Miss Hosting v roku 2020: Čo hovorí Miss Hosting Recenzie klientov?

Miss Hosting Úvod

Miss Hosting je relatívne mladá webhostingová spoločnosť, ktorá je súčasťou Miss Group, série spoločností pokrývajúcich webové služby a ďalšie. Jeho ústredie je rozdelené medzi Švédsko a USA, čo mu pravdepodobne priťahuje podniky v Európe a Severnej Amerike, hoci jeho dátové centrum sa nachádza v Štokholme, kde sa zdá, že jeho cieľový trh je založený. Má deväť zamestnancov a jej služby sú rozmiestnené pre začiatočníkov, pričom balíčky začínajú staviteľmi stránok a stupňujú sa odtiaľ.


Na webových stránkach Miss Hosting si všimnete, že väčšina obsahu sa zobrazuje v angličtine, zatiaľ čo iné časti, napríklad informačná báza, sa môžu zobraziť aj vo švédčine. Niektorý obsah sa môže navyše zobraziť vo fínčine a nórčine.

Služby a špecializácie

Miss Hosting ponúka štyri hlavné kategórie webhostingových služieb, všetko na počítačoch Linux.

Cena zdieľaného webhostingu je porovnateľná s hlavnými poskytovateľmi zdieľaného hostingu a ponúka rôzne úrovne služieb v závislosti od funkcií a kapacity. Najzákladnejšie zdieľané plány spoločnosti Miss Hosting umožňujú zákazníkom hosťovať iba jeden web, takže v prípade neobmedzeného počtu stránok musíte zvýšiť a zaplatiť viac. Všetky plány zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma a kapacitu ukladania e-mailov, zatiaľ čo plán zdieľaného hostenia najvyššej úrovne tiež ponúka neobmedzený úložný priestor pre vaše dáta..

Tvorca stránok je tiež súčasťou zdieľaných plánov hostenia, a to sa tiež predáva ako služba ako taká. Tvorca stránok obsahuje prispôsobiteľné šablóny, responzívne rozloženia a rozhranie úprav drag-and-drop.

Ďalej je k dispozícii hosting pre distribútorov, ktorý poskytuje predajcom nástroje, ktoré potrebujú na predaj neobmedzeného počtu účtov s neobmedzeným počtom domén. Opäť existujú tri plány a miesto na disku a šírka pásma sa spolu s cenou zvyšujú. Všetky účty hosťujúcich distribútorov prichádzajú s cPanel a WHM pre jednoduchú správu klientov.

Dedikované serverové balíčky sú rozdelené do troch úrovní, pričom procesorové jadrá, RAM a šírka pásma sa zvyšujú spolu s balíkovou tarifou..

Nakoniec je tu cloudový hosting VPS, ktorý sa účtuje mesačne alebo hodinovo podľa vašich preferencií. Na štandardnej úrovni je päť úrovní balíkov plus ďalšie „prémiové“ balíky zamerané na podnikových používateľov. VPS hosting je zabezpečovaný pomocou OnApp. Zákazníci si môžu voliteľne kúpiť adresy IP z rôznych krajín za príplatok, ktorý sa pre určité typy firiem považuje za výhodu SEO.

Miss Hosting tiež ponúka služby registrácie domén s celým radom ponúk TLD.

Dátové centrá

Datacentrum spoločnosti Miss Hosting sa nachádza v švédskom Štokholme. Z popisu na svojej webovej stránke sa domnievame, že je to Pionen, datacentrum postavené v starom jadrovom bunkri, ktorý sa nachádza 30 metrov pod mestom. Miss Hosting, bohužiaľ, na svojom webe výslovne nepotvrdzuje názov svojho dátového centra, takže nie je možné vymenovať funkcie dôverne.

Podpora a zákaznícky servis

Miss Hosting poskytuje nepretržitú podporu všetkým svojim zákazníkom poskytujúcim hosting. Zákazníci musia odoslať žiadosti o podporu prostredníctvom systému predaja lístkov alebo prostredníctvom e-mailovej adresy na webe. Na jeho webe je formulár, ktorý veľmi zjednodušuje zaznamenávanie novej žiadosti.

Ako sme už spomenuli, existuje aj online informačná databáza na stránkach Miss Hosting, v angličtine a švédčine. Poskytujú sa základné informácie o hosťovaní, chýbajú však žiadne pokročilé informácie.

Nie je inzerovaná žiadna telefonická podpora, takže musíme predpokladať, že telefonická podpora nie je poskytnutá a všetko sa musí vykonať prostredníctvom e-mailu alebo lístka. K dispozícii je telefónne číslo a live chat box, ale zdá sa, že obidve sú určené na otázky týkajúce sa predaja.

zálohy

Slečna Hosting trvá nočné zálohy svojich klientskych údajov a v prípade problému sľubuje obnovenie súborov. Nie je jasné, či sú tieto zálohy sprístupnené klientom, alebo či sú výlučne určené na interné použitie hostiteľa.

Záruka dostupnosti

Miss Hosting inzeruje 99,9% záruku dostupnosti za všetky svoje hostingové plány.

Garancia vrátenia peňazí

Na všetky programy sa poskytuje 45-dňová záruka vrátenia peňazí. To sa však nevzťahuje na názvy domén, ktoré ste si zakúpili spolu s hosťovaním.

zhrnutie

Miss Hosting je sľubný hostiteľ podporovaný skúsenými pracovníkmi. Jeho poloha vo Švédsku mu dáva výklenok a ponúka širokú škálu hostiteľských balíkov prakticky na akýkoľvek účel. Je dobré vidieť výber IP adries, ktoré budú zaujímavé pre obchodníkov a SEO profesionálov. Niektoré z jeho tvrdení sú trochu nejasné, stále však vyzerajú ako atraktívna možnosť pre podniky v Škandinávii a severnej Európe.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map