Najlepszy darmowy hosting: kto jest najlepszy dla Twojej witryny? [Zaktualizowano: 2020]

Porównaj bezpłatny hosting

Jeśli chodzi o hosting, istnieje coś takiego jak darmowy lunch. Ale może nie smakować tak dobrze, jak byś chciał. Hosting może być powolny i zawodny. Co najgorsze, dostawca może umieszczać reklamy w Twojej witrynie.


Bezpłatne plany hostingowe mogą być świetnym miejscem do rozpoczęcia pracy w sieci. Najważniejszą rzeczą, której potrzebujesz w bezpłatnym planie hostingowym, jest stabilność. Po tym świetnie jest mieć szybkość serwera. Najlepiej jest również wybrać hosta, który oferuje dobre płatne plany hostingowe, jeśli zdecydujesz się na późniejszą aktualizację.

Omówimy najlepsze bezpłatne hosty poniżej, ale na razie oto nasze typy dla 5 najlepszych firm hostingowych:

 1. WordPress.com
  – Stabilne serwery z dobrymi opcjami rozwoju
 2. Nagroda
 3. ZettaHost
 4. Atspace
 5. Agilityhoster

Jak wybraliśmy najlepsze bezpłatne hosty?

Stworzyliśmy listę bezpłatnych planów hostingowych, które zapewniają akceptowalny poziom stabilności i szybkości – oraz w miarę możliwości brak reklam. Następnie wykorzystaliśmy nasze tysiące opinii klientów, aby określić 10 najlepszych darmowych hostów internetowych.

Najlepsze darmowe plany hostingowe: Sprawdzamy Twoje opcje

porównaj darmowy hosting

Tak, hosty przedstawione na tej stronie oferują prawdziwe pakiety hostingowe bez żadnych kosztów.

Przeczytaj szczegółowe opinie i sprawdź opinie klientów.

Jest bezpłatny hosting dla Ciebie?

Dzięki bezpłatnemu hostingowi możesz to zrobić uzyskaj dostęp do swojej witryny online przy zerowym koszcie. Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe?

Jakie są zalety i wady bezpłatnego hostingu?

Czasami dostajesz to, za co płacisz. W darmowych planach hostingowych brakuje wielu funkcji płatnego hostingu.

Dzięki darmowemu hostingowi nie uzyskasz nieograniczonej przepustowości ani błyskawicznie szybkich czasów ładowania. Możesz również uzyskać ograniczone opcje obsługi klienta, na przykład może nie być czatu na żywo.

Ale tylko darmowy plan hostingowy może pasować do twoich potrzeb i zaoszczędzić trochę pieniędzy, zwłaszcza jeśli…

 • Wypróbuj zanim kupisz: Chcesz się przekonać, jak wygląda hosting przed zakupem
 • testowanie pomysłu na stronę internetową nie jesteś pewien, czy będziesz kontynuować
 • Potrzebujesz hosta małego, prosta strona internetowa na krótkoterminowe podstawa (jak na wydarzenie)

Kiedy darmowy hosting może nie być odpowiedni dla Ciebie

W przeciwnym razie możesz poszukać płatnego, taniego planu hostingowego, jeśli potrzebujesz bardziej niezawodnego hostingu z lepszą obsługą klienta.

Udostępniane plany hostingowe mogą być już za 5 USD miesięcznie, lub nawet niżej.

Jeśli sukces i niezawodność witryny naprawdę mają znaczenie dla Ciebie, warto zainwestować w płatne konto hostingowe, jeśli uda ci się dopasować wydatek do budżetu.

Ale nawet hosting dzielony może nie wystarczyć, jeśli:

 • Uruchomienie dużej witryny e-commerce
 • Tworzenie strony internetowej działającej na dużej bazie danych
 • Lub ogólnie, jeśli zależy Ci na sukcesie swojej firmy.

Jeśli któryś z nich brzmi jak ty, możesz spojrzeć na VPS lub hosting dedykowanego serwera.

