Certifikovaný hosting: Prečítajte si naše odborné stanoviská a recenzie zákazníkov

Úvod do certifikovaného hostingu

Certified Hosting je americká webhostingová spoločnosť. To bolo pôvodne založené v roku 1999 slúžiť Fortune 500 spoločností. Kacy Carlsen je v súčasnosti generálnou riaditeľkou a spoluzakladala spoločnosť so svojím manželom Stanom. Carlsen sa objavuje v niekoľkých marketingových videách na webovej stránke spoločnosti a zdá sa, že dohliada na marketing a propagáciu spoločnosti.


Certified Hosting pôvodne poskytoval hostingové služby zo zdieľaného dátového centra v štáte Ohio. Neskôr presunul svoje služby do Atlanty a Phoenixu. Sídlo spoločnosti je v Grand Terrace v Kalifornii.

Jeho nízkonákladový zdieľaný hosting Linux je hlavnou atrakciou, ale spoločnosť ponúka aj predajcu, VPS a špecializovaný hosting.

Certifikované hostingové plány hostingu

Certified Hosting sa špecializuje na zdieľaný hosting webových stránok v systéme Linux. Existujú tri plány: Dork, Geek a Nerd. Všetky ponúkajú neobmedzený priestor na disku a šírku pásma, ale lacnejší plán umožňuje zákazníkom používať iba jedno doménové meno. V prípade najdrahšieho plánu spoločnosti Nerd dostanú klienti vyhradený protokol IP a súkromný certifikát SSL a ponúka sa tiež hosting FFMpeg.

Hostiteľský predajca je tiež rozdelený do piatich plánov, ktoré sú očíslované od 1 do 5, pričom 1 je najviac obmedzujúci. Predajcovia si môžu vybrať z úložiska 50 GB a šírky pásma 500 GB až do úložiska 300 GB a šírky pásma 1500 GB. K dispozícii je tiež spravovaný plán, 10 TB Power Reseller Server, ktorý je v podstate vyhradený serverový plán so zabudovanými nástrojmi pre predajcov.

Certified Hosting má k dispozícii päť plánov VPS: bronz, striebro, zlato, platinu a diamant. Všetky tieto plány VPS sú spravované, takže sú vhodné pre začiatočníkov aj skúsených používateľov. Všetky sú postavené na Linuxe a zahŕňajú bezplatné licencie pre cPanel a WHM.

Certifikovaný hosting ponúka dva plne spravované plány vyhradených serverov; Každý z nich má na výber niekoľko konfigurácií. Zákazníci si môžu vybrať CentOS alebo FreeBSD – v ponuke nie sú žiadne servery určené pre Windows. Užívatelia si môžu tiež zvoliť cPanel alebo Plesk na vyhradených serverových plánoch.

Spoločnosť sa veľmi zaujíma o svoje „neobmedzené“ pravidlá týkajúce sa zdieľaných plánov hostenia systému Linux. Uvádza sa v ňom, že neobmedzené v skutočnosti znamená neobmedzené, ale zle optimalizované stránky môžu byť pozastavené. Používatelia si však môžu zakúpiť doplnok Certified Protection, ktorý zaručuje, že ich web nebude nikdy pozastavený z dôvodu zvýšenia zdrojov. Namiesto toho bude presunutý na pozastavený server, kým sa problém nevyrieši. Ak to nebude možné vyriešiť, akékoľvek poplatky zaplatené za certifikovanú ochranu sa znova vydajú ako dobropis na vyhradený server, čo sa javí ako veľmi spravodlivé.

Certifikovaný prevádzkový čas prevádzkyschopnosti / prestoje

Cerfieied Hosting vlastní servery v dvoch dátových centrách. Jeden sa nachádza v Atlante v štáte Georgia a druhý sa nachádza vo Phoenixe v Arizone. Jedná sa o zariadenia triedy 1 a spoločnosť kladie veľký dôraz na plánovanie prepúšťania. Dátové centrá ponúkajú dvojhodinové zálohovanie batérie, viac generátorov, dve jednotky UPS v každom zariadení a nepretržité monitorovanie počas celého roka. Zdá sa, že spoločnosť nezdôrazňuje žiadne ekologické poverenia a nekupuje kredity za obnoviteľnú energiu.

