IX Web Hosting v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov IX Web Hosting?

Poznámka: IX Hosting sa uzavrel – a už neberú nových zákazníkov.

IX Úvod do webhostingu

Spoločnosť bola založená v americkom štáte Columbus v štáte Ohio a bola založená spoločnosťou Fathi Said, ktorá je stále výkonným riaditeľom. Tvrdil, že spoločnosť v roku 2007 hostila viac ako štvrtinu milióna webových stránok, takže po piatich rokoch je pravdepodobné, že hostia oveľa viac.


IX Webhostingové plány hostenia

Pozrime sa najprv na zdieľaný hosting. Pri porovnaní plánov IX Web Hosting zvážte, či potrebujete vyhradenú adresu IP, či už ide o SEO alebo elektronický obchod. Ak tak urobíte, ich plány budú zaujímavé.

Cenové plány Expert, Business Plus a Unlimited Pro zvyšujú cenu postupne. Všetky zahŕňajú neobmedzené miesto na disku, šírku pásma a domény s možnosťou hostenia Linuxu alebo Windows. Okrem toho získate tieto všetky dôležité bezplatné adresy IP: dve pre lacný plán, tri pre stredný plán a 15 pre najvýhodnejší plán. Získate tiež jedno, dve alebo tri bezplatné názvy domén. Avšak pozor: Cpanel a Plesk nie sú zahrnuté.

IX Web Hosting prezentuje svoje plány v nesprávnom poradí na zdieľanej hosting stránke, takže buďte opatrní. Propagujú najdrahší plán v strede stránky.

Ďalej sú plány VPS IX Web Hosting. Existujú tri, všetky založené na Linuxe. Limity, ktoré kladú na zdroje, sú pomerne štandardné a môžete si vybrať buď Cpanel alebo Plesk: oboje sa inštaluje samostatne. Zahrnutý je neobmedzený hosting domén a všetky plány zahŕňajú dve určené adresy IP.

IX Web Hosting ponúka tiež štyri cloudové hostingové plány s výberom operačného systému Linux, dvoma vyhradenými adresami IP a Cpanel alebo Plesk.

IX Uptime / prestoje webhostingu

IX Web Hosting prevádzkuje svoje vlastné dátové centrum úrovne 3 (N + 1) v štáte Ohio. Spoločnosť nezdieľa svoju budovu s nikým iným, hoci je formálne spustená prostredníctvom spoločnosti Ecommerce Inc. Zariadenie má dva záložné generátory a ochranu proti výpadkom serverov. Poskytujú 99,9% záruku dostupnosti, čo je na tejto úrovni pomerne štandard.

Spoločnosť tiež vykonáva zálohy zákazníckych údajov, hoci nie je jasné, ako často sa tieto zálohy vykonávajú. Softvér automaticky monitoruje sieť, vyhľadáva malware a automaticky odstraňuje akýkoľvek škodlivý kód, ktorý nájde.

IX Podpora webhostingu

IX Web Hosting robí pôsobivý nárok na poskytnutie najlepšej podpory v priemysle webhostingu. Každému zákazníkovi priraďujú zástupcu osobnej podpory – pomenovaného jednotlivca, ktorý im pomáha riešiť technické problémy, problémy s fakturáciou a ďalšie. Názov zástupcu podpory pre webhosting IX je dokonca zahrnutý v ovládacom paneli a všetky nové prihlásené lístky sa pri príchode označia príslušnou osobou..

Toto je pomerne ambiciózny prístup k podpore; IX Web Hosting dokonca poskytuje prístup k osobným zástupcom technickej podpory prostredníctvom sociálnych médií.

Na stránke Podpora majú používatelia rôzne e-mailové adresy, aby sa v prípade otázok mohli obrátiť na príslušné oddelenie. K dispozícii je tiež prístup k podpore prostredníctvom telefónu (bezplatný v USA, bežný, ak nie je v USA) a priamy rozhovor, videonávody, časté otázky a príručka. Sociálne médiá spoločnosti sú aktívne; Zamestnanci poskytujú podporu prostredníctvom služieb Twitter a Facebook a majú tiež kanál YouTube.

