Uruchom dowolną aplikację w dowolnym miejscu dzięki Docker Hosting. W 2020 roku znajdziemy najlepsze dla Ciebie

Porównaj Docker Hosting

Deweloperzy sieci Web używają Dockera do tworzenia indywidualnych kontenerów dla swoich aplikacji, które następnie działają we własnych izolowanych środowiskach. Jednak nie wszystkie hosty są w stanie sprostać wyzwaniu hostingu Docker, więc musisz wybierać ostrożnie.


Docker zazwyczaj wymaga VPS i serwerów dedykowanych. Może działać na hostingu współdzielonym, ale traci większość swoich zalet. Pomocne jest również wybranie hosta zawierającego Docker z jego planami. Poza tym będziesz potrzebować serwera, który jest wystarczająco silny, aby wykorzystać Docker do pełnego potencjału twojego projektu.

Poniżej szczegółowo omawiamy najlepszych hostów Dockera, ale jeśli chcesz po prostu poznać najlepszych, oto oni:

 1. Hosting A2
  – Najnowocześniejsze serwery z krok po kroku instalacją Dockera
 2. LiquidWeb
 3. InterServer
 4. DigitalOcean
 5. FastComet

Jak wybraliśmy najlepsze hosty dokerów?

Przejrzeliśmy setki najlepszych firm hostingowych i znaleźliśmy te, które oferują potężny VPS i dedykowany hosting z Dockerem, który jest zainstalowany lub łatwy do zainstalowania.

Dodatkowo zawęziliśmy wybór, integrując tysiące naszych ekspertów i opinii klientów, aby znaleźć najlepszych 10 hostów Docker.

Porównywanie Docker Hosting

Docker Hosting

Czego się nauczysz

Krótko mówiąc, nauczę cię o wzlotach, upadkach i ogólnie dobrze wiedzieć o Docker Hosting. Oprócz możliwości wyboru najlepszych hostów z myślą o Dockerze, dowiesz się również o tym popularnym narzędzie do tworzenia i wdrażania aplikacji.

Zrozumienie wdrażania aplikacji w kontenerach jest przydatną funkcją, którą należy wyjaśnić. Docker działa na Linuksie, który omówię bardziej szczegółowo, gdy zajmiemy się bardziej szczegółowo.

Wprowadzenie do Dockera

Docker to narzędzie używane do tworzenia kontenerów, które pozwalają programistom spakować i wysłać wszystkie potrzebne elementy spraw, aby aplikacja działała płynnie. Kontener oznacza, że ​​nie muszą się martwić, że ustawienia na komputerze użyte do wdrożenia aplikacji powodują konflikty.

Prawdopodobnie największy kontenerowy projekt typu open source, Docker prowadzi ładunek w kierunku bardziej wydajnego świata online. Obsługa kontenerów od systemów kontroli wersji po serwery Minecraft od dawna wstrząsnęła światem tworzenia aplikacji.

Nie wirtualne maszyny robią to samo?

Dni radzenia sobie z dużymi maszynami wirtualnymi pochłaniającymi zasoby tylko po to, aby uruchomić garść małych aplikacji, już minęły. Teraz te aplikacje działają w małym, zamkniętym środowisku. Jest wolny od konfliktów oprogramowania idealne rozwiązanie dla twórców aplikacji potrzebujących stabilnych podstaw testowych – ale zastosowania Dockera są nieograniczone.

Co to jest konteneryzacja?

Konteneryzacja jest czymś w rodzaju pośrednika między bałaganem naturalnych środowisk komputerowych a sztywno segmentowanymi maszynami wirtualnymi.

Konteneryzacja w terminach laika

Docker Containers

Witryna Docker zawiera szczegółowe informacje na temat funkcji kontenerowych.

Istnieje idealna analogia do wysyłki. Z jednej strony jest gigantyczny statek towarowy, na którym każdy mały ładunek jest pakowany do ładowni i wszystko może uderzyć we wszystko inne, a wszystko to musi być ręcznie załadowane i rozładowane.

Z drugiej strony jest wiele pojedynczych łodzi, po jednej na każdy ładunek. Najlepszym rozwiązaniem jest gdzieś między tymi dwoma: wymienne, niezależne jednostki do przechowywania i wysyłki, które mogą być łatwo załadowane na wiele różnych rodzajów transportu, od gigantycznego statku towarowego do kolei.

