Najlepszy hosting SAAS: kto jest najlepszy dla Twojej witryny? [Zaktualizowano: 2020]

Contents

Porównaj SaaS Hosting

Oprogramowanie jako usługa (SaaS) to sposób na zdalne dostarczanie oprogramowania za pośrednictwem aplikacji hostowanych w sieci Web. Większość planów hostingowych nie ma wystarczającej mocy i skalowalności.


SaaS jest zazwyczaj hostowany na wirtualnych serwerach prywatnych (VPS) lub w chmurze. Plany te umożliwiają szybkie zwiększenie mocy serwera. Niezależnie od tego, czy jest zarządzany, czy niezarządzany, będziesz także potrzebował pełnej kontroli nad serwerem.

Później omówimy najlepszych hostów dla SaaS, ale oto podgląd naszych 5 najlepszych hostów SaaS:

 1. SiteGround
  – Potężne serwery VPS z doskonałym wsparciem
 2. Liquid Web
 3. Cloudways
 4. DigitalOcean
 5. Suberb Hosting

Jak wybraliśmy najlepsze hosty dla SaaS?

Przeszukaliśmy setki najlepszych hostów internetowych, aby znaleźć te, które zapewniły świetne plany chmurowe i VPS. Następnie połączyliśmy je z naszą dużą bazą danych tysięcy recenzji klientów, aby znaleźć 10 najlepszych firm hostingowych SaaS.

SaaS Hosting

Obraz polecany w SaaS

Czego się nauczysz

Pod koniec tej strony, masz nadzieję, że dobrze rozumiesz i rozumiesz SaaS Hosting. Oprócz zrozumienia, jak to działa, przeczytasz także o korzyściach, wadach i potencjalnych pułapkach, których należy unikać, wybierając plany SaaS.

Na końcu strony przedstawię ci również trzech wybranych dostawców hostingu którzy są idealni do hostingu SaaS.

Co to jest SaaS Hosting?

Oprogramowanie jako usługa (SaaS) to model rozwoju i użytkowania oprogramowania klienci uzyskują dostęp do oprogramowania zdalnie – zwykle przez przeglądarkę internetową – i płacić cykliczną opłatę abonamentową.

Większość usług obliczeniowych i przechowywania danych odbywa się na zdalnym serwerze, a użytkownik zwykle nie musi tego robić załaduj i zainstaluj oprogramowanie na własnym komputerze lokalnym (choć są wyjątki).

Historia oprogramowania jako usługi

Główna rama Komputer mainframe przez Travis Wise / Flickr

Na długo przedtem, zanim ktokolwiek użył zwrotu „Oprogramowanie jako usługa”, praktyka dzielenia się zasobami komputera zdalnego była powszechna.

Era komputerów mainframe

W latach 60. XX wieku, przed pojawieniem się komputera stacjonarnego, małe firmy, które potrzebowały dostępu do mocy obliczeniowej, wynajmowały czas na komputerach mainframe większych firm i uniwersytetów.

W firmach, które posiadały duże komputery mainframe, indywidualni użytkownicy miałby dostęp do komputera za pomocą terminala lub „cienkiego klienta” przy biurku lub stacji roboczej.

Rise of the PC

Po upowszechnieniu komputerów stacjonarnych ten tryb zużycia oprogramowania zmniejszył się. W latach 80. i 90. dominującym modelem wykorzystania aplikacji był komputer osobisty. To oczywiście przyspieszyło w nadchodzących latach, przejmując przemysł komputerowy.

Internet ponownie wprowadza przetwarzanie współdzielone

Wraz z rozwojem Internetu w latach 90. rozwinął się półhybrydowy model dystrybucji aplikacji. Oprogramowanie, które wymagało wielu użytkowników w wielu lokalizacjach, może korzystać z internet, aby połączyć kilka aplikacji klienckich z serwerem bez konieczności budowania znacznej infrastruktury.

Te aplikacje z dostępem do Internetu często nadal miały solidne aplikacje komputerowe – częściowo z nawyku programisty, a częściowo z zmniejszyć obciążenie serwera, i częściowo do zmniejszyć obciążenie sieci (to było przed dniami szybkiego internetu).

