Najlepszy ExpressingEngine Hosting: kto jest najlepszy dla Twojej witryny? [Zaktualizowano: 2020]

Co to jest ExpressionEngine?

ExpressionEngine to system zarządzania treścią premium (CMS) opracowany i dystrybuowany przez EllisLab z Bend, OR. ExpressionEngine jest napisany w PHP i korzysta z bazy danych MySQL. Oznacza to, że prawie wszyscy dostawcy hostingu mogą obsługiwać jego wdrożenie.


ExpressionEngine opiera się na założeniu, że CMS nie powinien przyjmować założeń dotyczących rodzaju witryny, którą chcesz zbudować. To sprawia, że ​​ExpressionEngine jest idealny dla gotowych stron, które nie są tak łatwo renderowane w głównych systemach zarządzania treścią.

Co jest wyjątkowego w ExpressionEngine?

ExpressionEngine jest niezwykle bogaty w funkcje. Od narzędzi do publikowania i elastyczności typografii, po środki odstraszające od spamu i funkcje bezpieczeństwa, ExpressionEngine zawiera wiele funkcji, które pozwolą ci stworzyć bezpieczną i dopracowaną stronę, która robi dokładnie to, co chcesz, i robić to wszystko bez konieczności uzyskiwania zbyt brudne ręce, przekopując mnóstwo kodu.

ExpressionEngine zawiera wszystkie narzędzia i funkcje, których można oczekiwać od systemu zarządzania treścią, a także niektóre. Niektóre z najważniejszych funkcji ExpressionEngine obejmują:

 • Potężny silnik szablonów i modeli. ExpressionEngine nie definiuje z góry rodzaju treści, które będziesz mieć w swojej witrynie (takich jak posty, strony i komentarze WordPress). Zdefiniujesz typ zawartości, którą będzie miała Twoja witryna, a następnie utworzysz szablony, które chcesz wyświetlić.
 • Elastyczna i wydajna platforma zarządzania pocztą e-mail. Wysyłaj biuletyny e-mail bezpośrednio z panelu administracyjnego ExpressionEngine bez potrzeby posiadania dedykowanego serwera pocztowego.
 • Pełna kontrola systemów komentowania, w tym członkostwo, moderacja, wygaśnięcie i paginacja (długie listy komentarzy podzielone na wiele stron).
 • Zaawansowane narzędzia typograficzne, w tym automatyczna konwersja skopiowanych i wklejonych treści MS Word na składnię HTML.
 • Solidne statystyki witryny, dzięki czemu możesz reagować na sposób, w jaki użytkownicy nawigują do Twojej witryny i za jej pośrednictwem.
 • Wbudowany menedżer bazy danych, w tym narzędzie do tworzenia kopii zapasowych baz danych.
 • Rozbudowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak captcha, bezpieczne przetwarzanie formularzy, banowanie adresów IP / e-mail i cenzura słów.
 • Funkcje rejestracji i zarządzania członkostwem w witrynie internetowej zapewniają pełną kontrolę i moderację aktywności członków.
 • 22 dodatki i ponad 100 dostępnych wtyczek (w tym niektóre wtyczki eCommerce) w celu rozszerzenia funkcjonalności strony ExpressionEngine.

Ile kosztuje ExpressionEngine?

ExpressionEngine jest oferowany w bezpłatnej wersji „Core”. Ta wersja ExpressionEngine nie może być używana w witrynach komercyjnych i musi zawierać kredyt „powered by ExpressionEngine”. ExpressionEngine Core zawiera również znacznie ograniczone funkcje, dzięki czemu jest to dobra opcja dla witryn osobistych, ale nie jest opłacalną opcją dla wielu innych.

Jeśli chcesz wszystko, co ExpressionEngine ma do zaoferowania, koszt pełnej wersji wynosi 299 USD. Do rozważenia są także dodatki premium. Dodatek do Forum dyskusyjnego jest dostępny za rozsądną opłatą 99 USD, a ExpressionEngine można zmienić w menedżera wielu witryn za dodatkowe 199 USD. Wszystkie ceny tutaj wymienione obowiązują od czerwca 2015 r.