IX Web Hosting v správach

Zdá sa, že webový server IX nedostal titulky, aj keď ich materská spoločnosť má kontroverzie. Pokiaľ ide o túto konkrétnu časť operácie, nenašiel som žiadne overené a spoľahlivé správy o hackeroch, výpadkoch alebo zraniteľnostiach..

IX Ovládací panel webhostingu

Zákazníci VPS a cloudu si môžu zvoliť Cpanel alebo Plesk, ale zákazníci zdieľaného hostingu sú tiež odmietnutí. Namiesto toho sú vybavené softvérom Psoft H-Sphere, ktorý je podstatne menej atraktívny a základnejší ako Cpanel. Aj keď je služba H-Sphere poskytovaná iba na zdieľaných účtoch, zistila som, že je oveľa zložitejšia navigácia a porozumenie ako bežné štandardné nástroje. Na webe je k dispozícii živé ukážky, ak si to chcete vyskúšať.

IX Web Hosting Extras

Bezplatné adresy IP a názvy domén sú hlavným predajným miestom pre webhosting IX. Okrem toho už toho veľa nie je.

V prípade zdieľaných plánov dostávajú zákazníci kredit Google Adwords (25, 50 alebo 75 dolárov), inštalátory na jedno kliknutie, inštaláciu fotogalérie a medzi jednou až tromi bezplatnými doménami. Zákazníci majú tiež prístup k nástroju na tvorbu stránok.

Na hostingových plánoch Cloud alebo VPS neexistujú žiadne zjavné zadarmo.

IX Web Hosting Zásady záruky vrátenia peňazí / Zrušenie

IX Web Hosting ponúka okrem dvoch záruk vrátenia peňazí bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu.

Prvou je 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá poskytuje vrátenie poplatkov za hostovanie a nastavenie, hoci náklady na názov domény a nadmerné poplatky nie sú zahrnuté.

Okrem toho ponúkajú záruku „Kedykoľvek“. Umožní vám to požiadať o vrátenie poplatkov za aktuálny mesiac plus všetky budúce poplatky, ale nie poplatky splatné v aktuálnom fakturačnom cykle. Poplatky za nastavenie nie sú zahrnuté v týchto zásadách vrátenia platby a nie sú to ani poplatky za názov domény ani nadmerné poplatky. Zákazníci, ktorí platia prostredníctvom Alipay, sú z tejto záručnej doložky vylúčení.

Zrušenie musí byť vyžiadané prostredníctvom kontaktného formulára na stránke Podpora.

IX Zhrnutie webhostingu

Pri porovnaní plánov IX Web Hosting s inými poskytovateľmi zdieľaného hostenia zvážte, či potrebujete vyhradenú adresu IP. Ak tak urobíte, môžete ušetriť spravodlivý kus hotovosti jednoducho preto, že nemusíte platiť poplatky za doplnenie adresy IP a výhody SEO vyplývajúce z týchto adries oslovia ľudí so špeciálnymi potrebami..

Plány sú inak dosť nedotknuteľné, aj keď dosť schopné na cenu, a záväzok oddelenia podpory pre osobné služby je veľmi pôsobivý, ak je pravdivý. Záruka vrátenia peňazí „kedykoľvek“ je tiež krokom nahor od iných hostiteľov v rovnakom cenovom pásme.

IX Web Hosting Často kladené otázky

 • Kde sa nachádzajú kancelárie IX Web Hosting?

  IX Web Hosting má sídlo v Columbuse v štáte Ohio v Spojených štátoch.

 • Kde sa nachádzajú dátové centrá IX Web Hosting?

  Datacentrum spoločnosti je založené v štáte Columbus v štáte Ohio. Vlastní a prevádzkuje vlastné zariadenie.

