Brinkster v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov Brinkster?

Úvod Brinkstera

Brinkster začal v New Jersey v roku 1999 ako WebCity a založili ho Jared a Christine Stauffer. Dnes je spoločnosť stále vo vlastníctve Stauffersovcov, s Jaredom ako prezidentom a generálnym riaditeľom.


Spoločnosť a služby

V roku 2000, rok po svojom založení, sa názov spoločnosti zmenil z WebCity na Brinkster. V roku 2004 spoločnosť Brinkster – plné meno Brinkster Communication Corporation – presťahovala svoje sídlo do Phoenixu v Arizone av roku 2008 tam boli presídlení všetci jej americkí zamestnanci. Európske ústredie sa nachádza vo Frankfurte v Nemecku.

Brinkster má zákazníkov vo viac ako 175 krajinách. Má viac ako dva milióny bezplatných zákazníkov a 40 000 platiacich zákazníkov a hosťuje viac ako 60 000 domén. Brinkster ponúka obvyklú kombináciu doménových mien, webových služieb, e-mailu a webhostingu (ktorý je k dispozícii na platformách Linux aj Windows).

Webhosting od spoločnosti Brinkster sa ponúka v zdieľaných alebo vyhradených serverových balíkoch. V rámci každého z nich si môžete zvoliť malé, stredné alebo veľké riešenie hostingu so zodpovedajúcimi množstvami úložného priestoru, šírky pásma a funkciami.

Všetky balíčky sa dodávajú s najmenej jedným bezplatným názvom domény – čím väčší balík, tým viac domén získate zadarmo. Má tiež 90-dňovú záruku vrátenia peňazí (bez akýchkoľvek poplatkov za nastavenie alebo doménové meno), ak nie ste spokojní s ich službami..

Brinkster sa môže pochváliť „radikálnou podporou“, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom live chatu, e-mailu alebo telefónu.

Brinkster tiež ponúka veľmi jednoduchý web hosting zadarmo, ktorý prichádza s e-mailom a softvérom na tvorbu webových stránok. Neexistujú žiadne reklamy, ale balík je obmedzený a slúži iba pre jednoduché a malé webové stránky; získate však prístup k zákazníckej podpore.

Spoločnosť bola časopisom Visual Studio Magazine zvolená trikrát (v rokoch 2003, 2004 a 2006), ako aj editorskou voľbou pre webhosting v príručke Webhost Magazine and Buyers Guide v roku 2003. Brinkster je autorizovaný člen Global Social Zodpovednosť za webhostingovú iniciatívu (gsrwhi.org). Je zapojená do charitatívnych organizácií Svätý Vincent de Paul a charitatívnych projektov projektu Hope a tiež ponúka zvýhodnené hosťovanie neziskovým organizáciám na celom svete..

Umiestnenie servera

Dátové centrá spoločnosti Brinkster sa nachádzajú vo Phoenixe v Arizone.

Brinkster Často kladené otázky

 • Čo hostingové produkty ponúka Brinkster?

  Brinkster ponúka cloudové alebo VPS servery, nespravované dedikované servery a zdieľané serverové plány. Každý z ich plánov prichádza v rade úrovní za rôzne ceny.

 • Sú k dispozícii na serveroch Windows aj Linux?

  Áno. Všetky ich produkty sú k dispozícii v prostredí Linux aj Windows.

 • Aká podpora Brinkster ponúka?

  Ponúkajú live chat, telefón a e-mailovú podporu 24/7 pre všetky plány. Majú tiež celý rad inštruktážnych videí a vedomostnú základňu.

 • Čo ponúka ovládací panel Brinkster?

  Prístup cPanel a WHM môže byť zahrnutý do ich vyhradených hostingových plánov, ale s dodatočnými mesačnými nákladmi. Majú vlastný proprietárny ovládací panel pre svoje zdieľané plány hostenia.

 • Aké aplikácie môžem používať s Brinksterom?

  Brinkster podporuje WordPress a Joomla! V prípade iných programov neponúkajú balík aplikácií, ako je inštalácia Softaculous alebo inštalácia jedným kliknutím.

 • Kde sa nachádzajú dátové centrá spoločnosti Brinkster?

  Ich dátové centrá sú vo Phoenixe v štáte AZ. Sú tam tiež ústredia.

 • Na akom fakturačnom cykle Brinkster pracuje?

  Ich spoločné plány sa platia ročne. Ich plány na vyhradený server a cloud server sa účtujú mesačne. Akceptujú iba štandardnú platbu kreditnou kartou.

 • Existujú nejaké zľavy?

  Áno, dostanete zľavu za podpísanie dlhšej zmluvy na zdieľaný hosting. Dedikovaný a cloud hosting nemá žiadne zľavy na mieste.

 • Bude moja cena za obnovenie oveľa vyššia ako cena, ktorú dnes platím?

  Nie naozaj. Niektoré plány zahŕňajú rok bezplatnej registrácie domény, takže za druhý rok to bude nárast. Ale inak sa po obnovení neobsiahnu.

 • Pomôže mi Brinkster pri migrácii mojej stránky a domény?

  Pomôžu vám pri tomto postupe, ale nemajú nástroj domény ani migrácie ako taký. Ich podpora však opäť pomôže.

 • Môžem si zaregistrovať doménu v Brinkstere? Je to zadarmo?

  Áno môžeš. Majú dokonca iba hosting domén. Bohužiaľ to nie je zadarmo (s výnimkou prvého roku s niektorými plánmi).

 • Aké druhy zabezpečenia sú k dispozícii?

  Majú redundantný sieťový firewall a nepretržité monitorovanie siete a webového servera. Za možnosti vyhradeného servera a cloudového servera je softvérový firewall k dispozícii za príplatok.

 • Ponúka Brinkster CDN?

  Nie, neposkytujú žiadne CDN.

 • Má Brinkster nejakú ďalšiu podporu webového marketingu?

  Áno. Spolu so svojimi spoločnými plánmi ponúkajú niektoré marketingové kredity.

 • Ponúka Brinkster nástroj na vytváranie webových stránok?

  Áno. Všetky ich spoločné plány zahŕňajú nástroj na vytváranie webových stránok.

 • Aké programovacie jazyky podporuje Brinkster?

  Podporujú PHP, Perl, TCL, Flash, ASP a ASP.NET a MDAC.

 • Ponúka Brinkster záruku vrátenia peňazí?

  Áno. Poskytujú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí na všetky plány, šetria tak registračný poplatok za doménu.

 • Poskytuje spoločnosť Brinkster záruku dostupnosti?

  Áno. Zaručujú 100% dostupnosť siete. Ak je ich sieť prerušená na viac ako 5 minút súčasne, potom pripíšu kreditným účtom postihnutých zákazníkov 5% z mesačného poplatku, ktorý zákazník platí.

  Takže ak sú vaše služby s Brinksterom 100 dolárov mesačne a váš server je v režime offline na 6 minút, mali by ste získať bezplatný hosting vo výške 5 dolárov. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke SLA.

 • Ponúka spoločnosť Brinkster neobmedzené širokopásmové pripojenie a úložisko?

  Každý z ich plánov na ne má obmedzenia. Podrobnosti nájdete na webovej stránke.

 • Ponúka Brinkster akékoľvek zálohy?

  Áno. Všetky ich zdieľané plány sú zálohované denne bez ďalších poplatkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map