Wzrost SaaS

Wzrost modelu SaaS

W miarę jak technologia i kultura tworzenia stron internetowych ewoluowały w pierwszych dwóch dekadach XX wieku, kilka trendów przyczyniło się do szybkiego wzrostu w modelu SaaS:

 1. Rozwój przeglądarek internetowych zgodnych ze standardami
 2. Paradygmat AJAX i usługi sieciowe
 3. Wzrost popularności mediów społecznościowych
 4. Zmienność gospodarki
 5. Firmy chcą narzędzi dla zdalnych użytkowników

Przeglądarki zgodne ze standardami

Ponieważ nowoczesne przeglądarki internetowe są zgodne ze standardami, programiści mogą tworzyć aplikacje, które działają na wszystkich z nich. Mogą twórz aplikacje internetowe, które działają jak aplikacje komputerowe bez obawy o kompatybilność.

Jest to dalekie od „wojen przeglądarkowych” z lat 90., kiedy twórcy przeglądarek zbudowali funkcje, które działały tylko w ich przeglądarkach. Dni „Najlepiej oglądane z” dobiegły końca.

AJAX i usługi sieciowe

Gdy aplikacje AJAX pojawiły się po raz pierwszy w latach dziewięćdziesiątych, zadziwiły użytkowników Internetu, pracując w sposób, w jaki tylko aplikacje komputerowe miały w przeszłości. Ale technologia staje się rutyną i współcześni użytkownicy oczekują bogatych w funkcje witryn.

Powstanie mediów społecznościowych

Media społecznościowe Komputer mainframe przez Travis Wise / Flickr

Rozwój mediów społecznościowych obok AJAX również uwarunkował użytkowników, aby chcieli, aby aplikacje łączyły się ze sobą. Chcą zintegrować swoją pracę z profilami na Twitterze, Facebooku i LinkedIn.

Zmniejszone inwestycje kapitałowe

Wzrost liczby aplikacji internetowych został umieszczony między kryzysem dot-com a kryzysem finansowym 2007-08. Firmy zaczęły uważać na ogromne nakłady inwestycyjne, w tym na oprogramowanie.

Aplikacje internetowe były znacznie tańsze niż tradycyjne aplikacje komputerowe. Te oszczędności kosztów przyciągnęły przedsiębiorstwa i małe firmy do aplikacji internetowych.

Użytkownicy zdalni

Dążenie do oszczędności po kryzysie finansowym spowodowało, że firmy skorzystały z poprawy łączności, umożliwiając bardziej zdalną pracę. Zamiast latać na spotkania, ludzie mają połączenie z Internetem. Te nowi zdalni pracownicy potrzebowali sposobu dostępu do zasobów firmy gdziekolwiek byli. Przydatne okazały się aplikacje internetowe.

Aplikacje te odniosły tak duży sukces, że umożliwiły niektórym firmom całkowite zarządzanie zdalnymi pracownikami. Te nawyki utknęły nawet po ożywieniu gospodarki.

SaaS stale rośnie

Czynniki te – i wiele innych – doprowadziły do ​​ogromnego wzrostu w sektorze SaaS, napędzając obecny boom startowy i fundamentalnie zmieniające się opinie biznesu na temat zużycia oprogramowania.

Co to jest Cloud Computing?

SaaS wyjaśnione przez Microsoft Azure SaaS wyjaśnione przez Microsoft Azure

Przetwarzanie w chmurze to świadczenie usług, w tym oprogramowanie i pamięć, przez internet. Firmy oferujące przetwarzanie w chmurze są nazywane dostawcami chmury.

Obciążają klientów w oparciu o zasoby, których używają. Na przykład firmy hostingowe to dostawcy usług w chmurze. Przetwarzanie w chmurze obejmuje prawie wszystko, co dzieje się online.

Wszystko, co ma związek z przechowywaniem danych, hostingiem, strumieniowaniem wideo, analizą danych i tworzeniem aplikacji, to przetwarzanie w chmurze. W rzeczywistości korzystasz z chmury obliczeniowej podczas oglądania filmów online lub wysyłania wiadomości e-mail.

SaaS vs. PaaS

SaaS to tylko jeden z rodzajów usług w chmurze. Kolejny z nich nazywa się PaaS. PaaS oznacza platformę jako usługę. Jest to model przetwarzania w chmurze, w którym strona trzecia zapewnia sprzęt i oprogramowanie.

Dostawcy PaaS mają własną infrastrukturę do hostowania oprogramowania i udostępniania go użytkownikom w Internecie.

