Dot5Hosting v roku 2020: Čo hovoria Dot5Hosting Recenzie klientov?

Úvod do hostingu Dot5

Dot5 Hosting je malá webhostingová spoločnosť s desaťročím hosťovania. Spoločnosť sa zameriava na zdieľaný web hosting „za prijateľnú cenu“ a sľubuje „priateľskú a kvalitnú úroveň technickej podpory“.


Hostingové plány Dot5

Dot5 Hosting ponúka iba zdieľaný webový hosting založený na Linuxe. Ponúka iba jeden plán.

Hostingový plán Dot5 prichádza s neobmedzeným miestom na disku a šírkou pásma a umožňuje neobmedzené hosťované domény. Zákazníci si môžu vybrať z jednoročného hosťovacieho plánu alebo zľavneného dvojročného plánu.

Dot5 Hosting má tiež pridružený program, program pre ďalší predaj a program sprostredkovania, ktorý môžu zákazníci využiť. Zákazníci si tiež môžu kúpiť ďalšie produkty, ako sú zálohy stránok, SiteLock, certifikát SSL a profesionálny softvér SEO.

Dot5 Hosting Uptime / Downtime

Dot5 Hosting neposkytuje žiadne záruky ani záruky týkajúce sa dostupnosti. Ich servery sú založené na spoločnej sieti v dvoch dátových centrách v Bostone v USA, ktoré majú 24/7 zabezpečenie, ale okrem toho nie je veľa informácií, o ktorých by ste mohli pokračovať.

Podpora hostenia Dot5

Zákazníci Dot5 Hosting majú prístup k online konzole podpory, aby si mohli zvýšiť podporu. Poskytuje sa im tiež podpora 24 hodín denne a sú k dispozícii nástroje na telefonovanie a živé rozhovory. Nanešťastie, Dot5 Hosting neposkytuje podrobnosti o tom, kde sa nachádzajú jeho podporní pracovníci.

Zákazníci Dot5 Hosting majú prístup k množstvu nástrojov svojpomoci vrátane vedomostnej základne a rôznych používateľských príručiek a návodov. K dispozícii je kanál Dot5 Hosting Twitter, ale v čase písania tohto prehľadu neboli žiadne príspevky. Nezdá sa ani, že by existovalo fórum zákazníkov alebo stránka Facebooku, takže je pravdepodobne bezpečné predpokladať, že tieto alternatívne kanály neposkytujú pomoc..

Dot5 Hosting v správach

Keďže Dot5 Hosting je relatívne malá hostingová spoločnosť, nepritiahla žiadnu pozornosť médií napriek tomu, že je tu asi 10 rokov. Nedostatok správ, či už dobrých alebo zlých, naznačuje, že poskytujú relatívne stabilnú službu.

Dot5 Hosting Ovládací Panel

Ovládací panel ponúkaný zákazníkom Dot5 Hosting je ovládací panel vDeck. Väčšina zákazníkov bude oboznámená s cPanel, pokiaľ ide o webhosting; vDeck sa bežne vyskytuje na zdieľaných hostiteľoch, ale považujem ho za menej esteticky príjemný. Aj keď to môže byť pre mnohých ľudí neznáme, možno stojí za to ich poznať, pretože ho používajú mnohé spoločnosti vrátane mnohých lacných hostiteľov, ktorých som skontroloval. Ak ste zvyknutí používať cPanel alebo Plesk, pravdepodobne to bude z hľadiska jeho funkčnosti znamenať pokles.

Dot5 Hosting Extras

Zákazníci Dot5 Hosting dostávajú štedrý balík kreditov Google Adword, kreditov Yahoo a Facebook, aby pomohli pri obchodovaní vylepšiť obchod. Zákazníci tiež získajú prístup k bezplatným nákupným košíkom, šablónam webových stránok, nástrojom vyhľadávacieho nástroja a tvorcovi webových stránok.

CGI, Ruby on Rails, Perl, PHP a MySQL sú podporované a zákazníci tiež dostanú zadarmo Joomla, WordPress, Gallery2 a ďalšie skripty, ktoré sa ľahko inštalujú pomocou vDeck..

