Hosting ASP.NET: hosty, które mogą zmienić zdanie na temat hostingu Windows teraz.

Porównaj hosting ASP.NET

Zaprojektowany dla programistów, ASP.NET to platforma po stronie serwera Microsoft do tworzenia dynamicznych aplikacji internetowych. Wiele firm hostingowych obsługuje ASP.NET, ale są funkcje, których należy szukać.


ASP.NET może działać na serwerach Windows i Linux, ale plany hostingowe Windows są zazwyczaj zoptymalizowane dla stron ASP.NET. Potrzebujesz hosta, który udostępnia bazę danych serwera SQL, na przykład MS SQL, do przechowywania danych aplikacji.

Poniżej znajduje się więcej szczegółów, ale oto podsumowanie 5 najlepszych hostów dla hostingu ASP.NET na podstawie ocen klientów i analizy ekspertów:

 1. HostGator
  – Łatwa instalacja ASP.NET jednym kliknięciem i gwarancja wysokiej dostępności
 2. Idź Tato
  – Nieograniczone zasoby i wysokie bezpieczeństwo
 3. Liquid Web
  – Wysoka wydajność i 100% czasu sprawności
 4. Register.com
  – Tani hosting współdzielony z SSL
 5. Interserver
  – Plany z zablokowanymi cenami i świetne wsparcie

Jak wybraliśmy najlepsze hosty dla ASP.NET?

Sprawdziliśmy, którzy hosty zapewniają obsługę wielu wersji platform ASP.NET i Microsoft. Wybraliśmy hosty o wysokim poziomie zaufania dla ASP.NET, przyjaznego dla użytkownika panelu kontrolnego, takiego jak cPanel, oraz obsługi systemu Windows. Wybraliśmy hostów z najlepszymi ocenami klientów.

Porównaj hosty ASP.NET

porównaj hosting asp-net

Czego się nauczysz

W celu tworzenia i wdrażania aplikacji ważne jest, aby programiści i programiści korzystali z najlepszego, najbardziej niezawodnego hostingu.

Prawdopodobnie dotyczy to każdego projektu deweloperskiego, ale w szczególności w przypadku projektów ASP.NET dostępnych jest tak wiele opcji, że wybranie tylko jednego może być mylące.

Wybierz odpowiednią opcję hostingu dla swoich potrzeb wymaga podstawowej znajomości środowiska ASP.NET i jakie są konsekwencje korzystania z frameworka dla twojego projektu&Potrzeby.

W tym artykule dowiesz się, czego szukać na hoście ASP.NET. Podzielę się moimi osobistymi zaleceniami, aby zapewnić Ci przewagę w wyszukiwaniu.

co to jest asp-net

Co to jest ASP.NET?

ASP.NET to platforma aplikacji internetowych opracowana przez Microsoft. Jednak w przeciwieństwie do większości rzeczy pochodzących z Redmond, ASP.NET jest platformą open source.

W ruchu, który został przyjęty przez większość (jeśli nie wszystkich) programistów, firma stworzyła platformę .NET Core jako oprogramowanie open source w listopadzie 2014.

ASP.NET to platforma po stronie serwera, która umożliwia programistom tworzenie dynamicznych witryn, usług i aplikacji. Strony ASP.NET są oficjalnie nazywane Formularzami internetowymi, chociaż programiści zwykle rezygnują z formalności.

strona główna asp-net

Programowanie obiektowe w środowisku ASP.NET

ASP.NET jest zorientowany obiektowo i umożliwia dziedziczenie, a także tworzenie stron na podstawie szablonów. Zasadniczo usprawnia proces rozwoju. To z kolei umożliwia programistom użycie mniej kodu do wykonania zadania.

Struktura wykorzystuje również w dużej mierze buforowanie po stronie serwera, które można wykorzystać do przechowywania różnych obiektów w aplikacji.

ASP i ASP.NET to nie to samo. ASP.NET obsługuje wiele języków programowania w ramach.

Jednak sam ASP.NET nie jest językiem programowania. Klasyczna ASP (strony Active Server Pages) była Pierwszy język skryptowy po stronie serwera Microsoft. Firma wydała ASP.NET w 2002 roku jako następcę.

