Codero v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov Codero?

Úvod do Codero

Webhostingové služby spoločnosti Codero sú priamo zamerané na obchodných a firemných používateľov. So zárukou 100% dostupnosti a certifikáciou SSAE 16 cenové plány spoločnosti Codero preskočia zdieľaný hosting úplne, tlačia vyhradený, cloudový a spravovaný hosting v popredí svojej domovskej stránky.


Spoločnosť Codero, založená v roku 1992, teraz ťaží z vedenia generálneho riaditeľa s rozsiahlymi skúsenosťami v odbore. Sayegh predtým pracoval pre spoločnosti HP, Dell a Rackspace a má deväť patentov na jeho meno. Do spoločnosti nastúpil začiatkom roku 2012. Celý riadiaci tím sa pýši pôsobivou kvalifikáciou a rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti IT.

Spoločnosť má sídlo v USA a zdá sa, že je v súkromnom vlastníctve. Codero má dve kancelárie, jednu v Lenexe, KS a druhú v Austine v štáte TX.

Hostingové plány

Codero neponúka zdieľaný hosting. Ponúkajú nespočetné množstvo špičkových hostingových plánov s rôznymi možnosťami pre každý typ hostingu vo variantoch Linux a Windows. Nie je možné podrobne pokryť každú z nich z dôvodu veľkého množstva možností, ale prejdem niekoľkými kľúčovými funkciami.

Ak hľadáte špecializovaný hosting, Coder ponúka viac ako 35 možností, ktoré sa líšia v závislosti od hardvéru servera, pamäte RAM, vyrovnávacej pamäte, procesora a ceny. Zoznam je možné filtrovať a porovnávať a získať tak stručný prehľad o špecializovaných balíčkoch, na ktoré sa pozeráte.

Môžete si tiež vybrať z troch dátových stredísk (Phoenix, Ashburn alebo Chicago), aby ste z vyhradeného servera získali najlepší možný čas odozvy. Inteligentné servery kombinujú funkcie cloudového hostingu s pohodlím a výkonom vyhradených, aj keď tieto plány majú vyššie náklady.

Cloud hosting je možné zakúpiť hodinovo alebo mesačne a dodáva sa v troch variantoch: jedno jadro plus 1 GB RAM, dve jadrá plus 2 GB RAM alebo 4 jadrá plus 4 GB RAM. Všetky ponúkajú úložisko 50 GB.

Klienti, ktorí chcú ísť na spravovaný hostingový plán, majú štyri možnosti: Vyhradené s platenou podporou, Basic Managed, Select Managed a Premium Managed. Odstraňovanie problémov a zálohy sú zahrnuté iba v najdrahšom pláne a pri týchto plánoch sa diskontuje aj platená podpora.

Uptime / Prestoje

Na rozdiel od mnohých zdieľaných webových hostiteľov, Codero kladie veľký dôraz na dostupnosť – natoľko, že poskytujú 100% záruku dostupnosti.

Spoločnosť vlastní a prevádzkuje tri dátové centrá: jedno v Ashburn, jedno v Chicagu a jedno vo Phoenixe. Webová stránka spoločnosti hovorí, že spoločnosť Codero otvorí v roku 2013 ďalšie dve dátové centrá: jedno vo Veľkej Británii a jedno v Amsterdame. Nástroje na testovanie rýchlosti umožňujú klientom určiť, ktoré dátové centrum je pre nich najlepšie.

Všetky zariadenia spoločnosti Codero sú pôsobivo upravené. Každá z nich má 12 palcové vystužené betónové steny, gumené izolované stropy a špecifikácie úrovne III. Zabezpečenie je zabezpečené prostredníctvom 24/7 personálu, CCTV, mantraps, biometrických zámkov a ďalších. Z hľadiska prevádzkyschopnosti má Codero záložné zdroje nafty, redundantné napájanie, moduly UPS N + 1 a 48-hodinové zálohovanie energie.

Codero ponúka ekologický hosting, a to ide ďalej, ako niektorí zdieľaní hostitelia, ktorí jednoducho nakupujú kredity na kompenzáciu emisií, hoci to robí aj spoločnosť. Okrem toho Codero v skutočnosti umožňuje zákazníkom zvoliť si servery s nízkou spotrebou energie a tlačí cloud hosting ako ekologickú alternatívu k tradičným hostingovým službám. Jeho dátové centrá boli upravené tak, aby používali menej elektrickej energie, a tiež vysádzajú stromy na kompenzáciu emisií.

Zálohy sú spoplatnené, pretože sú zamerané hlavne na vyhradených hostingových zákazníkov. Zahrnuté sú všetky rozpočty, od zálohovania cez FTP až po úplné spravovanie zálohovania s plánovaním.

podpora

Codero je jednou z mála hostiteľských spoločností, ktoré určujú umiestnenie svojho oddelenia technickej podpory. Celú podporu poskytujú tímy USA a podpora je k dispozícii nepretržite po celý rok. Poskytujú sa technické listy s podrobnými údajmi o presných špecifikáciách ich serverov a služieb.