↓ Jeśli Twoja strona ↓↓ Zastanów się ↓ Darmowy hosting Hosting udostępniony VPS lub dedykowany

✅✅❌

✅✅❌

✅✅❌

✅✅❌

❌✅✅

❌✅✅

❌✅✅

❌❌✅

powstaje w ciągu 1 godziny
jest tymczasowy
jest bardzo mały (5-20 stron)
jest blogiem
ma wiele elementów wizualnych
sprzedaje produkty / usługi
umożliwia logowanie użytkowników
ma >5k odwiedzin / dzień

Jak hosting może być bezpłatny?

Host nie przetrwa, jeśli wszystko, co zaoferuje, to darmowy hosting. Serwery i wsparcie kosztują. Istnieją dwa główne sposoby przetrwania hostów na tej stronie i innych bezpłatnych hostów.

Płatne aktualizacje

Pierwszy jest skończony sprzedaż innych usług.

Podobnie jak niektóre gry wideo, możesz zacząć za darmo, ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji i lepszej wydajności, musisz zapłacić.

Niektóre bezpłatne hosty są bardzo natarczywe, a inne pozwalają na aktualizację, jeśli czujesz, że potrzebujesz.

wordpress-com

WordPress.com
, popularny dostawca bezpłatnych hostowanych witryn, oferuje użytkownikom opcję uaktualnienia do płatnego planu. To da ci stronę bez reklam i, w zależności od wybranego planu, zapewni ci dodatkowe funkcje.

Darmowy hosting czasami towarzyszy reklamie

Inną opcją dla gospodarzy jest zarabianie pieniędzy poprzez reklamy, które umieszczają na Twojej stronie.

Nie możesz kontrolować reklam w żaden sposób, poza płaceniem za ich zatrzymanie. To odstrasza większość klientów, dlatego nie jest to zbyt popularny model.

Jak hostować witrynę na bezpłatnym hoście?

Darmowy plan hosta działa podobnie jak większość płatnych pakietów hosta. Utworzysz konto i zaczniesz od wyboru nazwy domeny.

Wszystkie bezpłatne hosty internetowe pozwalają wybrać niestandardowy darmowa subdomena nazwa (np. „twoja_domena.nazwa_hosta.com”). ty zazwyczaj nie chcą używać subdomeny dla każdego rodzaju profesjonalnej strony internetowej, ponieważ wygląda tanio i trudno ją zapamiętać.

Większość hostów oferuje opcję zakup domeny nazwa, za ich pośrednictwem lub za pośrednictwem zewnętrznego rejestratora nazw domen.

darmowy hosting

W tym przykładzie zakładam darmowego hostowanego bloga
przez WordPress.com. Jednym z pierwszych kroków jest wybranie darmowej nazwy subdomeny. Biorąc pod uwagę, że na WordPress.com są już miliony blogów, ktoś mógł już wybrać bezpłatną subdomenę, którą chcesz. Jeśli po twoim wyborze występuje wiele liczb (jak w tym przypadku), możesz wybrać inną nazwę subdomeny. Lub zastanów się nad zakupem domeny.

Tworzenie darmowej witryny hostowanej

Aby faktycznie utworzyć witrynę, w panelu sterowania konta są zwykle 2 główne opcje:

 1. Instalator skryptów – Instalator skryptów pozwala instalować oprogramowanie, w tym popularne systemy zarządzania treścią (CMS), takie jak WordPress. Jeśli pochodzisz z popularnego płatnego hosta, prawdopodobnie korzystałeś już z instalatora skryptów Softaculous. Softaculous umożliwia łatwe instalowanie WordPress i setek aplikacji jednym kliknięciem. Darmowe hosty zazwyczaj oferują albo Softaculous albo Zacky.
 2. Kreator stron – Niektóre bezpłatne hosty zawierają darmowy kreator witryn typu „przeciągnij i upuść”. Są one przydatne dla małych witryn, jeśli nie chcesz dowiedzieć się, jak działa CMS. Wystarczy kliknąć tekst na stronie i edytować go jak typowy dokument tekstowy.

