Endurace International Group: V podnikaní viac ako 20 rokov. Čo je ich tajomstvo?

Vytrvalosť Úvod

Endurance International Group je nadnárodná verejne obchodovaná hostingová spoločnosť (NASDAQ: EIGI) a spoločnosť za mnohými milovanými hostingovými značkami. Zameriavajú sa na pomoc malým a stredným podnikom uspieť na internete.


Popri svojich hostingových službách sú aj svedomím mnohých malých a stredných podnikových aplikácií a projektov vrátane Business On Tapp a AppMachine. Sídli v centrále v Burlingtone, MA, s pobočkami po celých USA, Indii a Brazílii. Endurance zamestnáva 2 500 ľudí. V čase písania knihy Endurance vedie generálny riaditeľ Hari Ravichandran.

História spoločnosti

Vytrvalosť sa začala v roku 1997 ako BizLand.com. Dokonca aj vtedy boli ich cieľovou skupinou malé podniky, ktoré hľadali digitálne riešenia, a to rýchlo získalo potrebný kapitál pre to, aby sa dostali z krajiny. Keď však v roku 2000 praskla bublina dot-com, urobila sa aj spoločnosť BizLand, ktorá sa objavila iba so 14 zamestnancami.

Skupina Endurance sa začala znovu predstavovať vývojom sady nástrojov typu back-end a získavaním zákazníkov prostredníctvom akvizície značky. Do roku 2008 sa dostali do pozornosti technicky zameranej spoločnosti private equity Accel-KKR a kúpili sa za nezverejnenú sumu. Accel-KKR pokračoval v raste akvizíciou, čím sa do popredia dostal celý rad hostingových spoločností.

V roku 2011 spoločnosť kúpili Warburg Pincus a GS Capital Partners za približne miliardu dolárov. Spoločnosť Endurance International v štvrtom štvrťroku 2013 oznámila svoju IPO na 12,00 USD za akciu.

Odvtedy pokračovali v expanzii a pridali na svoje zoznamy známe značky ako Arvixe a Webzai, získali 40% podiel v holandskej aplikácii AppMachine a vytvorili strategické partnerstvo so softvérovou spoločnosťou Constant Contact. , Začali sa rozširovať aj medzinárodne a do svojich zoznamov značiek pridávali Directi do svojich veľkých dcérskych spoločností.

Zdá sa, že zatiaľ nemáme žiadne recenzie pre Endurance International Group.

Produkty a služby

S asi stovkami značiek pod pásmi (neexistuje úplný zoznam) má Endurance niečo pre všetko. S rôznymi značkami ponúkajú zdieľaný hosting v rôznych cenových bodoch, od zľavy od najnižšej ceny až po prémiový produkt zdieľaného hostingu na serveri s ľahkým zaťažením. Majú tiež celý rad predajných účtov, nehovoriac o VPS, cloud a špecializovaných riešeniach.

Ich hardvérové ​​špecifikácie môžu rásť od akvizície a môžu byť čokoľvek od špeciálneho vyhradeného servera až po komerčný server Dell, ktorý už nie je v prevádzke. Ich servery vo všeobecnosti fungujú na procesoroch Intel, ale v žiadnom prípade to nie je tvrdé a rýchle pravidlo.

Čo sa týka softvéru, rodina Endurance je takmer výlučne spoločnosť s otvoreným zdrojovým kódom. Od roku 2013 prevádzkujú svoju vlastnú skriptovú knižnicu nazývanú Mojo Marketplace (ako je Softaculous alebo Fantastico), ktorá prináša softvér s otvoreným zdrojovým kódom pre nerozvinutých vývojárov. Prevažná väčšina ich značiek sú hostingové spoločnosti LAMP, ktoré zvyčajne používajú CentOS.

Plus, Endurance je aktívnym účastníkom komunity open source, pravidelne sponzoruje a zúčastňuje sa konferencií jazyka open source.

Okrem všetkých možných prejavov webhostingu má Endurance aj celý rad značiek, ktoré ponúkajú ďalšie technické riešenia pre malé a stredné podniky. Toto zahŕňa:

  • SEO služby (SEOGears)
  • Registrácia domén (Directi)
  • Windows webhosting (EasyCGI)
  • Unikátna platforma pre blogovanie (Typepad)
  • Dizajnové služby (Webzai)

značky

Neexistuje žiadny jednotný zoznam značiek, ktoré spoločnosť Endurance vlastní, s ich vlastnými zoznamami stránok iba pre niektoré z nich, zoznam BBB o pár ďalších a tlačové správy a ďalšie primárne zdroje, ktoré znova zobrazujú ďalšie značky..

Netreba dodávať, že v súčasnosti hosťujú po celom svete najmenej 60 značiek, pričom akvizície (ako Directi) majú často vlastné dcérske spoločnosti, čím sa rodina Endurance ďalej rozširuje. K dnešnému dňu majú značky Endurance kolektívne 4,5 milióna predplatiteľov, čo ich umiestňuje niekde medzi 10 najväčších zdieľaných hostingových spoločností na svete.

Firemná kultúra a hodnoty

Vytrvalosť sa zaväzuje poskytovať služby zákazníkom, spoľahlivosť a integritu a transparentnosť investorov. Okrem toho tvrdo pracujú na kompenzácii svojej uhlíkovej stopy nákupom kreditov v oblasti veternej energie pre seba aj prostredníctvom svojich dcérskych spoločností (z ktorých mnohé sú ekologickí hostitelia)..

Nakoniec je Endurance International Group venovaná malým podnikom. To bolo ich hlavné zameranie od roku 1997 a pokračujú v tomto modeli aj teraz, naposledy v rámci svojho strategického partnerstva so spoločnosťou Constant Contact.

zhrnutie

Endurance International Group vlastní značky ako iPage, HostGator, Bluehost, HostMonster a Mojo Marketplace.

Sú nadnárodnou spoločnosťou a od roku 1997 pomáhajú malým a stredným podnikom rozvíjať sa a rozširovať sa online. S toľkými značkami pod pásom majú takmer nekonečnú kombináciu zdieľaných hostingových plánov, spolu s bohatými možnosťami VPS, cloud, reseller a vyhradených možností hostenia..

Vďaka špecializovanému dizajnu, SEO, medzinárodným registrom domén a verejne obchodovaným firmám Endurance International Goup sa zdá byť na vrchole svojej hry vo svete hostenia..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me