Uruchamianie aplikacji ASP.NET

Korzystając z ASP.NET do tworzenia aplikacji internetowych, programiści mogą izolować aplikacje działające na tym samym serwerze, używając pula aplikacji. Zapobiega to wpływaniu problemów w jednej aplikacji na inne.

Izolacja pozwala także programistom stosować różne poziomy bezpieczeństwa do poszczególnych aplikacji internetowych, w zależności od ich specyficznych potrzeb.

Aby uruchomić aplikacje ASP.NET, można użyć mod_mono, który obsługuje hosting Apache. Jest to zalecany sposób wdrażania w Internecie aplikacji ASP.NET.

Co to jest ASP.NET MVC?

ASP.NET MVC to alternatywny sposób na tworzenie aplikacji internetowych za pomocą ASP.NET. Nie zastępuje formularzy internetowych ASP.NET, po prostu używa innego wzorca architektonicznego.

MVC oznacza Model-View-Controller. To wzór architektoniczny dzieli aplikację na trzy części.

Te komponenty to model, widok i kontroler.

asp-net mvc

Ten podział problemów ułatwia zarządzanie złożonymi aplikacjami.

Jednym z przykładów aplikacji zbudowanej na ASP.NET jest BlogEngine.NET. Jest to platforma blogowa typu open source, która korzysta z funkcji .NET.

Open Source, ale Reliant na Microsoft

Chociaż ASP.NET jest strukturą typu open source, została zaprojektowana z myślą o platformie .NET i Microsoft Internet Information Services (IIS). Na szczęście Microsoft .NET Core jest teraz również open source.

Firmy hostingowe zazwyczaj oferuje wiele opcji dla ASP.NET, od niedrogich planów wspólnych po droższe plany serwerów dedykowanych.

Jednym z głównych rozważań Microsoft dotyczących ASP.NET było zdobycie udziału w rynku dzięki ramom konkurencji opartym na skryptach, zapewniając lepsze korzyści w zakresie wydajności.

Odbywa się to poprzez kompilację kodu po stronie serwera do plików DLL, umożliwiając korzystanie ze środowiska uruchomieniowego wspólnego języka co zapewnia wzrost wydajności w porównaniu z innymi językami skryptowymi.

Znaczące zwiększenie wydajności

Microsoft starał się oferować to, co najlepsze z obu światów, łącząc zwiększenie wydajności możliwe dzięki w pełni skompilowanym plikom binarnym z łatwością obsługi zapewnianą przez języki skryptowe.

Obecna wersja ASP.NET to 4.8 i został wydany w Kwiecień 2019 r. Oto starsze wersje z odpowiednimi datami wydania, które są nadal obsługiwane:

 • 4.5.2 – maj 2014 r
 • 4.6 (z Visual Studio 2015) – lipiec 2015
 • 4.6.1 – listopad 2015 r
 • 4.6.2 – sierpień 2016 r
 • 4.7 – kwiecień 2017 r
 • 4.7.1 – październik 2017 r

rozumienie faktów dotyczących hostingu asp-net

Zrozumienie hostingu ASP.NET

Ze względu na ASP.NET&Popularności, nie brakuje planów hostingowych odpowiednich do pracy z tym frameworkiem.

Jakie typy planów hostingowych ASP.NET są dostępne?

Plany hostingowe dla ASP.NET mogą wynosić od kilku dolarów miesięcznie do setek dolarów, w zależności od funkcji i potrzeb. Obejmują one od podstawowego hostingu dzielonego po hosting dedykowanego serwera.

Co kosztuje podstawowy plan hostingowy ASP.NET??

Najbardziej podstawowe plany zaczynają się od kilku dolarów miesięcznie i są przeznaczone do hostowania jednej lub więcej stron internetowych.

Bardziej rozbudowane wspólne plany obejmują hosting nieograniczonej liczby stron internetowych, z dużą ilością miejsca i większą przepustowością.

kupon hostingowy

Potrzebujesz poważnej wydajności ASP.NET?
Liquid Web wypadł wyjątkowo dobrze w naszych testach. Przeczytaj recenzje Liquid Web i skorzystaj z naszego specjalnego linku rabatowego
dla najlepszej oferty.

Dedykowany hosting dla ASP.NET

Na drugim końcu spektrum dostępne są serwery dedykowane, zwykle w przedziale cenowym od 150 do 400 USD.