Korzystanie z PaaS wymaga od użytkowników więcej pracy niż w przypadku SaaS. PaaS jest zwykle używany przez programistów do tworzenia oprogramowania. Następnie mogą oferować swoje wbudowane aplikacje jako SaaS. Dostawcy oprogramowania zazwyczaj używają PaaS do opracowywania i wdrażania swoich aplikacji jako SaaS.

Public Cloud vs. Private Cloud Computing

Istnieją trzy różne sposoby wdrażania usług przetwarzania w chmurze. Są to chmura publiczna, chmura prywatna i hybrydowa. Chmura publiczna obejmuje obsługa i własność środowiska przetwarzania w chmurze przez zewnętrznego dostawcę usług w chmurze. Firmy te mogą na przykład posiadać serwery lub przestrzeń dyskową, którą udostępniają swoim klientom przez Internet.

PublicPrivateHybrid
Wiele firmJedna firmaMieszanka dwóch
Poza lokalemLokalneObie

Przetwarzanie w chmurze prywatnej ma miejsce, gdy zasoby te są wykorzystywane przez jedną firmę. Firma jest właścicielem i prowadzi własną usługę w chmurze.

Mogą albo mieć własne centrum danych, aby to zapewnić, albo hostować swoją prywatną chmurę w usługodawcy zewnętrznym. Chmury hybrydowe to po prostu połączenie prywatne i publiczne.

Typowe aplikacje SaaS

Wiele aplikacji SaaS służy do ogólnych celów, takich jak aplikacje biurowe lub przechowywanie plików. Microsoft Office jest doskonałym przykładem aplikacji ogólnego zastosowania.

Aplikacje zwiększające wydajność

Ponieważ SaaS pozwala małym firmom i start-upom tworzyć i sprzedawać oprogramowanie bez licencjonowania oprogramowania i wewnętrznych serwerów, SaaS jest dla nich popularną opcją. Ale wiele dużych firm oferuje również rozwiązania SaaS. Na przykład Microsoft Office 365 to SaaS.

Ta aplikacja w chmurze pozwala użytkownikom tworzyć, edytować i udostępniać treści z dowolnego urządzenia za pośrednictwem chmury, tjzamiast pracować i wykorzystywać przestrzeń dyskową bezpośrednio na swoich urządzeniach. Podobny pomysł pochodzi z Dysku Google i Dropbox, aplikacji, które umożliwiają użytkownikom dostęp do plików przechowywanych w chmurze z dowolnego urządzenia.

Dropbox Business
Strona główna Dropbox Business

Istnieje niezliczona liczba innych programów SaaS. SaaS to świetna opcja dla wielu różnych typów oprogramowania. Na przykład SaaS jest zwykle używany w aplikacjach dla marketing, zarządzanie projektami, księgowość i fakturowanie, e-commerce, i Menedżer ds. relacji z klientami.

SaaS do określonych celów

Luźny
Luźny
– genialne oprogramowanie zespołu

Niektóre oprogramowanie zostało opracowane z myślą o określonym celu, takim jak zarządzanie ocenami wyników pracowników. Inne oprogramowanie służy do łączenia zespołów w środowisku współpracy, takim jak Slack i Dysk Google.

Planowanie zasobów przedsiębiorstwa

Jednym z największych rynków SaaS jest obecnie oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). ERP to połączenie wszystkich procesów niezbędnych do prowadzenia firmy. Obejmują one zarządzanie zapasami i zamówieniami, zarządzanie relacjami z klientami, księgowość i zasoby ludzkie.

Oprogramowanie ERP usprawnia te procesy i pomaga organizacjom śledzić wszystkie te aspekty.

Ogólne zalety SaaS

Zalety SaaS

W porównaniu z „konwencjonalnym” modelem dystrybucji oprogramowania – zapewniającym fizyczne lub pobieralne kopie oprogramowania do zainstalowania przez użytkowników na własnych komputerach – model Software as a Service ma kilka zalet.

SaaS dla klientów

Oprócz biznesu istnieją kilka korzyści dla użytkowników:

 • Niższe koszty początkowe
 • Minimalny koszt na użytkownika
 • Szybsze wdrażanie nowych pracowników
 • Mniej skomplikowane wymagania IT
 • Łatwiejsza integracja pracowników zdalnych
 • Bardziej zintegrowana aplikacja społecznościowa

Niższe koszty początkowe i na użytkownika

SaaS oferuje znacznie niższe koszty początkowe niż w przypadku tradycyjnych pakietów oprogramowania. Firmy nie muszą płacić za drogie licencje witryn. Jeśli chcą korzystać z aplikacji SaaS, po prostu się rejestrują. Jeśli już ich nie potrzebują, po prostu anulują.