Zazwyczaj trudno jest znaleźć bezpłatną usługę hosta WWW, która obsługuje niejasne niestandardowe ramy, choć jest kilka takich, które obsługują ASP.NET.

Ostatnią główną opcją często zawartą w panelach sterowania jest opcja utworzenia bezpłatnego konta e-mail. Dzięki temu możesz wysyłać i odbierać wiadomości e-mail na niestandardowy adres e-mail w swojej domenie.

Czy mogę uzyskać bezpłatny hosting PHP?

Najpopularniejsze aplikacje internetowe (takie jak WordPress i Drupal) są napisane w języku PHP.

Większość darmowych użytkowników hostingu będzie szczególnie zainteresowana tym, jak bezpłatne plany obsługują popularne skrypty PHP.

php PHP obsługuje popularne systemy CMS, takie jak WordPress
, Drupal i Joomla. Jest również używany w głównych witrynach, takich jak Wikipedia i Facebook.

Zanim przyjrzymy się ograniczeniom darmowego hostingu PHP, przejrzyjmy ograniczenia, które zwykle dotyczą wszystkich darmowych hostingu:

 • Bardzo ograniczona obsługa poczty e-mail i FTP
 • Długi czas reakcji działu obsługi klienta
 • Poważnie ograniczone lub nieistniejące skrypty automatycznej instalacji.

Teraz spójrzmy na dodatkowe uwagi dotyczące użytkowników, którzy mają nadzieję uruchomić aplikację PHP na darmowym koncie hostingowym.

Typowe minimalne wymagania dla aplikacji PHP

Aby zrozumieć minimalne wymagania serwera dla niektórych popularnych aplikacji PHP, rzućmy okiem na trzy najpopularniejsze skrypty: WordPress, Joomla i Drupal.

 • WordPress wymaga PHP w wersji 5.2. i MySQL wersja 5.0.
 • Joomla wymaga PHP w wersji 5.3.10 i MySQL w wersji 5.1.
 • Drupal wersja 7.38 wymaga PHP w wersji 5.2.5 i MySQL w wersji 5.0.15.

W każdym przypadku programiści zalecają wyższe wersje PHP i MySQL, ale aplikacje będą działać tak długo, jak te minimum wymagania dotyczące wersji są spełnione.

what-is-mysql
Bazy danych MySQL są używane w wielu popularnych systemach zarządzania treścią (CMS), takich jak WordPress
, Drupal i Joomla.

Jeśli chodzi o przechowywanie, typowa mała strona internetowa zbudowana z którejkolwiek z tych aplikacji będzie wymagać między 50-100 MB miejsca na dysku przed wzięciem pod uwagę plików multimedialnych.

Pliki medialne, oraz typy mediów strumieniowych, takie jak podcasty i filmy, w szczególności może szybko znacznie zwiększyć tę liczbę.

kupon hostingowy

Szukasz wysokiej jakości darmowego hostingu?
Wypróbuj WordPress.com
. Otrzymasz łatwy w użyciu program do tworzenia witryn oraz ekspercką pomoc dotyczącą witryny. Użyj tego linku rejestracji
uzyskać rabaty na inne produkty.

Potencjalne problemy z bezpłatnym hostingiem PHP

Biorąc pod uwagę te minimalne wymagania, od razu widać dwie kwestie.

Jednak każdy darmowy plan, na który patrzyliśmy, reklamuje PHP 5 i MySQL 5, żaden nie ujawnia dokładnej wersji działający na darmowym serwerze kont.

Instalacja którejkolwiek z tych trzech aplikacji będzie miała problemy, i potencjalnie nie działa w ogóle, jeśli wersja PHP lub MySQL nie jest wystarczająco aktualna.

Czas ładowania strony z bezpłatnym hostingiem PHP: Wolno jak lenistwo?

