Porównaj dziś hosting obrazów z naszym przewodnikiem po tym, kto robi to dobrze [i czego unikać]

Porównaj hosting obrazów

Każda witryna musi zawierać obrazy – ale niektóre witryny wymagają bardziej szczegółowych specyfikacji niż inne. I w tym aspekcie nie wszyscy dostawcy hostingu są tacy sami. Jeśli chcesz hostować witrynę z dużą ilością obrazów, zapoznaj się z naszymi wskazówkami dla najlepszych dostawców hostingu.


Obrazy mogą być przechowywane w dowolnym miejscu, ale wiele stron internetowych chce robić więcej niż tylko umieszczać obrazy na swoich stronach. Jeśli to ty, będziesz potrzebować dużej przepustowości do przesyłania, miejsca do przechowywania i aplikacji do integracji z mediami społecznościowymi.

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat naszych preferowanych hostów, ale oto podgląd 5 najlepszych hostów do hostingu obrazów:

 1. SiteGround
  – Darmowe kopie zapasowe, nieograniczona przepustowość, wiele aplikacji galerii
 2. Bluehost
 3. HostPapa
 4. HostGator
 5. GreenGeeks

Jak wybraliśmy najlepsze hosty do hostingu obrazów?

Od ponad dekady piszemy opinie ekspertów o ponad 380 dostawcach hostingu. Aby wybrać najlepsze firmy zajmujące się hostingiem obrazów, przejrzeliśmy ponad 1500 planów hostingowych i wybraliśmy te, które są wystarczająco solidne do tego zadania. Następnie umieściliśmy na liście hostów, którzy oferują dużą przepustowość i przestrzeń dyskową, a także wszelkie dodatkowe korzyści związane z hostingiem obrazów.

Na koniec poprosiliśmy prawdziwych użytkowników. Korzystając z naszej ogromnej bazy danych zawierającej ponad milion słów prawdziwych recenzji klientów, zawęziliśmy listę 10 najlepszych hostów do przechowywania zdjęć.

Hosting obrazów

Jeśli kiedykolwiek opublikowałeś zdjęcie online, prawdopodobnie korzystałeś z usługi przesyłania zdjęć. A jeśli jesteś artystą, fotografem lub innym twórcą mediów, możesz nawet użyć tych witryn do promowania swojej pracy.

Ale kiedy zaczniesz przerastać te platformy, tworzenie własnej przestrzeni online jest kolejnym logicznym krokiem. W ten sposób będziesz mieć witrynę, którą możesz nazwać własną, z kontrolą wszystkich swoich zdjęć i bez opłat licencyjnych.

Ale jeśli wybierzesz niewłaściwego dostawcę usług internetowych, możesz zostać osierocony bez wystarczających zasobów lub niewłaściwych aplikacji. Uczenie się, jak wybrać właściwy, jest kluczem do sukcesu.

Co to jest hosting obrazów?

Co to jest hosting obrazów?

Pliki graficzne muszą zostać przesłane na serwer, aby były wyświetlane online. Usługi hostingu obrazów pozwalają to zrobić. Hosting może być oferowany za darmo, w formie abonamentu lub usługi typu pay per storage.

Popularne witryny do hostingu obrazów to Flickr i Imgur. Istnieje również szereg poważniejszych usług dla profesjonalistów, często mających na celu zarabianie na nich pieniędzy. Shutterstock jest jedną z takich usług.

Przesyłanie zdjęć

Obrazy mogą być przesyłane na jeden z kilku sposobów, w zależności od wybranego dostawcy. Protokół przesyłania plików (FTP) jest zwykle dostępny tylko w przypadku usługi płatnego hostingu obrazów. Częściej stosowane są internetowe interfejsy przesyłania.

Bardzo popularne są również aplikacje na smartfony i tablety do przesyłania zdjęć. W końcu Instagram zaczynał jako aplikacja na smartfony, wyłącznie do przesyłania zdjęć do hosta i udostępniania innym osobom za pomocą tej samej aplikacji.

Opcje udostępniania online

Opcje udostępniania online

Istnieją dwa sposoby udostępniania zdjęć w Internecie i oba mają bardzo różne zastosowania.

Usługi hostingu obrazów

Usługi hostingu obrazów online, takie jak Imgur, Photobucket i Flickr, są bardzo łatwe w obsłudze. To dzięki tym usługom większość ludzi udostępnia zdjęcia online.