Z powodu niższego obciążenia (brak kopii klienta do zainstalowania) dostawcy SaaS mogą to zaoferować niższe koszty na miejsce w porównaniu do standardowych aplikacji korporacyjnych. To sprawia, że ​​jest tańszy w przeliczeniu na użytkownika niż konwencjonalne aplikacje.

Szybsze wdrażanie

Gdy nowy pracownik dołącza do organizacji za pomocą aplikacji SaaS, łatwo jest go skonfigurować. Wszystko, co muszą zrobić, to dodać konto użytkownika w aplikacji i są gotowe.

Prostsze wymagania IT i zdalna integracja

Ponieważ po stronie klienta nie ma nic do zainstalowania, a wszystko działa na centralnym serwerze, dział IT ma mniej do zarządzania w porównaniu ze standardowym oprogramowaniem dla przedsiębiorstw.

Aplikacja SaaS działa na serwerze. Oznacza to, że każdy może uzyskać do niego dostęp w dowolnym miejscu. Aplikacje SaaS są atrakcyjne dla firm, które zatrudniają wielu zdalnych pracowników korzystających z własnych maszyn. Z tego powodu komunikacja oprogramowanie takie jak Slack jest bardzo popularne z tymi firmami.

Łatwiejsza integracja z mediami społecznościowymi

Ponieważ aplikacja SaaS jest zarządzana centralnie, łatwo jest zintegrować media społecznościowe. Użytkownicy mogą chcieć użyć istniejącego konta w mediach społecznościowych do rejestracji. Wiele aplikacji SaaS może to zrobić.

SaaS dla firm

SaaS ma wiele zalet dla firm. Główną zaletą jest uproszczona struktura kosztów. Wystarczy, że podadzą kilka szczegółów w formularzu online, aby natychmiast uzyskać dostęp do zaawansowanych aplikacji biznesowych.

Model SaaS to tańsze niż płacenie za infrastrukturę IT na miejscu. Mniejsze firmy lubią te aplikacje, ponieważ nie muszą inwestować we własne serwery.

SaaS Prostota

Aplikacje SaaS ” główną zaletą jest prostota. Ponieważ nie wymagają oprogramowania klienckiego, łatwo jest wprowadzić nowych pracowników. Wystarczy, że firma utworzy nowe konto użytkownika.

Ponieważ aplikacje SaaS znajdują się na centralnym serwerze, SaaS jest bardzo atrakcyjna dla firm, które wykonują wiele pracy ze zdalnymi pracownikami. Wiemy z doświadczenia. WIHT ze swoimi pisarzami i redaktorami rozproszonymi po całym świecie, intensywnie wykorzystuje narzędzia SaaS śledzić, co należy zrobić.

kupon hostingowy

Szukasz świetnej oferty na hosting SaaS?
SiteGround – oceniany przez czytelników na pierwszym miejscu – zapewnia szybkie serwery, codzienne bezpłatne kopie zapasowe i doskonałe wsparcie techniczne. Zbierać na 67% na tych popularnych planach, korzystając z tego ekskluzywnego łącza rabatowego
.

Zalety dla programistów

Sekcja SaaS na stronie internetowej Oracle Sekcja SaaS na stronie internetowej Oracle

Zalety dla programistów i programistów firmy obejmują:

 • Przewidywalny strumień przychodów
 • Kompatybilność i zależność
 • Bariera niskiej sprzedaży
 • Brak wielu wersji
 • Aktualizacje jednopunktowe, cykl wydania
 • Brak aktualizacji i jeden serwer
 • Niski koszt krańcowy na klienta
 • Subskrypcje SaaS są wysoce skalowalne

Kompatybilność i zależność

Ponieważ programiści mogą kierować się standardami internetowymi, nie muszą się martwić zgodnością systemu operacyjnego klienta.

Ponieważ oprogramowanie mieszka w jednym miejscu, jest łatwiejsze zarządzanie zależnościami. Wszystkimi komponentami aplikacji zarządza dostawca.

Nie ma potrzeby instalacji – bariera niskiej sprzedaży

Nie trzeba instalować oprogramowania klienckiego. Aplikacja jest używana przez przeglądarkę internetową. Niektóre aplikacje i tak udostępniają wersje stacjonarne. Brak konieczności instalowania to zdecydowanie oszczędność czasu i stresu.