Dzięki darmowemu hostingowi możesz oczekiwać, że czas ładowania strony dla aplikacji PHP będzie niski.

Jeśli planujesz tylko hosting statyczny HTML i CSS plików, prawdopodobnie wszystko byłoby w porządku, ale aplikacja PHP nakłada znacznie większe obciążenie na zasoby serwerowe, a darmowe serwery hostingowe są notorycznie pozbawione zasobów.

test prędkości pingdom Możesz przetestować szybkość swojej witryny za pomocą bezpłatnego testera Pingdom. Aby pokazać przykład, uruchomiłem test prędkości na cnn.com. Ten zrzut ekranu pokazuje niektóre wyniki.

Jeden host posunął się tak daleko, że przyznał, że liczba kont hostowanych na serwerze współdzielonym z bezpłatnym kontem była bardzo duża.

Pamiętaj: jeśli ładowanie stron witryny trwa zbyt długo, odwiedzający mogą się niecierpliwić i opuścić witrynę.

Ważne są czasy ładowania strony; tym bardziej w przypadku mobilnej wersji witryny.

prędkość witryny mobilnej

Ponadto ZendOptimizer nie był oferowany przez żaden darmowy plan, który widzieliśmy, co może dodatkowo spowolnić przetwarzanie PHP. (Uwaga: ZendOptimizer jest zawarty w PHP 5.3 i nowszych).

Uprawnienia do baz danych: po skąpej stronie

Chociaż ilość miejsca na dysku zawarta w każdym planie była wystarczająca do instalacji typowej aplikacji PHP, to rozmiar bazy danych dozwolone było bardzo mały.

Każdy plan jest dozwolony tylko pojedyncza baza danych MySQL o maksymalnym rozmiarze między 10 i 20 MB.

To wystarczy na bardzo mały blog i stronę internetową, ale witryny o znacznej ilości treści, a także niektóre motywy aplikacji i wtyczki szybko wypalą dopuszczalny rozmiar bazy danych.

Systemy zarządzania treścią, takie jak Drupal i WordPress, przechowują dane z Twojej witryny w bazie danych.

Twój baza danych będzie zawierać dane takie jak:

 1. Strony internetowe
 2. Posty na blogu
 3. Obrazy
 4. Wideo
 5. Oceny
 6. Kategorie i tagi
 7. Pola niestandardowe
 8. Zawartość koszyka
 9. Rejestracje
 10. Komentarze
 11. Posty na forum dyskusyjnym

Czy mogę dostosować plik php.ini?

Kolejnym ograniczeniem narzuconym przez każdy darmowy plan, na który patrzyliśmy, było niemożność dostosowania ustawień w pliku php.ini.

To tutaj twój darmowy gospodarz zaczyna brzmieć jak Grumpy Cat, z jego krótkim „Nie”.

Bez możliwość dostosowania ustawień PHP, środowisko uruchomieniowe, maksymalny rozmiar przesyłanego pliku i inne parametry PHP będą domyślnie ustawione na ustawienia serwera, a jeśli te ustawienia nie działają dla twojej aplikacji, po prostu nie masz szczęścia.

darmowy hosting spamu

Spam w twojej przyszłości? (Poczta, nie mięso)

Wreszcie PHP oferuje funkcja poczty których wiele witryn używa do wysyłania informacji z internetowych formularzy kontaktowych na wyznaczony adres e-mail.

Ta funkcja poczty PHP jest również używana do wysyłania powiadomień e-mail do użytkowników, którzy zdecydują się na subskrypcję aktualizacji strony.

Jednak ponieważ darmowy hosting przyciąga wiele nieprzyjemnych działań, takich jak ciężkie spamowanie, prawdopodobnie darmowy serwer hostingowy będzie oflagowany jako twórca spamu przez większość dostawców usług internetowych (ISP).

Co robi ISP?

Następnie dostawcy usług internetowych zablokują dostarczanie tych wiadomości e-mail.

