DotBlock Review: Vlastné blokové VPS plány a alternatívy

Úvod do DotBlock Hosting:

DotBlock Hosting je americká hostingová spoločnosť so sídlom v technologickom údolí v New Yorku. Spoločnosť je v úplnom vlastníctve spoločnosti HostRocket.com, ktorá podniká od roku 1999 a môže sa pochváliť tým, že poskytuje služby na viac ako 50 000 webových stránok prostredníctvom zdieľaných, maloobchodných a vyhradených hostingových plánov..


DotBlock je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hosting VPS, „virtuálny privátny server“, čo je stále populárnejšia voľba kvôli mnohým výhodám, ktoré sú uprednostňované pred zdieľaným hostingom, ale bez vysokých nákladov na vyhradený hosting..

služby & plány & špecializácia:

DotBlock ponúka možnosti plánovania na základe blokov, ktoré sú individuálne a škálovateľné podľa vašich potrieb.

Napríklad:
Blok 1 obsahuje dvojjadrový procesor, 4 GB pamäte RAM, nemeranú šírku pásma a 50 GB úložiska SSD RAID.
Ponuka Block 2 ponúka štvorjadrové, 70 GB úložného priestoru a 8 GB pamäte.

To vedie až k najvyššiemu uvedenému bloku, ktorý sa volá Blok 14, a preto poskytuje DotBlock 28-jadrový procesor, 310 GB úložného priestoru a 56 GB pamäte.

Spoločnosť ponúka možnosti spravovaného aj nespravovaného hostingu a zaručuje uptime na 99,9% s redundantným / záložným modelom vo všetkých ich lokalitách. Ak je to potrebné, môžete tiež zmeniť umiestnenia dátových centier a môžu to urobiť rýchlo.

Plány Managed Hosting ponúkajú prístup k 337 skriptom, bezplatným zálohám, konfiguračným a softvérovým službám, monitorovaniu a prioritnej podpore. Nespravované plány sú k dispozícii pre tých, ktorí chcú byť sebestační.

DotBlock s potešením chodí so zákazníkmi a zákazníkmi nakupujúcimi možnosti VPS hostingu prostredníctvom dostupných plánov a možností a odpovedá na všetky otázky, ktoré ľuďom pomôžu nájsť plán, ktorý najviac vyhovuje ich potrebám.

Informácie o hardvéri / sieti

32 a 64 bitové operačné systémy a schopnosť mať predinštalované vrstvy vrátane: cPanel, Virtualmin, Minecraft, LAMP, Rails a ďalších, sú niektoré z dostupných možností..

DotBlock má niekoľko dátových centier a zákazníci si môžu vybrať svoje preferencie medzi lokalitami v New Yorku, Chicagu, San Jose a Amsterdame.

Každé miesto má jedinečné vlastnosti a všetky miesta majú najmodernejšie vybavenie, bezpečnostných pracovníkov a bezpečnostné prvky budov, chladiacu technológiu a ďalšie.

Medzi hlavné bezpečnostné prvky patrí:
Poloha Amsterdamu je vybavená nepriestrelným sklom
Poloha v New Yorku je viac ako 10 000 štvorcových stôp
Chicago využíva 42 palcovú špeciálnu vyvýšenú podlahu na optimalizáciu chladiacich schopností
San Jose je vybavený špeciálnym káblovým systémom nad hlavou.

Technológia dátového centra zahŕňa: prepínače a smerovače Cisco, záložné generátory naftových motorov, pokročilé chladiace systémy, viacvláknové vláknité krúžky, nastavenie protipožiarnej ochrany a vysoko kvalitné vybavenie na všetkých miestach.

Prehľad podpory a služieb zákazníkom

DotBlock má vynikajúcu povesť tým, že sa zameriava na zákazníka s konzultačným prístupom, ktorý pomáha klientom porozumieť hostingovým službám.

Ich tímy podpory v USA vrátane obchodného tímu a ich podporného tímu sú známe tým, že reagujú a sú veľmi užitočné. Ich stránka má rozsiahlu vedomostnú základňu a funkciu live chatu.

zabezpečenia & zálohy & Monitorovanie servera:

Monitorovanie servera je súčasťou riadených plánov. Prémiové zálohy sú k dispozícii prostredníctvom modelu založeného na poplatkoch. Poskytujú ochranu DDOS a okrem zahrnutých služieb sú k dispozícii aj ďalšie služby za uvedenú fakturovateľnú sadzbu (fakturovateľnú v prírastkoch po 15 minútach)..

fakturácia & Platobné pravidlá

DotBlock ponúka niekoľko platobných možností, vrátane: Visa, Mastercard, Amex a PayPal. Platby sa automatizujú a opakujú sa vždy k dátumu výročia každý mesiac na základe zvoleného spôsobu platby.

Môžete ušetriť 5% s pokročilým 6 mesačným fakturačným cyklom a 12-mesačným pokročilým fakturačným cyklom ušetríte 10% (na všetkých cenách okrem licencií cPanel a Windows).

Záver DotBlock:

Výhody používania DotBlock VPS Hosting:

 • Infraštruktúra nezávislá od platformy
 • 99,9% záruka prevádzkyschopnosti so zavedenými redundantnými / záložnými systémami
 • Vynikajúci zákaznícky servis a podpora k dispozícii 24 hodín denne
 • Konzultačná podpora, ktorá pomáha zákazníkom lepšie porozumieť webhostingu
 • Vysoko kvalitná a ľahko použiteľná riadiaca konzola
 • Škálovateľný cloud VPS, ktorý vám umožňuje meniť veľkosť nahor alebo nadol podľa potreby
 • Často ponúkajú lacné alebo bezplatné skúšobné možnosti vyskúšať si ich službu
 • cPanel zadarmo pre spravované hostingové plány (inak založené na poplatkoch)
 • Možnosti hostenia predajcu, ktoré sú k dispozícii pre tých, ktorí chcú opätovne predať služby DotBlock
 • Zdarma je k dispozícii aplikácia pre iPhone pre ľahkú správu účtu
 • Zadarmo nastavenie
 • Nemeraná šírka pásma

Nevýhody DotBlock VPS Hosting:

 • Ceny dotBlock majú tendenciu byť vyššie ako niektorí z ich konkurentov, hoci veľa pozitívnych recenzií a posudkov to poznamenáva’je to dobrá investícia.
 • Existuje niekoľko negatívnych recenzií o prestojoch.
 • Poplatky za služby uvedené za ďalšie služby, na ktoré sa nevzťahuje dohoda, vrátane inštalácie softvéru, práce administrátora, prevodov domén, dodatočných licenčných poplatkov za IP atď.

Pre tých, ktorí hľadajú hosting VPS a užitočnú podporu, môžu byť hostingové plány DotBlock VPS zostavené tak, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám a spoločnosť ponúka aj migračnú pomoc..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me