Jak działają kontenery oprogramowania

Kontener oprogramowania zawiera kopię podstawowej aplikacji, a także wszystkie zależności – biblioteki, języki, frameworki i wszystko inne. The system konteneryzacji udostępnia interfejsy API dla systemu operacyjnego dzięki czemu interfejs między kontenerem a systemem operacyjnym na jednym komputerze jest taki sam, jak interfejs między nimi na innym komputerze.

Oznacza to, że może to być aplikacja działająca w kontenerze na lokalnej maszynie programistycznej łatwo wdrożyć na innym serwerze po prostu kopiując

Powinieneś wybrać kontener lub maszynę wirtualną?

Funkcje dokera

Funkcje dokera

Problem kontenerów vs. maszyn wirtualnych jest złożony. Jeśli pracujesz lub tworzysz aplikacje, możesz nie być pewien, który wybrać. Ten przewodnik dotyczy wszystkich tych tematów, więc czytaj dalej dowiedz się, czy Docker jest odpowiedni dla Twojego najnowszego projektu.

Docker to stosunkowo nowa technologia konteneryzacji. Umożliwia programistom i administratorom systemów wdrażanie aplikacji na serwerach internetowych w izolowanych wirtualnych kontenerach, które zapewniają wszystkie niezbędne zależności i warstwę abstrakcji systemu operacyjnego.

FunkcjaPojemnikMaszyna wirtualna
Pozwala deweloperom izolować aplikacjetaktak
Koszty ogólneNiskawyższy
Możliwość ograniczenia dostępu do zasobów?takzazwyczaj nie
Łatwość użyciaprzyjazny dla początkującychzłożony
Wymaga tego samego systemu operacyjnego dla wszystkich plikówtakNie

Jak zdobyć dokera

Jak zdobyć dokera

Kontener Docker można zainstalować na wiele sposobów. Możesz go skonfigurować w systemie Linux, Windows 10, Azure i innych systemach. „Docker Provisioner” lub sudo apt-get Vagrant może również zainstalować go, jeśli korzystasz z tych programów. Wreszcie, Docker Machine pozwoli Ci uruchomić Docker zarówno na platformach chmurowych, jak i na starszych wersjach komputerów Mac i Windows.

Strona główna Dockera

Jakie funkcje oferuje Docker?

Jedną z najważniejszych rzeczy jest znalezienie dobrego hostingu Docker, który obsługuje platformę. Będziesz chciał, aby był wstępnie zainstalowany lub możliwość samodzielnego wejścia i pobrania programów. Znalezienie doskonałego hosta nie ma sensu, tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że nie ma sposobu na zainstalowanie Docker Engine.

Jak uzyskać obraz Docker?

Po utworzeniu hosta i zainstalowaniu Docker Engine, będziesz chciał użyć Docker Hub lub podobnego repozytorium, aby znaleźć obraz Docker. Instancja obrazu jest kontenerem, więc jeden obraz może tworzyć wiele kontenerów – niezbędny zasób podczas korzystania z tej platformy.

Możesz znaleźć wszystko, od kontenera Ubuntu, obrazy od dostawców takich jak Red Hat lub wszechstronny obraz Nginx dla wszystkich potrzeb twojego serwera internetowego. Jeśli jesteś biegły w programowaniu, pracuj z tymi plikami i polecenia nie powinny stanowić problemu.

Rozwiązanie problemu środowiska

Żadna aplikacja nie jest wyspą. Każda aplikacja opiera się na zależnościach zewnętrznych – frameworki, biblioteki, wtyczki, serwery WWW, bazy danych są wykorzystywane do budowy nowoczesnego oprogramowania. Te z kolei polegają na innych bibliotekach i zależą od określonych ustawień środowiska i konfiguracje.

Unikanie komplikacji

Każda aplikacja lub zależność może zależeć od konkretnej wersji lub powodować konflikty, jeśli jest używana w połączeniu z innym oprogramowaniem. W skrócie – złożony ekosystem oprogramowania na typowym komputerze z wieloma systemami różne aplikacje mogą powodować nieprzewidziane problemy.