Dot5 Hosting Zásady záruky vrátenia peňazí / Zrušenia

Dot5 Hosting má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak by bol akýkoľvek zákazník so svojimi službami nespokojný. Táto záruka nezahŕňa náklady na registráciu doménových mien ani spoločnosť nevracia ďalšie poplatky za nastavenie. Upozorňujeme, že záruka sa vzťahuje iba na zákazníkov, ktorí platia kreditnou kartou.

Ako zákazník môžete kedykoľvek písomne ​​oznámiť 30-dňové zrušenie účtu. Ak však účet predčasne ukončíte (za predpokladu, že uplynie prvá 30-dňová záručná doba), bude vám účtovaný poplatok..

Zhrnutie hostenia Dot5

V porovnaní s mnohými inými webhostingovými spoločnosťami, Dot5 Hosting neponúka toľko variácií alebo inovácií, pokiaľ ide o jeho plány webhostingu. Jednoduchosť sa zdá byť hlavným bodom spoločnosti; Vďaka tomu bude príťažlivosť pre zákazníkov, ktorí sú novým webhostingom a ktorí sa nechcú oslniť celým radom možností hostenia. Ak chcete iba jednoduchý hostingový plán, ktorý vám umožní začať, určite to poskytnú.

Dot5Hosting Často kladené otázky

 • Špecializuje sa Dot5Hosting na Linux alebo Windows hosting?

  Dot5Hosting v súčasnosti ponúka iba zdieľaný hostingový plán, ktorý je založený na Linuxe.

 • Musím sa obávať akýchkoľvek skrytých poplatkov?

  Aj keď sú všetky poplatky jasne uvedené na webových stránkach spoločnosti Dot5Hosting, zákazníci by si mali byť vedomí toho, že za služby registrácie domény a ďalšie zakúpené produkty môžu platiť poplatky.

  Miera obnovenia bude tiež podstatne vyššia ako propagovaná miera propagácie.

 • Aké možnosti platby podporuje podpora Dot5Hosting?

  Dot5Hosting vám ponúka výber buď 1 alebo 2-ročného plánu (2-ročný plán bude lacnejší mesiac po mesiaci).

  Akceptujeme niekoľko spôsobov platby vrátane hlavných kreditných kariet, ako sú Discover a American Express, spolu s PayPal.

 • Je samostatná registrácia domén, ktorú ponúka Dot5Hosting?

  Nie, spoločnosť neumožňuje zákazníkom zaregistrovať sa do domény bez zakúpenia plánu hostenia. Zákazníci však môžu získať bezplatnú doménu, ak sa zaregistrujú na 1 alebo 2-ročný plán.

 • Pomôže mi spoločnosť previesť web a doménu od bývalého hostiteľa?

  Na rozdiel od iných hostingových spoločností, Dot5Hosting nespomína, že im pomôže alebo skutočne vykoná migračný proces. Zostavili však podrobné príručky a videá popisujúce spôsob prenosu domén.

 • Môžem podporovať viac stránok z jedného plánu?

  Áno, je možné umiestniť viac ako jednu webovú stránku do jedného plánu.

 • Ponúka Dot5Hosting svojim zákazníkom záruku vrátenia peňazí?

  Áno, spoločnosť má na svoje hostingové plány 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

  Všetky poplatky za hostingový plán budú vrátené bez poplatkov za registráciu domény, nastavenie alebo iné služby zakúpené počas prvých 30 dní.

  Ak si zákazník praje zrušiť záruku po záručnej dobe, je potrebné podať písomné oznámenie.

 • Ako môžem kontaktovať podporu, keď mám problémy?

  Môžete sa obrátiť na podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a pomôcť vyriešiť vaše problémy prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu.

  Taktiež je možné nahliadnuť do vedomostnej základne, ktorá obsahuje podrobné články a videá na riešenie rôznych technických problémov.

 • Aké ovládacie panely sú podporované programom Dot5Hosting?

  Dot5Hosting obsahuje iba svoj vlastný proprietárny ovládací panel s názvom vDeck, ktorý umožňuje zákazníkom vykonávať administratívne úlohy, ako je správa domén, subdomén a databáz MySQL..

 • Aké sú datové centrá Dot5Hosting?