Może to spowodować pogorszenie reputacji nadawcy wiadomości e-mail coraz trudniej osiągnąć dostawę (i uzyskaj żądane otwarcia i kliknięcia).

Chcesz uniknąć tego bólu głowy. Niektórzy właściciele witryn doświadczają miesięcy pogorszenia (i znacznych kosztów), aby cofnąć konsekwencje bycia oznaczonym jako spamer.

plus-minus-hosting-free

Plusy i minusy: dolna linia dla skryptów PHP i darmowego hostingu

Plusy darmowego hostingu

 • Większość popularnych aplikacji PHP prawdopodobnie zainstaluje się i uruchomi na akceptowalnych kontach hostingowych.
 • Bezpłatne hosty, które obejmują twórców stron, dają ci szybki sposób szybkiego uzyskania odliczania, ogłoszenia, wydarzenia lub utworzenia witryny.
 • Darmowe hosty są dobrym wyborem tymczasowe strony.
 • Możesz skorzystać z bezpłatnego hosta z narzędziem do tworzenia witryn zmocz stopy z tworzeniem witryn dla majsterkowiczów.
 • Niektóre bezpłatne hosty, takie jak WordPress.com, oferują tanie aktualizacje. Gdy Twoja witryna zacznie się rozwijać, łatwo będzie ją rozszerzyć.

Wady darmowego hostingu

 • Jeśli serwer darmowych kont działa przestarzała wersja PHP lub MySQL spowoduje to problemy ze zgodnością z wybranym skryptem PHP. Twoja strona może nie działać poprawnie.
 • Odwiedzający witrynę będą mieli nieoptymalne wrażenia z powodu wolne czasy ładowania.
 • Użytkownicy darmowego hostingu powinni ograniczyć do minimum wykorzystanie obrazów, multimediów strumieniowych i animacji ze względu na długi czas ładowania.
 • Klienci korzystający z bezpłatnego hostingu nie powinni planować korzystania z Funkcja poczty PHP ponieważ prawdopodobnie każda poczta pochodząca z serwera zostanie oznaczona jako spam.

najlepsze darmowe hosty internetowe

My Top Picks: Best Free Web Hosts

Więc kim są najlepsze psy? Spójrzmy.

WordPress.com

WordPress.com
jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą szybko uruchomić witrynę WP, ale nie chcą wyszukiwać hostingu ani nim zarządzać.

Uwaga: WordPress.com różni się od WordPress.org. Ten ostatni to darmowy CMS.

WordPress.com jest jednak platformą do tworzenia witryn, która ułatwia tworzenie i uruchamianie witryny WordPress.

Jest bezpłatny, ale oferuje również płatne wersje dla tych, którzy nie chcą, aby reklamy wyświetlały się w ich witrynach.

Wordpress Darmowy hosting

AwardSpace

W dziedzinie darmowego hostingu AwardSpace jest jednym z najbardziej znanych i popularnych.

Dostarcza tyle, ile możesz poprosić o darmowy host. Co najważniejsze, ma prosty instalator WordPress i Joomla, a także darmowy kreator stron z funkcją przeciągnij i upuść.

W przeciwieństwie do niektórych darmowych hostów, AwardSpace nie zawiera reklam i oferuje dużą ilość miejsca do przechowywania i przepustowość (choć obowiązują pewne warunki).

darmowy hosting nagród

AgilityHoster

AgilityHoster oferuje również dużą ilość miejsca na dysku, a także prosty panel sterowania do zarządzania witryną.

Zawiera instalator Zacky, który pozwala instalować wiele różnych aplikacji typu open source, w tym duże systemy CMS, takie jak WordPress i Joomla.

Darmowy hosting agility

Polecane lektury i kursy online

Najlepszy tani hosting: która firma jest dla Ciebie odpowiednia w 2018 roku?