Ponieważ nie ma nic do zainstalowania, klienci są chętniej wypróbujesz aplikacje SaaS. Wielu programistów oferuje wersję próbną, aby potencjalni klienci mogli zobaczyć, jak dobrze działa aplikacja, zanim się na nią zgodzą.

SaaS Revenue

Jedną z głównych zalet SaaS jest to, że dostawcy mają przewidywalny strumień przychodów. Klienci kupują umowę miesięczną lub roczną, a jeśli chcą nadal korzystać z oprogramowania, muszą za to zapłacić. one nie może utrzymać starszej wersji jak w Microsoft Office.

Jest to jeden z powodów, dla których Microsoft przeniósł swój własny model biznesowy pakietu Office do chmury za pomocą usługi Office 365.

Obsługa wielu klientów

Dostawcy muszą tylko wypchnąć swoje oprogramowanie na jeden serwer. Nie ma znaczenia, z jakiego systemu operacyjnego działa klient. Dostawcy SaaS mogą obsługiwać systemy Windows, Mac, Linux i urządzenia mobilne, pisząc aplikacje internetowe zgodne ze standardami.

Brak aktualizacji i jeden serwer

Dzięki tylko jednej aplikacji na serwerze nie ma aktualizacji klienta. Po prostu wypchnij najnowszą wersję na serwer produkcyjny, a Twoi użytkownicy będą mieli ją podczas logowania.

Do wdrożenia jest tylko jeden serwer, który ułatwia zarządzanie wdrożeniami. Jeśli Twoja aplikacja jest popularna, możesz potrzebować wielu serwerów z równoważeniem obciążenia i sieci CDN do obsługi ruchu. Mniejsze aplikacje mogą sobie poradzić z prostszymi wdrożeniami.

Niski koszt krańcowy

Przy centralnym serwerze i bez aktualizacji klienta krańcowy koszt na użytkownika jest minimalny.

The niski koszt krańcowy każdego klienta oraz względną łatwość przemieszczania się między jednym rodzajem planu a drugim. To sprawia, że ​​model biznesowy „freemium” jest realny. Pomaga stymulować wzrost zmniejsza ryzyko zakupu.

Problemy z SaaS

Problemy i wady oprogramowania

Choć SaaS jest świetny, nie jest pozbawiony wad.

 • Obawy dotyczące bezpieczeństwa
 • Obawy dotyczące prywatności
 • Brak fizycznej kopii
 • Konieczność zarządzania serwerem.
 • Awarie mogą się zdarzyć
 • Obawy dotyczące wydajności

Ponieważ dane klientów są regularnie przesyłane przez Internet i przechowywane przez zespół programistów, bezpieczeństwo jest niezwykle ważne.

SaaS Prywatność i bezpieczeństwo

Niektóre osoby mają podstawowe problemy z zarządzaniem danymi i przetwarzaniem danych przez osoby trzecie – albo z powodu szczegółowe wymagania prawne (powszechne w pracy dla rządu federalnego USA) lub z powodów filozoficznych.

Brak kopii fizycznej

Ponieważ cała aplikacja znajduje się na serwerze, nie ma fizycznej kopii programu do zainstalowania. Dla niektórych osób jest to funkcja. W innych sytuacjach może to być wadą. Nie jesteś właścicielem fizycznej kopii oprogramowania w zależności od bieżącej rentowności firmy i ich ciągłe wsparcie dla produktu.

Niektóre popularne aplikacje SaaS oferują klientów stacjonarnych dla tych, którzy ich chcą.

Zarządzanie serwerem

Innym poważnym problemem jest potrzeba zarządzania serwerami. Aplikacje komputerowe nadal mogą działać, ale aplikacje internetowe nie mogą być używane w przypadku awarii serwera. Awarie mogą się zdarzyć, gdy firma dołoży wszelkich starań, aby ich uniknąć.

Obawy dotyczące wydajności

Dostęp do oprogramowania online ze zdalnego centrum danych powoduje problemy z wydajnością w porównaniu z oprogramowaniem na komputerze lokalnym. Jeśli na serwerze lub w połączeniu internetowym między użytkownikiem a aplikacją występuje wąskie gardło, to jest to może powodować długie czasy reakcji.

