Najlepszy hosting ochrony przed DDoS: kto jest najlepszy dla Twojej witryny? [Zaktualizowano: 2020]

Porównaj hosting ochrony przed DDoS

Osoby atakujące DDoS (Distributed Denial of Service) mogą sprowadzić Twoją witrynę i firmę w ciągu kilku minut. Nie każdy host zapewnia wysoką jakość ochrony przed atakami DDoS.


Istnieją jednak firmy hostingowe specjalizujące się w ochronie przed atakami DDoS. Tacy dostawcy zazwyczaj używają różnych technik do ochrony Twojej witryny, w tym CDN podmiotów trzecich, takich jak Cloudflare i oprogramowanie prawnie zastrzeżone.

Oto krótki przegląd najlepszych 5 hostów do ochrony przed DDoS:

 1. Hosting InMotion
  – Oferuje łagodzenie DDoS, wsparcie techniczne 24/7
 2. HostPapa
 3. LiquidWeb
 4. Rozwiązanie sieciowe
 5. FamousHost

Jak wybraliśmy najlepsze hosty do ochrony przed DDoS?

Oceniliśmy ponad 1000 planów hostingowych, umieszczając na krótkiej liście te, które zapewniają określone narzędzia łagodzące DDoS, takie jak zapory ogniowe, filtrowanie ruchu i systemy obrony DoS.

Następnie sprawdziliśmy, które plany zapewniają doskonałe wsparcie techniczne i proaktywne monitorowanie.

Sprawdziliśmy tę listę w oparciu o opinie klientów, analizując naszą ogromną bazę opinii użytkowników.

Hosting ochrony DDoS

Ochrona DDoS to usługa oferowana przez niektórych dostawców hostingu. Jest dalej oferowany przez dostawców usług internetowych i firmy infrastruktury internetowej w celu zwalczania skutków ataku DDoS.

Skuteczna ochrona przed atakami DDoS polega na tym, że prawdopodobieństwo ataku na twoją stronę jest mniejsze. Osoby odwiedzające Twoją witrynę są również mniej narażone na wpływ niskiej wydajności witryny podczas ataku.

Co to jest atak DDoS?

DDoS oznacza „rozproszoną odmowę usługi”. Atak DDoS ma miejsce, gdy sieć komputerów jest używana do jednoczesnego wysyłania dużej liczby żądań do serwera WWW.

Żądania maksymalizują zasoby serwera internetowego. Zwykle skutkuje to prawidłowymi odwiedzającymi witrynę nie można uzyskać dostępu do strony internetowej. Ataki DDoS to wygodna metoda dla hakerów i e-bandytów do okupu legalnych stron internetowych i firm. Ochrona jest zatem niezbędna.

Ataki DDoS wyjaśnione w terminach laika

Analogicznie może być łatwiej zrozumieć DDoS. Pomyśl o serwerze internetowym jak o sklepie. Gdyby duża grupa ludzi chciała zablokować dostęp do sklepu, byłoby to proste.

Mogliby to zrobić, wchodząc jednocześnie do sklepu zatkanie wpisów i chodniki w tym procesie. W ten sposób uniemożliwiliby legalnym klientom dostęp do sklepu.

Tak właśnie działa atak DDoS. Wysyła a duży ruch fałszywy do serwera WWW zużywa większość zasobów serwera tak aby legalny ruch nie mógł uzyskać dostępu do serwera.

Hakerzy uwielbiają ataki DDoS

Ataki DDoS mogą być przeprowadzane w sposób ciągły przez dłuższy czas. Mogą zamknąć serwer WWW i dowolne strony internetowe lub usługi, które polegają na tym serwerze.

Niektóre ataki DDoS są zbrodnie możliwości. Niektórzy hakerzy lubią niszczyć witryny, które nie nadążają za standardami bezpieczeństwa. Inne są bardziej ukierunkowane. Haker może mieć pretensje do właściciela witryny i przeprowadzić atak.

