LeaseWeb v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov LeaseWeb?

LeaseWeb Úvod

LeaseWeb je jedným z najväčších poskytovateľov hostingu na svete s divíziami v Holandsku, Nemecku, Hongkongu, Singapure a Spojených štátoch. Sú súčasťou skupiny OCOM a poskytujú hostingové služby pre podniky od roku 1997 so zameraním na dedikované servery, privátne servery typu cloud a služby CDN..


Služby a špecializácie

Spoločnosť LeaseWeb sa špecializuje na obchodné produkty s dôrazom na výkonné dedikované servery. Majú k dispozícii niekoľko konfigurácií servera pre jedno-, dvoj- alebo štvorjadrové procesory. Stroje sa dajú úplne prispôsobiť podľa požiadaviek na RAM, úložisko a šírku pásma.

Majú rozsiahly zoznam serverov pripravených zvládnuť akýkoľvek projekt, či už vaša spoločnosť potrebuje jeden server alebo niekoľko pripojených serverov pre rozsiahle operácie, ktoré môžu byť nastavené a pripravené na nasadenie už za jeden deň. Môžete si tiež vybrať umiestnenie svojho servera v rámci ich celosvetovej siete dátových centier.

Ak potrebujete plne vyhradený server typu cloud, ponúkajú tiež servery Bare Metal Servers, ktoré sú predkonfigurované a môžu byť v prevádzke už za jednu hodinu. Aj keď ich nemožno prispôsobiť v rovnakej miere ako ich dedikované servery, stále sú to fyzické servery s jediným nájomcom a pretože sú založené na cloude, poskytujú možnosť rýchlej zmeny upscalingu v prípade potreby.

Ak nepotrebujete svoj vlastný fyzický server, ponúkajú tiež štyri úrovne virtuálnych súkromných serverov (VPS), v závislosti od počtu požadovaných jadier CPU, pamäte RAM, úložného priestoru a povolenej prevádzky. Všetky ich virtuálne servery poskytujú redundantné ukladanie údajov a vyrovnávaciu vrstvu SSD na zvládnutie špičiek výkonu, ako aj bezplatnú bránu firewall na ochranu údajov. Rovnako ako u dedikovaného servera máte úplnú kontrolu nad všetkými aspektmi VPS.

Ponúkajú tiež virtualizačné riešenia pre spoločnosti, ktoré potrebujú úplnú kontrolu nad svojím súkromným cloudovým prostredím, vrátane serverov Apache CloudStack a VMware.

K dispozícii sú tiež riešenia kolokácie vrátane regálových jednotiek, súkromných regálov a súkromných klietok. Ich služby kolokácie zahŕňali viacero bezpečnostných vrstiev a nepretržitú technickú podporu na mieste.

Spoločnostiam, ktoré potrebujú viac ako jedno riešenie, ponúkajú tiež jedinečnú schopnosť kombinovať dedikované servery, cloud computing a / alebo kolokáciu do vytvorenia vysoko prispôsobeného hostiteľského balíka..

LeaseWeb tiež ponúka služby CDN v rámci priebežných alebo podnikových možností v závislosti od toho, či pre svoju spoločnosť potrebujete krátkodobé zvýšenie výkonu alebo celkové zvýšenie šírky pásma. Ich sieť CDN je navrhnutá tak, aby spracovala veľké súbory, ako napríklad video, a malé objekty, napríklad reklamné prúžky, a zahŕňa zabudovanú ochranu proti horúcim odkazom a bezplatnú inštaláciu certifikátov SSL. Ceny sa líšia v závislosti od požadovanej prevádzky.

Zdá sa, že zatiaľ nemáme žiadne recenzie pre LeaseWeb.

infraštruktúra

LeaseWeb má dátové centrá so sídlom v Holandsku, Nemecku, Hongkongu, Singapure a Spojených štátoch. Ich zariadenia sú certifikované ISO, čo znamená, že sú v úplnom súlade so súčasnými pokynmi pre bezpečnosť a audit, aby sa zabezpečilo súkromie vašich údajov. Vyznačujú sa tiež niekoľkými úrovňami redundancie pre pripojenie, napájanie a chladenie.

Tam, kde LeaseWeb skutočne vyniká, sú ich sieťové možnosti, čo je obzvlášť dôležité pre spoločnosti, ktoré požadujú veľkú šírku pásma a vysokorýchlostné pripojenie. Ich sieť pozostáva z 57 bodov prítomnosti a 36 internetových výmen, čo im umožňuje poskytovať zákazníkom kapacitu pásma 5Tbps.

Podpora a zákaznícky servis

LeaseWeb poskytuje nepretržitú technickú podporu na mieste, telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom live chatu. Majú tiež k dispozícii rozsiahlu databázu znalostí pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú riešenie problémov sami. Garantované doby odozvy na žiadosti o podporu začínajú o 24 hodín, ale rýchlejšie plány odozvy sú k dispozícii pri plánoch podpory na vyššej úrovni, až do 30 minút SLA pre svojich klientov platinovej podpory..

LeaseWeb chápe potreby svojich obchodných zákazníkov, aby mali vyššiu úroveň kontroly a personalizácie svojich služieb, takže ponúkajú niekoľko funkcií backendu, ktoré umožňujú ľahší prístup k zapínaniu a vypínaniu alebo preinštalovaniu serverov, nastavovania upozornení, správe fakturácie a dokonca integrácii ich služieb. API do vlastného riadiaceho systému vašej spoločnosti.

zálohy

Záložní servisníci sú k dispozícii ako doplnok pre všetky hostingové balíčky.

Záruka dostupnosti

LeaseWeb sa môže pochváliť 99,9999% zárukou dostupnosti.

Pravidlá fakturácie a platby

LeaseWeb podporuje platby cez PayPal, bankové prevody (nie je k dispozícii pre príkazy v USA), inkaso, väčšinu hlavných kreditných kariet a iDeal (iba pre holandských zákazníkov)..

Ponúkajú mesačné zmluvy pre všetky servery, takže vaša spoločnosť môže ľahko škálovať nahor alebo nadol v závislosti od obchodných potrieb. Toto je obzvlášť dôležitá črta pre spoločnosti, ktoré sú pripravené na rast alebo ktoré počas roka zažívajú veľké výkyvy premávky.

záver

Ak hľadáte hosting na podnikovej úrovni, ktorý ponúka niektoré z najrýchlejších možností šírky pásma a globálnu sieť, LeaseWeb určite stojí za zváženie. Sú jedným z najväčších poskytovateľov hostingu na svete a majú k dispozícii rozsiahlu sieť na zabezpečenie toho, aby vaše informácie zostali online a aby boli doručené rýchlo a efektívne. Vďaka svojej veľkosti majú tiež dostatok vybavenia a čakajú, aby mohli rýchlo vyhovieť aj veľkým alebo vlastným požiadavkám na server.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me