Zmiany kosztów będą zależeć od takich czynników, jak:

 • Konfiguracja sprzętu
 • Szybkość serwera
 • Pasmo.

Funkcje dedykowanych planów hostingowych dla ASP.NET

Bez poważnej dygresji przejdźmy od razu do zaprezentowania godnych uwagi funkcji dedykowanych planów hostingowych ASP.NET.

Dedykowane plany hostingowe zwykle zaczynają się od:

 • Dwurdzeniowe procesory Xeon
 • 4 GB pamięci RAM
 • Mechaniczna pamięć RAID

Dostępne są droższe opcje, oferujące:

 • Xeony czterordzeniowe
 • Prędkości wysyłania do 1 Gb / s
 • Większa przepustowość
 • Dodatkowe dedykowane adresy IP

Najczęściej jest to możliwe dostosuj te plany, dodając:

 • Pamięć masowa na dyskach SSD
 • Więcej pamięci RAM
 • Większa prędkość i przepustowość

Zarówno najtańsze plany wspólne, jak i droższe plany specjalne obejmować podstawy, w tym:

 • IIS 8;
 • Najnowsza iteracja ASP.NET;
 • Hosting MSSQL (zwykle wersje 2012 i 2014); i
 • Kompatybilność z Visual Studio.

wymagania dotyczące hostingu asp-net

Wymagania techniczne dotyczące hostingu aplikacji ASP.NET

ASP.NET może działać zarówno na serwerach Windows, jak i Linux. Więc nie&Nie czujesz się ograniczony do hosta Windows, chociaż usługi hostingu Windows będą zoptymalizowany dla ASP.NET strony internetowe i aplikacje.

Twój host będzie potrzebował bazy danych SQL Server, takiej jak MySQL, aby móc hostować aplikacje zbudowane przy użyciu ASP.NET.

Wyspecjalizowani gospodarze

Można tam znaleźć wyspecjalizowane hosty ASP.NET, takie jak DiscountASP.NET.

Ta firma zapewnia pakiety hostingowe specjalnie dla stron i aplikacji ASP.NET oraz obejmuje bazy danych MSSQL / MySQL i izolowane pule aplikacji. Pamiętaj, że ta konkretna firma hostingowa jest skierowany przede wszystkim do programistów.

Można również znaleźć pakiety hostingowe ASP.NET od najpopularniejszych dostawców hostów internetowych, takich jak HostGator i A2 Hosting.

Punkty do zapamiętania przy wyborze hosta ASP.NET

Podczas gdy większość hostów oferuje najnowsze wersje wszystkich odpowiednich frameworków, zawsze dobrym pomysłem jest sprawdzenie przed zatwierdzeniem pakietu. Oto kilka wskazówek, które Cię poprowadzą.

Kapitał
wymagany
Opcjonalny
.NET Framework 2.0tak
Środowisko do tworzenia kodutak
Serwer (np. Internetowe usługi informacyjne lub IIS) oraz uprawnienia do zapisywania plików na serwerzetak
Produkt bazy danych (np. Microsoft SQL Server) do przechowywania danych aplikacjitak
Serwer SMTP do wysyłania wiadomości e-mail z aplikacjitak
 1. Aktualizacje
 2. Wsparcie dla wersji ASP.NET
 3. Wiele wersji frameworków Microsoft
 4. Edycja MSSQL
 5. Wersja systemu operacyjnego
 6. Poziomy zaufania ASP.NET
 7. Dodatki
 8. Panel kontrolny
 9. Wymagania sprzętowe
 10. Jakość wsparcia technicznego

Aktualizacje

Sprawdź, czy rozważany host ma dobre osiągnięcia w zakresie oprogramowania aktualizacje.

Wsparcie dla wersji ASP.NET

Odrób pracę domową w dowolnej firmie hostingowej, którą rozważasz. Upewnij się, że obsługiwane są wszystkie niezbędne wersje, a nie tylko najnowsza wersja ASP.NET.

Wiele wersji Microsoft Frameworks

Poszukaj hostów, które oferują ten poziom wyboru; to może być bardzo przydatne.

Wydanie MSSQL

Upewnij się, że wersja MSSQL obsługiwana przez twojego hosta pasuje do tej, którą znaleziono w twojej aplikacji.

Wersja systemu operacyjnego

Sprawdź wersje systemu operacyjnego obsługiwane przez host. Zazwyczaj będzie to Windows Server 2012R2 lub Windows Server 2012.