Przesyłanie może być tak proste, jak przeciąganie i upuszczanie obrazu z komputera. Wiele z nich pozwala na przesyłanie zdjęć i umieszczanie, bezpośredni link lub udostępnianie w mediach społecznościowych bez konieczności zakładania konta. Darmowe konta pozwalają sortować i śledzić stare zdjęcia, organizując je w albumy.

Dla użytkowników blogów, Twittera i Tumblr jest to często najlepsze i najłatwiejsze rozwiązanie. Niektórzy blogerzy i fotografowie korzystają nawet z profesjonalnych witryn do udostępniania, aby rozpocząć karierę online.

Blog osobisty

Chociaż w niektórych przypadkach działa to dobrze, są chwile, kiedy potrzebujesz czegoś bardziej zaawansowanego. Internetowy hosting obrazów rzadko pozwala na wykorzystanie przesłanych zdjęć w celach komercyjnych bez licencji, a czasem mogą nawet znak wodny twojej pracy.

Jeśli próbujesz wyrobić sobie markę, stworzenie własnej witryny to świetny pomysł. Masz większą kontrolę nad swoimi zdjęciami i wyglądem online.

Podczas gdy będziesz musiał zbudować własną publiczność, osobista strona internetowa pomoże Ci wyróżnić się z tłumu – zamiast zanurzać się w morzu selfie i memów.

Punkty do zapamiętania

Punkty do zapamiętania

Oprócz zwykłego wyświetlania obrazów, hosty obrazów oferują inne funkcje.

Specjalistyczne funkcje

W zależności od wybranego hosta możesz zamówić odbitki papierowe i wiele innych produktów zawierających zdjęcia.

Możesz ustawić licencję na swoje zdjęcia, umożliwiając innym korzystanie z nich do użytku osobistego lub komercyjnego, z przypisaniem lub bez, oraz z manipulowaniem obrazem lub bez niego. Opcje licencjonowania Creative Commons są dostępne dla użytkowników Flickr.

Inną funkcją oferowaną przez niektóre hosty obrazów jest kod HTML (HTML) do łączenia się z obrazem lub osadzania go na stronie internetowej. Inne możliwości dla twoich zdjęć obejmują tworzenie galerii zdjęć i pokazów slajdów.

Wymagania techniczne

Jeśli chodzi o wymagania techniczne, hosting obrazów jest stosunkowo prosty. Większość dedykowanych pakietów oprogramowania do galerii obrazów wymaga środowiska PHP / MySQL.

Przekazują zwykle FTP i HTTP, ale niektórzy dodali obsługę przesyłania Flash i Java, więc wymagania różnią się w zależności od wybranego oprogramowania.

Jest to mniej więcej kwestia dostępnej przestrzeni dyskowej i sposobu, w jaki chcesz ją wdrożyć w swojej witrynie. Popularność darmowych systemów zarządzania treścią (CMS) i znajomość platform takich jak WordPress skłoniła wielu użytkowników do zatrudniania ich również w tej roli.

Co oferują gospodarze

Co oferują gospodarze

Obecnie znajdziesz hosting obrazów wbudowany w pakiety hostingowe wielu dostawców.

Oprogramowanie

Możesz kupić pakiety z zainstalowanym oprogramowaniem do hostingu obrazów, galerii zdjęć i blogów ze zdjęciami, z włączoną pomocą techniczną.

Ta opcja jest idealna dla tych, którzy chcą szybko uruchomić witrynę, a także każdego, kto może potrzebować wyszkolonej pomocy po drodze.

Przechowywanie

Jeśli chodzi o przechowywanie, zawsze dobrym pomysłem jest przeczytanie drobnego druku, gdy patrzysz na plany podstawowe z obietnicami nieograniczonej przestrzeni dyskowej i przepustowości.

Koszt

Dostępna jest szeroka gama różnych planów, począwszy od kilku dolarów miesięcznie na plany podstawowe z ograniczoną pamięcią masową i wspólnym sprzętem.

Bardziej rozbudowane VPS i dedykowane plany oferują więcej funkcji, przepustowości i przestrzeni dyskowej.

kupon hostingowy

Szukasz świetnej oferty na hosting obrazów?
SiteGround – ocenione przez naszych czytelników na pierwszym miejscu – oferuje nieograniczoną przepustowość, bezpłatne kopie zapasowe i wiele aplikacji galerii. Teraz możesz zaoszczędzić do 67% na ich planach. Skorzystaj z tego specjalnego linku zniżkowego
dostać ofertę.

