Atspace v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov Atspace?

Úvod do Atspace Hosting

Atspace je hostingová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2003, má sídlo v Nemecku a má pod pásom viac ako 800 000 webových stránok a viac ako 120 000 domén..


Spoločnosť bola založená s cieľom poskytovať bezplatný hosting, ale rozšírila sa aj ponuka platených zdieľaných hostingových plánov, plánov VPS a ďalších služieb, ako sú certifikáty SSL a služby registrátorov domén. Na základe vašich potrieb si môžete vybrať z niekoľkých plánov.

Plány a špecializácie

Tento poskytovateľ webhostingu ponúka niekoľko typov hostingových plánov (bezplatné, zdieľané, čiastočne špecializované a VPS)..

Zdieľané plány hostenia

Hosting zadarmo: Bezplatné hostingové plány poskytujú množstvo funkcií bez súvisiacich nákladov. Existujú určité obmedzenia a profesionálne / prémiové plány budú obsahovať viac funkcií.

Na bezplatných programoch hostenia môžete mať iba jednu doménu a zadané množstvo úložného priestoru. Atspace uvádza bezplatné hostingové plány ponúkajúce neobmedzený prenos, ale existujú nešpecifikované obmedzenia, takže akonáhle sa web stane veľmi veľkým objemom, hostiteľ môže odporúčať prechod na jeden z prémiových plánov.

V tomto priestore sú tiež lacné hostingové plány, od halierov za mesiac, ktoré zahŕňajú ďalšie domény, viac databáz MySQL a ďalšie funkcie, ako napríklad viac ako 1 e-mailový účet a správu DNS..

Zdieľané plány hostenia: Prémiové zdieľané hostingové plány siahajú od základných plánov, profesionálnych plánov, podnikového hosťovania až po plán EasyVPC spoločnosti Atspace.
Servisné plány sa pohybujú v cene, s ďalšími funkciami a výhodami na posuvnej stupnici.

Plány za vyššiu cenu majú neobmedzené domény a subdomény, ako aj FTP účty. E-mailové účty sú neobmedzené od základného prémiového plánu (iba bezplatný program má limit 1 e-mailový účet). Všetky prémiové programy ponúkajú ochranu pred spamom a vírusmi a rôzne nástroje, ako je webová analýza, starostlivosť o zákazníka a aktivačný poplatok 0,00 $.

Semifinované plány

Okrem zdieľaného hostingu ponúka Atspace tiež semi-dedikované hostingové balíčky pre tých, ktorí chcú jednoduchšiu správu bez nákladov spojených s hostingovými plánmi VPS. To by mohol byť dobrý nápad pre štartovacie miesto, ktoré predpokladá rýchly rast.

Ponúkané plány zahŕňajú štartovacie, pro a pokročilé plány s rôznym prístupom a výhodami. Všetky možnosti zahŕňajú zálohovanie údajov, neobmedzený priestor na disku a prenos údajov, neobmedzené domény a subdomény.

Hostingové plány VPS

Hostingové plány Atspace VPS ponúkajú škálovateľný plán na požiadanie, pričom najvyššia úroveň ponúka technológiu XEN True Virtualization. Ľahko použiteľný ovládací panel, 1 kliknutie na 50+ skriptov, úplný prístup SSH k používateľovi a vopred nakonfigurované knižnice servera sú niektoré z funkcií.

Atspace tiež predáva doménové mená a rôzne certifikáty SSL a ponúka plány hosťovania distribútorov.

Dátové centrá

Datacenter spoločnosti Atspace je v Nemecku a je súčasťou paneurópskej siete vlákien 1. Vďaka 24/7 monitorovacím a dieselovým generátorom spoločnosť využíva najnovšie technológie a dodáva 50gbit po celom svete.

Atspace využíva Apache v operačnom systéme Linux. Zdá sa, že spoločnosť neuviedla rozsiahle informácie o hardvéri a ďalšie informácie o sieťovej infraštruktúre.

Prehľad podpory a služieb zákazníkom

Poskytuje sa podpora, ale bezplatné účty majú k podpore len obmedzený prístup. Prémiové účty majú nepretržitý prístup k podpore.
Živý chat je k dispozícii na predpredaj.
Na podporu a technické otázky sa používa systém lístkov. Účty zadarmo nemajú prístup do systému vstupeniek, ale majú prístup k obmedzenej dokumentácii.

Monitorovanie a zálohovanie servera

Zálohy sa vykonávajú ako zdvorilostné plány prémiových programov. To isté platí pre bezpečnosť.

fakturácia & Platobné pravidlá

Platby prijímajú PayPal (plus hlavné kreditné karty) a WorldPay. Existujú politiky vrátenia peňazí, ale zákazníci by sa mali s týmito pravidlami oboznámiť, pretože existujú obmedzenia.

Záruka prevádzkovej dostupnosti

Na bezplatných účtoch je zaručená až 99,9% prevádzková doba a na ostatných programoch je zaručená 99,99% prevádzková doba. Záruky vrátenia peňazí pre niektoré účty vyšších účtov sa musia vykonať do piatich dní.

záver

Výhody používania AtSpace Hosting:

  • Mnoho plánov si môže vybrať zo zahrnutia nízkonákladových a bezplatných webových stránok
  • Bezplatné webové stránky majú na nich nulovú reklamu
  • Žiadne aktivačné poplatky
  • Založená spoločnosť
  • Podpora zahrnutá do všetkých prémiových plánov
  • Plány VPS sú škálovateľné
  • Zacky inštalátor ponúka rôzne skripty v závislosti od vášho plánu
  • Niektoré plány ponúkajú bezplatnú doménu
  • Ako motivácia pre nových zákazníkov sú často k dispozícii rôzne zľavy a propagačné akcie

Možné nevýhody

Niekedy sú hlásené výpadky stránok a slabá doba odozvy na podporu.
Aj keď je k dispozícii veľa recenzií s podrobnosťami o bezplatnom hostovaní, obmedzené recenzie online týkajúce sa prémiových služieb.

Tí, ktorí zvažujú hosting v Atspace, sa vyzývajú, aby pozorne preskúmali množstvo dostupných možností plánu, aby sa zaistilo, že získate funkcie, ktoré hľadáte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me