 • Aký softvér ovládacieho panela je k dispozícii?

  IX Web Hosting má svoj vlastný ovládací panel pre všetky zdieľané hostingy Windows a Linux.

 • Môžem získať virtuálny súkromný server z IX Web Hosting?

  Áno. IX Hosting predáva plány Windows a Linux VPS.

 • Zvýši sa cena, keď je čas na obnovenie?

  Väčšina programov sa pôvodne predáva so zľavou, čo znamená, že cena sa zvýši v deň obnovenia.

 • Dostane môj hostingový plán bezplatnú doménu?

  Väčšina plánov prichádza s najmenej jednou bezplatnou doménou. Niektoré plány prichádzajú až s tromi bezplatnými doménami.

 • Obsahuje CDN?

  IX Web Hosting neposkytuje CDN.

 • Existuje záruka vrátenia peňazí?

  Áno. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí a niektoré plány sú tiež poskytované so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

  Upozorňujeme, že IX Web Hosting tiež poskytuje náhrady za celé obdobie do 90 dní, ktoré uvádza na trh ako samostatná 90-dňová záruka vrátenia peňazí. Nezabudnite skontrolovať, či sa v tlači nenachádzajú všetky tri ponuky.

 • Ponúka IX Web Hosting telefonickú podporu?

  Áno. Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni telefonicky, e-mailom a chatom.

 • Sú k dispozícii nejaké hostingové plány predajcu?

  IX. Web Hosting neponúka plány osobitne zamerané na ďalší predaj.

  Niektoré plány však možno rozdeliť a opätovne predať. Ak hľadáte hosting pre distribútorov, určite kontaktujte webhosting IX a uistite sa, že zvolený plán spĺňa požiadavky.

 • Môže mi IX Web Hosting pomôcť preniesť existujúce stránky?

  Áno, ale za migračnú službu sa účtuje poplatok, ktorý pokrýva maximálne jednu databázu.

 • Umožňuje webhosting IX viac ako jednu doménu na jeden účet?

  Všetky plány ponúkajú neobmedzený hosting domén bez teoretických obmedzení.

 • Poskytuje IX Web Hosting softvér na tvorbu webových stránok?

  Áno. Poskytuje programu SiteStudio všetky plány.

 • Aké bezpečnostné opatrenia sú zavedené?

  IX Web Hosting vykonáva nepretržité monitorovanie a ponúka Spam Assassin na všetkých účtoch.

 • Zahŕňajú inštalatéri na jedno kliknutie?

  Zbierka EasyApps obsahuje 32 inštalátorov na jedno kliknutie, vrátane WordPress, Zen Cart, Joomla a Gallery. Aplikáciu EasyApps nemôžete použiť na inštaláciu programu WordPress do koreňového adresára vášho hostingového účtu.

 • Ako môžem zaplatiť za svoj plán?

  Môžete platiť pomocou kariet MasterCard, Visa, American Express, Discover, PayPal a AliPay.

 • Aká je záruka dostupnosti?

  IX Web Hosting ponúka 99,9% záruku dostupnosti za prevádzky, za ktorú je možné získať kredit za služby za výpadky nad túto hodnotu.

 • Koľko e-mailových adries dostanem so svojím plánom?

  Táto spoločnosť ponúka neobmedzené e-mailové účty a 10 GB celkového úložného priestoru s prémiovým plánom. Ostatné plány to zmenšujú podľa ceny.

 • Poskytuje IX Web Hosting neobmedzenú šírku pásma a priestor?

  Vo všetkých plánoch IX Web Hosting je k dispozícii neobmedzená šírka pásma a miesto na disku.

 • Je zdieľaný hosting IX Web Hosting vhodný na streamovanie videa?

  Áno, ale nie na zdieľanom hostingovom účte. IX Web Hosting odporúča, aby sa na tento účel použili možnosti servera VPS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map