Płatności za pośrednictwem hostingu – oto, co powinieneś wiedzieć przed zarejestrowaniem się

Ujawnienie: Twoje wsparcie pomaga utrzymać działanie witryny! Pobieramy opłatę za polecenie niektórych usług, które zalecamy na tej stronie.


Znajdź hosting z tymi funkcjami w Płatnościach

 • PayPal
 • Bitcoin
 • Wolny

Hosting i płatności

Płatności konwencjonalne

Płatności konwencjonalne akceptowane przez hosty internetowe

Niezależnie od tego, czy szukasz współdzielonego hostingu ze zniżką, czy wysokiej klasy zarządzanego konta na dedykowanym serwerze, hosting będzie kosztował. Na szczęście masz wiele opcji, jak za to zapłacić.

Tutaj jest lista płatności, które będziemy pokrywać na tej stronie, abyś mógł zrozumieć i przeważyć ich mocne i słabe strony:

 • Karty kredytowe
 • Sprawdź płatności
 • Przekazy pieniężne
 • PayPal
 • Przelew
 • Bitcoin

Karty kredytowe

W Internecie karty kredytowe stały się „walutą królestwa. Łatwiej byłoby stworzyć listę firm hostingowych, które nie biorą kart kredytowych, niż listę firm hostingowych, które to robią.

Chociaż jeśli szukasz hosta internetowego, który może pomagają przyjmować płatności kartą kredytową; zobacz naszą stronę o bramkach kart kredytowych.

Sprawdź płatności

Większość firm hostingowych stara się utrzymywać koszty na jak najniższym poziomie, co ogólnie oznacza utrzymanie dokumentacji i pracochłonne przetwarzanie do minimum.

Z tego powodu nie wszystkie firmy hostingowe akceptują płatności czekiem.

Niektórzy nie używają kart kredytowych

Niestety niektóre organizacje wystawiają tylko czeki i nie używają kart kredytowych.

Dotyczy to szczególnie małych organizacji non-profit. Często niezależni twórcy stron internetowych i małe sklepy projektowe napotykają ten problem z tymi małymi klientami – nagle wymóg płatności czekiem pojawia się w pobliżu terminu dostawy bez wspomnianego wcześniej.

Na szczęście niektóre firmy hostingowe rzeczywiście sprawdzają.

Przekazy pieniężne

Przekazy pieniężne to środki płatnicze wydawane przez duże, zaufane organizacje, takie jak Western Union lub United States Postal Service.

Oni są często stosowane zamiast czeków papierowych, z podobnych powodów. Niewiele firm hostingowych przyjmuje płatności pieniężne, ale niektóre tak.

PayPal

PayPal to forma płatności elektronicznej akceptowana niemal powszechnie w Internecie.

Działa również jako rodzaj płatności-medium, pozwalając na to sprzedającym akceptuj karty kredytowe i inne formy płatności bez konieczności zakładania kont handlowców.

Zazwyczaj opłaty za Paypal są nieco wyższe niż w przypadku kart kredytowych, ponieważ usługa łatwości obsługi oferowana przez PayPal jest dodawana do opłat kart kredytowych płaconych przez konto sprzedawcy.

Z tego powodu nie wszyscy dostawcy hostingu płacą za przyjmowanie płatności za pośrednictwem PayPal, ale wielu tak robi.

Płatności przelewem

Przelew – The Big Dog

Przelew lub przelew bankowy to metoda przesyłania pieniędzy bezpośrednio z jednego konta bankowego na inne.

Jest często używany do duże kwoty przekazanych pieniędzy między rachunkami instytucjonalnymi.

Czy są zalety przelewów bankowych??

Istnieją pewne zalety przyjmowania płatności przelewem i innych rodzajów przelewów finansowych dla dostawców usług hostingowych.

The większość płatności dokonywanych online odbywa się za pomocą karty kredytowej, karty debetowej lub bezpośrednio z konta bankowego.

Niestety, wszelkie korzyści, jakie dostawca hostingu lub właściciel witryny uzyskuje przyjmując płatności przelewem, są często przeważane.

Wynika to z dodatkowych kosztów przetwarzania płatności i innych czasochłonnych problemów związanych z śledzeniem.

Czy istnieją znaczące zagrożenia?

Przelewy bankowe wiążą się również ze znacznie wyższym ryzykiem, ponieważ większość transakcji polega na przelewaniu pieniędzy do nieznajomych (szczególnie na arenie międzynarodowej, a zwłaszcza do kas).

Przelewy bankowe i inne opcje płatności bezpośrednio na konto wymagają również dostawcy usług hostingowych udostępniać wiele informacji o koncie z ich klientami.

Jakie są wady?

Szybkość (lub jej brak) to kolejny problem z przelewami i innymi metodami transakcyjnymi opartymi na rachunku.

The problem prędkości jest to szczególnie prawdziwe w przypadku przelewów międzynarodowych. Płatności międzynarodowe nie są przetwarzane szybko.

Banki biorące udział w tym procesie muszą prowadzić działalność zgodnie z Poznaj swojego klienta (KYC) i Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML) ramy. Oznacza to, że przelew zajmuje zwykle kilka dni.

Praktyczność to kolejny problem. Większość osób po prostu przyzwyczaiło się do korzystania z kart kredytowych do swoich potrzeb związanych z płatnościami online.

Wielu po prostu nie uważa przelewów za alternatywę z wielu powodów – wygoda jest najbardziej oczywista.

Płatności Bitcoin

Płatności Bitcoin

Bitcoin to kryptowaluta, forma cyfrowych pieniędzy tworzona przez peer-to-peer, rozproszony system oprogramowania.