Nadążanie za duchem czasu

To dobra wiadomość dla nowicjuszy, ale bardziej wymagający użytkownicy mogą mieć inne wymagania. Tradycyjny hosting obrazów ewoluował, a przypadek użycia wielu usług zmienił się (lub całkowicie zniknął).

Portale społecznościowe

W ostatnich latach sieci społecznościowe, osobiste przechowywanie w chmurze i smartfony radykalnie zmieniły krajobraz. Należy o tym pamiętać, a także inne czynniki. Jednak zmiany otworzyły również nowe nisze.

Sieci społecznościowe i popularne usługi mobilne, takie jak Instagram, mają wiele ograniczeń, przez co nie nadają się do wielu zastosowań (szczególnie dla profesjonalistów). Usługi w chmurze, które bezproblemowo synchronizują się z urządzeniami mobilnymi, są darem niebios dla wielu użytkowników, ale mogą również cierpieć z powodu niedociągnięć.

Skalowalność i elastyczność

Wiele osób i małych firm nadal potrzebuje własnego hostingu obrazów z wielu powodów, a to się nie zmieni, nawet jeśli poprawią się bezpłatne usługi, lub jeśli twórcy gadżetów przekonają jeszcze więcej osób, że ich smartfony o rozdzielczości 20 megapikseli mogą iść w parze właściwe kamery.

Jednak integracja społeczna i bezproblemowy dostęp za pośrednictwem platform mobilnych (w tym przesyłania mobilnego) są bardzo istotne nawet w przypadku usług niszowych. Ważne jest, aby upewnić się, że Twój plan hostingowy dotrzyma Ci kroku, jeśli zdecydujesz się rozszerzyć lub wdrożyć nowe standardy i technologie.

Chociaż hosting obrazów pozostaje stosunkowo prosty, zawsze warto wybrać skalowalne i elastyczne plany.

Czego szukać

Czego szukać

Może jesteś fotografem lub artystą próbującym stworzyć portfolio; oddany twórca, który potrzebuje własnej przestrzeni; a może chcesz uruchomić własną usługę hostingu obrazów.

Niezależnie od przypadku, musisz mieć na uwadze kilka kluczowych funkcji:

 1. Wsparcie dla aplikacji galerii
 2. Dużo miejsca do przechowywania
 3. Dużo miejsca do poruszania się

Wsparcie aplikacji

Najważniejsze, czego będziesz szukać, to oczywiście obsługa aplikacji galerii. Przynajmniej niezbędne są podstawowe funkcje przesyłania plików, ale aplikacja ułatwi Ci życie.

Włączenie Softaculous, popularnego instalatora za jednym kliknięciem, jest dobrym wskaźnikiem, że usługa obsługuje wiele aplikacji. Możesz także zajrzeć do ręcznego instalowania aplikacji innych firm.

Jeśli chodzi o pożądane funkcje w aplikacji galerii, możesz chcieć obsługiwać wszystkie popularne typy plików graficznych (png, jpg / jpeg, bmp, gif itd.), Osadzać kody, które możesz łatwo wkleić na innych stronach, a nawet wbudowane w edytorze obrazów.

Istnieje możliwość tworzenia i sortowania albumów. oczywiście koniecznością.

Przestrzeń dyskowa i przepustowość

Każdy serwer, który przechowuje duże ilości multimediów, będzie potrzebował dużej ilości pamięci. W szczególności zdjęcia mają zwykle gigantyczne rozmiary plików. Wyświetlanie ich w całej okazałości szybko zajmie dużo miejsca.

Przyzwoita przepustowość jest również niezbędna, jeśli Twoim celem jest stać się marką o dużej renomie. Każda wizyta w Twojej witrynie kosztuje dane, a użytkownicy mogą spędzać godziny przeglądając setki zdjęć – szybko pochłaniając przepustowość! Należy o tym pamiętać przy planowaniu przyszłości.

Plany skalowalne

Jedyną rzeczą ważniejszą niż sama ilość pamięci i przepustowość jest elastyczność Twojego planu.

Jeśli nie otrzymujesz nieograniczonych zasobów i myślisz, że szybko dorośniesz, plan, który skaluje się w miarę potrzeb, może uratować życie.