Spoločnosť ponúka záruku dostupnosti 99,999% dostupnosti, ktorá je lepšia ako prísľub väčšiny hostiteľov vo výške 99,9%. Číslo dostupnosti je merané mesačne a je podrobne uvedené na webovej stránke, ktorá je pekná. Po 1 hodine prestojov sa zákazníkom poskytuje jednodňový kredit. Po 4 a viac hodinách prestojov dostanú zákazníci týždenný kredit. Aby si zákazníci mohli uplatniť nárok na kredit, musia podať sťažnosť písomne ​​a certifikovaný hosting musí overiť podrobnosti prostredníctvom e-mailu a súhlasiť s tým, že ich vybavenie bolo na vine. Spoločnosť má dokonca vyhradenú poštovú schránku pre nároky na prestoje.

Hostiteľ ponúka okamžité zálohy, ale zdá sa, že ide o zálohy ponúkané prostredníctvom programu cPanel – nie sú automatické.

Je skutočne osviežujúce vidieť také jasné informácie o pravidlách a certifikovaný hosting skutočne robí maximum pre to, aby upokojil myseľ zákazníkov..

Certifikovaná podpora hostingu

Podpora sa poskytuje prostredníctvom veľmi komplexného portálu pomoci, ktorý je otvorený pre verejnosť. Databáza KnowledgeBase obsahuje množstvo článkov, videonávodov a často kladených otázok. K dispozícii je tiež systém predaja lístkov, zákaznícke fóra, blog o stave služieb, všeobecný firemný blog a stránky sociálnych médií na Facebooku a Twitteri. Zákazníci používajú stránku Facebook na komunikáciu s personálom, ale informačný kanál Twitter sa používa výlučne na firemné oznámenia.

Certified Hosting má live chat box, ktorý mal viditeľne „online“ grafiku, ale pri pokuse o prihlásenie sa nenašiel nikto, kto by mi mohol položiť otázku. Zdá sa, že podpora nie je poskytovaná 24 hodín denne, 7 dní v týždni, napriek tomu, čo tvrdí jej kontaktná stránka.

Telefónne čísla sa však poskytujú pre zákazníkov z USA a zo zahraničia a poskytujú sa 24 hodín denne. Spoločnosť tiež nezvyčajne poskytuje číslo na podporu faxom.

Certifikovaný hosting v správach

Pozrel som sa na hlavné stránky technických správ, aby som získal správy o certifikovanom hostovaní, ale zdá sa, že spoločnosť nepritiahla zlý tlač.

Certifikovaný ovládací ovládací panel

Všetci zákazníci, ktorí hosťujú hosting, dostávajú štandardne cPanel a spoločnosť sa prepojí na online demo, ak si chcete vyskúšať pred nákupom. Fakturácia a podpora sa riešia prostredníctvom podporného portálu. Zákazníkom hostujúcim VPS sa poskytuje bezplatná licencia cPanel. Zákazníci vyhradeného servera si môžu vybrať medzi cPanel (s WHM) alebo Plesk Panel 10, hoci hostiteľ odporúča cPanel.

Certifikované doplnkové služby hostingu

Certifikovaný hosting ponúka Softaculous prostredníctvom cPanel, takže najbežnejšie skripty – vrátane WordPress, Drupal, osCommerce, Magento a Roundcube – sú k dispozícii ako inštalatéri na jedno kliknutie. Certifikovaný hosting ponúka online SiteBuilder, štandardný nástroj na tvorbu webových stránok so stovkami šablón. Jeho demonštračná stránka sa pýši tým, že používatelia môžu získať funkčný web online do piatich minút.

Hostiteľ tiež ponúka celý rad video skriptov vrátane PHPMotion, Mediashare, OSTube a Rayzz Just Broadcast a podporuje aj podporu FFMpeg..

Zákazníci zdieľaného hostingu dostávajú kredity služby Google AdWords vo výške 100 USD.

Certified Hosting Záruka vrátenia peňazí / zrušenie

Certifikovaný hosting ponúka veľkorysú a jasne definovanú záruku vrátenia peňazí vo všetkých plánoch okrem vyhradených serverov. Ak chcete zrušiť, všetok váš nevyužitý kredit bude vrátený. Bezplatné doménové mená sú spoplatňované obvyklou sadzbou a odpočítavajú sa z refundácie, ale názov je možné previesť mimo Certified Hosting po uplynutí 60 dní od dátumu registrácie. Pred uplynutím týchto 60 dní môžu zákazníci zmeniť svoje servery mien a naďalej používať doménu.

Súhrn certifikovaného hostenia

Certified Hosting ponúka celý rad zdieľaných a spravovaných webhostingových služieb. Jeho webová stránka je ľahko použiteľná a pôsobí ako priateľská, ale profesionálna spoločnosť. Napriek tomu, že bola založená v roku 1999, je spoločnosť stále v súkromnom vlastníctve a stále ju prevádzkujú jej zakladatelia, čo naznačuje, že je to stabilná a spoľahlivá voľba..