Na przykład – może się okazać, że aplikacja ma pewne błędy, gdy działa na jednej konkretnej wersji serwera WWW, ale jest w porządku na innej. Możesz wyśledzić źródło tych błędów (których możesz nie znaleźć lub naprawić) lub możesz po prostu wybrać wersję, która działa.

Wiele aplikacji na tym samym serwerze

Docker VM Guide

Docker ma szczegółową dokumentację na temat konfigurowania wielu usług w kontenerze.

Ale co, jeśli korzystasz z dwóch aplikacji na tym samym serwerze, z których każda ma podobny problem, ale z różnymi wersjami oprogramowania serwera WWW? Albo jakaś inna zależność.

Mówiąc, że jeśli uruchomisz wiele aplikacji na tym samym serwerze, jeśli którakolwiek z aplikacji zostanie przeniesiona na inny serwer, będziesz mieć trochę pracy. To byłoby w forma przekierowania lub odwrotnego proxy.

Konflikt oprogramowania

Typowe rozwiązania konfliktów oprogramowania

Każdy system komputerowy ma unikalne środowisko. Konkretna kombinacja sprzętu, oprogramowania układowego, systemu operacyjnego (w tym konkretnej dystrybucji i wersji), zainstalowanych języków, szczególnie konkretnej wersji każdego zainstalowanego rozszerzenia, biblioteki DLL, biblioteki, wtyczki, opcji konfiguracji. Te wraz z pozornie niepowiązanymi aplikacjami przyczyniają się do tego wyjątkowego środowiska.

Rozwiązania problemów z wydajnością

Gdy aplikacja osiągnie wystarczający poziom złożoności, te środowiskowe osobliwości mogą zacząć wpływać na wydajność.

Tu są 5 bardziej konwencjonalnych rozwiązań do rozwiązania tego problemu:

 1. Napisz lepsze oprogramowanie
 2. Twórz i utrzymuj duplikaty środowisk
 3. Segreguj aplikacje
 4. Używaj maszyn wirtualnych
 5. Rozległe badania

Ale jak te rozwiązania działają w praktyce? Spójrzmy trochę głębiej.

Napisz lepsze oprogramowanie

Wydaje się, że jest to szlachetny kierunek – próba napisania idealnego kodu oprogramowania, który w jakiś sposób nie koliduje ani nie koliduje z innym oprogramowaniem. Oprogramowanie to nie opiera się na zewnętrznych zależnościach, i jest wstecznie kompatybilny ze starszymi wersjami rzeczy. Problem polega na tym, że w rzeczywistości jest to niemożliwe.

Zachowaj zduplikowane środowiska

Zwykle będzie środowisko produkcyjne, a następnie serwer testowy i / lub programistyczny, który zostanie sklonowany z produkcji.

Nowe wersje są wypróbowywane w środowisku niepublicznym przed wdrożeniem do wersji produkcyjnej. Zakładając, że środowiska są naprawdę identyczne, daje to przynajmniej programistom szansę sprawdzenia, czy są jakieś problemy.

Podziel aplikacje na różne (wirtualne) maszyny

Jeśli firma korzysta z wielu aplikacji internetowych, każda z nich często działa na własnej maszynie (rzeczywistej lub wirtualnej) zminimalizować lub wyeliminować problem sprzecznych potrzeb – na przykład dwie aplikacje wymagające różnych wersji tej samej biblioteki.

Maszyny wirtualne do programowania

Docker Virtual Machines

Przewodnik po maszynie dokującej i maszynie wirtualnej.

Większość programistów pracuje lokalnie na swoich laptopach lub komputerach stacjonarnych. Ponieważ to środowisko jest wypełnione aplikacjami i wieloma wersjami rzeczy (dzięki g całemu kontenerowi – przenosząc go jak kontener wysyłkowy z łodzi na dok – bez martwienia się o szczegóły konfiguracji środowiskowej lub instalowanie zależności.

Różne wersje tych samych bibliotek

Kilka różnych zawartych aplikacji na tym samym komputerze może używać różnych wersji tych samych bibliotek lub mieć inne sprzeczne zależności. W porządku, ponieważ są od siebie oddzieleni.

To ostatecznie może zużywać więcej miejsca (z powodu konieczności posiadania wielu kopii niektórych rzeczy na tym samym komputerze). Mimo to jest to znikomy koszt w porównaniu do korzyści.