Poziomy zaufania ASP.NET

Poziomy zaufania dla ASP.NET są związane z bezpieczeństwem i są określone przez pliki zasad.

Dostępne poziomy zaufania to: Pełny, Wysoki, Średni, Niski i Minimalny. Poziom zaufania, który będzie dostępny, będzie zależeć od wybranego rodzaju usług hostingowych.

Wskazówka: poszukaj informacji na temat hosta, którego jesteś zainteresowany, aby uzyskać więcej informacji na temat obsługi poziomów zaufania.

Dodatki

Sprawdź dostępność dodatków, których możesz potrzebować teraz lub w przyszłości.

Panel kontrolny

Sprawdź dostęp do łatwych w użyciu popularnych paneli sterowania, takich jak Plesk lub cPanel.

Wymagania sprzętowe

Jak zawsze wymagania sprzętowe zależą od twoich potrzeb. Upewnij się, że spełniasz wymagania przed sprawdzeniem hosta. Sprawdź i upewnij się, że ich technologia odpowiada wymaganiom.

Chcesz również upewnić się, że Twój dostawca hostingu może skalować swoje rozwiązania dla Ciebie i nadążać za popytem. Więc jeśli budujesz witrynę, która może się podobać Szybki wzrost, zapytaj o możliwość dodania większej ilości pamięci RAM, pamięci SSD lub migracji do lepszego planu.

Jakość wsparcia technicznego

Dobre wsparcie techniczne jest równie ważne.

Należy jednak wziąć pod uwagę jeszcze jedną kwestię: jeśli nie jesteś nowy w branży, skorzystaj już z planów LAMP opartych na systemie Linux i ciesz się z poziom zapewnianego wsparcia przez twojego hosta, niekoniecznie oznacza to, że otrzymasz taką samą jakość wsparcia technicznego, jeśli chodzi o technologię Microsoft.

Doskonałość w jednym obszarze niekoniecznie przekłada się na doskonałość w innym.

Zasadniczo, jeśli twój obecny host specjalizuje się w planach LAMP i oferuje kilka planów Windows z boku, może to być czerwona flaga. W takim przypadku sprawdź również historię hosta na froncie systemu Windows.

najlepsi gospodarze asp-net

Moje 3 najlepsze rekomendacje dotyczące hostingu ASP.Net

Już czas. Znajomość, a nawet niejasny pomysł, na którego dostawcę hostingu wybrać, pomoże w podjęciu decyzji.

Gospodarz
Strony internetowe
Bazy danych
Przechowywanie
Cena wywoławcza
Hosting A215bez limitu4,90 USD / mies
HostGator1bez limituNie mierzone4,76 USD / mies
Idź Tato110100 GB5,99 USD / mies

Hosting A2

a2 hosting asp.net

Hosting A2 dla ASP.NET

Jedną z najbardziej przystępnych cenowo firm hostingowych obsługujących ASP.NET jest Hosting A2. Ich wspólne plany hostingowe dla systemu Windows są zoptymalizowane pod kątem ASP, ASP.NET i Microsoft SQL.

Plany te obejmują dostęp do panelu sterowania Plesk i zapewniają nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość. Jedną z rzeczy, które kochamy w A2 Hosting jest ich gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie co pozwala hostować je bez ryzyka.

HostGator

hostgator asp.net

HostGator dla ASP.NET

HostGator daje dostęp do te same funkcje i oferowane korzyści autor: A2&Plan hostingowy Windows. Ich ceny są również dość podobne.

HostGator zawiera bezpłatne instalacje skryptów przyjaznych ASP.NET za pomocą jednego kliknięcia. Jednak HostGator nie oferuje Buty prędkości 20x ten A2 Hosting oferuje opcjonalne serwery Turbo.

Idź Tato

godaddy asp.net

Hosting GoDaddy dla ASP.NET

Inną opcją hostingową do rozważenia jest GoDaddy. Podoba nam się, że ta popularna firma zapewnia bezpłatną rejestrację domen wraz z ich planami. Ty jednak&Będę zapłacić trochę więcej za nieograniczone zasoby oraz bazy danych, które można by zastosować w A2 i HostGator.