Utworzyć kopię zapasową

Przechowywanie kopii zapasowych zdjęć na komputerze jest ważne, ale nigdy nie boli, aby mieć je również online.

Przywrócenie wszystkiego może zająć tygodnie, jeśli dojdzie do katastrofy – wyobraź sobie, że przeglądasz tysiące zdjęć, próbując znaleźć te, które faktycznie przesłałeś. Nie śmieszne!

Usługa tworzenia kopii zapasowych może zaoszczędzić mnóstwo czasu i zasobów.

3 najlepszych gospodarzy obrazów

3 najlepszych gospodarzy obrazów

Chociaż każdy host może teoretycznie hostować witrynę zorientowaną na obraz, istnieje kilka hostów, które są szczególnie interesujące.

SiteGround

Jak na przyzwoitego hosta, SiteGround to więcej niż praca.

Ma wiele zalet dla witryn z dużą ilością obrazów: bezpłatne kopie zapasowe, nieograniczona przepustowość i mnóstwo innych funkcji. Galerie znajdą miejsce, w którym można zadzwonić do domu na tym hoście, bez względu na to, czy korzystasz z Gallery3, Coppermine lub innej aplikacji Softaculous.

Chociaż nie ma opcji nieograniczonej przestrzeni dyskowej dla wspólnych planów, SiteGround świeci pod wszystkimi innymi względami. To host obrazu idealnie zrównoważony pod każdym względem.

iPage

Z drugiej strony iPage ma nieograniczone domeny, przepustowość i miejsce do przechowywania na jednym planie, który zawiera wszystkie niezbędne elementy.

Galeria, forum i aplikacje do blogowania pozwalają tworzyć wszechstronne strony internetowe, które wyróżniają się na tle konkurencji, a menedżer plików i kredyty marketingowe mogą ogromnie pomóc. Darmowy program do tworzenia witryn jest nieco ograniczony, ale potencjał jest duży.

Aby uzyskać proste rozwiązanie z dużą obsługą aplikacji i całą przestrzenią potrzebną do rozwoju, iPage jest tym, czego szukasz.

Liquid Web

Wreszcie, dla uznanych stron internetowych, które muszą pomieścić duży ruch odwiedzających, Liquid Web stanowi wspaniały wybór.

Najwyższej jakości serwery chmurowe, dedykowane i VPS zapewniają doskonałą wydajność. Produkty te są w pełni skalowalne, więc nigdy nie zabraknie miejsca na dane lub przepustowość.

Pamiętaj, że będziesz potrzebować dużej wiedzy technicznej do pracy z takimi zaawansowanymi serwerami – ale jeśli masz wiedzę, Liquid Web ma moc.

Plusy i minusy Premium Image Hosting

Plusy i minusy Premium Image Hosting

Plusy:

 • Idealny dla fotografów, grafików, twórców tapet / tła, modeli i artystów
 • Większa kontrola nad zdjęciami i ich prawami do licencji / użytkowania
 • Zwiększona ekspozycja online
 • Użyj swojej strony jako portfolio dla potencjalnych pracodawców
 • Otrzymuj przychody z reklam od odwiedzających
 • Brak ograniczeń co do rodzaju zdjęć, które można przesłać
 • Brak opłat za komercyjne przechowywanie zdjęć

Cons:

 • Droższe niż alternatywy online
 • Bardziej czasochłonne niż darmowy hosting obrazów online; przesyłanie może być kłopotliwe bez prostego interfejsu przeciągania i upuszczania
 • Utworzenie strony internetowej wymaga wiedzy technicznej
 • Brak ustalonej bazy użytkowników; niska oglądalność dla początkujących

Gdzie zacząć?

Gdzie zacząć?

Jeśli zdecydujesz się rzucić okiem i stworzyć własną stronę internetową, teraz wiesz, czego szukać u hosta. Być może zastanawiasz się, który jest najlepszy, aby Twoja galeria działała sprawnie.

Wydajne serwery, dużo zasobów i aktualne aplikacje przyczyniają się do zdrowego środowiska hostingu. Jeśli nie wiesz, jak zacząć, powyższe trzy hosty obejmują te cechy i są dobrym miejscem do rozpoczęcia.

A jeśli zastanawiasz się, pamiętaj, że korzystanie ze stron takich jak Flickr czy Instagram nie jest wstydem. Uruchomienie nowej witryny może być zniechęcające (i kosztowne), a tymczasem można korzystać z prostych interfejsów i bezpłatnych reklam zapewnianych przez popularne aplikacje..