Oddelenie technickej podpory je k dispozícii prostredníctvom telefónu (iba čísla v USA), Skype, live chatu (dva kanály, jeden na predaj a jeden na podporu), riedkeho, ale aktívneho informačného kanála Twitter a systému podpory vstupeniek. Je tiež možné kontaktovať Codero prostredníctvom e-mailového formulára alebo vyhľadať ich vedomostnú základňu, ktorá je komplexná a podrobná.

Spoločnosť má stavovú stránku, ktorá sa pravidelne aktualizuje, a zákazníci si tiež môžu veľmi jednoducho predplatiť aktualizácie stavu prostredníctvom RSS. S bielymi papiermi, podkladovou dokumentáciou a glosármi voľne dostupnými na webe je to jednoznačne spoločnosť, ktorá berie podporu vážne.

V správach

V marci 2011 bol Codero vystavený masívnemu útoku na DDOS s pôvodom v Číne. Útok bol zameraný na jednu konkrétnu webovú stránku hostenú v Codero, aj keď ovplyvnil aj mnoho ďalších webových hostiteľov.

V údajovom centre Phoenix bolo údajne zasiahnutých až 5 000 jeho serverov a prerušené boli aj jeho telefónne a chatové služby, čo znamená, že starosti zákazníci neboli schopní prejsť, aby zistili, čo sa stalo. Spoločnosť uverejnila aktualizácie na Twitteri.

V tom čase sa generálny riaditeľ spoločnosti Jonathan Ewart rýchlo presťahoval, aby na webovú stránku spoločnosti uverejnil blog, v ktorom vysvetlil pôvod útoku a spôsob, akým ho zamestnanci spoločnosti Codero konali. Podľa komentárov k jeho príspevku sa viera zákazníkov v Codero nezdala byť otrasená, napriek prestojom.

CNET
Codero Blog

Ovládací panel

Keďže sa Codero zameriava na špecializované hostingové plány, výber softvéru ovládacieho panela je výlučne na užívateľovi. Cpanel, Plesk a WebMatrix sú k dispozícii (možnosti systému Linux stoja navyše).

Okrem toho si používatelia môžu zvoliť svoj operačný systém z rôznych verzií systému Linux a Windows. Inštalácia systému Windows je spojená s inštalačným poplatkom a mesačným licenčným poplatkom; Inštalácia systému Linux je bezplatná.

Codero Extras

Codero neponúka tradičné bezplatné dary a poukazy, ktoré by lákali používateľov, ale má množstvo zliav a ponúk.

Novým klientom sa poskytuje zľava, ktorá platí, pokiaľ je užívateľ platiacim zákazníkom, čo je pôsobivé. Codero tiež poskytuje záruku ceny a iné zľavy a ponuky šírky pásma.

Záruka vrátenia peňazí / storno podmienky

Zdá sa, že pre zákazníkov spoločnosti Codero neexistuje záruka vrátenia peňazí. Záruka 100% dostupnosti je plusom. Všetci zákazníci, ktorí sú postihnutí zlyhaním siete, dostanú automatickú refundáciu 5% za každú hodinu prestojov, až do maximálnej výšky 100% refundácie v ktoromkoľvek danom mesiaci..

zhrnutie

Záväzok spoločnosti Codero k dokonalosti je zrejmý a jej hostingové plány sa predávajú skôr na kvalite ako na kvantite. Tento druh služby nikdy nie je lacný, ale 100% záruka dostupnosti je vzácnosť a spoločnosť Codero je jedným z mála hostiteľov, ktorí to ponúkajú v rámci svojich špecializovaných plánov..

Vďaka rozsiahlym skúsenostiam v odbore, veľkému množstvu podporných materiálov a množstvu špecializovaných a cloudových hostingových balíkov na výber si môžu firemní klienti vychutnať stabilitu a pohodlie ponúkané spoločnosťou Codero. Áno, tento druh služby stojí peniaze, ale skutočnosť, že spoločnosť môže prísť z masívneho útoku DDOS so zákazníkmi na ich strane, je dôkazom lojality, ktorú inšpiruje.

Často kladené otázky Codero

 • Aké služby hosťovania poskytuje spoločnosť Codero?

  Codero ponúka špecializovaný hosting a cloudhosting. Každá z nich prichádza v rôznych úrovniach, pričom vyššie úrovne vo všeobecnosti poskytujú väčšiu šírku pásma, miesto na disku a rýchlosť. V prípade vyhradených hostiteľov získa viac peňazí aj lepší server (napr. Rýchlejšie procesory). Majú tiež produkt s názvom Hybrid Hosting.

 • Čo je to hybridný hosting?

  Hybridný hosting je v podstate dedikovaný server so škálovateľnosťou cloudového hostingového systému. Pripojí dedikovaný server k cloudovej sieti, takže v prípade potreby ho môžete zväčšiť.

