Alternatywne formy TDO: Treści przesłane przez użytkownika w WordPress

Ujawnienie: Twoje wsparcie pomaga utrzymać działanie witryny! Pobieramy opłatę za polecenie niektórych usług, które zalecamy na tej stronie.


Treści generowane przez użytkowników to świetny sposób na zbudowanie strony internetowej lub firmy internetowej. Zamiast samodzielnie pisać wszystkie treści lub płacić komuś za ich tworzenie, użytkownicy stają się zarówno konsumentami, jak i producentami treści. Oprócz korzyści wynikających z posiadania większej liczby treści za darmo użytkownicy generujący treści mogą również promować swoje treści – co oznacza bezpłatną reklamę Twojej witryny.

Mini formularze TDO i treści generowane przez użytkowników

TDO Mini Forms była popularną wtyczką WordPress, która pozwalała użytkownikom na łatwe przesyłanie postów z interfejsu strony WordPress. Można go używać do innych rodzajów formularzy (formularze kontaktowe, formularze rejestracyjne), ale to był jego główny cel. Dzięki temu różni się od innych popularnych wtyczek formularzy, takich jak Contact Form 7. Mini Formularze TDO pozwalają nawet pobierać opłaty od użytkowników za przesyłanie treści, dzięki integracji z Paypal.

Co się stało z mini formularzami TDO?

Na początku 2012 r. W TDO Mini Forms została odkryta luka w zabezpieczeniach. Witryny korzystające z wtyczki zaczęły działać nieprawidłowo. Autor wtyczki początkowo powiedział, że naprawi wtyczkę, ale poprawka nigdy nie nadeszła. Po kilku wydaniach WordPress, w tym dużej zmianie numeru wersji w 2014 roku, TDO Mini Forms nie jest po prostu niepewny; to w ogóle nie działa.

Alternatywne formy TDO

Jeśli szukasz sposobu na akceptację treści generowanych przez użytkowników z interfejsu WordPress, nie martw się. Istnieje wiele opcji zastępowania mini-formularzy TDO.

Wtyczki podobne do TDO Mini Forms

Każda z tych wtyczek zapewnia tę samą podstawową funkcjonalność co TDO Mini Forms – możliwość akceptowania treści przesłanych przez użytkowników w witrynie WordPress. Każdy z nich wdraża to trochę inaczej i żadne z nich nie jest dokładnym zamiennikiem dla Mini Form TDO. Ale jeśli wypróbujesz kilka alternatyw TDO, prawdopodobnie znajdziesz coś, co Ci odpowiada.

 • Gravity Forms, narzędzie formularzy premium dla WordPress, może być używane, aby umożliwić użytkownikom przesyłanie postów z interfejsu.
 • Posty przesłane przez użytkowników to prosta wtyczka, która pozwala dodać formularz post-submission na dowolnej stronie z krótkim kodem lub widżetem.
 • Publikowanie w interfejsie użytkownika to rozszerzenie rozszerzenia wtyczki Ninja Forms, które umożliwia użytkownikom tworzenie postów, stron lub innych niestandardowych typów postów z interfejsu.
 • WP User Front-End to wtyczka, która pozwala użytkownikom tworzyć, aktualizować i usuwać posty, a także edytować ich profile z frontonu WordPress.
 • USP Pro to wysoce konfigurowalna wtyczka premium, która oferuje szereg zaawansowanych funkcji interfejsu, w tym możliwość przesyłania treści przez użytkowników.
 • Front-End Publishing pozwala użytkownikom przesyłać i edytować posty, a także pozwala administratorom definiować kryteria redakcyjne, które posty muszą spełniać, takie jak długość i gęstość długości. Użytkownicy z określonymi uprawnieniami mogą publikować natychmiast, podczas gdy inne zgłoszenia użytkowników można skonfigurować w kolejce do zatwierdzenia
 • Front-end Publishing Pro to wtyczka premium od CodeCanyon, która pozwala użytkownikom tworzyć, edytować i usuwać posty z interfejsu.
 • Frontier Post to prosta, konfigurowalna wtyczka, która umożliwia użytkownikom przesyłanie postów z interfejsu, a także pozwala administratorom i redaktorom zarządzać postami z interfejsu.
 • AccessPress Anonymous Post Pro to wtyczka premium, która pozwala niezalogowanym użytkownikom (gościom) przesyłać treści z interfejsu. Istnieje również darmowa wersja.
 • WordPress Guest Posting Plugin to wtyczka premium, która pozwala niezalogowanym użytkownikom na przesyłanie i płacenie za posty. Idealny do ogłoszeń drobnych i wszelkich innych witryn płatnych.

Zbuduj własną wymianę formularzy TDO

Jeśli chcesz stworzyć własną alternatywę dla TDO Mini Forms, te samouczki pokażą Ci, jak budować formularze, które akceptują posty przesłane przez użytkowników.

