Atspace v roku 2020: Čo hovoria recenzie klientov Atspace?

Úvod do Atspace Hosting

Atspace je hostingová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2003, má sídlo v Nemecku a má pod pásom viac ako 800 000 webových stránok a viac ako 120 000 domén..


Spoločnosť bola založená s cieľom poskytovať bezplatný hosting, ale rozšírila sa aj ponuka platených zdieľaných hostingových plánov, plánov VPS a ďalších služieb, ako sú certifikáty SSL a služby registrátorov domén. Na základe vašich potrieb si môžete vybrať z niekoľkých plánov.

Plány a špecializácie

Tento poskytovateľ webhostingu ponúka niekoľko typov hostingových plánov (bezplatné, zdieľané, čiastočne špecializované a VPS)..

Zdieľané plány hostenia

Hosting zadarmo: Bezplatné hostingové plány poskytujú množstvo funkcií bez súvisiacich nákladov. Existujú určité obmedzenia a profesionálne / prémiové plány budú obsahovať viac funkcií.

Na bezplatných programoch hostenia môžete mať iba jednu doménu a zadané množstvo úložného priestoru. Atspace uvádza bezplatné hostingové plány ponúkajúce neobmedzený prenos, ale existujú nešpecifikované obmedzenia, takže akonáhle sa web stane veľmi veľkým objemom, hostiteľ môže odporúčať prechod na jeden z prémiových plánov.

V tomto priestore sú tiež lacné hostingové plány, od halierov za mesiac, ktoré zahŕňajú ďalšie domény, viac databáz MySQL a ďalšie funkcie, ako napríklad viac ako 1 e-mailový účet a správu DNS..

Zdieľané plány hostenia: Prémiové zdieľané hostingové plány siahajú od základných plánov, profesionálnych plánov, podnikového hosťovania až po plán EasyVPC spoločnosti Atspace.
Servisné plány sa pohybujú v cene, s ďalšími funkciami a výhodami na posuvnej stupnici.

Plány za vyššiu cenu majú neobmedzené domény a subdomény, ako aj FTP účty. E-mailové účty sú neobmedzené od základného prémiového plánu (iba bezplatný program má limit 1 e-mailový účet). Všetky prémiové programy ponúkajú ochranu pred spamom a vírusmi a rôzne nástroje, ako je webová analýza, starostlivosť o zákazníka a aktivačný poplatok 0,00 $.

Semifinované plány

Okrem zdieľaného hostingu ponúka Atspace tiež semi-dedikované hostingové balíčky pre tých, ktorí chcú jednoduchšiu správu bez nákladov spojených s hostingovými plánmi VPS. To by mohol byť dobrý nápad pre štartovacie miesto, ktoré predpokladá rýchly rast.

Ponúkané plány zahŕňajú štartovacie, pro a pokročilé plány s rôznym prístupom a výhodami. Všetky možnosti zahŕňajú zálohovanie údajov, neobmedzený priestor na disku a prenos údajov, neobmedzené domény a subdomény.

Hostingové plány VPS

Hostingové plány Atspace VPS ponúkajú škálovateľný plán na požiadanie, pričom najvyššia úroveň ponúka technológiu XEN True Virtualization. Ľahko použiteľný ovládací panel, 1 kliknutie na 50+ skriptov, úplný prístup SSH k používateľovi a vopred nakonfigurované knižnice servera sú niektoré z funkcií.

Atspace tiež predáva doménové mená a rôzne certifikáty SSL a ponúka plány hosťovania distribútorov.

Dátové centrá

Datacenter spoločnosti Atspace je v Nemecku a je súčasťou paneurópskej siete vlákien 1. Vďaka 24/7 monitorovacím a dieselovým generátorom spoločnosť využíva najnovšie technológie a dodáva 50gbit po celom svete.

Atspace využíva Apache v operačnom systéme Linux. Zdá sa, že spoločnosť neuviedla rozsiahle informácie o hardvéri a ďalšie informácie o sieťovej infraštruktúre.

Prehľad podpory a služieb zákazníkom

Poskytuje sa podpora, ale bezplatné účty majú k podpore len obmedzený prístup. Prémiové účty majú nepretržitý prístup k podpore.
Živý chat je k dispozícii na predpredaj.
Na podporu a technické otázky sa používa systém lístkov. Účty zadarmo nemajú prístup do systému vstupeniek, ale majú prístup k obmedzenej dokumentácii.

Monitorovanie a zálohovanie servera

Zálohy sa vykonávajú ako zdvorilostné plány prémiových programov. To isté platí pre bezpečnosť.

fakturácia & Platobné pravidlá

Platby prijímajú PayPal (plus hlavné kreditné karty) a WorldPay. Existujú politiky vrátenia peňazí, ale zákazníci by sa mali s týmito pravidlami oboznámiť, pretože existujú obmedzenia.

Záruka prevádzkovej dostupnosti

Na bezplatných účtoch je zaručená až 99,9% prevádzková doba a na ostatných programoch je zaručená 99,99% prevádzková doba. Záruky vrátenia peňazí pre niektoré účty vyšších účtov sa musia vykonať do piatich dní.

záver

Výhody používania AtSpace Hosting:

 • Mnoho plánov si môže vybrať zo zahrnutia nízkonákladových a bezplatných webových stránok
 • Bezplatné webové stránky majú na nich nulovú reklamu
 • Žiadne aktivačné poplatky
 • Založená spoločnosť
 • Podpora zahrnutá do všetkých prémiových plánov
 • Plány VPS sú škálovateľné
 • Zacky inštalátor ponúka rôzne skripty v závislosti od vášho plánu
 • Niektoré plány ponúkajú bezplatnú doménu
 • Ako motivácia pre nových zákazníkov sú často k dispozícii rôzne zľavy a propagačné akcie

Možné nevýhody

Niekedy sú hlásené výpadky stránok a slabá doba odozvy na podporu.
Aj keď je k dispozícii veľa recenzií s podrobnosťami o bezplatnom hostovaní, obmedzené recenzie online týkajúce sa prémiových služieb.

Tí, ktorí zvažujú hosting v Atspace, sa vyzývajú, aby pozorne preskúmali množstvo dostupných možností plánu, aby sa zaistilo, že získate funkcie, ktoré hľadáte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map