 • Takže žiadny zdieľaný hosting?

  Správny, žiadny zdieľaný hosting. Ich cloudové riešenie sa začína relatívne lacno, aby sa stalo konkurentom proti zdieľanému hosťovaniu. Ak potrebujete ďalšie informácie o cenách v cloude, kontaktujte zákaznícky servis.

 • Ponúkajú produkt špecifický pre predajcu?

  Áno. Majú špecifický predajný program, ktorý zahŕňa zľavu v závislosti od toho, aký objem servera si prenajímate.

 • Aké možnosti zabezpečenia sú k dispozícii pre zariadenie Codero?

  Ponúkajú Codero Cloud Firewall, ktorý je súčasťou všetkých balíkov hosťujúcich cloud, ktoré ponúkajú zvýšenú bezpečnosť. Poskytujú tiež ochranu DDoS prostredníctvom CloudFlare a majú možnosť spravovať služby brány firewall za príplatok.

 • Má Codero CDN?

  Áno, ponúkajú službu CDN prostredníctvom služby CloudFlare. To zahŕňa dodatočnú ochranu pred útokmi DDoS okrem zvýšenia rýchlosti webových stránok.

 • Aké možnosti zálohovania sú k dispozícii pre Codero?

  Ponúkajú ako obnova po havárii (cez EVault), tak pravidelné zálohovacie služby (cez R1Soft alebo EVault) pre svoje dedikované servery za príplatok.

 • Existuje na plánoch Codero neobmedzený priestor na disku a šírka pásma?

  Nie. Každý plán prichádza s jasnými obmedzeniami na disku a šírkou pásma.

 • Kde sa nachádzajú datacentrá Coderos?

  Prevádzkujú tri dátové centrá: vo Phoenixe, Dallase, Ashburn vo Virgínii.

 • Aký druh podpory Codero ponúka?

  Poskytujú live chat a 24/7 telefonickú podporu, ako aj vedomostnú základňu a systém predaja lístkov. Prevádzkujú tiež účet Twitter na aktualizáciu stavu svojich služieb.

 • Aký druh záruky dostupnosti poskytuje Codero?

  Poskytujú 100% záruku dostupnosti. Na váš účet pripíšu 5% za každých 30 minút výpadku servera. Úplné podmienky nájdete na stránke SLA spoločnosti Codero.

 • Ako môžem platiť pomocou Codero? Aké sú fakturačné cykly?

  Ich fakturačné cykly fungujú mesačne a zákazníci môžu platiť prostredníctvom hlavnej kreditnej karty, bezhotovostného prevodu, PayPal alebo šekom.

 • Sú k dispozícii nejaké štandardné zľavy?

  Áno. Pravidelne organizujú propagačné akcie (podrobnosti nájdete na webovej stránke), ako aj zľavy dostupné pre predplatené mesiace vopred. Majú tiež cenovú zhodu Codero.

 • Aká je zhoda ceny Codero?

  Zhoda cien je prísľubom spoločnosti Codero, aby sa zhodovala cena ktoréhokoľvek konkurenta za rovnaký produkt a službu. Potrebujete iba nahrať cenovú ponuku alebo kontaktovať zákaznícky servis s cenou a špecifikáciami, aby ste ju dostali.

 • Aké aplikácie môžem použiť?

  Codero neponúka žiadnu podporu aplikácií prostredníctvom inštalátora na jedno kliknutie. Môžete si však nainštalovať niečo podobné Softaculous pre inštalácie aplikácií jedným kliknutím pomocou ovládacieho panela za malý dodatočný poplatok.

 • Aký ovládací panel môžem používať s programom Codero?

  Na svojich cloud serveroch ponúkajú Plesk Control Panel alebo RESTful API (v závislosti od toho, pre ktorý OS sa rozhodnete). Pre svoje dedikované servery si zákazníci môžu tiež zvoliť cPanel.

 • Aké programovacie jazyky môžem používať s programom Codero?

  Pretože ponúkajú iba servery typu cloud a špecializované servery, zákazníci môžu používať ľubovoľný programovací jazyk, ktorý chcú.

 • Pomáha Codero pri migrácii webových stránok?

  Nie, nemajú pomoc s migráciou webových stránok. Odporúčajú však migračnú službu, ktorú môžete použiť za príplatok.

 • Ponúka Codero nejaké nástroje na vytváranie webových stránok?

  Nie. Spoločnosť Codero neponúka žiadne nástroje na vytváranie webových stránok ani inú pomoc pre začiatočníkov. Majú tendenciu apelovať na tých, ktorí majú väčšie potreby v oblasti hostenia.

 • Existuje pridružený program so spoločnosťou Codero?

  Áno, existuje. Program províznych predajcov spravujú prostredníctvom Commission Junction a svoje výplaty upravujú v závislosti od hodnoty predaja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map