Rzeczy do rozważenia na temat Dockera

Docker Hosting – co warto wiedzieć

Docker jest jedną z wiodących technologii kontenerowych. Jest Open Source i może działać w dowolnym środowisku Linux z nowoczesnym jądrem. Innymi słowy, wszystko czego potrzebujesz to host, który pozwoli ci w obszarach niezbędnych do uruchomienia programu. To znaczy, większość VPS i serwerów dedykowanych (jeśli nie jesteś pewien, zapytaj!).

Zanim przyjrzymy się niektórym opcjom, podsumujmy kilka zalety korzystania z Dockera w planie hostingowym:

 • Prostota i konfiguracja z łatwością
 • Skrócony czas wdrażania
 • Bezpieczeństwo i izolacja
 • Platformy z wieloma chmurami
 • Oszczędność kosztów

W międzyczasie omówię kilka opcji, które warto zgłębić.

Shared Hosting for Docker

Jeśli masz do czynienia z hostingiem współdzielonym, sprawy mogą się nieco skomplikować. Niektóre współdzielone serwery są dostarczane z Docker wstępnie zainstalowany lub jako część instalacja jednym kliknięciem. Ale zdaje się to być rzadkie, więc możesz lepiej przejść na VPS, jeśli chcesz używać kontenerów.

Hosty systemu Linux dla Docker

Poza tym, powinieneś skupić się na znalezieniu świetnego hosta dla Linuksa, który odpowiada potrzebom twojego projektu. Przyjazność dla programistów (oczywiście) i a sporo zasobów w niskiej cenie są ogólnymi zaletami idealnego hosta Docker.

Docker przejmuje świat maszyn wirtualnych

Docker ma się dobrze, tworząc mini maszynę wirtualną. Przed kontenerami może być konieczne poczekanie na uruchomienie maszyny wirtualnej. Uruchamianie maszyn wirtualnych wymaga dużej ilości zasobów, co podnosi opłaty za hosting.

I nie zapomnij o próbach opracowania aplikacji, radząc sobie z różnorodnymi błędami, które może powodować nawet najmniejsza różnica w oprogramowaniu. Maszyny wirtualne złagodziły ten problem, ale ich waga na serwerach powoduje jeszcze więcej problemów.

Czy kontenery są przyszłością?

Ale to już przeszłość. Oczywiście maszyny wirtualne są wciąż nieocenionymi narzędziami, ale nie muszą już być stosowane w sytuacjach, w których nie należą. Docker to znacznie więcej pasujące narzędzie do użycia.

Chociaż ma własne problemy, zapalona społeczność zrobiła wszystko, aby je zminimalizować zapewniają jeszcze większą funkcjonalność do programu już tak wszechstronnego. Wtyczki mogą uruchamiać gamę od zarządzania obrazem / kontenerem, poprzez wtyczki woluminu, po sieć i połączenia.

Alternatywy dla Dockera

Jeśli nawet wtedy Docker nie wydaje się odpowiedni, istnieją inne opcje. Vagrant, oprogramowanie współpracujące z wieloma maszynami wirtualnymi, może uruchamiać środowisko Windows na Macu lub Linuksie. Chociaż żadna nie ma takiej samej popularności, alternatywy Docker są wszędzie.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz kontener, maszynę wirtualną, a może nawet jedno i drugie, potrzebujesz potężnego serwera Linux hostować na – takim, który ma wiele dostępnych opcji i jeszcze więcej narzędzi programistycznych do pracy.

Docker Plusy i minusy

Kontenery VS Maszyny wirtualne: Kto wygrywa?

Podczas gdy Docker działa bezbłędnie dla wielu aplikacji, oprogramowanie do wirtualizacji, takie jak VirtualBox VM, konkuruje z nim pod wieloma względami. Mimo że wypełniają wiele tych samych nisz, kontenery robią pewne rzeczy, których nie potrafi maszyna wirtualna, i odwrotnie. Krótko mówiąc, jeśli chcesz uruchomić wiele aplikacji i systemów operacyjnych, najlepiej jest trzymać się uświęconej maszyną wirtualną.