Plany GoDaddy zapewnią również łatwą instalację aplikacji jednym kliknięciem za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika panelu sterowania. Ponadto firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo serwera, oferując monitorowanie 24/7 i ochronę przed atakami DDoS.

Podsumowanie hostów ASP.NET

Wszystkie trzy firmy hostingowe oferują Ci Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu, więc funkcjonalnie nie ma&Nie ma między nimi dużej różnicy.

Moim zaleceniem jest dokładne przeanalizowanie niezależnych recenzji dla każdej firmy, którą ty&Rozważam. Następnie wybierz dostawcę hostingu z najlepszymi ogólnymi recenzjami i obsługą klienta.

wskazówki dotyczące hostingu

Szukasz dobrej oferty na hosting Windows?
Obecnie możesz uzyskać hosting HostGator dla Windows z dużą zniżką. Użyj tego linku zniżkowego
dostać ofertę. Obejmuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Inne funkcje w językach i ramach

 • .NET Framework
 • VB.NET
 • Laravel
 • PHP
 • Ruby on Rails
 • Perl
 • Django
 • Pyton
 • Obejmuje serwer
 • Jawa
 • Zimna fuzja
 • ŻMIJA
 • CodeIgniter
 • CakePHP
 • node.js
 • Symfony
 • PHP 5
 • PHP 7

ASP.NET Często zadawane pytania

 • Co to jest ASP.NET?

  ASP.NET to platforma aplikacji internetowych typu open source do tworzenia dynamicznych witryn, usług i aplikacji. Jest to platforma programistyczna stworzona przez Microsoft z odpowiednimi komponentami do tworzenia aplikacji. Jego struktura obejmuje system uwierzytelniania do przetwarzania żądań internetowych i jest napisany w języku C #.

 • Na jakich systemach operacyjnych działa ASP.NET?

  ASP.NET działa tylko w systemie Windows. Aplikacje ASP.NET mogą jednak działać w różnych systemach operacyjnych. Należą do nich Linux, MacOS, Docker oraz szereg wersji Windows. Obecnie ASP.NET obsługuje system Windows XP, Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 i wybrane wersje systemu Windows 10.

 • Czy mogę uruchomić aplikację ASP.NET w systemie Linux??

  W ramach projektu Mono stworzono otwartą, wieloplatformową implementację frameworku .NET, co oznacza, że ​​jest on kompatybilny z ASP.NET i można go uruchomić w systemie Linux. Nie wszystkie funkcje są obsługiwane, więc zapoznaj się z dokumentacją Mono, zanim zdecydujesz się pójść w tym kierunku.

 • Jakie języki obsługuje ASP.NET?

  ASP.NET może być wykorzystywany do tworzenia HTML, CSS, JS, XML oraz dowolnego innego języka znaczników lub skryptów po stronie klienta. ASP.NET korzysta z infrastruktury Common Language Runtime, co oznacza, że ​​programowanie po stronie serwera można wykonać w dowolnym języku CLI. Należą do nich C #, Visual Basic i C++.

 • Jaka jest różnica między ASP a ASP.NET?

  ASP to starsza platforma programistyczna, a ASP.NET jest jej nowym odpowiednikiem. Oryginalna ASP (Active Server Pages) była wczesną strukturą programistyczną wydaną przez Microsoft w połowie lat 90. Programowanie odbywało się głównie w językach VBscript lub JScript, a inne języki były udostępniane za pośrednictwem silników innych firm. ASP.NET to całkowicie nowa (w 2002 r.) Platforma programistyczna zbudowana na platformie .NET.

 • Jaka jest struktura aplikacji ASP.NET?

  Aplikacje ASP.NET można budować przy użyciu dowolnej liczby paradygmatów kodowania.

  Microsoft zaleca strategię organizacji kodu, którą nazywają modelem „code behind”, w którym kod szablonu jest przechowywany w plikach .aspx. Kod funkcjonalny znajduje się w osobnych plikach z podwójnymi rozszerzeniami (np. .Aspx.cs). Kontrolki użytkownika, które mają powiązany interfejs GUI, są tworzone przy użyciu pliku znaczników, który przechowuje informacje o prezentacji i pliki kontrolera. Kontrolery wewnętrzne nie mają osobnych plików znaczników, ale są kompilowane w bibliotekach DLL (dynamicznie linkowanych bibliotekach).