Jak działa DDoS

Jak oni pracują

Zazwyczaj jest tak, że komputery wysyłające żądania w ataku DDoS robią to bez wiedzy właściciela komputera. Ataki DDoS są zwykle przeprowadzane przy użyciu botnetu.

Co to jest botnet?

Botnet to sieć komputerów zainfekowanych złośliwym koniem trojańskim. Pozwala autorowi złośliwego oprogramowania na wykorzystanie komputera do wysyłania określonych transmisji internetowych.

Pojedynczy kontroler botnetu może powodować, że tysiące komputerów jednocześnie i stale próbują uzyskać dostęp do określonej witryny lub usługi online.

Sposób działania tego procesu jest następujący:

 • Niewystarczające bezpieczeństwo
 • Infekcja
 • Masowe zakażenie
 • Kontroler botnetu
 • Aktywacja botnetu
 • Instrukcje są przestrzegane

Mapa DDoS firmy Norse

Norse jest popularnym źródłem do śledzenia aktywności DDoS na całym świecie. Zrzut ekranu przez Norse.

Niewystarczające bezpieczeństwo

Użytkownik komputera uzyskuje dostęp do Internetu bez odpowiednich środków bezpieczeństwa. Dzięki temu haker może bez problemu zainfekować komputer.

Infekcja

Wrażliwy komputer jest zainfekowany przez konia trojańskiego. Od tego momentu użytkownik będzie miał trudności z odwróceniem procesu bez wiedzy technicznej na temat cyberbezpieczeństwa.

Masowe zakażenie

Powyższy krok dotyczy więcej niż jednego komputera. Teraz wiele komputerów jest zainfekowanych przez konia trojańskiego, złośliwy program komputerowy.

Kontroler botnetu

Kontroler botnetu przejmuje kontrolę nad częściami zainfekowanych maszyn. Kontroler botnetu jest zwykle twórcą wirusa konia trojańskiego.

Aktywacja botnetu

Gdy zainfekowane komputery zostaną pomyślnie potwierdzone, kontroler botnetu aktywuje sam botnet. Odbywa się to zdalnie.

Instrukcje są przestrzegane

Teraz, gdy botnet jest aktywny, wszystkie zainfekowane maszyny wykonują instrukcje zdalnie renderowane przez kontroler. Przeprowadzany jest atak DDoS.

Wynik ataku DDoS

Powoduje to, że serwer hostujący witrynę internetową, serwer nazw domenowych obsługujący nazwę domeny lub serwer internetowy obsługujący usługę jest przytłoczony. Zaczynają odrzucać prośby.

Gdy legalny ruch próbuje uzyskać dostęp do tych samych zasobów, nie może. Wszystkie zasoby serwera są zajęte obsługą fałszywego ruchu, powodując chaos.

Jak częste są ataki DDoS?

Jak częste są ataki DDoS?

Niestety ataki DDoS są dość powszechne. Podczas gdy niewielka witryna prawdopodobnie nie będzie celem ataku DDoS, ukierunkowane są duże, odnoszące sukcesy strony internetowe z alarmującą regularnością.

Główne cele ataku

W 2015 r. Verizon stwierdził, że ponad połowa wszystkich instytucji finansowych była po stronie tego rodzaju skoordynowanego ataku. Istnieją nawet organizacje cyberprzestępcze, które specjalizują się w inicjowaniu tego rodzaju ataków. Żądanie zapłaty okupu w celu zatrzymania ataku nie jest rzadkością.

Mała strona internetowa może nie być celem ataku DDoS. Mówiąc, że jeśli strona internetowa jest częścią tej samej sieci co większa strona internetowa, która jest atakowana, nadal mogą zobaczyć skutki ataku. Z tego powodu webmasterzy prowadzący witryny o stosunkowo niskim natężeniu ruchu mogą nadal skorzystać z wyboru dostawcy hostingu, który oferuje solidną ochronę przed atakami DDoS.

kupon hostingowy

Szukasz odpowiedniego hosta do ochrony przed DDoS?
InMotion Hosting zapewnia chronione DDoS plany serwerów VPS. W przeciwieństwie do wielu hostów nie pobierają za to dodatkowych opłat. Użyj tego linku zniżkowego
uzyskać specjalne ceny na te plany.

