JumpLine.com v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov JumpLine.com?

Jumpline Úvod

Jumpline založili v roku 1997 Marc Hardgrove, Rob Kaufman a Rick Barber. Poskytuje webhostingové riešenia pre obchodných a osobných zákazníkov a sídli v Petrohrade v USA.


Jumpline je súkromná spoločnosť, ktorá prevádzkuje viac ako 150 000 webových stránok. Zameriava sa na webhosting podnikovej triedy vrátane zdieľaného hostingu, dedikovaných serverov a cloudového hostingu, ale tiež víta osobných zákazníkov.

Hostingové plány Jumpline

Jumpline má tri zdieľané hostingové plány, ktoré ponúkajú obmedzené množstvo dátového prenosu a ukladania, s rastúcimi kvótami v celom rozsahu. Zľavy sú k dispozícii pre ročné zmluvy, ale ak chcete, môžete si vybrať mesačnú fakturáciu. Všetky plány sú štandardne dodávané s cPanel a Softaculous a nie sú tu žiadne ďalšie licenčné poplatky.

VPS hosting možno nakonfigurovať pomocou posúvača na webovej stránke, od základného balíka s priestorom 30 GB, až po najväčší plán s 50 GB. Všetky zahŕňajú úplný root prístup SSH, panel SolusVM, úložisko SSD a 1 alebo 2 adresy IP.

Cloud hosting podporuje systémy Windows, Linux a FreeBSD a poskytuje sa pomocou úložiska SSD. Tieto plány sú bez zmluvy a sú škálovateľné a vy máte možnosť pridať cPanel a WHM, ak ich potrebujete.

Spoločnosť tiež ponúka ďalšie služby pre online marketing, hosting aplikácií, dizajn loga a ochranu doménových mien, aby sa zabránilo krádeži identity. Domény sú k dispozícii priamo prostredníctvom služby Jumpline, ale ak chcete, môžete si svoju doménu kúpiť prostredníctvom iného registrátora.

Jumpline Infrastructure

Jumpline používa dátové centrá Expedient. Jeden má sídlo v Upper Arlington v štáte Ohio a ponúka priestor o rozlohe 20 000 štvorcových stôp. Jumpline nešpecifikuje umiestnenie svojich ďalších zariadení. Zákazníci ťažia z prístupu k viacerým poskytovateľom internetu Tier 1 a zariadenie Ohio je zabezpečené biometrickými snímačmi.

Podpora Jumpline

Jumpline ponúka podporu prostredníctvom e-mailu, live chatu a telefónu. Jeho call centrum je otvorené od pondelka do piatka od 9:00 do 19:00 ET. Mimo týchto hodín môžete poslať e-mail a zdá sa, že oddelenie podpory odpovie. Spoločnosť tvrdí, že sa snaží zabrániť výpadkom, ale neposkytuje pevné záruky dostupnosti.

Záruka vrátenia peňazí a storno podmienky

Všetci zákazníci spoločnosti Jumpline využívajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Niektoré programy sú k dispozícii aj pre programy mesačnej fakturácie, takže ak v rámci fakturačného mesiaca zrušíte, nebudete mať v deň mesačného obnovenia nič dlhovať. Cloud hosting sa predáva priebežne, bez zmluvy.

Ak ste na čiastočnej ceste počas zmluvného obdobia, spoločnosť Jumpline neponúka pomernú náhradu.

Zhrnutie súhrnu

So svojimi údajovými centrami v USA sa spoločnosť Jumpline jasne zameriava na podniky v Spojených štátoch. A s telefonickou podporou v rámci kancelárskych hodín ET je to hostingová spoločnosť, ktorá bude vhodnejšia pre zákazníkov v určitých častiach Severnej a Strednej Ameriky – pokiaľ nie ste spokojní s riešením mimoriadnych udalostí prostredníctvom e-mailu. Ale bez ohľadu na to, balíčky Jumpline majú univerzálnu príťažlivosť, najmä ich cloud hosting, ktorý je flexibilný. Ak chcete záruku dostupnosti, možno budete musieť hľadať inde.