Hosting współdzielony: najlepsze oferty hostingu na 2018 rok ujawnione przez naszych ekspertów

Uruchomienie Twojego pierwszego bloga w 2018 roku: przewodnik „Jak to zrobić”

kupon hostingowy

Nie wiesz, który darmowy host wybrać?
Nie możesz się pomylić z WordPress.com
. To oni stoją za oprogramowaniem WordPress. W przeciwieństwie do większości hostów, mogą zapewnić pomoc w samej witrynie.

Inne funkcje w płatnościach

 • PayPal
 • Bitcoin

Darmowe często zadawane pytania

 • Jak stworzyć stronę internetową za darmo?

  Zacznij od bezpłatnego konta hostingowego, darmowego narzędzia do tworzenia witryn lub blogu na bezpłatnym abonamencie. Przyjrzyj się cenom ostrożnie, ponieważ większość darmowych planów tworzenia stron internetowych jest w pewien sposób ograniczona. Na przykład może być konieczne zapłacenie za usunięcie reklamy, a liczba stron, które możesz utworzyć, może być ograniczona. Większość darmowego hostingu nie pozwala na korzystanie z własnej domeny.

 • Darmowy hosting jest naprawdę darmowy?

  Większość hostów oferujących bezpłatny hosting nie pobiera opłat za podstawowy pakiet hostingowy. Mogą jednak ograniczać funkcje i narzędzia, których możesz używać. Mogą istnieć stosunkowo niewielkie limity zasobów i prawdopodobnie nie będziesz w stanie utworzyć adresów e-mail. Niektóre bezpłatne hosty internetowe wyświetlają również reklamy w witrynach klientów, aby pokryć koszty planu hostingowego.

  W większości przypadków konieczne będzie uaktualnienie planu, aby uzyskać dostęp do czegoś więcej niż absolutnych podstaw.

 • Kiedy warto skorzystać z bezpłatnego hostingu?

  Darmowy hosting minimalizuje koszty, a jednocześnie pozwala na prowadzenie bloga lub firmy online. Jest idealny dla bardzo małych mikroprzedsiębiorstw, osobistych blogów i witryn społecznościowych. Jeśli chcesz tylko wypróbować projekt, możesz zacząć od bezpłatnego hostingu i uaktualnienia, gdy Twój pomysł się pojawi.

 • Jakie są wady?

  Darmowy hosting nieuchronnie będzie bardzo prosty. Limity zasobów będą napięte i prawdopodobnie nie będziesz w stanie stworzyć niczego więcej niż bardzo prosta strona internetowa. Możesz doświadczyć ograniczonej przepustowości, ograniczonego wsparcia i dłuższych przestojów. A Twój gospodarz może również umieszczać reklamy w Twojej witrynie, co może negatywnie wpłynąć na Twój projekt.

  Zanim zdecydujesz się na darmową trasę hostingu, zapoznaj się ze wszystkimi warunkami. Lepiej jest zapłacić za tanie wspólne konto hostingowe, niż robić zbyt wiele kompromisów.

 • Czy dostanę gwarancję bezawaryjności?

  Darmowy hosting rzadko ma znaczącą gwarancję czasu pracy, a reakcja wsparcia może być powolna. Jeśli Twoja witryna nie działa, prawdopodobnie nie będziesz w stanie wiele z tym zrobić.

 • Czy istnieje firma oferująca bezpłatny hosting systemu Windows??

  Windows kosztuje więcej hosta niż Linux, ponieważ firma hostingowa musi zapłacić za licencje na oprogramowanie. Darmowy hosting Windows jest zatem niezwykle rzadki.

 • W jaki sposób host umieszcza reklamy w mojej witrynie?

  Twój gospodarz prawdopodobnie będzie nakładał reklamy w Twojej witrynie za pomocą skryptu. Dlatego nie będziesz mógł samodzielnie edytować plików, aby usunąć reklamy.

 • Czy mogę prowadzić blog na bezpłatnym wspólnym planie hostingowym??