Łagodzenie DDoS

Łagodzenie

Obrona przed atakiem DDoS wymaga kilku różnych kroków:

 • Atak musi być wykryty.
 • Ruch musi być zidentyfikowane jako uzasadniony lub jako część wykrytego ataku DDoS.
 • Należy wprowadzić środki w celu zaprzeczać zaatakować ruch podczas pozwalać legalny dostęp do żądanych zasobów serwera.

Techniki blokowania lub wykrywania ataków

Istnieją różne techniki stosowane przez hostów w celu wykrywania ataków, klasyfikowania ruchu i radzenia sobie z nielegalnymi żądaniami. The najprostszą techniką jest wdrożenie zapory ogniowej. Blokuje to ruch pochodzący z określonych adresów IP lub oparty na innych sygnaturach ruchu.

Jednak ta taktyka zwykle nie jest wystarczająco silna, aby zablokować wyrafinowane ataki. W takich przypadkach konieczne są bardziej zaawansowane strategie blokowania.

TechnikiOpis
Zapora ogniowaBlokuje ruch w oparciu o proste reguły
Filtrowanie ruchuBlokuje złośliwy ruch na podstawie pakietów sieciowych
Zapobieganie włamaniuBlokuje ruch z nielegalnymi treściami
System obrony DoSBlokuje ruch oparty na protokołach i atakach opartych na szybkości

Bardziej zaawansowane techniki, takie jak systemy zapobiegania włamaniom (IPS) i systemy obrony DoS (DDS) są niezbędne do nowoczesnych, celowych ataków.

Darmowa zapora ogniowa Comodo

Usługi takie jak Comodo oferują bezpłatną zaporę ogniową. Zrzut ekranu przez Comodo.

Skanowanie użytkowników sieci

Niektóre firmy, takie jak Cloudflare, specjalizują się w łagodzeniu ataków DDoS. Jedną z ich funkcji jest próba skanowania użytkowników sieci.

Skanowane są w celu sprawdzenia, czy są ludźmi lub botami uczestniczącymi w ataku DDoS. Czasami możesz zobaczyć wyzwanie Cloudflare podczas próby odwiedzenia niektórych witryn.

Jak przygotowują się duże organizacje

Większe firmy hostingowe mogą pozwolić sobie na więcej pieniędzy i zasobów, zatrudniając więcej pracownicy znający bezpieczeństwo i budowanie lepszych sieci.

Lepiej jest mieć plan łagodzenia DDoS przed atakiem. Powinieneś mieć pojęcie o tym, jaki jest normalny ruch w Twojej witrynie w porównaniu z atakiem. Czy Stephen Colbert wspomniał o Twojej witrynie w swoim programie? Następnie należy spodziewać się gwałtownego wzrostu ruchu. Jeśli nic takiego się nie wydarzy, możesz być naprawdę atakowany.

Nowe techniki przeciw ewoluującym atakom DDoS

Wraz ze wzrostem poziomu zaawansowania ataków DDoS dostawcy hostingu próbują je wymanewrować. Dostawcy chmury rozwijają się nowe techniki walki z atakami DDoS.

Wiele z nich wykorzystuje analizę warstwy aplikacji do ruchu do odróżnić ruch ludzi od botów. Witryna z większą liczbą użytkowników niż jest w stanie poradzić sobie jednocześnie, może mieć ten sam efekt.

Dostrzeganie prawdziwych użytkowników

Dostrzeganie prawdziwych użytkowników

Analiza warstwy aplikacji polega na użyciu metod statystycznych do przewidywania, co mogą zrobić legalni użytkownicy w witrynie. Ludzie kupujący w sklepie internetowym będą wyszukiwać przedmioty, przeglądać je i płacić za pomocą formularza online.