  Spoločnosť má 2 dátové centrá v Bostone, MA, blízko svojho ústredia v Burlingtone, MA.

  Dátové centrá používajú technológiu združeného servera, čo znamená, že každý server má prístup k súborom webových stránok. Táto konfigurácia umožňuje prvému serveru, ktorý je k dispozícii, splniť požiadavky, ktoré vedú k rýchlejšiemu načítaniu stránky.

  Okrem vyspelej serverovej infraštruktúry majú dátové centrá redundantné zdroje napájania a vybavenie spoločnosti Dell.

 • Poskytuje Dot5Hosting záruku dostupnosti?

  Nie, Dot5Hosting nikde nespomína svoju dobu prevádzkyschopnosti napriek skutočnosti, že spoločnosť má robustnú infraštruktúru.

 • Používa Dot5Hosting CDN?

  Ak je možnosť SiteLock vybraná ako možnosť, je možné použiť vlastné CDN siete SiteLock.

 • Aké vývojové jazyky podporuje Dot5Hosting?

  Dot5Hosting podporuje množstvo jazykov vývoja softvéru vrátane PHP, Python, Javascript a Perl. Tieto jazyky sa dajú použiť na vytváranie dynamických webových stránok, ktoré si návštevníci budú páčiť.

 • Koľko e-mailových adries môžem získať pomocou zdieľaného hostingového plánu Dot5Hosting?

  Počet e-mailových adries, ktoré môžete získať pomocou zdieľaného plánu hostenia, nie je nijako obmedzený.

  Okrem neobmedzeného počtu adries, ďalšie e-mailové funkcie zahŕňajú neobmedzené posielanie e-mailov ďalej, autoresponders a ochranu proti spamu.

 • Aké nástroje sú k dispozícii na pomoc netechnickým ľuďom pri vytváraní profesionálnych webových stránok?

  Dot5Hosting pomáha začiatočníkom pri nastavovaní profesionálnych webových stránok prostredníctvom možnosti inštalovať a konfigurovať populárne skripty ako WordPress, Joomla, Coppermine a phpBB..

  Zákazníci zaujímajúci sa o WordPress môžu zvážiť optimalizáciu balíka spoločnosti WordPress Essential smerom k platforme.

  Okrem široko používaných platforiem ponúka spoločnosť svojim zákazníkom nástroj na tvorbu stránok, ktorý im umožňuje vytvárať webové stránky pomocou rozhrania založeného na sprievodcovi.

 • Čo poskytuje Dot5Hosting, pokiaľ ide o zálohy?

  Pri objednávaní hostingu majú zákazníci možnosť zvoliť si denný plán zálohovania za malý poplatok. Ak je vybratá táto možnosť, Dot5Hosting vytvára kópie vašich webových stránok, ktoré je možné kedykoľvek obnoviť a poskytuje kontrolu verzií a archiváciu.

 • Aké bezpečnostné funkcie má Dot5Hosting?

  Za malý poplatok si zákazníci môžu zvoliť funkciu SiteLock spoločnosti Dot5Hosting, ktorá chráni webové stránky pred škodlivým škodlivým softvérom a pomáha blokovať škodlivý prenos..

  Chráni tiež webové stránky pred čiernymi listinami vo vyhľadávačoch. Okrem SiteLock obsahuje Dot5Hosting aj ochranu pred nevyžiadanou poštou a fyzickú ochranu servera.

 • Dokážem hostiť web elektronického obchodu s programom Dot5Hosting?

  Dot5Hosting obsahuje množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu prevádzkovať internetový obchod. Patria medzi ne SSL Secure Server, adresáre chránené heslom a podpora viacerých nákupných platforiem online, ako sú osCommerce a Agora..

 • Je možné hostiť obrázkové galérie pomocou Dot5Hosting?

  Áno, je možné hostiť obrázkové galérie, pretože je k dispozícii neobmedzená šírka pásma a priestor a všetky plány podporujú aplikáciu Gallery2, vedúcu aplikáciu galérie obrázkov..

 • Existujú nejaké zľavy z programu?

  Okrem úvodných ponúkaných cien neexistujú žiadne ďalšie zľavy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me