Micfo v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov Micfo?

Úvod do mikrofónu

Micfo je globálna webhostingová spoločnosť so sídlom v New Yorku, USA. Spoločnosť pôsobí od roku 2002 av súčasnosti využíva servery umiestnené na šiestich rôznych miestach po celej Amerike.


Micfo ponúka celý rad hostingových služieb a nezdá sa, že by sa špecializoval v žiadnej konkrétnej oblasti.

Micfo hostingové plány

Existujú tri plány webhostingu od spoločnosti Micfo. Každý plán umožňuje zákazníkom vybrať si z hostingu založeného na systéme Windows alebo Linux bez ďalších poplatkov.

 • Program Boundless je lacná možnosť, ktorá obmedzuje diskový priestor zákazníka na 70 GB a mesačnú šírku pásma na 700 GB. Tento plán umožňuje zákazníkom hostiť iba jednu doménu a 10 databáz.
 • Plán Neobmedzený poskytuje neobmedzený priestor a šírku pásma a podporuje až 10 domén a 50 databáz. Tento plán tiež obsahuje vyhradenú adresu IP.
 • Plán Infinity je krokom z plánu Unlimited, umožňuje neobmedzené množstvo domén a databáz a má certifikát SSL na vrchole.

Hosting hostiteľov je k dispozícii prostredníctvom troch rôznych programov od spoločnosti Micfo. Zákazníci majú opäť na výber hosting v systéme Linux alebo Windows.

 • Plán Seamless je dodávaný s diskovým priestorom 30 GB, mesačnou šírkou pásma 1 000 GB, 2 vyhradenými adresami IP a umožňuje neobmedzené domény.
 • Plán Flawless zvyšuje diskový priestor na 40 GB a šírku pásma na 2 000 GB. Okrem toho dostanú zákazníci bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok.
 • Plán Eternity zvyšuje diskový priestor na 100 GB a šírku pásma na 3 000 GB. Zákazníci tiež dostanú bezplatný certifikát SSL a fakturačný systém na prevádzkovanie svojich účtov.

Micfo ponúka výber hostingu VPS založeného na systéme Windows alebo Linux, s výberom ovládacích panelov, ktoré sú k dispozícii. K dispozícii sú tri plány VPS.

 • Plán Endless poskytuje procesorový výkon 1 GHz s 512 MB RAM (roztrhnutelný až 1 GB), 40 GB miesta na disku, šírkou pásma 1 000 GB a 2 vyhradenými adresami IP.
 • Plán Timeless plánuje využitie miesta na disku na 60 GB, výpočtový výkon na 1,5 GHz a RAM na 1 GB (prenosný disk až na 2 GB). Zákazníci tiež dostanú bezplatný SSL a neobmedzenú šírku pásma.
 • Plán Eternal ide o krok ďalej, s diskovým priestorom 90 GB, procesorovým výkonom 2 GHz a 2 GB RAM (s kapacitou až 4 GB).

Micfo má tiež pomerne komplexný zoznam možností pre zákazníkov, aby si vybudovali dedikovaný server podľa svojich vlastných špecifikácií. Zákazníci si môžu zvoliť inštaláciu širokej škály operačných systémov založených na Linuxe alebo Windows do svojej skrinky.

Existuje aj pridružený program, ktorý umožňuje zákazníkom spoločnosti Micfo zarábať peniaze prostredníctvom úspešných odporúčaní.

Čas prevádzky / výpadok mikrofónu

Micfo garantuje 99,9% dostupnosti všetkých svojich zákazníkov podporených SLA. SLA naznačuje, že v prípade, že by doba prevádzkyschopnosti klesla v ktoromkoľvek danom mesiaci pod 99,9%, bude zákazníkovi pripísaná 5% z ich mesačnej faktúry za každých 45 minút v rámci záruky, že server je mimo prevádzky (až do maximálnej výšky 100% zákazníckej mesačný účet).

Micfo využíva serverový priestor v šiestich rôznych dátových centrách v Amerike: New York, Chicago, Dallas, Orlando, Los Angeles a Atlanta. Všetky sú vybavené bezpečným prístupom, klimatizáciou a redundantnými systémami napájania.

Sieť je tiež obsluhovaná 24 hodín denne a je chránená pred útokmi odmietnutia služby (DDOS). Tím zálohuje všetky dáta každý deň a zákazníci majú prístup k zálohám prostredníctvom ovládacieho panela.