Zobacz też

Oto kilka innych artykułów, które mogą Cię zainteresować:

 • Zbuduj swój własny piękny blog fotograficzny już dziś
 • Zdjęcia Skradzione? Oto, co dziś możesz zrobić
 • Jak usunąć skradzione zdjęcia online

Inne funkcje w Specjalności

 • Offshore
 • Biznes
 • Tani
 • Hosting wielu domen
 • Ochrona przed DDoS
 • Student
 • Forex
 • Nazwa domeny
 • Bezpieczne
 • Głoska bezdźwięczna
 • Streaming audio / wideo
 • Green Hosting
 • Nieograniczone strony
 • SEO

kupon hostingowy

Niezdecydowany na hoście obrazów?
Nie możesz się pomylić z SiteGround. Są czytelnikami nr 1. Zapewniają nieograniczoną przepustowość, bezpłatne kopie zapasowe i wiele aplikacji galerii. Obecnie możesz zapisać do 67% na ich planach. Skorzystaj z tego specjalnego linku zniżkowego
dostać ofertę.

Image Często zadawane pytania

 • Jakie są dobre powody, aby korzystać z hostingu obrazów?

  Gdy przechowujesz własne obrazy na serwerze swojej witryny, możesz radykalnie skrócić czas ładowania przeglądarki internetowej do poszczególnych stron, co jest lepsze w przypadku optymalizacji Twojej wyszukiwarki. Blogerzy i wydawcy internetowi znajdą większą efektywność wykorzystania przepustowości, udostępniając własne obrazy, w przeciwieństwie do ciągłego linkowania do obrazów hostowanych na innych stronach internetowych. Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem, hosting obrazów jest świetny do centralizacji lokalizacji zdjęć. Kiedy scentralizujesz swoje zdjęcia, możesz kontrolować, kto może je wyświetlać i zarabiać na swoich zdjęciach, bez obawy, że Twoje treści zostaną ponownie wykorzystane bez Twojej zgody.

 • Czy istnieją powody, by nie korzystać z hostingu obrazów??

  Jedynym powodem, dla którego należy unikać korzystania z hostingu obrazów, jest skorzystanie z hostingu zdjęć z innego źródła. Istnieje kilka przykładów, w których może to mieć zastosowanie – jeśli korzystasz ze źródła zewnętrznego, takiego jak iStock lub Getty Images, aby sprzedawać swoje zdjęcia i chcesz je promować na swoim blogu, jeśli chcesz udostępnić memy lub inną zawartość do osadzenia z sieci społecznościowej w Twojej witrynie, jeśli masz zdjęcia, które chcesz utworzyć pokaz slajdów, ale nie chcesz zintegrować nowej wtyczki z witryną.

 • Jakie są alternatywy dla hostingu obrazów?

  Jeśli nie chcesz przechowywać zdjęć w swojej witrynie, najczęściej stosowaną alternatywą jest witryna do udostępniania zdjęć, taka jak Flickr. W tej konfiguracji Flickr hostuje twoje obrazy na swoich serwerach, a następnie albo osadzasz obrazy na swojej stronie za pomocą ich kodu, albo łączysz się bezpośrednio z obrazem za pomocą odpowiedniego kodu HTML. Inną często stosowaną alternatywą jest dostawca pamięci masowej w chmurze, taki jak Dropbox. Proces hostowania obrazów w rozwiązaniu do przechowywania w chmurze jest bardzo podobny, ale może nie być rozwiązania osadzania – upewnij się, że znasz odpowiednie kodowanie HTML.

 • Czy muszę wiedzieć, jak programować, aby korzystać z hostingu obrazów?

  W zależności od tego, co wybrano jako system zarządzania treścią dla Twojej witryny, być może nie będziesz musiał znać się na programowaniu, aby móc hostować obrazy. Jednak hosting obrazów jest znacznie łatwiejszy, jeśli znasz podstawowe kodowanie HTML do publikowania obrazów, wyrównywania obrazów i dostosowywania rozmiarów obrazów, gdy zaczniesz je hostować w swojej witrynie.

 • Jakie są wymagania dotyczące hostingu obrazów?

  Hosting obrazów wymaga przechowywania na serwerze i odpowiedniego mapowania na serwerze w celu lokalizacji i renderowania plików obrazów. Jest to dość standardowa operacja dla większości serwerów. Jeśli jednak obawiasz się możliwości hostingu obrazów na swojej platformie hostingowej, skontaktuj się z dostawcą usług hostingowych, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

 • Czy mogę hostować obrazy na wspólnym planie hostingowym??