Wsparcie dla wszystkich instalacji ExpressionEngine zapewnia bezpłatna społeczność użytkowników. Ponadto zakup zakupu ExpressionEngine obejmuje 3 miesiące dodatkowej pomocy programisty EllisLab. Jeśli chcesz stale otrzymywać wsparcie premium od EllisLab, możesz wykupić wsparcie od 49 do 1 999 USD miesięcznie, w zależności od potrzeb.

Jakie są alternatywy dla ExpressionEngine?

ExpressionEngine to wysokiej jakości system zarządzania treścią, który ma sens w przypadku niektórych rodzajów komercyjnych witryn internetowych. Jednak nie jest dla wszystkich. Jeśli nie masz środków finansowych na opłacenie ExpressionEngine, możesz rozważyć wiele bezpłatnych systemów zarządzania treścią.

Jeśli szukasz czegoś bardziej głównego nurtu, powinieneś zapoznać się z trzema systemami zarządzania treścią, które posiadają zdecydowaną większość udziału w rynku CMS:

 • WordPress: WP obsługuje więcej internetu niż jakakolwiek inna platforma. Uznaje się, że łatwo jest szybko się zorientować i oferuje więcej wtyczek i motywów, niż mógłbyś kiedykolwiek wyczerpać.
 • Drupal: Drupal jest bezpieczniejszym rozwiązaniem niż WordPress. Jest jednak bardziej odpowiedni dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Drupal jest uważany za najlepszy wybór do zasilania dużych, złożonych stron internetowych.
 • Joomla: Joomla jest szczególnie dobry do tworzenia stron internetowych z silnym komponentem społecznościowym, takich jak fora i sieci społecznościowe.

Wymagania serwera

ExpressionEngine jest obsługiwany przez niektóre z najpopularniejszych języków i technologii internetowych. Aby hostować wdrożenie ExpressionEngine, potrzebujesz dostępu do serwera WWW z PHP 5.3.10 lub nowszym i MySQL 5.0.3 lub nowszym.

Większość współczesnych serwerów Linux i Windows będzie obsługiwać obie te technologie. Jeśli jednak nie masz pewności, czy Twój dostawca hostingu jest w stanie sprostać zadaniu, ExpressionEngine oferuje przydatnego kreatora zgodności serwerów, który eliminuje zgadywanie podczas sprawdzania zgodności serwera.

Ponieważ ExpressionEngine używa internetowego interfejsu administracyjnego, musisz uzyskać dostęp do części administracyjnej witryny za pomocą obsługiwanej przeglądarki. Najnowsze wersje wszystkich głównych przeglądarek są obsługiwane przez stronę administracyjną ExpressionEngine, więc dopóki przeglądarka jest aktualna i dość popularna, powinieneś być w dobrej formie.

Instalowanie ExpressionEngine

Instalacja ExpressionEngine jest tak prosta, jak tylko może być instalacja CMS. Jest to prosty czteroetapowy proces szczegółowo opisany w dokumentacji ExpressionEngine. Proces instalacji obejmuje:

 • Tworzenie bazy danych dla witryny.
 • Przesyłanie plików ExpressionEngine na konto za pomocą klienta FTP.
 • Ustawianie uprawnień do plików zgodnie z dokumentacją instalacyjną.
 • Uruchomienie kreatora instalacji poprzez skierowanie przeglądarki na plik admin.php, który wcześniej przesłałeś na serwer.

kupon hostingowy

Szukasz odpowiedniego hosta ExpressionEngine?
A2 Hosting zdobył pierwsze miejsce w naszych ostatnich testach szybkości i wydajności. W tej chwili nasi czytelnicy mogą zaoszczędzić nawet do 50% na swoich planach. Skorzystaj z tego specjalnego linku zniżkowego
dostać ofertę.

Inne funkcje w CMS

 • MemHT
 • Plone
 • MS DotNetNuke
 • Drupal
 • Joomla
 • Wiki Tiki
 • Umbraco
 • Beton 5
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map