  Tak, możesz. W rzeczywistości większość bezpłatnych usług hostingowych jest skonfigurowana do hostowania blogów opartych na szerokiej gamie platform blogowych typu open source, takich jak WordPress, b2evolution, Serendipity i inne. Jeśli serwer, na którym tworzona jest darmowa platforma hostingowa, jest oprogramowaniem typu open source, hosting oprogramowania do blogowania typu open source nie powinno stanowić problemu. Skonsultuj się z dostawcą bezpłatnego hostingu, aby upewnić się, że wybrana platforma blogowa jest zgodna z jego serwerem.

 • Czy mogę założyć sklep e-commerce na bezpłatnym planie hostingowym??

  To nie jest dobry pomysł. Twoi klienci oczekują, że będziesz mieć certyfikat SSL, aby zabezpieczyć swoje dane, i nie będziesz mógł go kupić w ramach abonamentu bezpłatnego. Konieczne będzie również bezpieczne przechowywanie danych osobowych, a bezpłatny hosting rzadko obejmuje możliwość skonfigurowania baz danych. Witryny e-commerce wiążą się z dużym ryzykiem, jeśli nie są poprawnie skonfigurowane, dlatego najlepiej zapłacić za odpowiedni plan hostingu.

 • Czy muszę wiedzieć, jak kodować, aby korzystać z bezpłatnego hostingu?

  Ponieważ bezpłatny hosting jest przeznaczony dla początkujących z mniejszymi stronami internetowymi i standardowymi wymaganiami, nie musisz znać kodu. Ale jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu, kreator stron będzie prawdopodobnie łatwiejszy w zarządzaniu, niż zwykłe konto hostingowe.

 • Jakie języki skryptowe są zwykle obsługiwane?

  Będziesz mógł używać HTML i CSS. Niektóre hosty pozwalają również na uruchamianie skryptów PHP. Obsługa języków specjalistycznych jest rzadka.

 • Czy darmowe hosty oferują obsługę MySQL?

  Wielu tak, ale sprawdź drobny druk. Typowa baza danych WordPress może zajmować setki megabajtów miejsca, szczególnie jeśli potrzebujesz uruchomić kilka wtyczek. Jeśli host ograniczy rozmiar bazy danych, witryna WordPress przestanie działać.

 • Darmowy hosting jest wolny?

  Aby osiągnąć rentowność, hosty muszą umieścić na serwerze minimalną liczbę klientów. Jeśli nie otrzymują wynagrodzenia za tę usługę, może być konieczne cieńsze podzielenie zasobów serwera, aby uzyskać zysk, co oznacza, że ​​usługa hostingu jest wolniejsza dla wszystkich. To nie jest reguła i może się okazać, że prędkość jest do zaakceptowania. Ale najlepsze prędkości są niewątpliwie osiągane na płatnych kontach hostingowych.

 • Jakie funkcje będę tęsknić?

  Darmowy hosting rzadko obejmuje skrzynki pocztowe e-mail lub możliwość korzystania z własnej nazwy domeny. Możesz nie uzyskać dostępu do niektórych przydatnych dodatków udostępnianych przez hosting współdzielony, takich jak instalatory skryptów i konstruktory witryn. Znajdź taniego współdzielonego dostawcę hostingu i pobierz funkcje, aby je porównać.

 • Czy są jakieś bezpłatne alternatywy??

  Tak. Możesz użyć podstawowego pakietu do tworzenia stron internetowych lub zapisać się na bezpłatny blog. Chociaż są to podstawowe rozwiązania, sprawdzają się w przypadku osobistych projektów.

  Jeśli prowadzisz firmę, bezpłatne usługi rzadko zapewniają niezbędne funkcje lub stabilność i najlepiej byłoby wydawać kilka dolarów miesięcznie na wspólne konto hostingowe. Możesz także założyć sklep na stronie takiej jak Shopify.

 • Czy mogę uzyskać bezpłatny hosting WordPress?

  Jeśli chcesz założyć bloga, WordPress.com jest idealnym rozwiązaniem. Jest bezpłatny i dość restrykcyjny pod względem funkcji, ale działa dobrze w tym celu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me