Oprócz tego, że jest walutą, Bitcoin to tak naprawdę system płatności. Innowacją Bitcoin jest to, że księga publiczna – sam system płatności – jest zarówno środkiem transakcja, a także rejestr wszystkich posiadanych wartości.

Bogactwo bitcoinów to nie przechowywanie monet w określonej lokalizacji określone przez jednostki rachunkowe w ramach łańcucha bloków, nad którym dana osoba ma bezpośrednią kontrolę.

Kontrola nad określoną ilością Bitcoinów odbywa się za pomocą prywatnych kluczy szyfrujących.

Co to jest Blockchain i jak to działa?

Tymczasem blockchain – księga publiczna – jest rozpowszechniany. Nie istnieje w jednym dysku lub bazie danych, ale był kopiowany w kółko przez wiele różnych osób.

Nikt nie może tego zmienić, ponieważ a zmiana byłaby niespójna.

Transakcja ma miejsce, gdy wartość jest przenoszona z klucza szyfrowania jednej osoby na drugą.

Jest to dodawane na końcu lokalnego łańcucha bloków i propagowane do reszty sieci.

Dlaczego Bitcoin jest tak wygodny jak hosting płatności??

Z tych wszystkich powodów – anonimowości, wygody, kosztów – wielu klientów hostingowych chciałoby móc zapłacić za hosting za pomocą Bitcoin.

Na szczęście niektóre firmy hostingowe zaczynają dostosowywać tę funkcję.

Gdyby anonimowość i prywatność budzą największe obawy, płacenie za hosting za pomocą Bitcoin nie wystarczy. W zależności od konkretnych potrzeb możesz także zajrzeć na hosting offshore.

Ceny płatności

Ceny i różnorodność planów

Firmy hostingowe reklamuj wszystkie wspaniałe korzyści dostaniesz od założenia swojej strony internetowej.

Filmują reklamy telewizyjne właścicieli małych firm sprzedających nowe produkty na pięknej nowej stronie internetowej hostowanej na ich platformie.

Alternatywnie, sprzedają cenę; uważają, że hosting jest towarem i wygra najniższa cena.

Problemy z zakupami wyłącznie na podstawie ceny

Klienci hostingowi zazwyczaj myślą o jednej z tych dwóch rzeczy. Albo kupują w oparciu o sprytne reklamy, które sprawiają, że czują się dobrze z nową witryną, albo kupują w oparciu o cenę.

Jest to niemożność zobaczenia, jak coś jest inne.

W tym wszystkim zapomina się faktyczne zadanie administracji strony internetowej – zadanie, które będziesz musiał podjąć po zakupie planu hostingowego i skonfigurowaniu witryny.

Czy plany hostingowe są tak różne??

Jeśli masz wrażenie, że większość planów hostingowych jest w zasadzie taka sama, to dlatego, że w większości są.

Tam jest trochę wybitne firmy robiące naprawdę wyjątkowe lub niesamowite rzeczy – szczególnie w zarządzanym świecie hostingu.

Większość klientów hostingu nie potrzebuje szczególnie wyjątkowych lub niesamowitych usług. To prawdopodobnie obejmuje ciebie.

Nie potrzebujesz najnowocześniejszej zarządzanej platformy hostingowej za 99 USD miesięcznie z rzemieślniczymi optymalizacjami WordPress (chyba że to zrobisz).

To czego potrzebujesz to solidna firma hostingowa z przyzwoitym planem za przyzwoitą cenę.

Na szczęście istnieje wiele firm, które właśnie to zapewniają.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz abonamentu VPS, czy możesz uzyskać dostęp do wspólnego konta hostingowego, istnieje kilka naprawdę dobrych opcji.

Darmowy hosting i gwarancja zwrotu pieniędzy

Darmowy hosting i gwarancja zwrotu pieniędzy

Darmowy hosting jest zwykle droższy niż jest tego wart. Hosting zawsze kosztuje coś – firmy hostingowe nie są organizacjami charytatywnymi non-profit (przez większość czasu) – i nie rozdają hostingu, chyba że w jakiś sposób mogą z tego zarobić pieniądze.

5 powodów, dla których należy unikać bezpłatnego hostingu

Tam są 5 głównych powodów, aby unikać większości darmowych planów hostingowych, miejcie to na uwadze. Każda z tych rzeczy może sprawić, że hosting stanie się nieszczęściem.

 1. Reklamy przynętowe
 2. Reklamy na banerach
 3. Dodatki do nawet podstawowych funkcji
 4. Straszna wydajność
 5. Wsparcie niskiej jakości

Tam są wiele bezpłatnych firm hostingowych z reklamami, które pozwalają założyć małą stronę internetową z ograniczoną liczbą funkcji i stron, pełną banerów reklamowych i innych irytujących dodatków.

To prawie zawsze zły pomysł. Istnieje jednak kilka dobrych, bardzo tanich lub bezpłatnych opcji hostingu dostępnych bez reklam.

Gwarancje zwrotu pieniędzy

Bez względu na to, ile przeprowadzisz badań, ile porównasz funkcji lub ile przeczytanych recenzji hostingu, możesz po prostu wybrać hosta, który nie zadziała.

kupon hostingowy

Szukasz hostingu wysokiej jakości z doskonałą gwarancją zwrotu pieniędzy?
Poznaj InMotion Hosting
, który oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Lub Hosting A2
, który zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy „Anytime”.

Jeśli ty wybierz hosta, który oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, będziesz mieć możliwość wypróbowania swojego planu hostingowego bez marnowania pieniędzy.

Powinieneś porównać hostów, którzy akceptują preferowaną formę płatności i / lub oferują gwarancje zwrotu pieniędzy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map