Je pôsobivé vidieť hostiteľa tak vopred o svojich politikách, najmä o prestojoch a neobmedzených politikách používania. Certifikovaná ochrana je fantastický doplnok, ktorý dáva nováčikom webhostingových používateľov pokoj. Certifikovaný hosting sa zjavne sústredil na to, aby bol čestný a budoval dôveru, a jeho služby vzbudzujú dojem osobného kontaktu, ktorý podobní hostitelia ako HostGator a GoDaddy v priebehu rokov stratili. Všetko, čo musíte urobiť, je ponúknuť nepretržitý chat a podporu prostredníctvom Twitteru a bude tam s niektorými z najväčších zdieľaných hostingových spoločností, ktoré sme skontrolovali.

Certifikovaný hosting Často kladené otázky

 • Poskytuje certifikovaný hosting plány hostenia systému Windows?

  V súčasnosti sa Certified Hosting zameriava iba na ponúkanie Linux Hostingových plánov, ktoré bežia na serveroch Apache s MySQL a PHP.

 • Existujú nejaké skryté poplatky v plánoch?

  Zákazníci niekedy môžu získať skvelé ceny za hosťovanie prostredníctvom certifikovaného hostingu prostredníctvom kupónov a zľavových kódov.

  Zákazníci by si však mali byť vedomí, že zľavnené ceny sú k dispozícii iba pre rok, v ktorom si kúpia plán. Po obnovení plánu sa účtuje základná cena.

  Zákazníci by si mali tiež uvedomovať využitie šírky pásma vyhradených serverov, pretože za prekročenie limitov prenosu údajov sa budú účtovať dodatočné poplatky.

 • Aký plán ponúka Certified Hosting?

  V súčasnosti ponúkajú zdieľané, predajné a špecializované plány hostingu.

  Zdieľané plány a plány predaja ponúkajú neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku. Dedikované servery umožňujú zákazníkom mať vlastný server s nastaveným množstvom pamäte RAM, diskovým priestorom a mesačnou toleranciou na prenos dát.

  Neponúkajú plány VPS.

 • Je k dispozícii bezplatná doména s plánom hostenia?

  Zákazníci, ktorí si vyberú plán hostenia na 1, 2 alebo 3 roky, dostanú bezplatnú doménu.

  Certifikovaný hosting ponúka aj bezplatnú doménu pre životný plán, vyžaduje si však včasné obnovenie plánu hostenia. Keď zaregistrujete doménu, je možné získať ochranu ID ako možnosť, ktorá vám poskytne súkromie domény whois.

 • Aké bezpečnostné funkcie podporuje certifikovaný hosting?

  Hoci spoločnosť monitoruje problémy so servermi 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zdá sa, že certifikovaný hosting nemá žiadne ďalšie bezpečnostné funkcie, ako napríklad ochranu DDoS..

 • Ako certifikovaný hosting účtuje svojim zákazníkom?

  V závislosti od vybraného plánu si zákazníci môžu zvoliť, aby sa fakturovali mesačne minimálne a najviac 3 roky.

  Spoločnosť akceptuje viacero spôsobov platby vrátane služieb PayPal, Visa, MasterCard, Discover a BitCoin.

  Je tiež možné, aby zákazníci získali zľavy na plány na základe rôznych propagačných akcií inzerovaných na stránke „Aktuálna špeciálna akcia / Promo“ certifikovaného hostingu..

 • Podporujú plány certifikovaného hostenia viac webových stránok?

  Zákazníci môžu hostiť viacero webových stránok s mnohými zdieľanými a distribučnými plánmi hostenia. Iba ich zdieľaný plán hostenia Dork je obmedzený na jednu doménu.

 • Aká záruka vrátenia peňazí ponúka Certified Hosting?

  Certified Hosting ponúka svojim zákazníkom žiadne otázky záruku vrátenia peňazí. Zákazníci môžu zrušiť plán a získať pomernú čiastku späť s výnimkou vecí, ako sú poplatky za nastavenie.

  Napríklad zákazníci, ktorí požadujú vrátenie poplatkov za plány, ktoré zahŕňajú certifikáty SSL a registráciu domény, dostanú iba refundáciu, ktorá odpočíta tieto poplatky.

 • Má certifikovaný hosting horúcu linku zákazníckej podpory?

  Zákazníci so sídlom v Severnej Amerike môžu kedykoľvek bezplatne zavolať na bezplatné telefónne číslo a získať tak podporu.