Boty mogą po prostu odświeżać stronę główną raz za razem. The celem jest blokowanie botów jednocześnie utrzymując witrynę dla legalnych użytkowników.

Częściowe rozwiązania i ciągłe wyzwania

Trochę więcej tępe narzędzia obejmują ograniczanie prędkości oraz „dziurkowanie na czarno” lub „dziurkowanie”. To jest do przekierowywać ruch do nieistniejącego serwera. Problem polega na tym, że próby złagodzenia mają wpływ na faktycznych użytkowników.

Nawet przy rosnącej mocy łagodzenia DDoS hakerzy zawsze znajdą sposoby na obejście tego. Podobne do tego, jak natura zawsze znajdzie drogę w Parku Jurajskim.

Ograniczeniem DDoS będzie wyścig zbrojeń między hakerami a właścicielami witryn w dającej się przewidzieć przyszłości. Botnety już próbują naśladować użytkowników tak dużo jak to możliwe.

6 rzeczy, o które należy zapytać przy wyborze hosta

6 rzeczy, o które należy zapytać przy wyborze hosta

Jeśli obawiasz się ataków DDoS, powinieneś starannie wybrać swojego dostawcę usług hostingowych.

Jest kilka rzeczy, w szczególności powinieneś zapytać o:

 1. Przyszłe plany
 2. Aktualizacje bezpieczeństwa
 3. Zapory ogniowe
 4. Osoby trzecie
 5. Umowy SLA i rekompensata
 6. Opinie klientów

Przyszłe plany

Powinieneś zapytać o wszelkie plany, które mają złagodzić ataki DDoS. Ważne jest, aby wiedzieć o ich czujności i przygotowaniu.

Aktualizacje bezpieczeństwa

Aktualny protokół w zakresie bezpieczeństwa jest priorytetem dla każdego dostawcy hostingu. Czy regularnie nadążają za aktualizacjami zabezpieczeń? Jeśli to również ich priorytet, jesteś w dobrych rękach.

Zapory ogniowe

Posiadanie odpowiednich zapór ogniowych zapobiega do pewnego stopnia nieautoryzowany dostęp. Upewnij się, że wybrany host jest przygotowany i ma aktualne zapory ogniowe.

Osoby trzecie

Strony trzecie, takie jak Cloudflare, mogą być genialne. Jako firma CDN specjalizują się w łagodzeniu DDoS. Z pojemność 15 łyżek, poradzą sobie z dużymi atakami DDoS.

Umowy SLA i rekompensata

Czy istnieje umowa SLA? Jeśli Twoja witryna ulegnie awarii z powodu ataku DDoS, przyczyną może być kwalifikuje się do rekompensaty jeśli umowa obejmuje ograniczenie DDoS. Ważne jest, aby zapewnić sobie ochronę.

kupon hostingowy

Poszukuję wysokowydajnej ochrony DDoS?
Liquid Web wypadł wyjątkowo dobrze w naszych testach prędkości. W tej chwili nasi czytelnicy mogą uzyskać specjalne ceny na swoje plany. Użyj tego linku zniżkowego
uzyskać ofertę.

Opinie klientów

Próbować rozmawiać z istniejącymi klientami. Czy mieli jakieś problemy z gospodarzem? Jeśli tak, co zostało zrobione, aby to rozwiązać? Jest to zawsze dobry sposób na uzyskanie wglądu w ich doświadczenia z pierwszej ręki.

3 najlepszych gospodarzy

3 najlepsze hosty do ochrony przed DDoS

Podczas gdy dostawcy lubią reklamować swoje zabezpieczenia, zapobieganie DDoS jest tylko niewielką częścią i dlatego zwykle nie jest reklamowane jako funkcja make-or-break. Jaki dostawca hostingu chce być znany jako ten, który zachęca do ataków DDoS na swoich klientów?

