spoločnosťou EIG. Absencia medzinárodného kontaktného čísla je záporná, ale PowWeb má jednu vec v ich prospech, a to množstvo informácií, ktoré zostali pred migráciou, keď bola spoločnosť prevzatá. Niektoré z nich sú zastarané, ale ak budete kopať dosť hlboko, stále nájdete veľa dokumentácie. Či už je to stále relevantné alebo nie, je iná záležitosť. Pri registrácii si uvedomte, že cena, ktorú inzerujú, sa vzťahuje iba na pôvodnú zmluvnú dobu. Ak chcete sporenie uzamknúť, musíte sa zaviazať na dvojročnú zmluvu.

Časté otázky PowWeb

 • Poskytuje PowWeb hosting Windows?

  PowWeb sa špecializuje na zdieľaný hosting v systéme Linux.

 • Má PowWeb materskú spoločnosť?

  Áno. PowWeb je jednou zo značiek, ktoré vlastní Endurance International Group.

 • Zvýši sa cena, keď je čas na obnovenie?

  Áno. Spoločnosť ponúka úvodnú cenu, ktorá bude vyššia, keď bude čas na jej obnovenie.

 • Môžem získať služby VPS na webe PowWeb?

  Spoločnosť predáva iba zdieľaný hosting.

 • Kde sú umiestnené jeho dátové centrá?

  PowWeb ešte oficiálne neoznámila umiestnenie svojich dátových centier.

 • Ponúka PowWeb telefonickú podporu?

  Áno. Podporný tím je dosiahnuteľný telefonicky, prostredníctvom priameho rozhovoru alebo prostredníctvom formulára na jeho webovej stránke.

 • Má záruku dostupnosti a kredity za prestoje?

  Nie. Zdá sa, že PowWeb nemá záruku dostupnosti.

 • Ktoré technológie a jazyky podporujú jeho služby?

  Zákazníci môžu používať PHP 4, PHP 5, Perl, Ruby a Ruby on Rails.

 • Môže to pomôcť s prenosom existujúcej stránky z iného hostiteľa?

  Nie. Migračné a transferové služby nie sú ponúkané.

 • Povoľuje viac ako jednu doménu na účet v akejkoľvek službe?

  Zákazníci sú obmedzení na maximálne 75 databáz, čo môže obmedziť počet webových stránok, ktoré môžete vytvoriť.

 • Poskytuje PowWeb akýkoľvek softvér, aby som mohol ľahko vytvoriť webovú stránku?

  PowWeb ponúka webový server Weebly, takže si môžete vytvoriť webovú stránku pomocou rozhrania drag-and-drop. Základný balík je zadarmo.

 • Môžem nahrať veľa obrázkov?

  Áno. Vo svojom pláne hostenia je k dispozícii neobmedzená kapacita ukladania a šírky pásma.

 • Poskytuje PowWeb ovládací panel?

  PowWeb poskytuje vDeck, ktorý je štandardom pre mnohých hostiteľov Endurance International Group. 

 • Môžem získať mesačné podmienky?

  Áno. Zákazníci si môžu vybrať z mesačných alebo ročných servisných zmlúv. Pri výbere dlhodobejších podmienok môžete získať cenové výhody.

 • Koľko e-mailových adries môžem vytvoriť?

  Plány spoločnosti PowWeb obsahujú neobmedzené e-mailové účty.

 • Ako vyzerá politika zálohovania?

  Zálohy spoločnosti sa spúšťajú výlučne podľa vlastného uváženia a neposkytujú ich zákazníkom. Ak sa rozhodnete zaregistrovať v službe PowWeb, ako preventívne opatrenie si nezabudnite zálohovať svoje vlastné súbory.

 • Aké sú inštalačné aplikácie na jedno kliknutie?

  Poskytuje inštalačné skripty na jedno kliknutie pre mnoho bežných aplikácií, ako sú WordPress, osCommerce a phpBB..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me