  Absolutnie. W przypadku wspólnego planu hostingowego możesz mieć pewne ograniczenia dotyczące ilości miejsca na serwerze na obrazy… ale hosting obrazu jest całkowicie możliwy. Jednak nie powinieneś mieć żadnych problemów z hostowaniem zdjęć w ramach wspólnego hostingu. Jeśli wystąpią problemy z przesyłaniem zdjęć na serwer w ramach wspólnego hostingu, prawdopodobnie istnieją ograniczenia dotyczące ilości dostępnej przestrzeni dyskowej lub maksymalnego rozmiaru pliku, który można przesłać. Skonsultuj się z dostawcą usług hostingowych, aby poznać te parametry, jeśli znajdziesz problemy z hostowaniem obrazów.

 • Co oznacza hostowanie na własnym serwerze? Nie muszę sam prowadzić serwera, prawda??

  Witryny z własnym hostingiem nie wymagają osobiście posiadania serwera i zarządzania nim w celu hostowania witryny. Zamiast tego samo hostowanie oznacza po prostu, że hosting nie jest zapewniany bezpośrednio przez zespół programistów, który utworzył system zarządzania treścią. Jeśli przechowujesz obrazy w swojej witrynie, to są one hostowane na platformie „hostowanej”. Jednak zdjęcia prawdopodobnie dzielą przestrzeń serwera z resztą treści witryny.

 • Czy potrzebuję zarządzanego hostingu, aby korzystać z obrazów hosta?

  Odpowiedź na to pytanie zależy od odpowiedzi na pytanie „ile jesteś gotów wziąć na siebie za utrzymanie swojej witryny?” Jednak większość witryn oferujących hosting zarządzany również wymaga opłaty za zarządzanie. Im bardziej złożona staje się Twoja witryna z wtyczkami i dodatkowymi funkcjami, tym większa będzie potrzeba profesjonalnie zarządzanego hostingu witryny. Tak jest w przypadku dowolnego systemu zarządzania treścią na własnym serwerze – nie tylko strony internetowej zawierającej hosting obrazów.

 • Jak Flickr wypada w porównaniu z obrazami z własnym hostingiem?

  Flickr to darmowa platforma z 1 TB przestrzeni dyskowej zawartej w bezpłatnym pakiecie. Oprócz hostingu twoich zdjęć, Flickr dodał kilka opcji w ciągu ostatnich kilku lat, aby umożliwić edycję zdjęć online. Jeśli jednak korzystasz z Flickr w przypadku obrazów hostowanych przez siebie, Twoje treści będą przechowywane na stronie internetowej innej firmy. Z tego powodu mogą wystąpić pewne problemy z szybkością strony i prezentacją treści. Wiele razy trzeba będzie również dodać wtyczkę do renderowania osadzeń w swojej witrynie, co może mieć problemy ze zgodnością z istniejącą konfiguracją zarządzania treścią.

 • Jak Dropbox wypada w porównaniu z Flickr lub obrazami z własnym hostingiem?

  Dropbox oferuje znacznie mniej wolnego miejsca do przechowywania zdjęć niż Flickr (2 GB w porównaniu do 1 TB), a ich platforma nie ma możliwości edycji zdjęć. Jeśli więc wybierasz między tymi dwiema platformami do hostingu obrazów i nie masz jeszcze oprogramowania takiego jak Photoshop lub GIMP na komputerze do edycji zdjęć, wybierz Flickr. Jeśli masz już możliwość edycji zdjęć i chcesz zaoszczędzić na pamięci na swojej platformie hostingowej, Dropbox powinien być dobrą opcją. Jeśli jednak wybierasz między Dropbox a samodzielnym hostingiem swoich zdjęć na własnym serwerze, możesz lepiej hostować z własnego serwera. Systemy zarządzania treścią, takie jak WordPress, zawierają funkcje hostowania obrazów, więc wyszukiwanie i publikowanie zdjęć jest znacznie łatwiejsze niż przechowywanie ich w Dropbox. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Dropbox, pamiętaj, że będziesz musiał wiedzieć, jak kodować znaczniki HTML dla obrazów w celu hostowania z Dropbox, ponieważ nie ma tam funkcji osadzania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map