Plusy

 • Umożliwia tworzenie i testowanie aplikacji w kontrolowanym środowisku
 • Szybszy i lżejszy niż maszyny wirtualne o milę
 • Często łatwiejszy w konfiguracji niż całkowicie wirtualne środowisko
 • Serwer może obsługiwać więcej obrazów dokerów niż maszyn wirtualnych, zmniejszenie obciążenia i kosztów dodatkowych serwerów
 • Społeczność; dedykowani koderzy opracowali programy, które rozwiązują problemy, od trudności z konfiguracją sieci do ograniczonej obsługi systemu operacyjnego.

Cons

 • Chociaż ogólnie łatwiejsza w obsłudze niż maszyny wirtualne, nadal może być trudna w użyciu
 • Niezbyt dobry w uruchamianiu wielu aplikacji (użyj maszyny wirtualnej)
 • Ograniczona obsługa aplikacji innych niż Linux
 • Trudności w korzystaniu z kontenerów różnych systemów operacyjnych na jednym serwerze
 • Obecne maszyny wirtualne mniej problemów z bezpieczeństwem ponieważ są bardziej odizolowane

Najlepsze hosty dla Dockera

Top 3 hostów dla Docker

Który host jest właściwym wyborem, jeśli chcesz używać, Docker? Jak zawsze zależy to od twoich unikalnych potrzeb. Powyższe narzędzie pozwala filtrować hosty według określonych potrzeb. Jeśli jednak jesteś przytłoczony wszystkimi wyborami, wybraliśmy trzech gospodarzy uważamy za najlepszy podczas korzystania z Dockera.

DigitalOcean

Hosting DigitalOcean

DigitalOcean jest popularnym hostem, ale czy jest odpowiedni dla Dockera? Kopnijmy głębiej.

Wielki zwycięzca jest dość jasny: DigitalOcean bezproblemowo zapewnia hosting w chmurze, który oszczędza programistom wszelkich kłopotów. Skorzystaj z prostego API, utwórz nowy serwer w kilka sekund, i zwiększaj zasoby, ilekroć ich potrzebujesz.

DigitalOcean nie tylko udostępnia obszerne samouczki na temat konfigurowania kontenera i zarządzania nim, ale sam Docker zapewnia własny przewodnik. Jest jasne te dwa działają bezproblemowo razem, a przystępność cenowa i elegancja usług DigitalOcean czynią go najlepszym kandydatem.

LiquidWeb

Hosting LiquidWeb

LiquidWeb może być właściwym gospodarzem dla twojego projektu opartego na Docker.

Chociaż jest znacznie droższy, LiquidWeb jest również warty obejrzenia. Ten host działa głównie w chmurze, ale ma wiele opcji, od VPS w chmurze do fizycznego serwera dedykowanego.

Obszerna dokumentacja Dockera jest również dostępna tutaj. Dzięki pomocnemu wsparciu i potężnym serwerom, LiquidWeb stanowi doskonały wybór potrzebujący maksymalnej mocy.

Atlantic.Net

Hosting Atlantic.net

Atlantic.net to dobra opcja na hosting Dockera.

Ostatni to Atlantic.net, profesjonalny host stworzony specjalnie dla większych firm. Ale jeśli nie należysz do dużej firmy, nie rozpaczaj – skalowalna usługa chmury publicznej tego hosta jest wystarczająco przystępna cenowo.

Możesz wybierać spośród niektórych optymalizacji serwera (pamięć, pamięć i komputer), co jest bardzo dobre. Atlantic.net posiada niezawodną, ​​redundantną infrastrukturę wraz z kompetentne wsparcie i potężny interfejs API. Atlantic.Net to godny zaufania, profesjonalny host z najnowszą technologią.

Najlepsze internetowe narzędzia JavaScript można znaleźć na stronie HTML-CSS-JS.com: upiększacz skryptu, kompresor, ściągawka lub po prostu czytać blog.

Inne funkcje technologii

 • Dostęp do CGI
 • Podcast
 • SAAS
 • ownCloud
 • PaaS
 • OpenStack
 • Ajax
 • kędzior
 • ImageMagick
 • FFmpeg
 • LAMPA
 • memcached

Kto jest najlepszy dla Docker Hosting?

Uważamy, że A2 Hosting jest najlepszym wyborem dla Dockera.

  Logo hostingu A2

  262 recenzji

  Odwiedź A2 Hosting teraz

  lub przeczytaj naszą szczegółową recenzję

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map