ICDSoft v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov ICDSoft?

Úvod do ICDSoft

ICDSoft bol pôvodne softvérovou spoločnosťou, kým nerozširoval svoje podnikanie o webhosting. Dnes ponúkajú širokú škálu riešení hostingu
medzi ktoré patrí zdieľaný hosting, súkromné ​​servery a oveľa viac.


Tieto služby sú určené pre webové stránky všetkých tvarov a veľkostí a sú určené pre spotrebiteľov aj podniky, aby relatívne ľahko vytvorili a hostili webové stránky.

História ICDSoft

ICDSoft bola pôvodne založená ako softvérová spoločnosť v roku 1993. Začiatkom roku 1999 spoločnosť rozšírila svoje podnikanie o webhosting..

Od tej doby sa spoločnosť rozrástla a dnes hosťuje viac ako 100 000 webových stránok pre tisíce spoločností vo viac ako 140 krajinách.

služby

ICDSoft poskytuje veľký výber možností hostenia
navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám.

Či už ste malý podnik, ktorý chce začať online, alebo veľká spoločnosť, ktorá potrebuje prístup k výkonnejším serverom pre efektívny hosting, ICDSoft má technológiu a plán
to je pre vás to pravé.

Zdieľaný hosting – ICDSoft ponúka niekoľko typov zdieľaných možností hostenia
ktoré sú určené pre malé podniky a jednotlivcov, ktorí práve začínajú svoju cestu na webe.

Všetky tieto plány prichádzajú s rozmanitou škálou funkcií a služieb založených na potrebách vašej webovej stránky.

Tieto plány sú ideálne pre nových majiteľov webových stránok, ktorí chcú založiť vlastný blog, alebo dokonca pre podniky, ktoré potrebujú hosťovať malý portál pre svojich zákazníkov.

Hosting VPS – ICDSoft je navrhnutý pre webové stránky, ktoré potrebujú viac energie, vyššiu rýchlosť a sú ideálne pre používateľov a podniky, ktoré hľadajú väčšiu kontrolu nad tým, kde sú ich stránky hosťované.
.

Tento hosting je rýchlejší ako možnosti zdieľaného hostenia a umožňuje vám plnú kontrolu nad časťou servera, čo vám umožňuje nakonfigurovať server podľa vašich konkrétnych potrieb..

predajca – Program pre distribútorov ICDSoft bol vytvorený pre používateľov, ktorí tiež chcú založiť vlastnú firmu zaoberajúcu sa hosťovaním domén
uľahčuje webovým podnikateľom začatie podnikania a predaj webových stránok pre iných.

Je vybavený ľahko použiteľným rozhraním a prispôsobiteľnými nástrojmi, takže môžete začať predávať a spravovať webové stránky iných firiem alebo používateľov, zatiaľ čo vyťažíte zisky navyše ako odmenu.

ponuky webhostingu

Hľadáte dobrý obchod riešenie?
Získajte plán ICDSoft dnes za nízku cenu. Použite tento špeciálny odkaz na zľavu
dohodnúť sa. Zahŕňa bezplatnú migráciu a 100-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Preskočte do konca kontroly.

Sieťová infraštruktúra

ICDSoft spravuje dátové centrá v Spojených štátoch, Európe a Ázii, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali zákazníkom vysokú kvalitu a vysokú rýchlosť prenosu dát po celom svete..

Spoločnosť udržiava odhodlanie k hardvéru, a tak neustále vylepšuje a zdokonaľuje svoju serverovú technológiu vo všetkých týchto dátových centrách.

Bezpečnosť a dostupnosť

Rovnako ako mnoho poskytovateľov hostingu, ICDSoft sa môže pochváliť 99,9% prevádzkou svojich serverov. Spoločnosť používa automatizovaný monitorovací systém navrhnutý na odhalenie akýchkoľvek potenciálnych problémov so svojimi servermi a sieťou, aby ich mohli vyriešiť skôr, ako sa stanú problémom.

Toto monitorovanie im pomáha udržiavať zdravú sieť, aby mohli koncovým používateľom poskytovať každý deň spoľahlivé služby.

Zákaznícky servis a podpora

ICDSoft kladie dôraz na zákaznícky servis a podporu a tvrdí, že 70% ich zákazníkov pochádza z odporúčaní súčasných zákazníkov z dôvodu tohto záväzku.

Spoločnosť ponúka podporu prostredníctvom svojho systému podpory vstupeniek a zaručuje 15-minútovú dobu odozvy na všetky podporné lístky. Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
.

Je potrebné poznamenať, že svojim zákazníkom neponúkajú live chat ani telefonickú podporu.

To znamená, že niektoré zložitejšie problémy môžu byť zložitejšie rýchlo vyriešiť kvôli komunikačnému médiu, ktoré si vybrali.

Zdroje podpory online zahŕňajú prehľadnú databázu znalostí a časté otázky.

Postupy a zásady fakturácie

ICDSoft ponúka niekoľko rôznych úrovní služieb
všetko s vlastnou jedinečnou cenou.

Všetky ceny spoločnosti sú založené na ročnom predplatnom a neponúkajú mesačnú možnosť, čo znamená, že ich budete musieť zaviazať na jeden rok, ak ich chcete použiť ako svojho poskytovateľa..

ICDSoft zároveň účtuje ročný poplatok za registráciu vašej domény. Aj keď je táto cena o niečo nižšia ako štandardné registračné poplatky, budete musieť zaplatiť tento poplatok vždy, keď sa predplatné obnoví.

V súčasnosti ponúkajú zľavu, ak ju obnovíte po prvom roku a poskytujú 100-dňovú záruku vrátenia peňazí
za všetky služby bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov, ktoré vám môžu vzniknúť.

tipy na webhosting

Zaujíma sa o ICDSoft?
Pripojte sa ešte dnes za nízku cenu. Použite tento špeciálny odkaz na zľavu
získať dohodu ICDSoft. Zahŕňa bezplatnú migráciu a 100-dňovú záruku vrátenia peňazí.

záver

Hoci používateľom a firmám neponúkajú toľko rôznych možností, ich plány sú rozdelené takým spôsobom, aby boli vhodné pre webové stránky prakticky akéhokoľvek tvaru a veľkosti..

Ich podpora je rýchla a ich tím je informovaný, ale nedostatok živého rozhovoru a telefonickej podpory by mohol byť prekážkou, ak pracujete na mimoriadne ťažkom probléme. Jeho siete sú rýchle a spoľahlivé a so 100-dňovou zárukou vrátenia peňazí
, môžete kedykoľvek zrušiť bez obáv o stratu ťažko zarobených peňazí, ak vám to trvá dlhšie ako mesiac, aby ste zistili, že ich služby pre vás nie sú vhodné..

Ak hľadáte priateľské a spoľahlivé služby s rýchlou podporou a rýchlymi prenosovými rýchlosťami, ICDSoft je hodnotným uchádzačom a mal by byť na zozname niekoho, keď nakupuje pre svoje spoľahlivé a rýchle hostenie svojich webových stránok..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me