Niektórzy dostawcy oferują wyższe poziomy usług dla tych, którzy są dużymi celami: duże firmy, instytucje rządowe i osoby publiczne.

W ruchu

Hosting InMotion

W ruchu to jedna strona oferująca ograniczanie DDoS. Oni mają Personel techniczny 24/7 które dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy związane z bezpieczeństwem.

Liquid Web

Hosting LiquidWeb

Liquid Web specjalizuje się w hostingach w chmurze i planach VPS. Oni oferują ograniczanie objętości przy 250 Mb / s do dwóch gigabajtów na sekundę. Oferują także wyższe poziomy usług klientom, którzy stają w obliczu bardziej ukierunkowanych ataków.

FamousHost

Znany hosting

FamousHost jest kolejnym dostawcą VPS, który nasi użytkownicy wysoko oceniają. Firma nie ma żadnych specjalnych narzędzi łagodzących DDoS oprócz wtyczki mod_evasive cPanel, ale mają Gwarancja dostępności przez 99,995%. Zalecają także narzędzia innych firm, takie jak Cloudflare.

Co powinieneś wiedzieć

Co powinieneś wiedzieć

Skupienie się na odpowiedniej ochronie przed atakami DDoS może wyeliminować problemy, gdy Twoja firma będzie wystarczająco duża, aby stać się potencjalnym celem. Zastępy niebieskie pomóc w zmniejszeniu szans na atak:

 • Filtrowanie ruchu na stronie
 • Zabezpieczone serwery sieciowe z ciągle aktualizowanymi filtrami bezpieczeństwa
 • Fałszywe filtrowanie ruchu IP.

Inne funkcje w Specjalności

 • Offshore
 • Biznes
 • Tani
 • Hosting wielu domen
 • Student
 • Forex
 • Nazwa domeny
 • Bezpieczne
 • Głoska bezdźwięczna
 • Streaming audio / wideo
 • Green Hosting
 • Nieograniczone strony
 • SEO
 • Wizerunek

Ochrona DDoS Często zadawane pytania

 • Czy bezpłatne konto Cloudflare może pomóc w DDoS?

  Bezpłatny plan Cloudflare obejmuje możliwość aktywacji trybu „Jestem pod atakiem”. Jeśli Twoja witryna jest atakowana przez DDoS, aktywacja tego trybu pomoże zablokować znaczną część nielegalnego ruchu, przepuszczając prawdziwych użytkowników.

 • Czy atak DDoS może spowodować trwałe obrażenia?

  W większości przypadków skutki ataku DDoS są tymczasowe. Jednak podzbiór ataków DDoS o nazwie Permanent DoS (PDoS) obejmuje atakowanie znanych luk w zabezpieczeniach oprogramowania układowego i uszkadzanie go lub zastępowanie go złośliwym oprogramowaniem. W rezultacie dany element sprzętu staje się bezużyteczny do czasu jego naprawy lub wymiany.

 • Czy powinienem zapłacić okup DDoS?

  Jeśli kiedykolwiek staniesz w obliczu ataku DDoS połączonego z żądaniem okupu, większość ekspertów ds. Bezpieczeństwa w Internecie odradza płacenie okupu. Jeśli to zrobisz, możesz spodziewać się krótkotrwałej ulgi, po której nastąpi kolejny atak i kolejne żądanie zapłaty. Najlepszą rzeczą do zrobienia w obliczu ataku jest znalezienie partnerów, takich jak dostawca usług hostingowych, którzy mogą pomóc w odparciu ataku.

 • W jaki sposób cyberprzestępcy uzyskują dostęp do botnetu?

  Wierz lub nie, możesz faktycznie wynająć dostęp do botnetu. Niektóre kontrolery botnetu chętnie wykorzystują swój botnet do inicjowania ataków w imieniu klientów płacących. W rezultacie cyberprzestępcy nie muszą tworzyć botnetu, aby go wykorzystać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map