Twoje serwery mogą czasami mieć awarie. Jeśli serwer przestanie działać, klienci nie będą mogli uzyskać dostępu do Twojej aplikacji.

Hosting dla aplikacji SaaS

Dla programistów aplikacji SaaS hosting i zarządzanie serwerami wymagane, aby utrzymać prawie 100% czasu sprawności jest kluczową częścią planowania biznesu i IT.

Zarządzany hosting SaaS

Wielu – być może większość – twórców oprogramowania jako aplikacji nie uruchamiają bezpośrednio własnych serwerów i nie zarządzają nimi. Dotyczy to szczególnie startupowych firm SaaS, dla których inwestycja kapitałowa po prostu nie ma sensu.

Zamiast tego polegają na skalowalnych, opartych na chmurze zarządzanych planach, stając się konsumentami „infrastruktury jako usługi”.

To pozwala im skoncentrować się na podstawowej działalności, pozostawiając hosting i zarządzanie serwerami eksperci zajmujący się zapewnianiem doskonałej obsługi.

VPS jest królem

Dlatego Preferowanym wyborem są plany Virtual Private Server (VPS) dla rozwiązań hostingowych SaaS. Plany VPS zapewniają znacznie więcej zasobów niż przydzielono ci w udostępnianych planach hostingowych.

Chociaż wiele hostowanych hostów obejmuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku, firmy nadal będzie ograniczać korzystanie z tych zasobów do małych stron internetowych.

Wynika to z faktu, że dzielisz zasoby z innymi kontami na tym samym serwerze, a zatem pobierasz ich zasoby, jeśli użyjesz zbyt dużo. To sprawia, że ​​plany dzielone są nieodpowiednie lub aplikacje SaaS.

Zarządzanie serwerami VPS

VPS, w przeciwieństwie do serwerów dedykowanych, jest zwykle w pełni zarządzany. Oznacza to, że możesz mieć wiele z nich zalety dedykowanego serwera bez martwienia się o zarządzanie serwerem.

Ale dzięki planom VPS nadal zazwyczaj uzyskujesz dostęp root do swojego serwera. Oznacza to, że możesz przejąć kontrolę nad serwerem i zasobami, jeśli chcesz.

VPS są często bardzo skalowalne. To znaczy możesz szybko dodać więcej zasobów na konto hostingowe, gdy zwiększa się ruch lub Twoja aplikacja się rozwija.

Czego szukać na hoście SaaS

Czat na żywo przez Bluehost Czat na żywo przez Bluehost
.

Zarządzany hosting w chmurze można znaleźć u prawie każdego dostawcy hostingu.

Jedną z najważniejszych rzeczy, których chcesz szukać, są wysokie umowy SLA lub umowy dotyczące poziomu usług.

Dzięki temu dowiesz się, jaki czas dostępności mogą zagwarantować w planach VPS.

SaaS Uptime

Ponieważ aplikacje SaaS działają online, każda minuta przestoju może wiązać się z dużymi kosztami dla Twojej firmy. Możesz znaleźć niektóre firmy hostingowe, które oferują 100% dostępności. Parzysty czas sprawności 99,98% są całkiem przyzwoici.

Obsługa klienta

Będziesz także chciał znaleźć firmę, która ma silny zespół obsługi klienta. Jeśli coś pójdzie nie tak ze środowiskiem hostingowym, problem należy rozwiązać jak najszybciej.

Niezbędne minimum to szybkie odpowiedzi na zgłoszenia obsługiwane z panelu sterowania. Jeszcze lepiej jest Wsparcie telefoniczne na żywo 24/7 lub dedykowany członek wsparcia przypisany do ciebie.

Upewnij się również, że dostawca usług hostingowych umożliwia wykonywanie regularnych kopii zapasowych i że możesz łatwo odzyskać te kopie zapasowe tak szybko, jak to możliwe.

Plusy i minusy SaaS

Plusy i minusy SAAS

Zanim przejdziemy do naszych trzech zwycięzców pod względem dostawców najlepszych hostów, oto ostatnie podsumowanie zalet i wad SaaS Hosting.