Podpora mikrofónov

Zákazníci mikrofónu majú 24 hodín denne k dispozícii živý chat, bezplatnú linku pomoci a e-mailový lístok. Zákazníci majú zaručenú odpoveď do 25 minút od odoslania dotazu na podporu.

Okrem svojich podporných kanálov poskytuje spoločnosť Micfo aj webovú stránku s blogmi, vedomostnú základňu a množstvo videonávodov, ktoré zákazníkom umožňujú nájsť informácie, ktoré im pomôžu prevádzkovať ich webovú stránku. Neexistuje stránka Micfo Facebook, ale existuje účet Twitter. Účet Twitter sa zdá byť používaný výlučne na odpovedanie na otázky zákazníkov, nie na reklamu, čo je dobré znamenie.

Micfo in the News

Micfo pritiahlo v médiách malú pozornosť, dobrú alebo zlú. Skontrolovala som väčšinu hlavných spravodajských zdrojov a nenašla som o nich žiadnu tlač, takže to vyzerá, že sú dosť spoľahlivé.

Ovládací panel mikrofónu

Všetky zdieľané hostingové plány spoločnosti Micfo založené na Linuxe prichádzajú s najnovšou verziou programu cPanel. Jeho plány zdieľaného hostenia na báze Windows sa dodávajú s Pleskom. Zákazníci VPS si môžu vybrať, ktorý panel chcú za príplatok.

CPanel aj Plesk sú dobre známe a známe ovládacie panely, s ktorými by hostovaní zákazníci nemali mať problém. Webová stránka Micfo tiež poskytuje užitočné ukážky videa z každého panela, ak by sa zákazníci chceli pred nákupom pozrieť.

Micfo Extras

Všetky hostingové plány spoločnosti Micfo sa dodávajú s bezplatným nástrojom na tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje inštalácie aplikácií ako PHP, WordPress, Joomla, Drupal, Zen Cart a ďalšie. Plány systému Linux podporujú aj Ruby on Rails, Perl, Python a ďalšie.

Zákazník má nezvyčajne bezplatný prístup k denným zálohám svojich stránok.

Záruka vrátenia peňazí / zrušenie

Spoločnosť Micfo ponúka bezpodmienečnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak by ich zákazníci neboli spokojní so službami, ktoré dostávajú. Zákazníci musia písomne ​​predložiť svoju žiadosť o zrušenie fakturačnému oddeleniu, aby dostali úplnú náhradu mínus všetky ďalšie náklady a poplatky za služby, ktoré si zakúpili.

Súhrn mikrofónov

Na prvý pohľad sa zdá, že Micfo je primerane štandardná webhostingová spoločnosť, ktorá ju hrá pomerne bezpečne. Je úplne zameraná na hosťovanie a neponúka ďalšie služby, ako je napríklad dizajn webových stránok.

Aj keď je 30-dňová záruka pre toto odvetvie relatívne štandardná, je pekné vidieť, že tieto nároky sú podporené jasnou SLA. Denná záloha je tiež niečo, čo jej konkurenti často neponúkajú (alebo ak to neurobia, nie je to zrejmé).

Služby spoločnosti Micfo oslovia malé a stredné podniky, najmä tie, ktoré chcú v Amerike udržiavať dobrú prítomnosť na internete. Jeho rozšírené serverové farmy sa budú dobre hodiť pre mnohé americké podniky, ktoré chcú hostiť svoje webové stránky na serveroch blízko ich cieľového trhu..

Často kladené otázky na mikrofón

 • Aký typ hostingu ponúka spoločnosť Micfo?

  Jedná sa o poskytovateľa technológie webhostingu, ktorý sa špecializuje na pokročilé služby webhostingu. Neponúkajú spoločné plány webhostingu, ale skôr vyhradené systémy Windows a Linux, cloudové a riadené systémy.

 • Do hostingové plány Micfo prichádzajú s bezplatnou doménou?

  Firemné plány hosťovania prichádzajú s jednou bezplatnou doménou na jeden účet. Môžete si tiež zaregistrovať domény nezávisle od hostiteľských balíkov a kúpiť si súkromie WHOIS.

 • Kde má Micfo svoje dátové centrá?

  Majú datacentrá v Atlante, Los Angeles, Chicagu, New Yorku, Houstone a Orlande. Samotná spoločnosť sa nachádza v Atlante v Gruzínsku.

 • Aké programovacie jazyky podporujú ich plány?