  Pre zahraničných zákazníkov je k dispozícii aj linka globálnej podpory.

  Pretože Certified Hosting je americká spoločnosť so sídlom v Grand Terrace v Kalifornii, jej zákaznícke služby sú k dispozícii iba v angličtine.

 • Kde sú umiestnené datacentrá Certified Hosting?

  Spoločnosť prevádzkuje dátové centrá na mnohých miestach v USA a Európe vrátane Phoenixu v Arizone. Atlanta, Georgia; a Amsterdam.

  Jeho dátové centrá majú množstvo skvelých funkcií vrátane redundantných zdrojov napájania a vysokorýchlostnej komunikácie poskytovanej sieťovými poskytovateľmi úrovne 1.

  Certified Hosting okrem používania dátových centier využíva aj CDN (Network Delivery Networks).

 • Čo je záruka prevádzkyschopnosti certifikovaného hostingu?

  Certifikovaný hosting ponúka 99,999% záruku dostupnosti za svoje plány. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti o potenciálnych kreditoch pre prípad výpadku, kontaktujte zákaznícky servis.

 • Môžem preniesť svoje existujúce webové stránky z iného hostiteľa?

  Certifikovaný hosting pomôže zákazníkom bezplatne preniesť ich domény a súbory webových stránok z aktuálneho hostiteľa.

  Spoločnosť potrebuje iba informácie o IP adrese predchádzajúceho hostiteľa spolu s prihlasovacími údajmi cPanel alebo FTP.

  Aj keď sú prevody bezproblémové, zákazníci by si mali byť vedomí, že neexistujú žiadne záruky, že údaje budú úplne prenesené.

 • Aké nástroje ponúka Certified Hosting pre tých, ktorí majú malé alebo žiadne skúsenosti s vývojom?

  S plánmi z Certified Hosting môžu zákazníci ľahko nastaviť svoje webové stránky pomocou inštalácií jedným kliknutím cez cPanel, ovládací panel pre všetky plány.

  Inštalácie jedným kliknutím podporujú množstvo bežne používaných platforiem, ako sú WordPress, Joomla a OpenCart.

  Pomocou týchto skriptov môžu zákazníci vytvoriť jednoduchý blog, stránku s portfóliom alebo elektronický obchod.

 • Aká podpora elektronického obchodu poskytuje certifikovaný hosting?

  V prípade elektronického obchodu spoločnosť predáva na svojich webových stránkach rôzne certifikáty SSL. Poskytujú tiež podporu pre niekoľko platforiem nákupného košíka vrátane Magento, Agora, OpenCart a OS Commerce, a to aj pri všetkých zdieľaných hostingových plánoch..

 • Aké programovacie a skriptovacie jazyky podporujú certifikované hostenie?

  Spoločnosť podporuje mnoho rôznych programovacích jazykov používaných na webe vrátane Pythonu, PHP, Perlu a Ruby on Rails.

  Poskytujú tiež prístup k CGI. Certified Hosting podporuje množstvo verzií PHP vrátane PHP 5, ako aj niekoľko špecializovaných knižníc a modulov, ako sú Curl a CPAN..

 • Poskytuje certifikovaný hosting automatické zálohy?

  Spoločnosť neuvádza, že vykonáva pravidelné zálohy na údajoch z webových stránok a neponúka žiadne konkrétne plány. Preto sa dôrazne odporúča, aby si zákazníci vytvorili vlastné zálohy, aby zabezpečili, že sa nestratia dôležité údaje.

 • Existujú nejaké obmedzenia týkajúce sa neobmedzenej politiky spoločnosti Certified Hosting?

  Certifikovaný hosting ponúka neobmedzené pravidlá, pri ktorých sa nemusíte starať o využívanie údajov pre svoje spoločné plány a plány distribúcie, pokiaľ sa váš web nestane zdrojom ošípaných a nespôsobuje problémy iným používateľom..

 • Podporuje certifikovaný hosting hosťovanie veľkej knižnice obrázkov?

  Pretože mnoho z plánov ponúka neobmedzenú šírku pásma a úložisko, je možné uložiť veľkú knižnicu obrázkov. Existujú však obmedzenia, ako sa uvádza vyššie.

 • Podporuje spoločnosť streamovanie videa alebo zvuku?

  Aj keď neexistujú žiadne konkrétne plány zamerané na streamovanie, zákazníci by mali zvážiť dedikované servery, ak chcú robiť streamovanie videa alebo zvuku.

 • Má certifikovaný hosting pridružený program?

  Áno, spoločnosť je pridruženým programom, ktorý ponúka 65 až 125 USD za predaj.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map