 • WordPress Post z interfejsu to samouczek, który prowadzi przez proces tworzenia wtyczki, która pozwala użytkownikom tworzyć posty z interfejsu.
 • Jak publikować z interfejsu użytkownika bez wtyczki opisuje formularz opracowany przez autora do przyjmowania zgłoszeń na stronie z ocenami win. Pomysł można łatwo dostosować do przyjmowania postów na dowolnym typie witryny.
 • „Publikowanie przez interfejs” to trzyczęściowy samouczek od Tutsplus, szczegółowo opisujący, jak zezwalać na publikowanie, edytowanie i przesyłanie z frontonu witryny WordPress:
  • Wstawianie
  • Edycja i usuwanie
  • Zaawansowane przesyłanie
 • Przesyłanie postów WordPress z interfejsu użytkownika W interfejsie WP-API opisano nowy i łatwiejszy sposób budowania formularza przesyłania postów interfejsu użytkownika, używając interfejsu API WordPress zamiast interfejsu AJAX używanego przez strony administracyjne.
 • Jak dodać funkcjonalność wysyłania wiadomości front-end do WordPress, budując własną wtyczkę, krok po kroku, jak odtworzyć podstawową funkcjonalność formularzy mini TDO, publikowanie wiadomości front-end.
 • Jak zezwolić użytkownikom na przesyłanie postów do witryny WordPress wyjaśnia kilka różnych metod przesyłania treści przez użytkowników.
 • Korzystanie z modułu ładującego WordPress w interfejsie wyjaśnia, w jaki sposób korzystać z modułu ładującego WordPress w JavaScript w interfejsie.
 • Prześlij pliki przesłane przez użytkownika z interfejsu użytkownika wyjaśnia, jak umożliwić użytkownikom przesyłanie plików, które są następnie poprawnie dodawane do biblioteki multimediów WordPress.
 • Prześlij posty WordPress z interfejsu pokazuje, jak zbudować formularz, który umożliwia użytkownikom dostarczanie treści bez logowania się w obszarze administracyjnym.
 • Niestandardowe elementy typu post: ktoś na Stack Exchange zapytał, jak dodać niestandardowe elementy typu post z interfejsu użytkownika na Stack Exchange; ktoś inny odpowiedział, z kodem, który tworzy formularz, który pozwala użytkownikom wstawiać nowe posty dowolnego typu.
 • Utwórz formularz interfejsu użytkownika to samouczek pokazujący, jak korzystać z zaawansowanych pól niestandardowych i małego kodu szablonu, aby utworzyć formularz, którego użytkownicy witryny mogą używać do dodawania lub edytowania treści niestandardowych. Zobacz także: Używanie acf_form do utworzenia nowego postu.

Wniosek

TDO Mini Forms to świetna wtyczka, która oferuje bardzo potrzebną funkcję do stron WordPress – możliwość pozwalania użytkownikom na dodawanie postów z interfejsu. Niestety nie jest już dostępny. Nawet jeśli możesz znaleźć kopię do pobrania (i możesz, jeśli spojrzysz), problemy z bezpieczeństwem i niezgodność wersji sprawiają, że korzystanie z niej jest niebezpieczne.

Ale są alternatywy. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć istniejącej wtyczki, czy zbudować własny interfejs, istnieje wiele alternatyw dla formularzy TDO Mini Forms.

kupon hostingowy

Szukasz świetnej okazji na hosting WordPress?
SiteGround – oceniany przez naszych czytelników na pierwszym miejscu – zapewnia szybki, bezpieczny hosting WP i doskonałe wsparcie techniczne. Ustaliliśmy, że nasi czytelnicy mogą zaoszczędzić do 67% na tych popularnych planach. Skorzystaj z tego ekskluzywnego linku zniżkowego
dostać ofertę.

Dalsza lektura i zasoby

Mamy więcej przewodników, samouczków i infografik związanych z kodowaniem i programowaniem:

 • Dostajesz za co płacisz: hosting WordPress jest bezpłatny, ale istnieją powody, dla których możesz chcieć za to zapłacić.
 • Jak wykonać kopię zapasową bloga WordPress: dowiedz się, jak zabezpieczyć swoją witrynę na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.
 • Jak duża jest gospodarka WordPress ?: gospodarka WordPress jest znacznie większa i bardziej zróżnicowana, niż się wydaje.

Jak przyspieszyć WordPress

Chcesz, aby Twoja witryna WordPress była błyskawiczna? Sprawdź naszą infografikę, Jak przyspieszyć WordPress. Dowiedz się o bazach danych, sieciach dostarczania treści i nie tylko.

Jak przyspieszyć WordPress
Jak przyspieszyć WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me