  Podporované jazyky závisia od platformy, s ktorou pracujete. Medzi servery Linux patria PHP, Perl a Ruby. Servery Windows zahŕňajú ASP a ASP.NET.

 • Poskytuje spoločnosť Micfo pomoc s prenosom existujúcej lokality a domény?

  Spoločnosť nemá službu prenosu stránok, ale poskytuje rozsiahlu podporu v prípade potreby a množstvo sprievodcov pre všetky typy webových stránok vrátane WordPress, Joomla, Drupal a mnohých ďalších CMS..

 • Môžem mať na svojich účtoch viac domén?

  Pretože môžete slobodne konfigurovať svoje služby podľa svojich predstáv, je to úplne na vás.

 • Poskytuje spoločnosť Micfo zálohy webových stránok?

  Spoločnosť zálohuje svoje vlastné servery pre svoje vlastné použitie. Odporúčajú, aby každý zákazník zálohoval svoje vlastné údaje.

 • Ponúka spoločnosť Micfo telefonickú podporu?

  Podporný tím spoločnosti je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na čísle 800. Podpora je k dispozícii aj prostredníctvom e-mailu a systému predaja lístkov na podporu. Všetky podporné kanály sú k dispozícii iba v angličtine.

 • Má spoločnosť Micfo k dispozícii softvér, ktorý vám pomôže ľahko vytvoriť webovú stránku?

  Spoločnosť má k dispozícii 700 šablón pre jednoduchú tvorbu stránok a inštalátorov na jedno kliknutie pre mnoho populárnych aplikácií, ako sú WordPress, Joomla, Drupal a Magento. Tvorbu webových stránok môžete nainštalovať pomocou inštalačného programu na jedno kliknutie.

 • Aké bezpečnostné opatrenia sú zavedené?

  Spoločnosť má vysoko monitorované prostredie, ktoré je preložené obvodovým a dopravným zabezpečovacím zariadením. Využívajú tiež špecializované antivírusové a antispamové opatrenia v zabezpečenom prostredí dátového centra.

 • Existujú nejaké funkcie elektronického obchodu?

  Elektronický obchod je ľahko nainštalovaný a prispôsobiteľný vo vyhradenom prostredí VPS a spravovanom type služieb. Balíky a funkcie ako OSCommerce, ZEN Shopping Cart a SSL sa dajú ľahko integrovať do serverového prostredia,

 • Existujú nejaké obmedzenia z hľadiska skladovania a priestoru? A čo e-mailové adresy?

  Spoločnosť ponúka niekoľko úrovní, až po neobmedzený priestor a šírku pásma. Pokiaľ ide o e-mail, spoločnosť podobne poskytuje rôzne sumy až do neobmedzeného množstva.

 • Mohol by som na svojich plánoch hostiť stránky s ťažkými obrázkami?

  Ťažké stránky s obrázkami sa netýkajú, pretože pri prevádzkovaní exkluzívnych zdrojov.

 • Môžem streamovať zvuk a video?

  Za predpokladu, že máte dostatok zdrojov na svoje venované plány alebo plány VPS, streamovanie zvuku a videa by nemalo byť problémom.

 • Poskytuje Micfo ovládací panel, a ak áno, ktorý?

  Spoločnosť poskytuje cPanel na svojich obchodných hostingových plánoch, ale môžete nainštalovať ľubovoľný iný program, ktorý uprednostňujete.

 • Má spoločnosť Micfo záruku vrátenia peňazí?

  Spoločnosť ponúka zákazníkom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

 • Aké možnosti platby ponúka spoločnosť Micfo?

  Spoločnosť akceptuje všetky hlavné spôsoby platby kreditnými kartami, ako sú Visa, MasterCard a Discover. Tiež akceptujú PayPal. K dispozícii sú mesačné a ročné plány.

 • Ponúka spoločnosť Micfo nejaké zľavy?

  Neexistuje úvodná cena od tejto spoločnosti. Keď príde čas na obnovenie, cena bude rovnaká ako pri spustení služby.

 • Má spoločnosť Micfo záruku dostupnosti a spravuje výpadky?

  Spoločnosť má záruku dostupnosti 99,99% prevádzkyschopnosti, ktorá je podložená servisnými kreditmi za všetky stratené prestoje.

 • Ponúka spoločnosť Micfo nejaké doplnky?

  Spoločnosť ponúka voliteľné služby CDN. Okrem toho sú k dispozícii aj balíčky distribútorov a pridružený program.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map