Kualo v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov Kualo?

Úvod do hostenia Kualo

Spoločnosť Kualo bola založená v roku 2000 ako poskytovateľ hostingových služieb pre ďalší predajca. Od tej doby diverzifikoval svoj katalóg služieb tak, aby obsahoval plány na všetkých úrovniach hostingu. Dnes hostí asi 30 000 webových stránok pre klientov z celého sveta.


Jasne sa zameriava na prilákanie podnikových používateľov a rád by zdôraznil, že je to seriózny poskytovateľ s kvalitnou podporou a prevádzkou. Spoločnosť má ústredie v Londýne v Anglicku a ponúka hosťovanie na serveroch vo Veľkej Británii a USA.

služby & špecializácie

Kualo poskytuje podnikateľom celý rad hostingových služieb. Zameriavajú sa na jej zdieľané plány hostenia a v tejto kategórii má odstupňované cenové plány. Všetky sú zamerané na malé podniky, ktoré majú malý počet serverov.

Pre pokročilejších používateľov ponúkajú cloudové servery spoločnosti Kualo konfigurovateľné špecifikácie spolu so zlepšenou prevádzkou. Ceny sú za nespravovaný hosting, ale používatelia môžu platiť za časť alebo úplnú správu popri svojom pláne hostenia v cloude. Cloudové plány sú viac zosúladené s hostingom VPS a sú vhodné pre používateľov, ktorí potrebujú väčšiu kontrolu, než im môže poskytnúť zdieľaný plán.

Dedikované servery spoločnosti Kualo sa dajú kúpiť aj ako samostatné alebo spravované služby. Keď si vyberiete dedikovaný server, vyberiete si z rôznych kombinácií CPU, RAM, pevného disku a RAID, ale nemôžete si vybrať značku alebo model servera a konfiguráciu nemôžete prispôsobiť..

Predajcovia si môžu kúpiť hostingovú službu podľa svojich potrieb

Spoločnosť tiež ponúka registráciu názvu domény; Niektoré plány prichádzajú s bezplatnou doménou.

V rámci všetkých plánov vrátane hostingu v cloude je ovládací panel cPanel k dispozícii za príplatok. K nákladnejším balíkom pre správu patrí cena cPanel; toto bude zreteľne označené pri posúvaní sa cez možnosti.

Zdá sa, že zatiaľ nemáme žiadne recenzie pre Kualo.

Dátové centrum

Vo Veľkej Británii používa Kualo dátové centrum Centro v Hemel Hempstead. Zariadenie sa nachádza v bezpečnom prostredí a ponúka redundanciu N + 1, pričom naftové generátory a UPS poskytujú trvalý výkon. Komplex pokrýva 50 000 štvorcových stôp a je obsluhovaný kamerovým systémom, biometrickou bezpečnosťou a pascami človeka. Pre energetickú účinnosť má Centro chladenie vodou a horúci vzduch, čo zaisťuje, že teplý vzduch bude vychádzať z budovy a nie ohrievať miestnosť. Celé zariadenie je zabezpečené vysokými plotmi, oknami odolnými proti výbuchu a detekciou a potlačením požiaru VESDA / FM200 a je obsluhované 24/7 bezpečnostnými tímami.

Kualo má na svojej webovej stránke prehliadku dát Centro.

Jej americké servery sa nachádzajú v Tampe na Floride.

Podpora a zákaznícky servis

Oddelenie podpory spoločnosti Kualo je k dispozícii 24/7/365, aby zodpovedalo otázky jeho používateľov. Žiadosti o podporu sa musia podávať prostredníctvom systému predaja lístkov. Ak do jednej hodiny nedostanete odpoveď, na váš účet sa pripíše 1 GBP za lístok. Táto záruka sa vzťahuje iba na oddelenie technickej podpory a platí iba pre vašu maximálnu sumu predplatného. Ak si chcete uplatniť tento kredit, musíte sa obrátiť priamo na oddelenie účtov.

Hoci má Kualo predajné číslo a predpredajný live chatový systém, neexistuje žiadna telefónna podpora.

zálohy

Kualo zálohuje každý hostingový účet každý deň, týždenne a mesačne, ale tieto zálohy nie sú dostupné používateľom – majú jednoducho poskytnúť pohotovostný plán v prípade katastrofického problému so serverom. Preto musíte pomocou nástroja Správca zálohovania nastaviť a spravovať svoje vlastné zálohy.

Monitorovanie servera nie je poskytované ako štandard, ale je zahrnuté, ak platíte za správu servera.

K dispozícii je tiež platená služba CodeGuard, ktorá ponúka zálohovanie, monitorovanie a obnovovanie súborov v cloude. Samostatná služba SiteLock denne kontroluje váš webhostingový účet na prítomnosť škodlivého softvéru.

Záruka dostupnosti

Na zdieľané hostingové balíčky spoločnosti Kualo sa vzťahuje záruka 99,9% dostupnosti, čo je až 45 minút za jeden mesiac. Dotknutí používatelia si môžu nárokovať kredit na základe posuvnej stupnice, pričom výška prestávky určuje vrátenie platby, ktorú je možné uplatniť. Záruka prevádzkyschopnosti sa vzťahuje iba na neplánovanú údržbu a úvery sa nemôžu vybrať ako náhrada v hotovosti.

Fakturácia a platba

Väčšina programov Kualo môže byť zaplatená mesačne, aj keď najlepšie ceny sú niekedy vyhradené pre zákazníkov, ktorí platia vopred na dlhšie obdobie. Pri registrácii si môžete vybrať platbu mesačne, jeden rok, dva roky alebo tri roky vopred.

Kualo prijíma platby prostredníctvom kreditnej karty, debetnej karty alebo PayPal.

zhrnutie

Spoločnosť Kualo jednoznačne uprednostňuje podporu kvality. Jeho záruka na reakciu lístka je inováciou, ktorú dokáže pár hostiteľov vyrovnať, a bude pohodlím pre každého zákazníka, ktorý hostuje webhosting a ktorý mal slabú podporu od predchádzajúcich poskytovateľov. Pre malé podniky je k dispozícii dostatok možností na zabezpečenie základného hostenia, dobrú dostupnosť a možnosť úplnej správy serverov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map