Často kladené otázky na JumpLine.com

 • Poskytuje spoločnosť Jumpline hosting systému Windows?

  JumpLine poskytuje iba webhostingové služby založené na Linuxe.

 • Aký druh hostingových plánov ponúkajú?

  JumpLine ponúka zdieľané hostingové plány, ako aj cloud a VPS.

 • Ponúka spoločnosť Jumpline možnosti predajcu?

  JumpLine nemá predajný program.

 • Mám neobmedzenú šírku pásma a priestor?

  Nie, každý hostingový plán má stanovené množstvo úložného priestoru a povolenú šírku pásma.

 • Aké programovacie jazyky podporujú ich servery?

  Medzi podporované programovacie jazyky patria na zdieľaných platformách webhostingu PHP, Perl a Python.

 • Pomôžu mi preniesť existujúci názov domény a domény?

  Spoločnosť nemá službu prenosu stránok, ale má k dispozícii svojho podporného personálu, ktorý vás prevedie týmto procesom.

 • Má spoločnosť Jumpline nejaké nástroje na jednoduché zostavenie webovej stránky?

  Spoločnosť ponúka Softaculous inštalátor, ktorý zahŕňa inštaláciu populárnych CMS a aplikácií jedným kliknutím, ako sú WordPress, Joomla, Magento, MediaWiki, softvér fóra a ďalšie..

 • Ponúka JumpLine ovládací panel?

  JumpLine ponúka cPanel a Plesk vo svojich hostingových plánoch.

 • Ponúka JumpLine bezplatné zálohovanie?

  Svoje služby zálohujú každý deň. Poskytujú sa na základe vášho výberu plánu na 10, 15 alebo 20 dní.

 • Kde sa nachádza JumpLine?

  Sídlo spoločnosti sa nachádza v Petrohrade na Floride. Ich dátové centrum sa nachádza v štáte Ohio.

 • Aké druhy podpory ponúkajú?

  Spoločnosť ponúka e-mailové, telefonické a živé rozhovory počas bežných pracovných hodín. Technická podpora je k dispozícii prostredníctvom oblasti zákazníckych manažérov 24/7.

 • Ponúka spoločnosť JumpLine nejaké doplnky so svojimi plánmi?

  Ich plány hostenia ponúkajú množstvo doplnkov, ako sú špecializované adresy IP, SSL certifikáty, ochrana WHOIS pre registrácie domén, ochrana proti spamu prostredníctvom e-mailu, viac e-mailových účtov IMAP / POP a ďalšie..

 • Koľko e-mailových adries je zahrnutých?

  Ich plány zdieľaného hostenia ponúkajú rôzne počty účtov a e-mailová kvóta závisí od voľného miesta na disku v rámci zvolenej veľkosti plánu.

 • Ponúka spoločnosť JumpLine služby CDN na svojej platforme?

  Nemajú k dispozícii žiadne služby CDN.

 • Aký druh platobných plánov ponúkajú?

  Ich ceny sú stanovené pre mesačné alebo ročné servisné podmienky. Ročné služby dostanú celkové zníženie ceny.

 • Aké možnosti platby ponúka JumpLine?

  Prijímajú všetky hlavné kreditné karty a PayPal.

 • Ponúka JumpLine zľavy pre študentov, neziskové organizácie alebo školy?

  Spoločnosť pravidelne neposkytuje propagačné akcie študentom, neziskovým organizáciám a školám, ale z času na čas majú obchodné a iné stimuly..

 • Má spoločnosť Jumpline záruku dostupnosti a spravuje pomer medzi výpadkami?

  JumpLine má 99,9% záruku dostupnosti; neuvádzajú však, či ponúkajú alebo neposkytujú servisné kredity alebo inú kompenzáciu za prestoje.

 • Môžem streamovať zvuk alebo video?

  Z dôvodu obmedzení úložného priestoru v ich zdieľaných hostingových plánoch sa odporúča používať ich hostiteľské služby VPS na streamovanie zvuku alebo videa..

 • Môžem hostiť galérie obrázkov?

  Hosting obrázkových galérií je možný, pokiaľ zostanete v rámci obmedzení úložiska.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map