 • Jakie są stany sesji w ASP.NET?

  Dzięki ASP.NET programiści mogą korzystać z funkcji stanu aplikacji, które są trwałymi zmiennymi globalnymi dostępnymi dla wszystkich użytkowników. Zmienne sesji specyficzne dla użytkownika mogą być przechowywane w pamięci na serwerze, poza procesem ASP.NET, w większej strukturze .NET. Mogą być również przechowywane w bazie danych lub obsługiwane w bardziej konwencjonalny sposób, np. W plikach cookie przeglądarki lub zmiennych żądania HTTP.

 • Jakie są zalety korzystania z ASP.NET?

  Dzięki ASP.NET programowanie może odbywać się w wielu językach. Jest to korzystne, ponieważ niektóre rodzaje zadań są łatwiejsze do wykonania w niektórych językach niż w innych. Ponadto, nawet jeśli zespół programistów zamierza pisać tylko w jednym języku, biblioteki DLL i inne narzędzia napisane w innych językach mogą być nadal dołączane. Aplikacje internetowe napisane w językach skryptowych są interpretowane w czasie wykonywania. Kod ASP.NET jest kompilowany, dzięki czemu działa znacznie szybciej.

 • Jakie są wady ASP.NET?

  ASP.NET działa tylko na serwerach Microsoft, więc jeśli zaczniesz z nim korzystać, będziesz zobowiązany do płacenia za system operacyjny i serwer WWW na zawsze, co jest drogie. Co więcej, w porównaniu do bardziej „zabawnych” narzędzi, takich jak Ruby on Rails lub Node.js, znalezienie wykwalifikowanych programistów ASP.NET może być trudniejsze, ponieważ większość talentów ma skłonność do bardziej popularnych języków.

 • Jakie są najlepsze alternatywy dla ASP.NET?

  Niektóre alternatywne aplikacje internetowe do ASP.NET obejmują dostępne środowiska programistyczne, takie jak Ruby on Rails, Django (Python) i Zend (PHP). Jednak w przeciwieństwie do ASP.NET, większość z nich wymaga, aby wszystkie lub większość programów była wykonywana w jednym języku i opierały się raczej na skryptach niż na skompilowanym kodzie. Istnieją również Maverick.NET, Entity Framework i ASP.NET MVC, platforma Open Source również stworzona przez Microsoft.

 • Kiedy ASP.NET jest dobrym wyborem platformy?

  ASP.NET to dobra opcja do tworzenia złożonych aplikacji internetowych, które muszą intensywnie współdziałać z istniejącymi komponentami Microsoft. Zazwyczaj wymagany jest pewien poziom złożoności operacyjnej, zanim ASP.NET będzie lepszą opcją niż prostsze platformy programistyczne.

 • Kto powinien korzystać z ASP.NET?

  ASP.NET to dobra platforma dla wykwalifikowanych programistów i inżynierów, którzy mają duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji desktopowych w środowisku Windows i stosunkowo mało doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych. To powiedziawszy, każdy, kto ma solidne podstawy w programowaniu, może poznać tajniki ASP.NET.

 • Do czego służy Microsoft Silverlight?

  Microsoft Silverlight to wtyczka używana do opracowywania interaktywnych aplikacji internetowych, często traktowana jako alternatywa dla ASP.NET. Jest kompatybilny z wieloma przeglądarkami i platformami i pozwala na bardziej elastyczne korzystanie z kontroli innych firm w porównaniu do ASP.NET i jest preferowany przez programistów w niektórych przypadkach użycia. Jedno nie jest lepsze od drugiego, ale są różne.

 • Co to jest Ajax?

  Ajax oznacza „Asynchroniczny JavaScript i XML”. To nie jest język programowania, a raczej połączenie metod programistycznych używanych do tworzenia aplikacji internetowych po stronie klienta. Jego główne funkcje to budowanie kodu, który umożliwia wysyłanie danych do iz baz danych.

 • Jakie jest zastosowanie Ajax w ASP.NET?

  W ASP.NET techniki Ajax pozwalają na szybką i wydajną aktualizację stron internetowych. Umożliwia przesyłanie niewielkich zestawów danych w celu aktualizacji określonych części stron internetowych. Służy przede wszystkim do poprawy ogólnej prędkości przesyłania danych, a tym samym wydajności.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map