Plusy

 • Strumień bieżących dochodów
 • Minimalny koszt na użytkownika
 • Proste wymagania IT
 • Nie ma potrzeby aktualizacji
 • Łatwy w konfiguracji
 • Łatwy w obsłudze zdalni użytkownicy

Cons

 • Potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa
 • Dane zewnętrzne przetwarzające dane
 • Brak fizycznej kopii oprogramowania
 • Awaria oznacza brak dostępu do aplikacji

Najlepsze hosty SaaS

Najlepsze hosty SAAS

Oto niektóre z najlepszych dostawców hostingu dla tych, którzy chcą hostować aplikacje SaaS. Wszyscy są notorycznie zaufane marki, więc jesteś w dobrych rękach.

SiteGround

SiteGround SaaS Porównaj Hosting Siteground dla SaaS

Naszym najlepszym wyborem do hostingu w chmurze SaaS jest SiteGround. Ich serwery chmurowe VPS są oparte na superszybkiej architekturze SSD
który jest w pełni skonfigurowany i zarządzany dla Ciebie.

Wykonują także automatyczne codzienne kopie zapasowe konta w celu zabezpieczenia aplikacji przed katastrofami.

Możesz dokonać wyboru spośród pięciu centrów danych, dodając CDN do swojego konta w celu zwiększenia prędkości ładowania.

Ich zespół wsparcia jest kolejnym dobrym powodem do rozważenia SiteGround. Nie ma czasu oczekiwania na telefon i czat na żywo oraz odpowiedzi na obsługa biletów w mniej niż 10 minut.

HostGator

HostGator SaaS Porównaj Hostgator
hosting dla SaaS

Aby uzyskać tańsze plany VPS niż SiteGround, sprawdź Hostgator. Zapewniają pełny dostęp do katalogu głównego i natychmiastowe skalowanie zasobów za pomocą jednego kliknięcia.

Ich plany obejmują również potężny instalator skryptów, który pozwala instalować niestandardowe skrypty lub aplikacje.

Chociaż zapewniają tylko cotygodniowe kopie zapasowe, a nie codziennie, jak robi to SiteGround.

Chociaż HostGator ci to daje zaawansowana niezawodność sieci z nadmiarową mocą i kilkoma dostawcami przepustowości.

Liquid Web

LiquidWeb SaaS Porównaj Płynny hosting dla SaaS

Aby uzyskać 100% gwarancji nieprzerwanego działania, musimy dać Liquid Web miejsce na liście zwycięzców.

Zapłacisz trochę więcej za ich wydajne plany VPS
.

Ale do tego dostajesz ogromną ilość miejsca na dysku i przepustowość, a także bezpieczeństwo zerowego przestoju.

Serwery są w pełni zarządzane i obejmują Ochrona przed atakami DDoS, zaawansowane zabezpieczenia i zintegrowana zapora ogniowa.

Otrzymujesz pełny dostęp do roota i kontrolę cPanel.

Inne funkcje technologii

 • Dostęp do CGI
 • Podcast
 • ownCloud
 • PaaS
 • Doker
 • OpenStack
 • Ajax
 • kędzior
 • ImageMagick
 • FFmpeg
 • LAMPA
 • memcached

oferty hostingu

Szukasz poważnego hostingu SaaS?
Wydajny hosting Liquid Web zapewnia natychmiastową skalowalność i 100% czasu sprawności. Są znani z doskonałego wsparcia technicznego. Użyj tego linku zniżkowego
zaoszczędzić do 50% na swoich planach VPS.

SAAS Często zadawane pytania

 • Co to jest zewnętrzny dostawca SaaS?

  SaaS oznacza Software as a Server. Jest to model biznesowy, w którym płacisz za oprogramowanie, takie jak aplikacja do blogowania, a dostawca tego oprogramowania utrzymuje oprogramowanie dla Ciebie.

  W niektórych przypadkach oprogramowanie może być dostarczane bezpłatnie, z opcją odpłatną.

  Jednym z najpopularniejszych dostawców SaaS jest obecnie WordPress. Możesz hostować swojego bloga, a nawet całą witrynę internetową w witrynie WordPress za darmo. Za dodatkową opłatą możesz nawet korzystać z własnej domeny.

 • Jakie są ograniczenia związane z korzystaniem z SaaS zamiast funkcji hostingu własnego?

  W większości przypadków dostawcy SaaS oferują mniej opcji dostosowywania i funkcji dodatkowych niż alternatywy hostowane przez siebie.

  Ponadto, jeśli korzystasz z planu hostingowego dla swojej witryny i SaaS dla swojego bloga lub innej funkcji, odwiedzający będą musieli opuścić Twoją witrynę, aby uzyskać dostęp do tej funkcji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map